Szerző Téma: Minden, ami motor és robogó!  (Megtekintve 413595 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #210 Dátum: 2007.12.08 23:10:30 »
Grat Peter, nagyon szép moci! Tudod már mikor mész átvenni januárban?
Laco 73 :D

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #211 Dátum: 2007.12.09 08:58:59 »
Koszi srácok!
Velcsi, tavasszal legkésõbb hozzuk majd össze a meetinget, aztán megmutatom élõben.
Élõben sokkal szebb!

KLaco, még nem tudom pontosan, mert majd csak akkor kezdik intézni a forgalombahelyezést, hogy 2008 legyen a papirjaiban. Eddig azt gonodoltam végülis ráér, de tegnap óta be vagyok már nagyon sózva, hogy legalább itt lenne már a garázsomban  :nagymosoly:
Felhozzák majd nekem a srácok ide Pécelre teherautoval, itt fogják átadni. Januárban nem valószínû, hogy jó ötlet lenne bevállalni egy 3 órás utat motorral.

Ovatos leszek, meg kell adni a tiszteletet a gépnek.  200kg, 100le, és ami a tiszteletet parncsolja az a kb 100Nm nyomaték, ami alapjárattól rendelkezésre áll. De egy kezesbárány!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #212 Dátum: 2007.12.09 13:36:54 »
Gratulálok! Ez egy szép darab. Erre mondják, hogy nem lehet vele lassan menni..... :vag2:

Már várom a talit.... Mondjuk röhejes lesz a Yamahám melett a Bandit. :rohog:  :rohog:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #213 Dátum: 2007.12.09 19:15:52 »
Peter, GRATULA, nagyon dögös a gép :nagymosoly: ... A színkombináció is bejövõs :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #214 Dátum: 2007.12.09 19:59:49 »
Köszönöm srácok! Nekem ez volt a vágyam, ezért dobogott a szivem már gyerek korom óta. A klasszikus motorépítés legszebb hagyományait követi.
Nagyon várom már hogy itt legyen, és baromira várom már a tavaszt!  

Trotter! Ezt pont az a gép, amivel lehet lassan menni. Ez nem sportmotor, ami 6k alatt halott, majd ott ránt egyet és onnan huz piszkosul. Ezzel lehet szépen nyugisan kruzolgatni, de ott van benne a lehetoseg, hogyha rátekered a gázt, mindegy milyen fordulaton, mindegy milyen sebességben, brutális erõvel, kiszámíthatóan, zokszó nélkül nyújtja az ember karját :)
Nagyon finoman, nagyon kulturaltan lehet menni vele 50-el, 70-el legfelsõ gangban. Nem fogok vele szaguldozni, nem azért vettem.
Szeretnék, szeretnénk majd nagyokat turázni vele, Alpok, Toszkána, Franciaország, sõt tervbe van egy skocia is valamikor. Megpakoljuk dobozokkal, ráülünk, és hajrá!

Palaczk! Pécs környékére is vissza fogunk menni a nyáron egész biztosan! Elõször össze kell barátkozni, mert tisztelem a gépet, fõ a fokozatossá, elõször még csak magázódni fogunk  :nagymosoly:

Ja és mindennapi motor is lesz, ha pl bemegyek a céghez és jó idõ lesz, biztosan a Banditot tolom majd ki a garázsból.
Ejj de nagyon várom már  :szemez:

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #215 Dátum: 2007.12.09 22:05:10 »
Peter:

Engedd meg, hogy én is tiszta szívembõl gratuláljak hozzá!
Szerintem is igazán jó választás volt és tényleg megérte érte az 500 km autózás!
Kivános sok-sok ezer problémamentes és boldog km-t, leld örömöd benne!

S ezek után már csak azt kívánom neked, amit már én is alig várok: TAVASZT, hogy lehessen újra kétkeréken közlekedni!  :nagymosoly:

Szeretnék ahhoz a nyári találkozóhoz majd én is csatlakozni...
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #216 Dátum: 2007.12.12 20:43:18 »
cujethu, koszonom szepen!
A talira tûzzük azt a napot amikor a tavasz elsõ napugarai elõjönnek :)
Annyi fejlemény van kozben, hogy valoszinu meg decemberben atveszem a motort.

