Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 444252 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #150 Dátum: 2004.07.22 12:21:27 »
hillar,
Akkor elvileg előnyben is volnék, ha Nálatok számíttatnám be a régi járgányt, az ugyanis Schiller-es??
Csak azt a dízel Sol árat tudnám feledni :cry: Feleségem már a COV reklámnál azt mondta: "ez nagyon teszik", de amikor mondtam Neki az árat...azóta is naponta mosom fel  :lol: Még korai demó autót keresni, igaz?
Mi tagadás, nekem is nagyon tetszik az új járgány. Ezzel a dízel motorral meg egyenesen álmaim autója, de azt hiszem ezzel sokan vagyunk így :lol:
Köszönöm segítséged mégegyszer
Üdv: Les

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #151 Dátum: 2004.07.22 12:54:09 »
Idézetet írta: "Les0130"
hillar,
Akkor elvileg előnyben is volnék, ha Nálatok számíttatnám be a régi járgányt, az ugyanis Schiller-es??
Csak azt a dízel Sol árat tudnám feledni :cry: Feleségem már a COV reklámnál azt mondta: "ez nagyon teszik", de amikor mondtam Neki az árat...azóta is naponta mosom fel  :lol: Még korai demó autót keresni, igaz?
Mi tagadás, nekem is nagyon tetszik az új járgány. Ezzel a dízel motorral meg egyenesen álmaim autója, de azt hiszem ezzel sokan vagyunk így :lol:
Köszönöm segítséged mégegyszer
Üdv: Les


Háááát, sajna diesel demo még jó darabig nincs ...
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #152 Dátum: 2004.07.22 13:43:51 »
hillar,
Ahogy már itt mások is kérték, írd meg ide légy szíves, ha lesz Nálatok dízel COV, mert a tesztvezetés sokat lendítene a dolgon.
Köszönettel:
Les

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #153 Dátum: 2004.07.22 15:02:08 »
Idézetet írta: "Les0130"
hillar,
Ahogy már itt mások is kérték, írd meg ide légy szíves, ha lesz Nálatok dízel COV, mert a tesztvezetés sokat lendítene a dolgon.
Köszönettel:
Les


Amint jön, szólok!! Már én is nagyon várom .... (talán szeptember... :cry: )
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #154 Dátum: 2004.07.23 23:01:44 »
Halihó!

Kissé elmaradtam mert lassan de biztosan ellep itthon a malter meg a vakolat... átépítés rulezz :)
Valamikor múlt héten megvolt az olajcserém meg az állítgatások is Máté Imi nagyon prof volt... köszi a grátiszt hillar! Valaki már hívott is a toyotától megdícsértelek titeket jóóól :)
Szépen megy az autó, csak ez a fránya műszerfal :( mintha megint elkezdte volna a nyökögést... bár lehet  hallucinálok... nem tudom... a pesti utakat naon megsínyli szegénykém.
Ellenben van egy nagyon idegesítő hang ami persze nem mindig és megfigyeléseim szerint csak 2esben 2000-es fordulatra történő visszaereszkedéskor jön elő.... olyan mintha valami műanyag rezegne, én eddig az anyós ülés alatti fiókra tippeltem, de ma kissé elbizonytalanodtam... nincs valami elképzelésetek mi lehet ez? (tudom így látatlanba nehéz, de én se tudom akaratlagosan produkálni a zajt.
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #155 Dátum: 2004.07.24 06:44:44 »
Idézetet írta: "S"
Halihó!

.... Ellenben van egy nagyon idegesítő hang ami persze nem mindig és megfigyeléseim szerint csak 2esben 2000-es fordulatra történő visszaereszkedéskor jön elő.... olyan mintha valami műanyag rezegne, én eddig az anyós ülés alatti fiókra tippeltem, de ma kissé elbizonytalanodtam... nincs valami elképzelésetek mi lehet ez? (tudom így látatlanba nehéz, de én se tudom akaratlagosan produkálni a zajt.


