Szerző Téma: Mayer - Budakeszi/Pilisvörösvár/Székesfehérvár  (Megtekintve 195364 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Re: Toyota Mayer
« Válasz #120 Dátum: 2010.02.24 14:21:07 »
Tőlem újabb jó pontot kap a vörösvári szervíz  :flowers:
Régi Yarisomba ködlámpát akartam szerelni. Sajnos ebben a verzióban még nem volt gyárilag előkészítve a helye de volt hozzá gyári készlet ami vagdosással meg ragasztással járt, szóval macerás. Körbeérdeklődtem a környék márka és nem márka szervizeiben és ahol vállalták is volna ott 100 rugó lett volna a költsége. Ehhez képest a Mayerben 78500 Ft ajánlattal leptek meg. El is vittem az autót hozzájuk. Ugyan akadt egy kis probléma a ragasztóval meg az alacsony hőmérséklettel, ami miatt nem sikerült aznap érte menni, de ezt leszámítva jó munkát végeztek "olcsón"  :)
Japó Yaris 1.3 Sol

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Toyota Mayer
« Válasz #121 Dátum: 2010.02.24 17:36:33 »
Tőlem újabb jó pontot kap a vörösvári szervíz  :flowers:
Régi Yarisomba ködlámpát akartam szerelni. Sajnos ebben a verzióban még nem volt gyárilag előkészítve a helye de volt hozzá gyári készlet ami vagdosással meg ragasztással járt, szóval macerás. Körbeérdeklődtem a környék márka és nem márka szervizeiben és ahol vállalták is volna ott 100 rugó lett volna a költsége. Ehhez képest a Mayerben 78500 Ft ajánlattal leptek meg. El is vittem az autót hozzájuk. Ugyan akadt egy kis probléma a ragasztóval meg az alacsony hőmérséklettel, ami miatt nem sikerült aznap érte menni, de ezt leszámítva jó munkát végeztek "olcsón"  :)

És akkor gyári lett?
Xanyi

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Re: Toyota Mayer
« Válasz #122 Dátum: 2010.02.26 16:29:44 »
Igen a gyári készletet szerelték bele.
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.26 16:31:33 írta kleingy »
Japó Yaris 1.3 Sol

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Toyota Mayer
« Válasz #123 Dátum: 2010.03.01 09:55:49 »
Mennyire ajánljátok nekem a Toyota Mayer Budakeszi szervízét? A Reálszisztémánál vettem a kocsit használtan, és most jönne a 120 ezres szervíz, és egyrészt sokkal közelebb lenne a munkahelyemhez, másrészt pedig kb 30 ezerrel olcsóbb árat mondtak, mint a Reálszisztéma...

Nekem nagyon jó tapasztalatom volt a Reálszisztémáról, de ennyivel többért nem akarnám odavinni...

Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Toyota Mayer
« Válasz #124 Dátum: 2010.03.01 09:58:08 »
Miért nem olvasod el ezt a topicot, amibe írtál?  :D
         

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Toyota Mayer
« Válasz #125 Dátum: 2010.03.01 10:10:31 »
Miért nem olvasod el ezt a topicot, amibe írtál?  :D


Igazad van, bocs :-) . Most csak belelapoztam, este végigolvasom. De eddig szimpatikus a hely.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Toyota Mayer
« Válasz #126 Dátum: 2010.03.01 12:00:38 »
Nekem nem volt velük bajom, de van, akinek igen. Állítólag a pilisvörösvári szerviz jobb ilyen tekintetben, de az meg nem Budakeszin van...
music     

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Toyota Mayer
« Válasz #127 Dátum: 2010.04.08 20:14:44 »
Ma voltam nagyszervízen Budakeszin. Nagyon ajánlom mindenkinek, korrekt hozzáállást tapasztaltam, és tényleg mindent megnéztek/megcsináltak, amit kértem.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Toyota Mayer
« Válasz #128 Dátum: 2010.04.28 15:32:15 »
Az utóbbi héten kollégám RAV 4-ese, és az Avensisem volt 75 illetve 105 ezres szervizen Vörösváron. Az első esetben a szerviz ideje alatt jól megnéztük a szalon autóit is, sőt, az új RAV-ot ki is próbáltuk  :D

A szerviz a második, hétfői időpont helyett időközben felszabadult szombat délelőttit is ajánlott, ezzel egy fél munkanapom is megmaradt.

Mindkét szervizt pontosan és precízen, korrekt áron végezték el a munkatársak, köszönjük!
 :yes:
Zsono

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Toyota Mayer
« Válasz #129 Dátum: 2010.05.25 22:36:56 »
Ma a vörösvári szervizben bevezetékezték a pótkerék-mélynyomót. Gergő kolléga igen alapos és precíz munkát végzett, a szerviz korrekt árat számolt, nagy tisztelettel köszönöm!
Zs. J.
Zsono

Attus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 361
Re: Toyota Mayer
« Válasz #130 Dátum: 2010.07.17 09:50:44 »
Bementem hozzájuk Budakeszire ma reggel 8 után nem sokkal, mondtam, hogy az ablakot nem tudom feltekerni, megoldható-e, hogy ezt előzetes bejelentkezés nélkül megcsinálják. Megoldható volt, gyakorlatilag nulla várakozási idővel, fél óra alatt megcsinálták. Mindennel meg voltam elégedve a kiszolgálás terén, köszönöm!

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Toyota Mayer
« Válasz #131 Dátum: 2010.09.13 10:45:30 »
Tudja valaki, hogy milyen olajat használnak? Én máskor vittem az olajat, és nemsokára esedékes lesz a szervízem.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Toyota Mayer
« Válasz #132 Dátum: 2010.09.13 10:50:39 »
Tudja valaki, hogy milyen olajat használnak? Én máskor vittem az olajat, és nemsokára esedékes lesz a szervízem.

Hát akkor....  Járt utat járatlanért..
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Toyota Mayer
« Válasz #133 Dátum: 2010.09.13 19:19:20 »

Hát akkor....  Járt utat járatlanért..

Igen csak épp most olvastam a szomszédos topikban (Toyota Super), hogy ha hozod az olajat, akkor nem jár az Eurocare. És mivel én azért járok külföldön azért nem rossz az...
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Toyota Mayer
« Válasz #134 Dátum: 2010.09.14 00:29:31 »
Igen csak épp most olvastam a szomszédos topikban (Toyota Super), hogy ha hozod az olajat, akkor nem jár az Eurocare. És mivel én azért járok külföldön azért nem rossz az...
Ne higgy neki! Én mindig magam viszem az olajat, (M+F-be járok szervizre,) és sajnos már vettem igénybe Eurocare-t!
Ha a szerviz elfogadja a hozott olajat, és lepecsételi a szervizkönyvet, onnan nincs apelláta. Viszont arra vigyázz, hogy tényleg rendszeresen legyen szervizelve (15e/1év), különben valóban elveszítheted a jogosultságot!
music