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #217 Dátum: 2007.12.13 08:00:17 »
Idézetet írta: "Peter"
cujethu, koszonom szepen!
A talira tûzzük azt a napot amikor a tavasz elsõ napugarai elõjönnek :)
Annyi fejlemény van kozben, hogy valoszinu meg decemberben atveszem a motort.

Ez egy igazán jó hír!
Ha ilyen marad az idõ, óvatosan és jól felöltözve még akár motorozni is lehet egy kicsit!
2 hete, igaz hogy volt rajtam 2 nadrág, 3 pulcsi, de a lényeg, hogy motoroztam!  :kacsint:
Szerintem te sem fogod tudni megállni...  :vag2:
Egyébként meg az egyik motoros ismerõsem szokta mondani, hogy náyron nem kihívás motorozni, aki most nem teszi, az papírkutya!  :ordog:
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #218 Dátum: 2007.12.13 12:32:27 »
Idézetet írta: "cujethu"
Idézetet írta: "Peter"
cujethu, koszonom szepen!
A talira tûzzük azt a napot amikor a tavasz elsõ napugarai elõjönnek :)
Annyi fejlemény van kozben, hogy valoszinu meg decemberben atveszem a motort.

Ez egy igazán jó hír!
Ha ilyen marad az idõ, óvatosan és jól felöltözve még akár motorozni is lehet egy kicsit!
2 hete, igaz hogy volt rajtam 2 nadrág, 3 pulcsi, de a lényeg, hogy motoroztam!  :kacsint:
Szerintem te sem fogod tudni megállni...  :vag2:
Egyébként meg az egyik motoros ismerõsem szokta mondani, hogy náyron nem kihívás motorozni, aki most nem teszi, az papírkutya!  :ordog:

Nana :nene:  Én végignyomtam két telet, olyankor amikor száraz volt az út, és 5 fok körül volt a hõmérséklet.
Akkor mindent lexartam, felöltöztem rendesen - most nem részletezem, de olyan voltam, mint egy sumóharcos -, mostanság meg iszom a levét az izületeimben.  :mivan:
Persze egy tiszteletkör a friss mocival nem árthat. :otlet:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #219 Dátum: 2007.12.13 13:33:47 »
Idézetet írta: "Trotter66"

Nana :nene:  Én végignyomtam két telet, olyankor amikor száraz volt az út, és 5 fok körül volt a hõmérséklet.
Akkor mindent lexartam, felöltöztem rendesen - most nem részletezem, de olyan voltam, mint egy sumóharcos -, mostanság meg iszom a levét az izületeimben.  :mivan:
Persze egy tiszteletkör a friss mocival nem árthat. :otlet:

Ebben igazad van! Én sem úgy értettem, hogy intenzív motorozásba kell kezdeni, de ha már úgyis ajánlatos néha beindítani a motort egy picit, miért ne akkor tegyük, amikor + van és kerülhetünk vele egyet! Olyan ój érzés!  :vag2:
Persze azért olyan túrákra mint gyáron, Michelin-babaknét nem vállalkoznék!  :nagymosoly:
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #220 Dátum: 2007.12.18 17:41:44 »
Megvan a gép!!! Itt áll a garázsban! Sajna a rendszámra és a forgalmira még várnom kell 1-2 hetet.
De végre legalább beindíthattam, hú olyan csodásan muzsikál!! Szép mély hangon duruzsol. Ma már 2x inditottam be, reggel beálltam vele a garázsba, és most este. Járattam 15-20 percet, megvártam még mindene átmelegszik. Szerintem még tuti fogom beindítani az elkövetkezõ napokban :)
Még mindig nehezen hiszem el, de legalább már tapintható, hallható, érezhetõ!