Húúúú S!  [smilie=sm21.gif]

Ez így, a távolból kutya nehéz - szerintem lehetetlen.  :cry:  El kellene Iminek tölteni az autódban menet közben egy kis időt ...  :idea:
De egy valamit meg tudok tenni: azt hétfőn megnézem, hogy a TMH műszaki infó-bázisában van-e hasonló zörejre (annak megszüntetésére) műszaki leírás. Ha találok,  oké. És ha ez pont az lesz, akkor mákunk van.  :o
Tippem sincs más.... :?
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #156 Dátum: 2004.07.24 20:39:19 »
Még nem volt időm az összes márkaszervizes témát végigolvasni, de úgy tűnik, nagyon sokat lendít a Superen hillar jelenléte, ráadásul mindenki elégedettnek tűnik, aki járt már ott.  :?:
Nekem egy '98-as 1.3 corollám van, ami nemsokára 60 ezres szervizre nevezne, de még nem tudom, hová vigyem  :lol:  A kérdés: hillar, nálatok kb. mennyibe lenne egy ilyen, feltéve hogy az olajat viszem magammal? (párom 2001-es corolláját miskolcon csinálták, és ott az olaj volt a legnagyobb tétel  :) ) A kötelező dolgokon kívül csak a fűtését  :shock: kéne majd megnézni, mert az nagyon gyenge volt télen. Most persze nem hiányzik, de ha minden jól megy, legközelebb talán megint nyár lesz, mire szervizbe kerülünk :)
Kérdés2: kb. 1 hónapon belül elgázosítom az autót. Utána is vihetem majd hozzátok?

Vektorigo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
    • http://vektorigo.uw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #157 Dátum: 2004.07.24 22:47:29 »
Hillar, én is kéréssel fordulnék hozzád!

Barátnőm (aki ott volt a Toyota találkozón is) vinné majd le a Superbe a héten a kis yarisukat. A következőket kellene megnézni, megcsinálni:
- klíma tisztítás, átmosás, mert nagyon büdös tud lenni
- a váltó gomb elkezdett forogni... és nem akratam teljesen rácsavarni a rúdra, mert akkor hülyén áll, és talán az sem tesz jót neki, ha túlhúzom
- a bal oldali (szemből nézve) spricni, bal szórófeje kicsit félre szór. Lehet ezen valamit segíteni?
- fényszóró magasságát kellene feljebb állítani, mert maximális magasságon is alacsonynak tűnik. Este, erdős úton ha 30 m-ig világít sokat mondok

Aztán van nekik egy Corollájuk is. Yarisban cseréltünk olajat (amit az apja a Superben vett, olaj szűrővel együtt). A corollában viszont nem cseréltünk.
Az Apja látott valami olajos foltokat a motor alján (A yarisén nem volt), és attól félt hogy valami baja, szivárgása lehet.
Szóval a Corollán meg olajat kéne cserélni (az olaj és az olajszűrő már meg van)

Kérdés: Mikor lehetne vinni a kicsikéket? Kb. mennyibe fájna ez a két autó melója :?:  Esetleg vmi kedvezmény rám való tekintettel?  :D :oops:  :D  :D

Köszi
url=http://vektorigo.uw.hu/]vektorigo.uw.hu[/url]
"Toyota? Az minden mennyiségben jöhet! Szerintem ez tök egyszerű, SZERINTEM" /  [size=12] 40 [/b][/size]

Easa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 66
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #158 Dátum: 2004.07.27 08:48:05 »
Üdv. Nektek!

Kérdésem lenne, hogy az 1.4-es dizel Corolla mikortól lesz Nálatok kapható?
Erősen gondolkodom, hogy végrehajtsak egy cserét, de előtte szeretném kipróbálni.
asa - egy õs Toyotás

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #159 Dátum: 2004.07.28 14:06:58 »
Hillar !

Sacc per kb mennyibe lenne nalatok egy auto allapotvizsgalat, ha vinnek egy hasznalt autot, a megvetele elott ?
Be kell jelentkeznem elotte, milyen telszamon ?

persze meg a kozpontizaram megvizsgalasa, es megreparalasa  is lenne
  :(
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #160 Dátum: 2004.07.28 21:44:11 »
Egyre több a kérdés, már csak hillar hiányzik :)

Nem tudja valaki, esetleg nyaralni ment?  :?:

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #161 Dátum: 2004.07.30 06:56:44 »
Hali!!

Bocsánat, elvtársak, három nap száműzetésem nem önkéntes volt... :lol:  :lol:  !!

