Szerző Téma: !!megszűnt!! Toyota Nakato Nagykanizsa  (Megtekintve 14065 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
!!megszűnt!! Toyota Nakato Nagykanizsa
« Dátum: 2005.09.22 15:48:45 »
Rövid leszek:

Felfort a hütövizem, és elvittem a kocsimat hozzájuk.
1. körben "kicserélték" a termosztátot, amiröl pár hónap múlva kiderült - miután megint elromlott -, hogy a régi, és valójában nem lett kicserélve. 30 ezret kértek.
2. körben 2 hét mulva megint felfort a viz. Követeltem a garanciális javitást. Kiröhögtek. És meghuztak egy O gyüröt, mondván azt elfelejtették. 500 forintot kértek!  :roll:
3. körben kiderült, hogy azért forr fel a viz, mert hengerfejes az autó... no comment.
Természetesen ekkor már nem ide vittem vissza.

Összegezve: Egy piszkos, mocskos, lehózós, és szakbarbár banda! Aki teheti nagyivben kerülje öket!!! Engem kiahsználtak /egyáltalán hogy juthat ilyen eszébe egy márkaszerviznek???/, mert akkor még tudatlan voltam.

Tudomásom van róla (itt is irták a forumban), hogy a kötlezö szervizeket is hanyagul végzik el.

Nem is értem, hogy a Toyota hogy engedhet meg magának ilyen partnereket!!! Felháboritó!!! Nincs nekik valami felügyeletük?
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.01 11:00:37 írta Trotter66 »
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #1 Dátum: 2005.09.26 08:49:23 »


A fenti képen egy termosztát látható, melyet pénteken operáltak ki a kocsimból /persze nem a márkaszervizben.../.
A dolog kapcsolódik az elözö hozzászólásomhoz. Ez az a termosztát, amit "kiceréltek" a topic témáját adó márkaszervizben.
Aki ért az ilyesmihez, rögtön felfedezi a nem rendektetésszerü lyukakat  :!:
Az bal sefö képen maga a termosztát belsö része.
A bal alsón látható a 4 kicsi lyuk, amit furóval ütöttek. A jobb alsón, a gumi tömités mellett közvetelnül szintén található két furt lyuk.

Miért? Nos megvitattuk a szerelövel, és a következö feltételezésre jutottunk:
Feltehtöen elsöre kicserélték valóban a termosztátot, ám mikor másodzsor visszavittem az autót, valószinü nem tudtak mit kezdeni a hibával, ezért a motor túlmelegedését úgy akarták megelözni, hogy átfurták a termosztátot.
Természetesen ettöl még nem lett megjavitva a hiba, ugyanis mint kiderült, hengerfejes volt a motor.
Ám az átfurásnak kösönhetöne a viz folyamatosan áramlott, és hütötte a motort. A nyári idöszakban ez nem tünt fel, mert a viz áló heyzetben is meleg volt. Ám most, hogy bejött a hideg a motor nem tudta magát felemelegiteni. Igy derült ki a turpisság...

Úgy gondolom ez keményen lyukat ütött a Toyota becsületén... ezt ilusztrálja a lyukas Toyota jel...   :?  

Ui.: Inkább monta volna a Nakato szerviz, hogy nem tudja megcsinálni, és vigyem máshova, mint hogy ilyen barbár dolgot csináljon egy autóval. Az hogy nem vették észre, hogy hengerfejes a motor... máig nem értem.
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #2 Dátum: 2005.09.26 09:40:55 »
Idézetet írta: "Dragon79"
Aki ért az ilyesmihez, rögtön felfedezi a nem rendektetésszerü lyukakat  :!:

Basszus!
Ezt érdemes lenne szóvátenni a TMH-nál, vizsgálják át azt a céget.
Ilyen férgek csak ártanak a TMH image-nek.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #3 Dátum: 2005.09.26 09:48:57 »
Egy levelet megérne a TMH-nak az ugy :idea:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #4 Dátum: 2005.09.26 09:52:05 »
Idézetet írta: "music"
Egy levelet megérne a TMH-nak az ugy :idea:

Na, látom, megeloztek... :oops:
music     

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #5 Dátum: 2005.09.26 10:02:29 »
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "Dragon79"
Aki ért az ilyesmihez, rögtön felfedezi a nem rendektetésszerü lyukakat  :!:

Basszus!
Ezt érdemes lenne szóvátenni a TMH-nál, vizsgálják át azt a céget.
Ilyen férgek csak ártanak a TMH image-nek.


Sajnos - és ez az én nagy bajom - nehéz bizonyitani. Csak én tudom, hogy igazat mondok, de ez kevés.
Mégha a számála meg is van a javitásról, nehéz bizonyitani, hogy a szervizbe furták át... márpedik ott, mert azóta nem lett kivéve. De ügye ez megint kevés.

Bárhogy is... legyen tanulság más szervizeknek, hogy sumákolni lehet, de a hirnévet visszaszerezni már izmos dolog. Lehet hogy 25-30 ezret megsumákoltak zsebbe - költsék gyógyszerre - de hogy a töbszörössét vesztették el azzal, hogy sokan nem vitték vissza a kocsijukat többet ... az is biztos.
Én nem fogok harcolni a kanizsai márkaszerviz ellen, de minden toyotás barátomnak elmesélem, és megmutatom ezt a termosztátot, hogy másnak ne okozhassanak kárt.
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #6 Dátum: 2005.09.26 17:56:44 »
Amúgy van ám a TMH-nak ellenőrzése, nem lehet csak úgy szervízt üzemeltetni. Emellett a szervízelégedettségi mutatók alapján is kaphatnak "büntetést" a rosszul teljesítők.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #7 Dátum: 2005.09.27 14:14:35 »
Idézetet írta: "Szeke"
Amúgy van ám a TMH-nak ellenőrzése, nem lehet csak úgy szervízt üzemeltetni. Emellett a szervízelégedettségi mutatók alapján is kaphatnak "büntetést" a rosszul teljesítők.


Toyota Motor Hungary. Kft.
1097 Budapest.
Szabadkiköto u. 4.

Ha jól találtam meg a cimet, akkor egy csomagban elküldöm a termosztátot, a munkalapot, meg egy tényeket közlö érzelem mentes levelet.

Aztán eldöntik mihez kezdneke vele/velük.  :roll: Ha jön vállasz, majd beszámolok róla.
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #8 Dátum: 2005.09.27 14:20:28 »
Idézetet írta: "Dragon79"
Idézetet írta: "Szeke"
Amúgy van ám a TMH-nak ellenőrzése, nem lehet csak úgy szervízt üzemeltetni. Emellett a szervízelégedettségi mutatók alapján is kaphatnak "büntetést" a rosszul teljesítők.


Toyota Motor Hungary. Kft.
1097 Budapest.
Szabadkiköto u. 4.

Ha jól találtam meg a cimet, akkor egy csomagban elküldöm a termosztátot, a munkalapot, meg egy tényeket közlö érzelem mentes levelet.

Aztán eldöntik mihez kezdneke vele/velük.  :roll: Ha jön vállasz, majd beszámolok róla.


Már elköltöztek onnan.
Budaörsön vannak:
Toyota Motor Hungary Kft. Vevőszolgálat   2040   Budaörs   Budapark Keleti 4         (23)   885000
Toyota Motor Hungary Kft. Vevőszolgálat   2040   Budaörs   Budapark Keleti 4      FAX   (23)   885001
Toyota Motor Hungary Kft. Központ   2040   Budaörs   Budapark Keleti 4         (23)   885100

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #9 Dátum: 2005.09.27 19:18:11 »
Idézetet írta: "Dragon79"
Aztán eldöntik mihez kezdneke vele/velük.  :roll: Ha jön vállasz, majd beszámolok róla.

Fog jönni. A TMH kényes az ilyenre. Lesz neki foganatja!
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #10 Dátum: 2005.09.27 20:53:14 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Dragon79"
Aztán eldöntik mihez kezdneke vele/velük.  :roll: Ha jön vállasz, majd beszámolok róla.

Fog jönni. A TMH kényes az ilyenre. Lesz neki foganatja!

Nagyszerű! Végre egy kis pezsegés! Olyan izgi... adjál a rohadékoknak, ne sajnáld! Ez az!

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #11 Dátum: 2005.09.27 22:04:15 »
Idézetet írta: "Szeke"
Amúgy van ám a TMH-nak ellenőrzése, nem lehet csak úgy szervízt üzemeltetni. Emellett a szervízelégedettségi mutatók alapján is kaphatnak "büntetést" a rosszul teljesítők.
Sajnos a büntetés témáról tudnék mesélni; sikerült belenyúlnom akaratomon kívül... :oops:
Majd a talin élőben...
Visszajövök :)

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #12 Dátum: 2005.09.28 08:30:42 »
Köszönöm a helyes cimet. Fel is irtam. A héten még elküldöm, aztán informálok a fejleményekröl.
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #13 Dátum: 2005.11.27 19:24:56 »
Amikor megvettem A Yarisomat (használtan)voltak vele "kisebb" problémák pl.: beázott elvittem Nakatohoz és ott azt mondták mivel egy Toyota nem ázhat be hagyjam ott és megjavítják ingyen. A kasznis azt mondta két lemez között folyik be a víz első szélvédő feletti részen mutatta is bekenték valamilyen ragasztóval azóta ok.
Rendesek voltak...de amit leírtál az nagyon dúrva. Ebből egyenesen arra tudok következtetni ha veled megcsinálták akkor.......

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Toyota Nakato Nagykanizsa
« Válasz #14 Dátum: 2005.11.27 19:38:18 »
Én nem fogok harcolni a kanizsai márkaszerviz ellen, de minden toyotás barátomnak elmesélem, és megmutatom ezt a termosztátot, hogy másnak ne okozhassanak kárt.[/quote]

...és jól is teszed !!! az ilyen és ehhez hasonlóaknak ki kell derülniük!!! Jó, hogy leírtad a  :szomoru:  tapasztalatod! Ha esetleg a nagykanizsai szervízzel kapcsolatban vannak bárkinek bármilyen tapasztalatai kérem írja ebbe a topicba!