Szavazás

Milyen hatással van rád az üzemanyagárak jelentős emelkedése?

Nem érdekel, menni kell, ugyanúgy megtankolom.
62 (39.2%)
Kevesebbet autózom, többet tömegközlekedek.
9 (5.7%)
Kissebb fogyasztású autóra váltottam/váltok.
14 (8.9%)
Odafigyelek a fogyasztásra, igyekszem spórolással kompenzálni az áremelkedést.
56 (35.4%)
Igyekszem olcsó kutat választani, mert pár forint is számít.
17 (10.8%)

Összes szavazó: 157

Szerző Téma: Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?  (Megtekintve 1626884 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3765 Dátum: 2007.09.21 09:35:31 »
Idézetet írta: "murray"
ha eladták az essot akkor nem fogok oda járni. az orosz meg a olasz benzint utálom  szar és drága
akkor shellhez fogok járni az utolso 3 tank benzint a shellnél vettem és nem vettem észre h lopnának vagy vmi
figyelni kell tankoláskor és kész

Ne agódjál, eddig se amerikai benzin volt az Esso. ;-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3766 Dátum: 2007.09.26 11:18:41 »
Múlt pénteken beszéltem a házunkhoz legközelebb esõ kúton -ami történetesen egy Esso kút- a kasszás csajjal és mondta, hogy tudomása szerint szept. 30-val bezár az összes Esso, október 1-tõl az Agip veszi át, majd talán olyan év vége körül meg a Lukoil. Nem igazán örülök a hírnek.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3767 Dátum: 2007.09.26 12:44:27 »
Idézetet írta: "squiddy"
Múlt pénteken beszéltem a házunkhoz legközelebb esõ kúton -ami történetesen egy Esso kút- a kasszás csajjal és mondta, hogy tudomása szerint szept. 30-val bezár az összes Esso, október 1-tõl az Agip veszi át, majd talán olyan év vége körül meg a Lukoil. Nem igazán örülök a hírnek.


én sem. a bécsi úti esso az egyik legolcsobb kút volt.
az agipnál röhejes árak vannak
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Peti

  • Vendég
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3768 Dátum: 2007.09.26 18:55:18 »
Idézetet írta: "murray"
...a bécsi úti esso az egyik legolcsobb kút volt.
az agipnál röhejes árak vannak


A III-ba az összes kúton olcsóbb a benya, persze ott járok legritkábban... :rolleyes:

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3769 Dátum: 2007.09.26 20:48:06 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "ferke"
sziasztok,

nem tudjátok, mi a különbség az OMV Super95 és a Carrera95 benzine között?
a Carrera kicsivel drágább csak, ma vettem meg a Carinám, így elsõ alkalommal
Carrerából lett telitankolva:)


A kárerra a marketing szerint 98asnak felel meg, inkább vegyük úgy hogy egy normál 95-ös amibe legalább tényleg megvan a 95oktán... :roll:

Jól tetted hogy az tankoltál, bagatell azaz egykét huf eltérés és sztem érezni, jobban is fogyaszt vele, annyival biztos hogy az árdifit visszahozza...


Ebben lehet valami, mert régebben én is "kárerrát" tankoltam és jobb volt a fogyim mint azelött, meg mostanság shellen tankolok de normált. Lehet kiprobizonm a 95-ös vépóvert, kivi vagyok van-e olyan mint a 95-ös kárréra :pofa:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3770 Dátum: 2007.09.27 08:35:06 »
Egy tankolásból még ne vonj le következtetést.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3771 Dátum: 2007.09.28 08:21:48 »
Tankolt már valaki Auchan-benyát - mintha Trotter cartárs járt volna azzal egy idõben - ?
music     

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3772 Dátum: 2007.09.28 08:46:33 »
Idézetet írta: "music"
Tankolt már valaki Auchan-benyát - mintha Trotter cartárs járt volna azzal egy idõben - ?


Anno rendszeresen Tesco - Auchan benzinnel jártam, semmi gond nem volt vele.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3773 Dátum: 2007.09.28 10:33:37 »
Idézetet írta: "music"
Tankolt már valaki Auchan-benyát - mintha Trotter cartárs járt volna azzal egy idõben - ?


Igen, de a Nissan nem szerette. Tamás69 tanácsára átszoktam a Tesco-ra, azt se nagyon szerette, de sokkal jobb volt. A Scenic nem hisztis, éppen tegnap tankoltam, igaz dieselt, a Tescóban. Igaza van Tominak, kifele útba esik és shop is van, habár még nem vettem benne semmit sem. Nomeg az üzabón is itt váltható be.... :-)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

hnorbi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 68
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3774 Dátum: 2007.09.28 14:08:47 »
Sziasztok!

A múltkor tankoltam az autóba Shell Power Racing-et. Egyik barátom ajánlotta, hogy sokkal jobban megy tõle, meg kevesebbet isn fog fogyasztani, mert tán egyenletesebb az égés. Az a helyzet, hogy semmi különöset nem vettem észre, hogy jobban menne tõle a kocsi. Viszont ami aggasztott, hogy felement a fogyi kb. 9,5 literre (ezt írta ki a computer, de nem szokott csalni). Mentem vele kb. 300 km-t, ekkor ment vissza olyan 7,8 literre. Nektek mi a tapasztalatotok?
Avensis 1.6 VVti Tinea Terra

leszilaci

  • Vendég
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3775 Dátum: 2007.09.28 19:09:17 »
Idézetet írta: "music"
Tankolt már valaki Auchan-benyát - mintha Trotter cartárs járt volna azzal egy idõben - ?

kb 60.000km-t. igaz, az dunakeszis ósan-kút
még gurul az autó :nyelv:
mostanában 98-sal. azzal jobb picit.

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3776 Dátum: 2007.09.29 18:56:28 »
Idézetet írta: "hnorbi"
Sziasztok!

A múltkor tankoltam az autóba Shell Power Racing-et. Egyik barátom ajánlotta, hogy sokkal jobban megy tõle, meg kevesebbet isn fog fogyasztani, mert tán egyenletesebb az égés. Az a helyzet, hogy semmi különöset nem vettem észre, hogy jobban menne tõle a kocsi. Viszont ami aggasztott, hogy felement a fogyi kb. 9,5 literre (ezt írta ki a computer, de nem szokott csalni). Mentem vele kb. 300 km-t, ekkor ment vissza olyan 7,8 literre. Nektek mi a tapasztalatotok?


Elvileg semmi értelme prémium benzint tankolni volt egy cikk rola a totalcar-on : http://totalcar.hu/magazin/technika/premiumbenz!1

De nekem pl jó tapasztalataim vanak az OMV-s 95 carrera-val és csak pár forintal drágább a shell v-powerjéhez képes ami meg kb 20 forintosal drágább :szomoru:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3777 Dátum: 2007.09.29 20:13:22 »
Tudtok nekem mondani olyan kutat, ahol olcsó a 98/95Carera? Mert multkor beültettétek a bogarat a fülembe, és kipróbálnám 1 teli tank erejéig, ennyi pénzt áldozok a dologra :D Csak az a baj, hogy nálunk a kúton piszok drága, 292 asszem. Máshol láttam már 28x-et is, az szimpibb lenne. XI, X kerület környéke érdekelne, Lágymányosi híd környéke kb.
Laco 73 :D

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3778 Dátum: 2007.09.30 15:47:22 »
Idézetet írta: "KLaco"
Tudtok nekem mondani olyan kutat, ahol olcsó a 98/95Carera? Mert multkor beültettétek a bogarat a fülembe, és kipróbálnám 1 teli tank erejéig, ennyi pénzt áldozok a dologra :D Csak az a baj, hogy nálunk a kúton piszok drága, 292 asszem. Máshol láttam már 28x-et is, az szimpibb lenne. XI, X kerület környéke érdekelne, Lágymányosi híd környéke kb.


Itt nálunk három OMV is van de az árak nem enyire drasztikusak itt pl a normál 95-ös 276,9 a 95ös carrera meg 282,9. én tegnap tankoltam

Peti

  • Vendég
Benzin-dízel üzemanyag - milyen márkát preferálunk?
« Válasz #3779 Dátum: 2007.09.30 16:16:47 »
Idézetet írta: "KLaco"
Tudtok nekem mondani olyan kutat, ahol olcsó a 98/95Carera? Mert multkor beültettétek a bogarat a fülembe, és kipróbálnám 1 teli tank erejéig, ennyi pénzt áldozok a dologra :D Csak az a baj, hogy nálunk a kúton piszok drága, 292 asszem. Máshol láttam már 28x-et is, az szimpibb lenne. XI, X kerület környéke érdekelne, Lágymányosi híd környéke kb.


A III-ba olcsó :wink:  jópár forinttal, mint bárhol máshol, a Könyves Kálmán-Kõbányainál is tûrhetõ átlagár van, ill. ennél is olcsóbb a Fogarasin újonnan nyílt, bár az a benya nekem nem jött be...