Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 431310 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #15 Dátum: 2004.05.10 09:49:46 »
Akkor ezek szerint egyre aktuálisabb. Mondahtni vakítóan aktuális :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #16 Dátum: 2004.05.10 13:05:49 »
Ja -ja
arcipán

03' YARIS SOL  50

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #17 Dátum: 2004.05.10 14:41:50 »
hillar,

teljesen újonnan mennyiért tudnál hozni egy ilyen krómos váltógombot?
1.4 alap corollám van, ehhez szeretnék  8)

üdv,
kuf

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #18 Dátum: 2004.05.12 08:02:46 »
Hillar, a csomagtartózár problémára tudsz/tudtok megoldást, vagy más irányba keresgéljek?
music     

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #19 Dátum: 2004.05.12 22:46:47 »
Idézetet írta: "kuf"
hillar,

teljesen újonnan mennyiért tudnál hozni egy ilyen krómos váltógombot?
1.4 alap corollám van, ehhez szeretnék  8)

üdv,
kuf


bar nem hillar vagyok:
a kiegeszitok kozott talalhato kromos valtogomb kb 11000 volt 1 honapja...

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #20 Dátum: 2004.05.13 06:54:33 »
Hoppá!
Egy napig nem néztem meg ezt a topicot - boccccs!
Délig lököm a váltógomb árát - garis autóra nem kell ár, annak jönnie kellene - és PONTOSAN mondom a csomagtartó-zár ügyet is. Szar lenne mellébeszélni. Bár úgyis azt mondja majd Mátéimike - sokan ismeritek, régi step-3 szerelő - hogy akkó is látni köll...
Szal igyekezni fogok!
ÁÁ  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: Érdeklődés
« Válasz #21 Dátum: 2004.05.13 07:01:44 »
Idézetet írta: "rittzo"
Szevasztok!
Van valakinek tapasztalata,hogy a Supernél a karosszériások illetve a fényezők hogyan dolgoznak?


Ja! :?
A legmodernebb cuccokkal :D és a legváltozatosabb minőségben.  :?  Oda kell rájuk figyulni ... de ez a mi gondunk - meg aki zöld ajtót kap a kék autójára...  :twisted:
A Fóti 143. (Schilleropel nagy javítóbázis - másfél éves) a KLF (jellemző rövidítés,  :oops: de KarosszéruiaLakotos-Fényező) klf (különféle)) műhelyünk.
ÁÁ  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #22 Dátum: 2004.05.13 14:39:16 »
Corolla váltógomb nálunk:
A sima krómos 12.900. (Fém betét rajta írás, mintha nyomva/szitázva lenne)
A gravírozott krómos 26.000. Mindkettő eredeti gyári. Garis természetesen.

A csomagtartó zár: itt két ilyen eset fordult elő eddig, mindkétszer volt már zárcsere az autóban, s az új tulaj nem tudott róla. Mivel a központi zárral nyitott-csukott, csak hónapok múlva vette észre, hogy a kulcs nem nyitja az 5. zárat. (Maradt is mindkettő úgy - nem cseréltették ki.)
Nálad nem volt ilyesmi?
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #23 Dátum: 2004.05.13 14:56:08 »
hillar

Amit mondtál tegnap árat a Corolla sárfogóra, az az 5ezer valahányszáz Ft az darabja vagy 4 darab? :-)
Mert a reálosok 3ezerért adják darabját. De ha nálatok a 4 darab annyi, akkor jöhet :-) És mennyi lenne feldobni őket?

Köszi
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #24 Dátum: 2004.05.13 18:55:08 »
Hillar
Nekem csak ROSSZ tapasztalatom van a Fóti úti fényezőkkel kapcsolatban!
Más. Mitől függ kinek milyen váltógombot cserélnek.Nekem cseréltetek,szerintem az enyém szitázott krómos volt /a számok feketék voltak/ de a cserélt sima krómos.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #25 Dátum: 2004.05.13 23:00:45 »
Idézetet írta: "hillar"
A csomagtartó zár: itt két ilyen eset fordult el? eddig, mindkétszer volt már zárcsere az autóban, s az új tulaj nem tudott róla. Mivel a központi zárral nyitott-csukott, csak hónapok múlva vette észre, hogy a kulcs nem nyitja az 5. zárat. (Maradt is mindkett? úgy - nem cseréltették ki.)
Nálad nem volt ilyesmi?