Easa!  :D
Diesel, 1.4-es Corolla má' rendelhető, és úgy tűnik, szeptembertől má' jön is!! Viszont ha ki szeretnéd próbálni, akkor meg kell várnod, hogy az első darabokat kihozzák a kereskedésekbe, mert demo-autó is csak akkor lesz. Én csak a TMH-s műszakis srácok véleményére hagyatkozhatom addig (akik próbálták már) és azt mondják, állati jó: erős, nyomatékos és veszettül csendes. Nekik bazira tetszett. Én mindenesetre rendeltem egy tesztautót belőle - tehát nálunk lesz.

Xeri!  :D
Mehet nálunk hozott olajjal/cuccokal is a szervizelés, de fontos, hogy a behozott, beszerelt cuccokról számlád kell, hogy legyen. Különben nem tehetik bele a fiúk. Ez egyszer fontos! A minőség és garancia miatt kell ez. A közelítő  árakat ma ahogy bemegyek - megírom neked, és megnézem azt is, hogy mi a helyzet a gázosítás utáni garival, szervizzel. Érzésem szerint motorgari ugrik, de ettől mi még szereljük az autót... má' miért ne?! 8)

Vektorigo!  :D  
Szerintem ma jön hozzánk az ótótok, de bentről írok majd részletesen. Rétigyurit keresd nyugodtan, várja az autót!  :lol:

MrIp!  :D
Vazze, időbe, vagy pízbe...   :lol:  Mer időbe délelőtt 35 perec, délután (lazább a szerviz melója) 25 perec. Árba bruttó négy rugó. Klubtagoknak használt Toyotára egyszer ingyenes. (Ezt most találtam ki, de jól hangzik, megtartom!!) Újautóvásárlásnál beszámításkor ingyenes. Bejelentkezni előre nem kell, de csak 8 - du 4-ig célszerű jönni. Sőt! Csak délután célszerű jönni, mert a reggeli hajtás miatt akkor úgyis jobban pörgetik az ilyent és kevésbé "alapos". Szerintem érthető, tehát a délutánt javaslom.
Teló: 380-0-380 kp vagy Rétigyuri a 380-0-385-ön.

És ujjé!! Köszi a türelmetek!! mostmá vagyok ... :x
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #162 Dátum: 2004.07.30 08:27:42 »
Árpi!

Erősen elgondolkodtatott a Benzines cseréje egy dizelre, mivel -elvben-behozná az árát, de mindez csak akkor él, ha a kombi kapható lesz a 2,0-ás 116 lovas motorral!

Te mit tudsz erről, a THM megint folytatja az inpotens behozatali politikáját, vagy kapható lesz hivatalosan is?
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Easa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 66
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #163 Dátum: 2004.07.30 08:59:32 »
Köszi Árpi!

Még egy kérdés: kb. mennyi  átfutási időre számíthatok, ha megrendelek egy 1.4-es dízel Corollát, illetve mi kell a megrendeléshez?
/Erősen csábulok felé/
asa - egy õs Toyotás

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #164 Dátum: 2004.07.30 12:09:41 »
Idézetet írta: "hillar"


MrIp!  :D
Vazze, időbe, vagy pízbe...   :lol:  Mer időbe délelőtt 35 perec, délután (lazább a szerviz melója) 25 perec. Árba bruttó négy rugó. Klubtagoknak használt Toyotára egyszer ingyenes. (Ezt most találtam ki, de jól hangzik, megtartom!!) Újautóvásárlásnál beszámításkor ingyenes. Bejelentkezni előre nem kell, de csak 8 - du 4-ig célszerű jönni. Sőt! Csak délután célszerű jönni, mert a reggeli hajtás miatt akkor úgyis jobban pörgetik az ilyent és kevésbé "alapos". Szerintem érthető, tehát a délutánt javaslom.
Teló: 380-0-380 kp vagy Rétigyuri a 380-0-385-ön.

És ujjé!! Köszi a türelmetek!! mostmá vagyok ... :x
Hali:
ÁÁ  :D  :D


Aaaa !  Megvan bocsajtva, nana ! :D  :lol:

A valaszt koszi !
Igazabol a valasz elolvasasa kozben rajottem hogy az idore is , es a piizre is kivancsi voltam  :D

Delutani idopont betervezve !!! ertettem !(ugy is par napot szabin leszek a jovo heten,
akkor jol meggondolom hogy a ket kiszemeltem kozul melyiket vigyem atvizsgalasra  :)
persze mindkettot megnezetem ha ugy hozza a helyzet.  )

ja es nagyon orulok az otleteidnek  :D  , kapora jon nekem  8)
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs