Szerző Téma: Mayer - Budakeszi/Pilisvörösvár/Székesfehérvár  (Megtekintve 195599 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Toyota Mayer
« Válasz #135 Dátum: 2010.09.14 11:57:10 »
Ne higgy neki! Én mindig magam viszem az olajat, (M+F-be járok szervizre,) és sajnos már vettem igénybe Eurocare-t!
Ha a szerviz elfogadja a hozott olajat, és lepecsételi a szervizkönyvet, onnan nincs apelláta. Viszont arra vigyázz, hogy tényleg rendszeresen legyen szervizelve (15e/1év), különben valóban elveszítheted a jogosultságot!

Köszi! 15 ezrenként viszem, ami sűrűbb, mint évente. Áprilisban voltam és november-decemberben viszem a következőre, szóval ezzel nincs gond :-) .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Toyota Mayer
« Válasz #136 Dátum: 2010.10.12 10:52:41 »
Pilisvörösváron megvolt a Yaris TS 60 ezres szervize. Alapos átnézést, korrekt munkát kaptam, ráadásul a szerencsémre a szervizcsomag akción belül kedvezményes árakkal. Egy a javítás során véletlenül meghibásodott alkatrészt is kicsréltünk, ráadásul ha már ott jártam, a szerviz után az új Priust is kipróbálhattam, remek élmény volt!
Zsono

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Toyota Mayer
« Válasz #137 Dátum: 2010.11.11 19:25:32 »
SZÉKESFEHÉRVÁR Mayer szerviz
Ma voltam, 105ezerkm/7év Corolla szervizen.
Jó egy órát foglalkoztak a kocsival, alaposan átnézték, átvizsgálták, az ajtó zsanérokat is befújták valami cuccal, a pollenszűrőt kitisztították stb... A munkafelvevő Szánti Attila barátságos, humánus, türelmes, lelkes ember, a végén ki is kísért az autóhoz, és el is beszélgettünk.
Az akciótól eltekintve is pozitívak a benyomásaim.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: Toyota Mayer
« Válasz #138 Dátum: 2010.11.12 14:59:34 »
Voltam akciós szerivzen a Budakeszi szervízben. És annak ellenére, hogy a szervíz füzet szerint 5W-30-al töltik fel, 10W-40-e olaj került bele.
Ezt csak jóval késöbb vettem észre, a beragasztott matricán. Eszembe se jutott, hogy az akciós olaj helyett mást fognak belerakni, mikor ehhez vinnem kellet a akciós papírt - amin rendszám és alvázszám volt - és nekik előre be kellett rendelni mindent.
Utólag azt mondták azért, mert már 200e km. van az autóban és ez a motor hajlamos az olaj fogyasztásra.
Eddig ide hordtam mindig és elégedett voltam, de úgy látszik ez eléggé a szerelőtől függ. Többet nem kockáztatok és inkább az M+F-be viszem majd szervízbe az autót. :(
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Kookaburra

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 621
Re: Toyota Mayer
« Válasz #139 Dátum: 2010.11.15 01:53:35 »
A minap 45 ezres olajcserére vittem a Budakeszire az autómat. Amikor azt hittem, hogy már minden munka elkészült, a szerelő szó nélkül kicserélte a törött első rendszámtartó keretet. Pár hónapja sérül meg, amikor valaki beletolatott. Azóta sem foglalkoztam vele, mert a rendszámot még így is stabilan tartotta. Örültem, hogy kérés nélkül megjavították, de amikor a fizetésre került sor, kíváncsian vettem kézbe a számlát, mennyiben is került nekem mindez. Legnagyobb meglepetésemre sem anyagköltségben, sem munkadíjban nem találtam nyomát ennek a munkának. Grátisz végezték el, amit ez úton is köszönök.
Yaris 1,4 D-4D EXE VSC 2009.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Mayer
« Válasz #140 Dátum: 2010.11.15 07:33:55 »
Nem tudom, divat-e még, de régebben előszeretettel lecserélték a saját cégesre a r.sz tartót, ha ott volt szervizben az autó. Persze ingyen.
Pl: a Saxo-t használtan vettük egy Opel kereskedésben, természetesen a kereskedés r.sz tartójával. Elvittem egy Citroen márkaszervizbe átvizsgálásra (ahol eredetileg vették az autót, tehát az övükét vették le az opelesek), ahol természetesen szintén kicserélték. Ja és nem volt sérült a r.sz tartó. :D 

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Toyota Mayer
« Válasz #141 Dátum: 2010.11.15 23:54:21 »
Szokták most is.
Az a bosszantó, amikor a toyotaklubosat akarják lecserélni...
music     

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Toyota Mayer
« Válasz #142 Dátum: 2010.11.16 08:00:55 »
Nálam a Reálban, amikor koccolt a kocsi, a hátsó ülésen volt a Toyota Klubos rendszámtartó, pont a kocc napján akartam feltenni. Erre a munkalapon - részemről minden különleges megjegyzés nélkül - ott állt, hogy az ügyfél kérésére Toyota Klubos tartó került fel.  :D
         

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Toyota Mayer
« Válasz #143 Dátum: 2010.11.16 22:42:55 »
Szokták most is.
Az a bosszantó, amikor a toyotaklubosat akarják lecserélni...
Az enyémet már megszünt ToyotaRácz frsz keret van, de eddig még egyszer sem cserélték le.....pedig a kocsi volt azóta vagy 8x a Reálban.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Toyota Mayer
« Válasz #144 Dátum: 2010.11.16 23:31:39 »
Helye válogatja, nekem anno a Corollán a Superben azonnal cserélték. A többiben, ahol megfordultam, nem.
music     

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Toyota Mayer
« Válasz #145 Dátum: 2010.11.17 22:42:15 »
Ma bejelentkeztem vizsgára, december 17-ére. Csak azt felejtettem el megkérdezni, mennyibe fog kerülni. Esetleg meg tudja valaki mondani?
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Toyota Mayer
« Válasz #146 Dátum: 2010.11.17 23:44:34 »
Az NKH 17-körül, márkaszervíz 40 körül.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Toyota Mayer
« Válasz #147 Dátum: 2010.11.18 08:06:56 »
És ebben mi van benne még pluszban? :eek: Érden 24 ezer bármilyen vizsga helyen.
         

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Toyota Mayer
« Válasz #148 Dátum: 2010.11.18 08:40:16 »
A "maszek" vizsgázatóhelyek 25e Ft körül vannak.  annyi, hogy ha gond van, nem huznak meg, hanem haggyák, hogy kijavittasd és utánna vizsgáztatják. Esetleg kisebb hibák miatt nem huznak meg (nekem régebben a következőkkel kötözködtek: miért van fakormányom, az nem gyári, az utánfutón miért van ráheggesztett magasitó (nem lóg ki semerre se),  vonócsatlakózó lötyögött-meg is huztak miatta,)

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Toyota Mayer
« Válasz #149 Dátum: 2010.11.18 09:21:46 »
Azt mondták nekem, hogy vizsga előtt alaposan átnézik, és ha kell valamit javítani (remélem nem kell) akkor küldik vizsgára. Így náluk tutira nem bukik meg autó, mert csak olyan autót engednek vizsgára, ami tutira rendben van.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...