Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 446984 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1350 Dátum: 2005.07.13 16:34:02 »
kzozee!

Kérlek ne vedd rossz néven, de szerinted nem kellene eltüntetni a "Corolla akár havi 26000-ért" feliratot az ablakotokról? Kissé megtévesztő, és szerintem nem is túl korrekt...

Naponta 2x megyek el előttetek, és mindíg erre gondolok, amikor látom...

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1351 Dátum: 2005.07.13 16:46:42 »
Idézetet írta: "robi"
kzozee!

Kérlek ne vedd rossz néven, de szerinted nem kellene eltüntetni a "Corolla akár havi 26000-ért" feliratot az ablakotokról? Kissé megtévesztő, és szerintem nem is túl korrekt...

Naponta 2x megyek el előttetek, és mindíg erre gondolok, amikor látom...


Hát ebbe nem lehet belekötni, ha van olyan konstrukció ahol a havi díj 26k. :)
Szerintem...

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1352 Dátum: 2005.07.13 17:09:53 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Idézetet írta: "robi"
kzozee!

Kérlek ne vedd rossz néven, de szerinted nem kellene eltüntetni a "Corolla akár havi 26000-ért" feliratot az ablakotokról? Kissé megtévesztő, és szerintem nem is túl korrekt...

Naponta 2x megyek el előttetek, és mindíg erre gondolok, amikor látom...


Hát ebbe nem lehet belekötni, ha van olyan konstrukció ahol a havi díj 26k. :)
Szerintem...


Egy ilyen jellegű feliratnak az a lényege, hogy a kevés pénzű embereket becsalogassa a boltba. Ez eddig rendben van, ez a kereskedelem lényege. De pont ott van a kitolás, hogy a havi 26000-ért konstrukcióban a legfapadosabb Corolláért is minimum 50-60% önrészt kell vinni... akinek meg van több, mint másfél milája a zsebében az nem kevés pénzű embernek minősül olyan értelemben, hogy örüljön neki, hogy csak 26000-et keljen fizetnie havonta, mert már a havi 35000-től kidől a családi kassza... Általában az ilyen ember használt autóban utazik, vagy más márkájú olcsóságban.

Én csak azért tettem ezt a megjegyzést, hogy az ilyen "olcsó" trükkök inkább a nagy bevásárlóközpontokra tartoznak, ahol ismert az áruk minősége. És szerintem a Toyota nem ebbe a kategóriába tartozik.

Ez egy olyan szitu, hogy bemegy az ember boldogan, hogy nahát, van remény jó árban hozzájutni egy jó autóhoz, és rákérdezés után hozzávágják, hogy ja, de kell hozzá 2 mila. Akkor az ember kimegy és mondja "ba***a meg, ezek asziszik hülye vagyok, vagy át akarnak verni"... szal aki ennyi pénzzel rendelkezik cash-ben, annak nem kell az ilyen reklám... Azért a márkanév és cég presztizse megóvása is fontos.

Még egyszer elnézést, ha valakit megsértettem, de ez a szemszög is megfontolandó. Szerintem.

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1353 Dátum: 2005.07.13 17:25:46 »
Kedves Kzozee!

Mennyire jönnék jól ki nálatok, ha szeretnék egy Corolla TS-t metállal, és Ti beszámolnátok a 2003 novemberi gyártású (2004 februári forg.helyezésű) Yaris TS-emet? (33000 km, 1D2 színű).
Illetve mennyit engedtek a Cori árából? :-)
CSak kíváncsiságból érdeklődöm így szárazon.
Természetesen konkrét ajánlattall kapcsolatban ha arra kerül sor, beszéljünk személyesen, és akkor megbeszélhetjük, hogy a nagy kedvezményért cserébe miben tudnék segíteni jövőbeni reklámtevékenységetek minnél költséghatékonyabb megvalósításában   :D  :D  :D  :D  :D

(Illetve ha estleg van tudomásod használt TS Coriról (facelift utáni) azt megköszönném :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1354 Dátum: 2005.07.14 09:37:36 »
Kedves Kzozee, illetve Super!
Ma voltam 15 ezres szervízen, és maximálisan elégedett vagyok. Ennél elégedettebb csak akkor lennék, ha fizetni sem kellett volna :D
- jó kiszolgálás (Máté Imi)
- minden egyes elvégzendő tevékenység egyeztetve lett
- ott lehettem az autó mellett
- az egyetlen plusz kérésemet (riasztó automatikus zárási funkciójának aktíválása) is sikerült megoldani.
Szóval: :dancing:

alorinc

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1355 Dátum: 2005.07.14 12:40:22 »
Kedves Kzozee!