Nem. A helyzet ennél bonyolultabb. Egy ideig müködött, aztán úgy novemberben egyszer csak nehezen, majd legközelebb egyáltalán nem ment. Mivel tél volt, úgy gondoltam, hogy befagyott, és valóban az elsö meleghullámmal februárban ismét jó volt egy pár napig. Ám azóta meg se moccan. A vezetöülés melletti kallantyú nyitja, de az alul nyit, nem felül a zárnál, tehát biztosan a zárszerkezetben van a hiba. Palaczkkal próbáltuk, hogy WD-40 hátha meglazítja, de rá se hederített.
music     

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #26 Dátum: 2004.05.14 07:36:28 »
Idézetet írta: "SZegecs"
hillar

Amit mondtál tegnap árat a Corolla sárfogóra, az az 5ezer valahányszáz Ft az darabja vagy 4 darab? :-)
Mert a reálosok 3ezerért adják darabját. De ha nálatok a 4 darab annyi, akkor jöhet :-) És mennyi lenne feldobni őket?

Köszi


Hali!
Az ár egy párra, azaz két darabra vonatkozik! Első, és hátsó ... néhány száz forinttal más az áruk is... Klubtagoknak úgyis feltesszük ingyen... csak anyagár van.
Szerva:
ÁÁ  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #27 Dátum: 2004.05.14 07:47:20 »
Idézetet írta: "rittzo"
Hillar
Nekem csak ROSSZ tapasztalatom van a Fóti úti fényezőkkel kapcsolatban!
Más. Mitől függ kinek milyen váltógombot cserélnek.Nekem cseréltetek,szerintem az enyém szitázott krómos volt /a számok feketék voltak/ de a cserélt sima krómos.


Fényezők?
Sajna nem te vagy az egyetlen.  [smilie=sm51.gif]  Bár peches vagy, mert azért nem sz..nak el mindent. Jó a cuccuk és az anyagok is... Múltkor írtam erről is... :cry:
A váltógomb esetén pedig függ attól, hogy a gyári cuccok közül milyenek készülnek - tehát mi rendelhető. Most kétféle jön...Nekem jobban tetszik az "olcsóbb", szürke bőr a kalapácsszürke fémbetéttel, ugyanolyan alsó gyűrűvel és fekete piktogrammal. A másik kicsit csicsásabb - má' az én öreges ízlésemnek - mert a bőr mellé egy teljesen más, igazán krómozott betétet/gyűrűt tettek és süllyesztett a piktogram. Ráadásul 26. De gariban a Solhoz ezt tesszük, mert ez jár, a többihez megy az először említett. Kicsit más, mint az eredeti, de jobb és nem kopik!! (előfordulhat persze máshogy is, ha el tudjuk a drágábbat sütni  :D  a garihoz...de ez csakk a TMH-nak kerül pénzbe...)
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #28 Dátum: 2004.05.14 07:58:12 »
... Nem. A helyzet ennél bonyolultabb. Egy ideig müködött, aztán úgy novemberben egyszer csak nehezen, majd legközelebb egyáltalán nem ment. Mivel tél volt, úgy gondoltam, hogy befagyott, és valóban az elsö meleghullámmal februárban ismét jó volt egy pár napig. Ám azóta meg se moccan. A vezetöülés melletti kallantyú nyitja, de az alul nyit, nem felül a zárnál, tehát biztosan a zárszerkezetben van a hiba. Palaczkkal próbáltuk, hogy WD-40 hátha meglazítja, de rá se hederített.[/quote]

Music!

Van egy jó, meg egy rossz hírem.  :twisted:
Ha besz.rt a zárszerkezet, akkor csak a csere marad ... :cry: ... vagy még egy kulcs a karikán, vagy minden csere - ezt azért nem javasolnám ... Ez a jó hírem.
A rossz az, hogy ha betolod a gurigát, akkor megnézzük mint klubtagnak ingyen, és ha javitható (ha tudunk egyáltalán kezdeni vele valamit) akkó megcsináljuk. Na az nem fog sokba kerülni, de IDŐPONT kell hozzá, mert a bogarászászra nem elég egy elcsípett tíz perc valamelyik sráctól... ha meg marad a tíz perc, akkor ölég nehéz megtalálni azt, amit te hosszú keresgéléssel sem találtál meg... Ez azért ugye rossz hír. :)
Tehát csörizz, és egyeztessünk - vagy megtesszük vasárnap a RALIN -  időpontot ...  :idea:
Ja! Mindenkinek: Lesz virsli is ... (Még mielőtt megkérdi valaki: sör nem lesz - csak Toyotapiros szörpi, hehe :lol:  :lol: )
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #29 Dátum: 2004.05.14 08:06:31 »
Marcipán!

Jut eszembe ... :twisted:
Vasárnap a rali ideje alatt nem lenne túl egyszerű a váltógomb-cserédet megoldani??
Míg a többiek versenyeznek, te eltöltesz úgy három órát a szervizben, kicseréljük közben nagynehezen a váltógombod,  és kiszámlázzuk a garis munkát: Nekünk Qva jó lenne, Te pedig eltöltesz baráti társaságban egy délelőttöt. Tök buli.
Viccet félre! Vasárnap átdobjuk.
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23