Ha meglesz a rendszám, és száraz lesz az idõ biztosan fogok vele menni egyet. A ruhám thermos, 0 fok környékén már volt tesztelve, még pulcsi sem kellett alá, nem fáztam benne.

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #221 Dátum: 2007.12.18 18:49:13 »
Idézetet írta: "Peter"
Megvan a gép!!! Itt áll a garázsban! Sajna a rendszámra és a forgalmira még várnom kell 1-2 hetet.
De végre legalább beindíthattam, hú olyan csodásan muzsikál!! Szép mély hangon duruzsol. Ma már 2x inditottam be, reggel beálltam vele a garázsba, és most este. Járattam 15-20 percet, megvártam még mindene átmelegszik. Szerintem még tuti fogom beindítani az elkövetkezõ napokban :)
Még mindig nehezen hiszem el, de legalább már tapintható, hallható, érezhetõ!

Ha meglesz a rendszám, és száraz lesz az idõ biztosan fogok vele menni egyet. A ruhám thermos, 0 fok környékén már volt tesztelve, még pulcsi sem kellett alá, nem fáztam benne.


Azt hiszem osztozom az örömödbe, ugyanis tegnap én is kicsomagoltam a vasat és beindítottam egy kicsit!
Istenem, milyen jó is volt, bár menni nem nagyon mentem vele, de azért ráültem!  :vag2:
Mikor lesz már tavasz....

Itt van két cím, nem tudom hogy ismered-e, de sok hasznos inót találhatsz rajta Bandittal kapcsolatban, én is olvasgattam és mai napig olvasgatom néha

fórum: http://www.sportmotor.hu/motoros_forum/suzuki/?cmd=showtopic&id=154

+

honlap: www.bandit.hu

Remélem tudtam újat mondani!  :otlet:
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #222 Dátum: 2007.12.19 18:31:08 »
Idézetet írta: "Peter"
Megvan a gép!!! Itt áll a garázsban! Sajna a rendszámra és a forgalmira még várnom kell 1-2 hetet.
De végre legalább beindíthattam, hú olyan csodásan muzsikál!! Szép mély hangon duruzsol. Ma már 2x inditottam be, reggel beálltam vele a garázsba, és most este. Járattam 15-20 percet, megvártam még mindene átmelegszik. Szerintem még tuti fogom beindítani az elkövetkezõ napokban :)
Még mindig nehezen hiszem el, de legalább már tapintható, hallható, érezhetõ!

Ha meglesz a rendszám, és száraz lesz az idõ biztosan fogok vele menni egyet. A ruhám thermos, 0 fok környékén már volt tesztelve, még pulcsi sem kellett alá, nem fáztam benne.

Gratulálok én is!! Gondolom, nagy az öröm!

Ezen felbuzdulva, kutyaetetés címén ki is mentem és életre keltettem a Yamahát... Meg mentem vele egy kört az udvaron... :oops:  Brümmm.... :mrgreen:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #223 Dátum: 2007.12.20 18:33:38 »
Gratula a géphez, és türelmes várakozást  :pofa:
Laco 73 :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #224 Dátum: 2007.12.20 19:04:13 »
Idézetet írta: "Peter"
Megvan a gép!!! Itt áll a garázsban! Sajna a rendszámra és a forgalmira még várnom kell 1-2 hetet.
De végre legalább beindíthattam, hú olyan csodásan muzsikál!! Szép mély hangon duruzsol. Ma már 2x inditottam be, reggel beálltam vele a garázsba, és most este. Járattam 15-20 percet, megvártam még mindene átmelegszik. Szerintem még tuti fogom beindítani az elkövetkezõ napokban :)
Még mindig nehezen hiszem el, de legalább már tapintható, hallható, érezhetõ!

Ha meglesz a rendszám, és száraz lesz az idõ biztosan fogok vele menni egyet. A ruhám thermos, 0 fok környékén már volt tesztelve, még pulcsi sem kellett alá, nem fáztam benne.


Grat :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )