Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 446032 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1470 Dátum: 2005.08.26 11:11:29 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Szia Kzozee!

30 km-em van a 30.000 km-ig. Valószínűleg 09.03-án lenne lehetőségem felétek járni. Ez szombat, ha Nektek nem probléma vinném a garanciális szervizre. A 15.000-es szervizt is nálatok bonyolítottam. Egy korábbi hozzászólásodban írtad, hogy max. 1000 km-el lehet túllépni. Ugye ez még így van? (mert akkor beleférek)
Köszi.


Szia,

befoglaltam az időpontot, reggel 9-re várunk. Kérlek, hogy erősítsd meg telefonon Keller Attilánál:380 0 367. Köszönöm.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1471 Dátum: 2005.08.26 13:16:53 »
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Rozsomák"
Szia Kzozee!

30 km-em van a 30.000 km-ig. Valószínűleg 09.03-án lenne lehetőségem felétek járni. Ez szombat, ha Nektek nem probléma vinném a garanciális szervizre. A 15.000-es szervizt is nálatok bonyolítottam. Egy korábbi hozzászólásodban írtad, hogy max. 1000 km-el lehet túllépni. Ugye ez még így van? (mert akkor beleférek)
Köszi.


Szia,

befoglaltam az időpontot, reggel 9-re várunk. Kérlek, hogy erősítsd meg telefonon Keller Attilánál:380 0 367. Köszönöm.


Egyeztettem Attilával.
Akkor jövőhéten találkozunk. :)
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1472 Dátum: 2005.08.29 13:08:50 »
Megint meg kell dicserjem Supereket. Ma reggel segitettek megoldani a "lampaugyet", termeszetesen ismet Mate Imi fokozremukodesevel :D
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Szerviz
« Válasz #1473 Dátum: 2005.09.05 10:51:45 »
Szevasztok!
Ma voltam a 2.éves átvizsgáláson a Supernél. Minden gyorsan és olajozottan zajlott le.Köszönöm nekik! Csak nagyon meglepődtem, hogy ki kelett cserélni az első fékbetéteket. A kocsiban 21000Km van,szerintem elég hamar elkopott.     :cry:  Másik autómnál elég volt 50-60 ezrenként cserélni.Nektek mik a tapasztalatotok???

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Szerviz
« Válasz #1474 Dátum: 2005.09.05 12:01:52 »
Idézetet írta: "rittzo"
Szevasztok!
Ma voltam a 2.éves átvizsgáláson a Supernél. Minden gyorsan és olajozottan zajlott le.Köszönöm nekik! Csak nagyon meglepődtem, hogy ki kelett cserélni az első fékbetéteket. A kocsiban 21000Km van,szerintem elég hamar elkopott.     :cry:  Másik autómnál elég volt 50-60 ezrenként cserélni.Nektek mik a tapasztalatotok???


Sokat fékezel, az enyém 50e-ig bírta.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Re: Szerviz
« Válasz #1475 Dátum: 2005.09.05 12:08:13 »
Idézetet írta: "rittzo"
Szevasztok!
Ma voltam a 2.éves átvizsgáláson a Supernél. Minden gyorsan és olajozottan zajlott le.Köszönöm nekik! Csak nagyon meglepődtem, hogy ki kelett cserélni az első fékbetéteket. A kocsiban 21000Km van,szerintem elég hamar elkopott.     :cry:  Másik autómnál elég volt 50-60 ezrenként cserélni.Nektek mik a tapasztalatotok???

Szombaton voltam náluk 30.000-es szervizen. Hasonló jókat tudok mondani a szuperről. Ezúton is köszönet Máté Iminek! :D
Csak azt sajnáltam, hogy nem volt bent MMT-váltóval szerelt próbaverda.  :( Majd legközelebb.
Nekem még ~5.000 km-t jósoltak az első fékbetétekre és, ha jól emlékszem, Whis kolléga is hasonló kopásról számolt be. Leszilaci viszont  többszörösét tette meg a Yaris-ával.  :pal1:
Ja és vettem egy Szuperes (piros!) esernyőt, mert már nagyon ciki volt sárga (off opeles) esernyővel kiszállni a Corollából.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Szerviz
« Válasz #1476 Dátum: 2005.09.05 12:17:26 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Nekem még ~5.000 km-t jósoltak az első fékbetétekre és, ha jól emlékszem, Whis kolléga is hasonló kopásról számolt be. Leszilaci viszont  többszörösét tette meg a Yaris-ával.

Nekem mostanában kezdett el egy kicsit sípolni az egyik oldali fék, de csak bizonyos fékerőnél. Majd a nyári-téli kerékecsere alkalmával megkérem a gumist, hogy nézzen rá, kibírja-e tavaszig  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Filigran

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Fékbetét
« Válasz #1477 Dátum: 2005.09.05 14:46:48 »
Hali!

