Szerző Téma: Minden, ami motor és robogó!  (Megtekintve 414670 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #225 Dátum: 2007.12.20 19:49:19 »
Köszönöm srácok! Ma már csak 1 órát nézegettem a garázsban :)

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #226 Dátum: 2007.12.24 08:31:18 »
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden motoros forumotónak!

Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Peti

  • Vendég
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #227 Dátum: 2008.01.05 17:25:32 »
Idézet
cujethu írta:

És ha egyszer kipróbálnád egy nyugodtabb vason?  


Nemcsak magától a(z) (erõsebb)motortól félek, eleget láttam már a közlekedés többi résztvevõjétõl is :(  egyszer húzza rám egy buta nõ a kormányt, azt kiskanállal szednek össze az aszfaltról. :saw:

Továbbá: naponta min 2x, de van amikor többször ülök kocsiba, abból legalább egyszer összeakarnak törni, kocsival még azért könnyebb hárítani, és ha meg is történik a baj :arrow:  jobb esetbe csak fejfájás marad a kocsi sérülései miatt, motornál meg :roll:

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #228 Dátum: 2008.01.05 17:37:41 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézet
cujethu írta:

És ha egyszer kipróbálnád egy nyugodtabb vason?  


Nemcsak magától a(z) (erõsebb)motortól félek, eleget láttam már a közlekedés többi résztvevõjétõl is :(  egyszer húzza rám egy buta nõ a kormányt, azt kiskanállal szednek össze az aszfaltról. :saw:

Továbbá: naponta min 2x, de van amikor többször ülök kocsiba, abból legalább egyszer összeakarnak törni, kocsival még azért könnyebb hárítani, és ha meg is történik a baj :arrow:  jobb esetbe csak fejfájás marad a kocsi sérülései miatt, motornál meg :roll:

Hát ebben van valami, de ha jó az idõ és motorra tudok ülni ezek soha nem jutnak eszembe. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem figyelek senkire és semmire! Sõt! Sokszor mások helyett is nekem kell gondolkodni. Mondjuk ez 4 keréken is így van, csak ott csak véd valami, ebben igazad van!
De a feeilng teljesen más!  [smilie=moped.gif]
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #229 Dátum: 2008.01.05 18:30:20 »
Motoron jobban kell figyelni ez tény. Meg veszélyesebb is, ez is igaz. Ezek a nagy mocik nem városba valók, én be sem fogok vele menni a városba csak ha nagyon kell.
Legutóbb 3 szezont robogóztam végig egy nagyobbacska robeszon, márciustól november-decemberig. Volt több helyzetem is, szerencsére már messzirõl láttam hogy nem lát, nem vesz észre, vagy direkt gizdázni akar velem.

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #230 Dátum: 2008.01.05 20:31:25 »
cujethu! A prividre válaszolva: Hát sajna eddig 10m-t mentem vele, az utcánk még mindig tiszta hó :( Addig nem megyek vele amig nem szárad fel és nem lesz picit melegebb. A Dunlop sportmaxok teljesen kemények még a 10 fok körüli garázsban is.
A garázsban barátkozunk egyelõre. Hetente beindítom. Már ment kb 1.5 órát és a hangja érezhetõen kezd testesebb lenni :) Azt mondták a srácok 3-4ezer km kell neki mire megjön az igazi hangja. Pedig már most is szívmelengetõ!
Soha ennyire nem vártam még a tavaszt. VAgy legalább a hó olvadna el és száradna fel az ut! Talit összehozzuk tavasszal, én akár el is megyek arra feléd. Merre laksz?
Nálad mi ujság motorügyben? Szoktad járatni?

Peti

  • Vendég
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #231 Dátum: 2008.01.05 20:32:23 »
Idézetet írta: "Peter"
Motoron jobban kell figyelni ez tény. Meg veszélyesebb is, ez is igaz. Ezek a nagy mocik nem városba valók, én be sem fogok vele menni a városba csak ha nagyon kell.
Legutóbb 3 szezont robogóztam végig egy nagyobbacska robeszon, márciustól november-decemberig. Volt több helyzetem is, szerencsére már messzirõl láttam hogy nem lát, nem vesz észre, vagy direkt gizdázni akar velem.


