Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 446991 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1365 Dátum: 2005.07.14 17:58:10 »
Idézetet írta: "kmr"
Kedves Kzozee, illetve Super!
Ma voltam 15 ezres szervízen, és maximálisan elégedett vagyok. Ennél elégedettebb csak akkor lennék, ha fizetni sem kellett volna :D
- jó kiszolgálás (Máté Imi)
- minden egyes elvégzendő tevékenység egyeztetve lett
- ott lehettem az autó mellett
- az egyetlen plusz kérésemet (riasztó automatikus zárási funkciójának aktíválása) is sikerült megoldani.
Szóval: :dancing:



Örülök, hogy elégedett vagy, de nem célunk, hogy ennél is elégedettebb legyél :D  Köszönjük.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1366 Dátum: 2005.07.14 18:00:57 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "SZegecs"
Kedves Kzozee!

Van arra lehetőség, hogy a közeljövőben leüljünk személyesen tárgyalni egy autó cseréről? Illetve a lehetőségek tárházáról? :-)

Vagy inkább beszéljek egy értékesítő kollégáddal először?
Egyenlőre az alap finanszírozási illetve akciós lehetőségek érdekelnének, utána gondolom Veled jobban lehet alkudozni   :D  :D  :D


Persze, gyere bármikor, várlak. Előtte csörögj rám, hogy biztosan a helyemen legyek. A többit meglátjuk...


OK köszi.
Szerintem a jövő héten, mert ezen a héten tele vagyok.
Apropó szombaton Ti jöttök Tökölre?


Nem, a Realszisztéma állít ki. Én vidékre megyek egy kis motoros túrára, de útközben tervezem, hogy beugrok egy kicsit, hogy akit lehet, azt személyesen ismerhessem meg.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1367 Dátum: 2005.07.14 18:04:18 »
Idézetet írta: "alorinc"
Kedves Kzozee!

Mennyibe kerül nálatok Yaris hátsó szoknya fényezése (7cm hosszó karcolás van az autón) mindenestül?

Üdvözlettel,
Lőrinc


Nem tudom, hívd fel kérlek Keller Attilát a 380 0 367-es számon, ő segít az árakban. Köszi.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1368 Dátum: 2005.07.14 22:17:31 »
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "SZegecs"
Kedves Kzozee!

Van arra lehetőség, hogy a közeljövőben leüljünk személyesen tárgyalni egy autó cseréről? Illetve a lehetőségek tárházáról? :-)

Vagy inkább beszéljek egy értékesítő kollégáddal először?
Egyenlőre az alap finanszírozási illetve akciós lehetőségek érdekelnének, utána gondolom Veled jobban lehet alkudozni   :D  :D  :D


Persze, gyere bármikor, várlak. Előtte csörögj rám, hogy biztosan a helyemen legyek. A többit meglátjuk...


OK köszi.
Szerintem a jövő héten, mert ezen a héten tele vagyok.
Apropó szombaton Ti jöttök Tökölre?


Nem, a Realszisztéma állít ki. Én vidékre megyek egy kis motoros túrára, de útközben tervezem, hogy beugrok egy kicsit, hogy akit lehet, azt személyesen ismerhessem meg.


Nezz be hozzank szombaton. Milyen mocid van?

Satriani

  • Vendég
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1369 Dátum: 2005.07.15 01:04:20 »
Idézetet írta: "kzozee"
Sajnálom, hogy a telefonos kolléga nem jó felvilágosítást adott, ezt próbálták a kollégák kompenzálni a gyorsasággal (3-an csinálták az autót egyszerre).
A dícséretet köszönjük, a hibafeltárásért - ha nem bántalak meg vele - szeretnék egy kis Toyota-s ajándékkcsomagot átadni a részedre. Jelezz vissza kérlek, hogy mikor jó, és várlak vele. Mégegyszer bocsi.

Tényleg leköteleztek :) Hidd el, nem volt olyan kellemetlen a dolog, mint amilyennek elsőre számomra tűnt. Igen gyorsak voltak a szerelők, ki sem tudtam olvasni az ügyfeleknek kirakott Golf Digest magazint :wink: Jövő héten könnyen lehet, hogy megyek Pestre, foglak keresni. Különben amúgy is be akartam ugrani egy percre, mert észrevettem délután, hogy a középkonzol/váltóbox anyósülés előtti lábtérbe belógó része kicsit kiáll, és nem sikerült visszapattintanom. Még holnap megpróbálkozom vele, ha nem sikerül helyre rakni, akkor kérek majd egy szakitól öt percet.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1370 Dátum: 2005.07.15 09:31:38 »
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "MiCKEY"
Idézetet írta: "robi"
kzozee!

Kérlek ne vedd rossz néven, de szerinted nem kellene eltüntetni a "Corolla akár havi 26000-ért" feliratot az ablakotokról? Kissé megtévesztő, és szerintem nem is túl korrekt...

Naponta 2x megyek el előttetek, és mindíg erre gondolok, amikor látom...