Mennyibe kerül nálatok Yaris hátsó szoknya fényezése (7cm hosszó karcolás van az autón) mindenestül?

Üdvözlettel,
Lőrinc

Satriani

  • Vendég
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1356 Dátum: 2005.07.14 16:57:55 »
Idézetet írta: "kmr"
- jó kiszolgálás (Máté Imi)

 :supz:

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1357 Dátum: 2005.07.14 17:18:17 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Satriani"
Köszönöm! Bejelentkeztem jövő hétfőre.

kzozee!

Ma volt ez a hétfő. Nyilván te ismered a történteket, de gondoltam, megosztom a fórummal is. Javíts ki, ha valamit rosszul tudok.

Nem indult túl jól a szervízelés... Múlt héten a telefonban azt az infót kaptam, hogy a 60e-s szervíz 30-50eFt attól függően, hogy kell-e fékbetéteket cserélni, és időben kb. másfél óra. Ehhez képest kicsit meglepődtem, mikor a munkafelvevő felvilágosított, hogy általában 60-80e-be kerül és kb. 4 munkaóra ez a szervíz  :shock: Kicsit kínos volt, mert sem pénzben, és főleg időben nem erre készültem.

A félreértés tisztázása után nagyon rendesek voltatok, a munkafelvevő leegyeztette az árat (ami a telefonos tájékoztatáshoz képest a többszörösére emelkedett, végül 74e-t fizettem), két szerelő két óra alatt megcsinálta a szervízt, sőt, ebbe még az is belefért, hogy az autóm egyetlen idegesítő tulajdonságát, a műszerfal zörgését megszüntettétek. Árban nem erre számítottam előzetesen, ezt tisztáztuk. Máskülönben :prayer: Időben sem tartott tovább a dolog, mint arra számítottam. Majd viszem a 75-ösre is a kocsit. Köszönöm!


Sajnálom, hogy a telefonos kolléga nem jó felvilágosítást adott, ezt próbálták a kollégák kompenzálni a gyorsasággal (3-an csinálták az autót egyszerre).
A dícséretet köszönjük, a hibafeltárásért - ha nem bántalak meg vele - szeretnék egy kis Toyota-s ajándékkcsomagot átadni a részedre. Jelezz vissza kérlek, hogy mikor jó, és várlak vele. Mégegyszer bocsi.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1358 Dátum: 2005.07.14 17:21:42 »
Idézetet írta: "Pecka"
Sziasztok!

kzozee kis infóra lenne szükségem.
03' HB Corollához szeretnék vásárolni a hátsó ajtóra króm díszlécet /vmi ilyesmi lehet a neve/.
Az árán kívül az lenne a kérdésem, hogy kerül felrögzítésre az ajtóra.

Előre is köszönöm.


Nem volt jó a gépem, most kerültem net közelbe. A szervizes kollégák már elmentek, én pedig holnap nem vagyok, csak hétfőn tudnám megkérdezni. tedd meg kérlek, hogy felhívod őket a 380 0 380-as számon. Köszönöm.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1359 Dátum: 2005.07.14 17:24:47 »
Idézetet írta: "robi"
kzozee!

Kérlek ne vedd rossz néven, de szerinted nem kellene eltüntetni a "Corolla akár havi 26000-ért" feliratot az ablakotokról? Kissé megtévesztő, és szerintem nem is túl korrekt...

Naponta 2x megyek el előttetek, és mindíg erre gondolok, amikor látom...


Ez egy érvényben lévő, maradványértékes pénzügyi lizing havi törlesztő részlete,akár 30% kezdő résztől.
Van rá igény, miért ne lenne korrekt?
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1360 Dátum: 2005.07.14 17:29:41 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Kedves Kzozee!

Mennyire jönnék jól ki nálatok, ha szeretnék egy Corolla TS-t metállal, és Ti beszámolnátok a 2003 novemberi gyártású (2004 februári forg.helyezésű) Yaris TS-emet? (33000 km, 1D2 színű).
Illetve mennyit engedtek a Cori árából? :-)
CSak kíváncsiságból érdeklődöm így szárazon.
Természetesen konkrét ajánlattall kapcsolatban ha arra kerül sor, beszéljünk személyesen, és akkor megbeszélhetjük, hogy a nagy kedvezményért cserébe miben tudnék segíteni jövőbeni reklámtevékenységetek minnél költséghatékonyabb megvalósításában   :D  :D  :D  :D  :D

(Illetve ha estleg van tudomásod használt TS Coriról (facelift utáni) azt megköszönném :-)


Ez összetett kérdés, és egy személyes megbeszélés jobban választ adna a kérdéseidre. Meg kellene nézni az autódat, ha hiteles , akkor meg kell vizsgálni, hogy mennyibe kerül a lezárása. Elég fiatal autó, és a hitelkonstrukció függvényében nem is biztos, hogy megéri most lezárni.
Ha ott minden tiszta, és úgy látod, hogy megéri, az új autónál biztosan megegyezünk.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1361 Dátum: 2005.07.14 17:30:07 »
Kedves Kzozee!