+ba tõlem még távol is áll a motor, valahogy mindig az autókhoz húztam :hmm:  a mai napig elõfordul hogy ha mellénk áll valami nagyvas/sportgép akkor mindenkinek csorog a nyála :nyalcsorgato:  én meg...... nekem meg nem... :D

Ill. egyetlenegy motor volt eddig amitõl elérzékenyültem :supz:  :tongue:


Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #232 Dátum: 2008.01.05 21:16:04 »
Idézetet írta: "Peti500"
...Ill. egyetlenegy motor volt eddig amitõl elérzékenyültem :supz:  :tongue:


Gyönyörû!!! Nemrég felültem egyre, alig mertem levenni a támaszról, hatalmasak a méretei. Több mint 300kg!
Sportmotoroktól én sem érzékenyülök el, annál inkább a csupasz, félidomos bigbikeoktól! Mint a Banditom. Potyogtak a könnyeim mikor elhozták és elõször beindítottam...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #233 Dátum: 2008.01.05 21:20:51 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "Peti500"
...Ill. egyetlenegy motor volt eddig amitõl elérzékenyültem :supz:  :tongue:


Gyönyörû!!! Nemrég felültem egyre, alig mertem levenni a támaszról, hatalmasak a méretei. Több mint 300kg!
Sportmotoroktól én sem érzékenyülök el, annál inkább a csupasz, félidomos bigbikeoktól! Mint a Banditom. Potyogtak a könnyeim mikor elhozták és elõször beindítottam...

Azért érdekes, hogy mennyire elérzékenyülsz a legkisebb hengerûrtartalmú jármûvedtõl! :wink: :D :kacag:
Gabe 254.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #234 Dátum: 2008.01.05 21:23:11 »
Idézetet írta: "Peter"
Soha ennyire nem vártam még a tavaszt. VAgy legalább a hó olvadna el és száradna fel az ut! Talit összehozzuk tavasszal, én akár el is megyek arra feléd. Merre laksz?
Nálad mi ujság motorügyben? Szoktad járatni?
Nem a tavaszt várod te, hanem a nyarat  :kacsint: Tavasszal nálatok tengelyig érõ sár van. Tapasztalatból mondom, jártam arra párszor. Az én kocsimmal nem is merek arra menni olyankor. Azért sok sikert :!:
Laco 73 :D

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #235 Dátum: 2008.01.05 21:25:12 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "Peti500"
...Ill. egyetlenegy motor volt eddig amitõl elérzékenyültem :supz:  :tongue:


Gyönyörû!!! Nemrég felültem egyre, alig mertem levenni a támaszról, hatalmasak a méretei. Több mint 300kg!
Sportmotoroktól én sem érzékenyülök el, annál inkább a csupasz, félidomos bigbikeoktól! Mint a Banditom. Potyogtak a könnyeim mikor elhozták és elõször beindítottam...

Nekem ennek a kisöccse van!
ez 1800 ccm, az enyém meg 800 cm
Amugy nekem az elõzõ generáció jobban tetszett!
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #236 Dátum: 2008.01.05 23:15:28 »
Idézetet írta: "KLaco"
Nem a tavaszt várod te, hanem a nyarat  :kacsint: Tavasszal nálatok tengelyig érõ sár van. Tapasztalatból mondom, jártam arra párszor. Az én kocsimmal nem is merek arra menni olyankor. Azért sok sikert :!:


Nálunk jo az ut, nemreg aszfaltoztak, de elotte se volt sár erre.

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #237 Dátum: 2008.01.06 00:04:09 »
Idézetet írta: "Peter"
cujethu! A prividre válaszolva: Hát sajna eddig 10m-t mentem vele, az utcánk még mindig tiszta hó :( Addig nem megyek vele amig nem szárad fel és nem lesz picit melegebb. A Dunlop sportmaxok teljesen kemények még a 10 fok körüli garázsban is.
A garázsban barátkozunk egyelõre. Hetente beindítom. Már ment kb 1.5 órát és a hangja érezhetõen kezd testesebb lenni :) Azt mondták a srácok 3-4ezer km kell neki mire megjön az igazi hangja. Pedig már most is szívmelengetõ!
Soha ennyire nem vártam még a tavaszt. VAgy legalább a hó olvadna el és száradna fel az ut! Talit összehozzuk tavasszal, én akár el is megyek arra feléd. Merre laksz?
Nálad mi ujság motorügyben? Szoktad járatni?

Én is alig várom, már hogy jobb idõ legyen!
Hevesen lakom, de valami semleges helyen is találkozhatunk!
1-2 hetente beindítom. A szervízben tanácsolták!
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #238 Dátum: 2008.01.06 11:10:41 »
Idézetet írta: "Peter"
Nálunk jo az ut, nemreg aszfaltoztak, de elotte se volt sár erre.
Akkor jó, mikor voltam arra, még nagyon nagy volt a sár a környéken :kacsint:
Laco 73 :D

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #239 Dátum: 2008.01.13 17:18:34 »
Végre motoroztam egy rövidet :nagymosoly: !!! Fantasztikus volt már nagyon vártam! Kb 40 km-t mentem, Gödöllõig meg vissza. Egy kicsit ugyan összesároztam, de szerencsére csak a kerékjáratokba ment, hazaérve le is mostam, ugyhogy eredeti fényében pompázik a vas:) Kezesbárány ez a gép, álomszépen megy.
Találkoztam vagy 10 motorssal, mindenki integetett. Nem csak én vagyok besózva :)

Cujethu, lassan szervezhetjük a talit  :nagymosoly: