Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 431334 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Vektorigo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
    • http://vektorigo.uw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Dátum: 2004.03.08 21:31:48 »
Véleményeket várunk A Toyota Superrõl
url=http://vektorigo.uw.hu/]vektorigo.uw.hu[/url]
"Toyota? Az minden mennyiségben jöhet! Szerintem ez tök egyszerű, SZERINTEM" /  [size=12] 40 [/b][/size]

Vektorigo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
    • http://vektorigo.uw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.08 21:37:56 »
Barátnőmék a Corollájukat a Superhez vitték megnézetni, mert a gázpedállal volt valami. Mivel nem ott vették, egyből a szemükre vetették, hogy "hát ezt ott kellene ahol vették", de megnézték. Külső autómosás 2800 Ft, és nem törölték szárazra...
Zöld kártyát csináltattak ott a yarisuknak is, aminek viszont lecserélték a rendszámtábla keretét, mondván, hogy eltört (elől is, hátul is.. érdekes) most a Reálszisztéma Buda felirat helyett a Toyota super piros-fehér felirata virít az autó elején és hátulján...
url=http://vektorigo.uw.hu/]vektorigo.uw.hu[/url]
"Toyota? Az minden mennyiségben jöhet! Szerintem ez tök egyszerű, SZERINTEM" /  [size=12] 40 [/b][/size]

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Toyota Super
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.12 19:52:30 »
A könnyüfém felnieimet vettem náluk, korrektek voltak.
Egyébként mostanában elég sokat járuk feléjük, mindig udvariasak és készségesek voltak. Nem próbáltak félrevezetni, és megetetni valamivel, vagy ügyesen csinálták és nem vettem észre.-)))

Ismea

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.16 17:49:48 »
Én pár héttel ezelőtt vettem egy Yarist, életem legkellemesebb autóvásárlásában vettem részt. Nagyon kedves volt mindenki, az értékesítőtől kezdve a biztosítási ügyintézőig és átvételkor még egy csokor virág is lapult a csomagtartóban.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.16 20:10:22 »
Az általános topicban már leírt szomszéd is itt vette a Yarist, és nagyon dícsérte oket. Szervizelni még nem kellett, mert új a kocsi.
music     

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Érdeklődés
« Válasz #5 Dátum: 2004.03.17 18:18:23 »
Szevasztok!
Van valakinek tapasztalata,hogy a Supernél a karosszériások illetve a fényezők hogyan dolgoznak?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #6 Dátum: 2004.05.06 12:32:30 »
Én néhány hete voltam Náluk egy nyílt hétvége keretében. Szóba kerűlt, hogy esetleg egy újra cserélném a mostani corollámat és ennek keretében természetesen beszámítási ajánlatot kértem tőlük. A szalonban végig nagyon kedvesek voltak, de azért egy dolgon nagyon kiakadtam. Nevezetesen: Az, hogy az általuk kínált ár nem is hasonlított a szerintem reálishoz az egy dolog, ezzel még nem lenne nagy baj, végül is kereskedő, tehát keresni akar rajta. De amivel részben megindokolta az ár mértékét az kissé durva. Szerinte ugyanis, idézem, "Ez a típus mindenki szerint nagyon ronda, nehezen lehet eladni.". Az, hogy az autó szép-e vagy nem az egy dolog, (kereklámpás kiadás), de egyrészt az ÉN autómról beszél, márpedig az én izlésemet ne minősítse. Másrészt amikor eladta az autót akkor is így reklámozta? És ha most veszek egy újat, 3 év múlva a becserélésnél is így járok majd?
Megértem azt, hogy próbálja megindokolni a nyomott ár kialakításának okát, de azért kiváncsi lennék rá, hogy az ilyen indokláshoz mit szól a TMH. Mert lehet, hogy ez egy 4 éves, használt kocsi, de akkor is TOYOTA!
Ha pl. egy Opel kereskedő mondja ezt, akkor sem esik jól, de legalább nem a saját márkáját minősíti.
Hát nekem ilyen tapasztalatom van a Toyota Superről.

paradeplatz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #7 Dátum: 2004.05.07 13:15:40 »
Hát elég primitív ez a kereskedő:-( Nekem is kereklámpás van, és valóban nem túl szép, de ezt egy Toyota-kereskedő nem mondhatja ki. Nem is a szépségéért, hanem a MEGBÍZHATÓSÁG-áért választottam. Legfeljebb úgy fogalmazhatna, hogy jelenleg nem olyan nagy  a kereslet a régebbi Corollák után. Ebből aztán mindenki azt ért, amit akar...