Van arra lehetőség, hogy a közeljövőben leüljünk személyesen tárgyalni egy autó cseréről? Illetve a lehetőségek tárházáról? :-)

Vagy inkább beszéljek egy értékesítő kollégáddal először?
Egyenlőre az alap finanszírozási illetve akciós lehetőségek érdekelnének, utána gondolom Veled jobban lehet alkudozni   :D  :D  :D
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1362 Dátum: 2005.07.14 17:40:37 »
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "MiCKEY"
Idézetet írta: "robi"
kzozee!

Kérlek ne vedd rossz néven, de szerinted nem kellene eltüntetni a "Corolla akár havi 26000-ért" feliratot az ablakotokról? Kissé megtévesztő, és szerintem nem is túl korrekt...

Naponta 2x megyek el előttetek, és mindíg erre gondolok, amikor látom...


Hát ebbe nem lehet belekötni, ha van olyan konstrukció ahol a havi díj 26k. :)
Szerintem...


Egy ilyen jellegű feliratnak az a lényege, hogy a kevés pénzű embereket becsalogassa a boltba. Ez eddig rendben van, ez a kereskedelem lényege. De pont ott van a kitolás, hogy a havi 26000-ért konstrukcióban a legfapadosabb Corolláért is minimum 50-60% önrészt kell vinni... akinek meg van több, mint másfél milája a zsebében az nem kevés pénzű embernek minősül olyan értelemben, hogy örüljön neki, hogy csak 26000-et keljen fizetnie havonta, mert már a havi 35000-től kidől a családi kassza... Általában az ilyen ember használt autóban utazik, vagy más márkájú olcsóságban.

Én csak azért tettem ezt a megjegyzést, hogy az ilyen "olcsó" trükkök inkább a nagy bevásárlóközpontokra tartoznak, ahol ismert az áruk minősége. És szerintem a Toyota nem ebbe a kategóriába tartozik.

Ez egy olyan szitu, hogy bemegy az ember boldogan, hogy nahát, van remény jó árban hozzájutni egy jó autóhoz, és rákérdezés után hozzávágják, hogy ja, de kell hozzá 2 mila. Akkor az ember kimegy és mondja "ba***a meg, ezek asziszik hülye vagyok, vagy át akarnak verni"... szal aki ennyi pénzzel rendelkezik cash-ben, annak nem kell az ilyen reklám... Azért a márkanév és cég presztizse megóvása is fontos.

Még egyszer elnézést, ha valakit megsértettem, de ez a szemszög is megfontolandó. Szerintem.


Nem sértettél senkit, és elég régi már az ajánlat, úgyhogy ki is cseréljük. Mint szólsz egy "Corolla klímával 3 495 000.-Ft-tól" felirathoz?
Hétfőtől azt nézheted, remélem jobban tetszik, és egyszer megállsz és bejössz. Jó kávénk van...
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1363 Dátum: 2005.07.14 17:43:42 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Kedves Kzozee!

Van arra lehetőség, hogy a közeljövőben leüljünk személyesen tárgyalni egy autó cseréről? Illetve a lehetőségek tárházáról? :-)

Vagy inkább beszéljek egy értékesítő kollégáddal először?
Egyenlőre az alap finanszírozási illetve akciós lehetőségek érdekelnének, utána gondolom Veled jobban lehet alkudozni   :D  :D  :D


Persze, gyere bármikor, várlak. Előtte csörögj rám, hogy biztosan a helyemen legyek. A többit meglátjuk...
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1364 Dátum: 2005.07.14 17:44:48 »
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "SZegecs"
Kedves Kzozee!

Van arra lehetőség, hogy a közeljövőben leüljünk személyesen tárgyalni egy autó cseréről? Illetve a lehetőségek tárházáról? :-)

Vagy inkább beszéljek egy értékesítő kollégáddal először?
Egyenlőre az alap finanszírozási illetve akciós lehetőségek érdekelnének, utána gondolom Veled jobban lehet alkudozni   :D  :D  :D


Persze, gyere bármikor, várlak. Előtte csörögj rám, hogy biztosan a helyemen legyek. A többit meglátjuk...


OK köszi.
Szerintem a jövő héten, mert ezen a héten tele vagyok.
Apropó szombaton Ti jöttök Tökölre?
zegecs
'04 Toyota Yaris TS