Hát ebbe nem lehet belekötni, ha van olyan konstrukció ahol a havi díj 26k. :)
Szerintem...


Egy ilyen jellegű feliratnak az a lényege, hogy a kevés pénzű embereket becsalogassa a boltba. Ez eddig rendben van, ez a kereskedelem lényege. De pont ott van a kitolás, hogy a havi 26000-ért konstrukcióban a legfapadosabb Corolláért is minimum 50-60% önrészt kell vinni... akinek meg van több, mint másfél milája a zsebében az nem kevés pénzű embernek minősül olyan értelemben, hogy örüljön neki, hogy csak 26000-et keljen fizetnie havonta, mert már a havi 35000-től kidől a családi kassza... Általában az ilyen ember használt autóban utazik, vagy más márkájú olcsóságban.

Én csak azért tettem ezt a megjegyzést, hogy az ilyen "olcsó" trükkök inkább a nagy bevásárlóközpontokra tartoznak, ahol ismert az áruk minősége. És szerintem a Toyota nem ebbe a kategóriába tartozik.

Ez egy olyan szitu, hogy bemegy az ember boldogan, hogy nahát, van remény jó árban hozzájutni egy jó autóhoz, és rákérdezés után hozzávágják, hogy ja, de kell hozzá 2 mila. Akkor az ember kimegy és mondja "ba***a meg, ezek asziszik hülye vagyok, vagy át akarnak verni"... szal aki ennyi pénzzel rendelkezik cash-ben, annak nem kell az ilyen reklám... Azért a márkanév és cég presztizse megóvása is fontos.

Még egyszer elnézést, ha valakit megsértettem, de ez a szemszög is megfontolandó. Szerintem.


Nem sértettél senkit, és elég régi már az ajánlat, úgyhogy ki is cseréljük. Mint szólsz egy "Corolla klímával 3 495 000.-Ft-tól" felirathoz?
Hétfőtől azt nézheted, remélem jobban tetszik, és egyszer megállsz és bejössz. Jó kávénk van...


Koszi a megertesedet. Vadaszom az uj feliratot :D Mar voltam bent nalatok, majd szerviz temaban ugyis beterek, de azzal csak joval kesobb...

latka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1371 Dátum: 2005.07.15 13:06:04 »
Sziasztok, a következő problémámmal kapcsolatban várnám a véleményeteket: Pár hete a munkahelyem előtt meghúzták a Corollám bal hátsó ajtaját az oldalvédő csík alatt. (Betétlapot természetesen nem hagytak...) A fényezés sérült egy csíkban és a lemezben két helyen kisebb gyűrődés van. Elvittem az autót az Emil Frey-hez, megnézte a karosszériás javítással kapcsolatos munkafelvételt végző hölgy és azt mondta, hogy meg lehet oldani javítással, ami kb. 120E Ft., amit ő igazán nem javasol, mert  ha valamikor majd el akarom adni, akkor a festékvastagság mérő kimutatja, hogy javítva van az elem (ahol egyébként is merevítők mennek - ennek spec. nem tudom mi köze van az egészhez). A másik javaslata az volt, hogy szerinte jobb lenne kicsrélni az egész ajtót (??????). viszont 140E a casco önrészem, annyit mindkét verzió esetében buknék rajta munkadíjjal.
 
Ezért kivittem a Toyota Rácz-hoz (ami viszont nem tudom, hogy épp most milyen státuszban van, mert az épületen Toyota felirat van mindenhol és a szerelők is olyan ruhában vannak, viszont Hyundai kocsik állnak a szalonban és nagy transzparensek az épületen), ahol elküldtek a karosszériajavító műhelybe. Ott azt mondták, hogy 50 ezerből megjavítják a kocsit ( az ajtócserét nem tartották indokoltnak).
 
A Toyota Rácz a Toyota Motor Hungary hivatalos márkakereskedői oldalán nincs rajta, viszont toyotaracz.hu honlapja van.
 
 
Szerintetek mit csináljak?

ave

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 51
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1372 Dátum: 2005.07.15 14:00:41 »
Idézetet írta: "latka"
mert  ha valamikor majd el akarom adni, akkor a festékvastagság mérő kimutatja, hogy javítva van az elem


Nos én 1 óra múlva veszem át az új autót (végre) így csak az előző P307-as élményeim tudom megosztani.

Egy hete mikor eladtam a vevő ilyen mérős szakival jött és egy kivételével minden elemről megmondta, hogy javított, vagy sem.
A durva az, hogy ami javított volt azt valójában mind cserélték, mégis fele akkora festékvastagságot mutatott ki a műszer, mint a referenciaként használt tető.
Mindent szakszervízben csináltak a P Gablininél. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ami cserélnek az sem jelent feltétlen védelmet az eladáskor. Én is hiába mondtam volna, hogy a 3,5 éves autóm átlagosan csak 2 éves, mert a jobb oldala szinte még új:-)

Amit viszont megtehetsz az eladásra felkészülve.
1) Minden javítási számlát tegyél el, ezzel tudod igazolni, hogy szakszervíz, vagy nem, illetve csere, vagy nem.
2) Csinálj róla fényképet, hogy a vevőd megnyugodjon, hogy nem egy totálkár miatt van lecserélve az ajtó hanem a csak esztétikai okokból.
Én őszintén megmutattam a vevőknek minden ilyen doksit, mert nem akartam zsákbamacskát eladni és visszatérő lidérceket a küszöbön...

Üdv:
P
ePe

latka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1373 Dátum: 2005.07.15 14:09:17 »
PePe, köszi a tanácsot! Gratulálok az új autódhoz! (ugye Toyota? :D )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1374 Dátum: 2005.07.15 14:09:22 »
Idézetet írta: "latka"
Sziasztok, a következő problémámmal kapcsolatban várnám a véleményeteket: Pár hete a munkahelyem előtt meghúzták a Corollám bal hátsó ajtaját az oldalvédő csík alatt. (Betétlapot természetesen nem hagytak...) A fényezés sérült egy csíkban és a lemezben két helyen kisebb gyűrődés van. Elvittem az autót az Emil Frey-hez, megnézte a karosszériás javítással kapcsolatos munkafelvételt végző hölgy és azt mondta, hogy meg lehet oldani javítással, ami kb. 120E Ft., amit ő igazán nem javasol, mert  ha valamikor majd el akarom adni, akkor a festékvastagság mérő kimutatja, hogy javítva van az elem (ahol egyébként is merevítők mennek - ennek spec. nem tudom mi köze van az egészhez). A másik javaslata az volt, hogy szerinte jobb lenne kicsrélni az egész ajtót (??????). viszont 140E a casco önrészem, annyit mindkét verzió esetében buknék rajta munkadíjjal.
 
Ezért kivittem a Toyota Rácz-hoz (ami viszont nem tudom, hogy épp most milyen státuszban van, mert az épületen Toyota felirat van mindenhol és a szerelők is olyan ruhában vannak, viszont Hyundai kocsik állnak a szalonban és nagy transzparensek az épületen), ahol elküldtek a karosszériajavító műhelybe. Ott azt mondták, hogy 50 ezerből megjavítják a kocsit ( az ajtócserét nem tartották indokoltnak).
 
A Toyota Rácz a Toyota Motor Hungary hivatalos márkakereskedői oldalán nincs rajta, viszont toyotaracz.hu honlapja van.
 
 
Szerintetek mit csináljak?

Mi 2szer vittük a Ráczhoz kaszkóra, elég tűrhetően dolgoznak sztem. Szervízként működnek még, csak nem márkakereskedők.
De ezt szerintem nem ide kellett volna beírni.
Laco 73 :D

latka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1375 Dátum: 2005.07.15 14:12:38 »
Ha nem márkaszervíz, akkor az egyben azt is jelenti, hogy elveszítem a garanciát a fényezésre?

Bocs, azért ide írtam, mert ezt nézik szerintem a legtöbben és viszonylag gyorsan döntenem kell (hétfőn kell vinnem a kocsit).

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1376 Dátum: 2005.07.15 14:17:48 »
Idézetet írta: "latka"
Ha nem márkaszervíz, akkor az egyben azt is jelenti, hogy elveszítem a garanciát a fényezésre?

Bocs, azért ide írtam, mert ezt nézik szerintem a legtöbben és viszonylag gyorsan döntenem kell (hétfőn kell vinnem a kocsit).

Na látod ebben nem vagyok biztos, de valószínű, hogy ugrik a gari azon a részen.
Laco 73 :D

ave

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 51
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1377 Dátum: 2005.07.15 14:29:12 »
Idézetet írta: "latka"
PePe, köszi a tanácsot! Gratulálok az új autódhoz! (ugye Toyota? :D )

igen, eppen a buszon ulok, visszafelé már nem is tudnék válaszolni:-)
ePe

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1378 Dátum: 2005.07.15 18:56:31 »
Idézetet írta: "latka"

Na látod ebben nem vagyok biztos, de valószínű, hogy ugrik a gari azon a részen.

A 12 év átrozsdásodás elleni garancia az elemnél mindenképpen ugrik, garanciát csak a fényező/szervíz/szakszervíz/márkaszervíz nyújt 1 évet a saját munkájára. Ha jól tudom ez máshol nem is érvényesíthető.

A kb. 90-136 (minkét A oszlopokon) fetékvastagság még gyári?

ave

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 51
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1379 Dátum: 2005.07.15 21:22:34 »
Idézetet írta: "latka"
PePe, köszi a tanácsot! Gratulálok az új autódhoz! (ugye Toyota? :D )


Még egy dolog jutott eszembe, ami sokat nem segít a döntésben, de talán jó tudni róla. Az Eurotax számításnál a fényezett főelemek (gomdolom az ajtó annak számít) darabonként 2%-os levonást jelentenek, legalábbis nekem ezt mondták a kereskedők, akiknél el akartam adni az autót.
ePe