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #8 Dátum: 2004.05.09 19:08:09 »
Szevasztok!
Én maximálisan meg vagyok elégedve a szervíz résszel.Többször jártam náluk de maximálisan segítettek mindenben.Jelenleg a megkopott krómos sebességváltó gombot cserélik garanciában.Segítőkészek és udvariasak!
Nekem ez a tapasztalatom.

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #9 Dátum: 2004.05.09 19:33:41 »
Hali!
Mivel úgyis mindenki tudja, hogy én ottan dógzok, hát most, és itt, el kell mondanom a nagy bánatom.  :banging:
A használtatutó egy külön üzletág a cégcsoportunknál - tehát a kereskedésünkben is. (Schiller Péter a tulaj - négy márka, stb, stb.) A beszámításokkal állandó gondban vagyunk. Más a főnöke a használtautósunknak, más a szemlélete  :bricks:  - és tutti, hogy szószerint az történt, amit írtál, Misi. Sajnálom. Megfeszülhetünk a szalonban vagy a szervizben, egy ilyen mondat, és pont egy Toyota-tulajt bántanak meg. Ráadásul arról a típusról mondta neked, amelyik az ADAC megbízhatósági listán megerősítette a Corolla  :heart:  helyét. Csúnya? Fene tudja. De veszettül jó - és szerintem prímán eladható. Paradeplatz! Igen, ez primitív volt....
Hát ennyit egy grafomán nagy bánatáról...
ÁÁ  :(
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #10 Dátum: 2004.05.09 19:40:30 »
hillar

Marcipán klubbtársunknak a krómos váltógombja is lekopott pár hónap alatt és ha jól emlékszem azt mondta, hogy nem cserélik gariba.
Nálatok lehet, hogy jobban járna?
Nem akarok beleszólni, lehet, hogy már megoldotta, vagy én nem emlékszem jól, de ha összefuutok itt a fórumon, beszéljetek egymással. Nem akarok közvetítői díjjat felszámolni :-D :-D
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #11 Dátum: 2004.05.09 20:19:28 »
Idézetet írta: "SZegecs"
hillar

Marcipán klubbtársunknak a krómos váltógombja is lekopott pár hónap alatt és ha jól emlékszem azt mondta, hogy nem cserélik gariba.
Nálatok lehet, hogy jobban járna?

Tudod, SZegecs, tutti, hogy jobban járna, mert csak az elmúlt hónapban 12 db-ot cseréltünk gariban, kérdések nélkül. Ez ti. jár!
Tehát Marcipán Kolléga, várlak!!
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #12 Dátum: 2004.05.09 20:41:15 »
HAHÓÓÓ MARCIPÁN :-D :-D
Nézd mit intéztem neked tök olcsón :-D :-D
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #13 Dátum: 2004.05.09 22:19:13 »
Árpi!
A slusszkulcs nem nyitja a csomagtartózárat (egyik kulcs sem), ilyet meg tudtok csinálni,  :P vagy jobban járok egy lakatossal? :wink:
music     

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #14 Dátum: 2004.05.10 06:56:34 »
Öcsém egy-két napig lelépek mennyi mindenröl maradok le.

hillar kollega,nem oldottam még meg a váltógombcserét több okból is.De legföképpen azért mert az a kereskedés ahol vettem gusztustalan cég számomra,és többet be nem teszem a lábam oda.Az tényleg jó lenne ha tudnál segíteni a cserében,mert már tiszta fehér a teteje.

Elöre is köszi :!:
arcipán

03' YARIS SOL  50