Volna egy kérdésem. A Toyotaban nem kopásjelzéses a fékbetét?

Filigran

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Re: Fékbetét
« Válasz #1478 Dátum: 2005.09.05 15:00:28 »
Idézetet írta: "Filigran"
Hali!

Volna egy kérdésem. A Toyotaban nem kopásjelzéses a fékbetét?

Filigran

A Corollánál egy kis fémlemez ér hozzá a tárcsához, ha a pofa túlzottan elkopott és ez ad ijesztő hangokat fékezés során. A Tiédben lehet, hogy elektronikus jelzés van, de ezt csak tippelem.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Fékbetét
« Válasz #1479 Dátum: 2005.09.05 17:56:57 »
Idézetet írta: "Filigran"
Hali!

Volna egy kérdésem. A Toyotaban nem kopásjelzéses a fékbetét?

Filigran



Sziasztok!

Corollában sajnos nics betétkopás jelző.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Re: Fékbetét
« Válasz #1480 Dátum: 2005.09.06 07:12:38 »
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Filigran"
Hali!

Volna egy kérdésem. A Toyotaban nem kopásjelzéses a fékbetét?

Filigran



Sziasztok!

Corollában sajnos nics betétkopás jelző.

Nekem úgy tűnt Filigrannak Avensise van :oops: , persze az avatar elég kicsi (vagy én vagyok amatőr). :)
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Filigran

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Re: Fékbetét
« Válasz #1481 Dátum: 2005.09.06 08:20:53 »
Szia Rozsomák!

Jól látod... Avensis. Tképp csak azért kérdeztem, hohy mire számítsak, ha majd  elkopott a fék. Egy lámpára a műszerfalon, vagy sivításra a fék felől...

Filigran

Ui: Az avatar valóban kicsi, de amikor készült, még nem nagyon volt kép a kocsiról, most meg egy hallgató motorozni tanult a parkolóban, és mire lementem, kiderült, hogy máshol kellett volna neki... :twisted:
Most nem visz rá a lélek, hogy lefényképezzem a kocsit :(

Idézetet írta: "Rozsomák"
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Filigran"
Hali!

Volna egy kérdésem. A Toyotaban nem kopásjelzéses a fékbetét?

Filigran



Sziasztok!

Corollában sajnos nics betétkopás jelző.

Nekem úgy tűnt Filigrannak Avensise van :oops: , persze az avatar elég kicsi (vagy én vagyok amatőr). :)

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Re: Fékbetét
« Válasz #1482 Dátum: 2005.09.06 08:40:49 »
Idézetet írta: "Filigran"
Szia Rozsomák!

Jól látod... Avensis. Tképp csak azért kérdeztem, hohy mire számítsak, ha majd  elkopott a fék. Egy lámpára a műszerfalon, vagy sivításra a fék felől...

Filigran

Ui: Az avatar valóban kicsi, de amikor készült, még nem nagyon volt kép a kocsiról, most meg egy hallgató motorozni tanult a parkolóban, és mire lementem, kiderült, hogy máshol kellett volna neki... :twisted:
Most nem visz rá a lélek, hogy lefényképezzem a kocsit :(

No akkor lehet, hogy a Tiédben műszeres jelzés várható, de erről Kzozee ad biztosabb felhomályosítást.
A hallgatókat küldjétek fel Bánkút felé, ott gyakoroljanak. :evil:
A szép autódat meg sajnálom. Nagy a probléma, vagy vákuummal kihozható?
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1483 Dátum: 2005.09.06 09:38:05 »
Áhojovi,
Ma reggel voltam 15 ezresen (pontosabban 1 évesen). Nagyon korrekt gyors kiszolgálás fémjelezte ismét a Super csapatát. Külön köszönet Szalai Szabolcs úrnak.

Üdv:Les

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Fékbetét
« Válasz #1484 Dátum: 2005.09.06 10:51:08 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Filigran"
Hali!

Volna egy kérdésem. A Toyotaban nem kopásjelzéses a fékbetét?

Filigran



Sziasztok!

Corollában sajnos nics betétkopás jelző.

Nekem úgy tűnt Filigrannak Avensise van :oops: , persze az avatar elég kicsi (vagy én vagyok amatőr). :)


Khmm. Egen. A Te válaszodat olvastam amikor írtam, nálad meg Corolla van, ugye. Mindenesetre a válaszom Avensisre is igaz, elektromos visszajelző ott sincs csak a kopásjelző fémlemez a jellegzetes hangjával.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán