Szerző Téma: Mayer - Budakeszi/Pilisvörösvár/Székesfehérvár  (Megtekintve 200739 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

vasquez

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Mayer - Budakeszi/Pilisvörösvár/Székesfehérvár
« Dátum: 2004.03.07 11:31:24 »
Ami tetszett: kedves kiszolgálás, udvarias értékesítõ. Kedvezõ hitellehetõség a Toyota Pénzügy Rt. CHF-alapú konstrukciójában (THM 9.26 50% kezdõbefizetés esetén, 72 havi futamidõre). A háromajtós 1,4-es Corolla Terra modell metálfénnyel, klímával és riasztóval növelt árából 200.000,- Ft kedvezményt adtak (noha nem is alkudtunk).

Ami nem tetszett: kevés kiállított autó a Budakeszin található szalonban.

Értékelés: 4,5
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.10 20:40:06 írta music »

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Toyota Mayer
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.17 09:22:47 »
Nekem szintén pozitív tapasztalatom volt autóvásárlással kapcsolatban. De a kínálat tényleg nem volt teljes.
A szervíz szerintem rendes, de eddig még csak egy olajcseréről beszéltek le 3000 km-nél.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

aved

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
Toyota Mayer
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.18 10:50:08 »
Két hete rendeltem itt meg a Corollámat és teljesen korrektek voltak.
Email-ban vettem fel velük a kapcsolatot. Kb. 15 toyota márkakereskedőt
versenyeztettem egyidőben emailban és a Toyota Mayer reagált a leggyorsabban
és ők adták a legjobb ajánlatot. Kb 5.5%-ok sikerült alkudnom és még árgaranciát
is vállalt az autóra, mivel csak május 1. után jön meg.

Személyes találkozásunkkor nagyon rendes és segítőkész volt az értékesítő. Az adásvételi aláírása után kellemesen indultam haza.

Tehát eddig korrekt. További fejleményeket majd később, ha átvettem az autót.  :D
OYOTA corolla 2004 HB 1.4 3d

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Toyota Mayer
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.18 12:32:21 »
Én használtan vettem tőlük az autómat, és korrektek voltak.

Egyetlen dolog nem tetszett: megcsináltattam náluk a 45ezres szervizt, amire telefonon 20-21ezres árat mondtak, aztán 30 felett lett a számla...

paradeplatz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Toyota Mayer
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.30 10:26:34 »
xeri: én ma voltam a Mayernál, 45 ezres szerviz 24 ezer Ft. Igaz, az olajszűrő (kb 2.000 Ft) ingyen volt. Corolla Sedan 1,3 (5 éves)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Mayer
« Válasz #5 Dátum: 2004.04.07 08:34:25 »
Lehet, hogy bent a szalonban kevés autó áll, de kint az udvaron van egy csomó átadásra váró. Ha kéred, bármelyiket kinyitják szívesen. Én amikor kf felnit válaszottam, egyedül náluk tudtam 'élőben' megnézni minden típust, mert az udvaron álló gépek között többre is fel volt már szerelve. A legtöbb szalonban csak fotón tudták megmutatni, hogy melyik milyen, így meg azért eléggé lutri.
 8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

FANCY

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Toyota Mayer
« Válasz #6 Dátum: 2004.07.10 16:18:36 »
Hétvégén beugrottam Mayerékhez Pilisvörösvárra megnézni az új Corollát. Zárás  előtt voltunk ott nem sokkal. Maximálisan megvoltam velük elégedve, az értékesítő csajszi azonnal kezembe nyomta a Corolla kulcsát, hogy vigyem el körre (mármint az autót). Nem kellett fél órát papírmunkával tölteni előtte, mint máshol. Amúgy nagyon tetszett az új Corolla. Igaz, hogy Superes vagyok, de érdemes őket is megkeresni.   :rolleyes:

dió

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
Toyota Mayer
« Válasz #7 Dátum: 2004.07.14 09:11:03 »
Tegnap Budakeszin volt az első kötelező szervizem. Az olajat én vittem - hála az olaj topiknak- ezenkívül 5271 Ft volt a számla.  Időpontra mentem, kb. 5 percet vártam és nem jelentett gondot, hogy a kocsi mellett legyek (ez régi rigolyám...).
A munkát szakszerűen csinálták, csak a gumi légnyomás ellenőrzése maradt     ki (a'la Auto2 teszt).
Közben megnéztem az új Corollát, gyorsan számoltunk is egy csere lehetőséget az értékesítő kollégával, de úgy néz ki, ez most kimarad  :cry:    

Egyébként nagyon jó új színek vannak!

Összefoglalva: a Mayer egy nagyon jó kereskedés  :D
dv:Dió

Toyota Corolla 2003 1.4 HB Terra
Toyota Corolla 2005 1.4D Luna (céges) [size=18]6 [/size]

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Mayer
« Válasz #8 Dátum: 2004.08.24 10:49:43 »
Én tegnap vettem át az új COV-ot. Nagyon rendesek voltak, nagyon sok mindent grátisz kaptam. Egy bosszúságom volt, hogy leverték az orrát egy kb. 2 gombostűfejnyi helyen a műhelyben. Persze azonnal javították "köröm lakkal" és grátisz kerékőrt kaptam. Ezt az "apró" malőrt elszámítva nagyon készséges kereskedés (teljesen egyedül vittem el tesztelni a COV-ot stb.) Csak ajánlani tudom mindenkinek.

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Mayer
« Válasz #9 Dátum: 2005.01.15 14:11:41 »
Jelezném, hogy a http://www.mayertoyota.hu honlapot feltörték.
Visszajövök :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Mayer
« Válasz #10 Dátum: 2005.01.15 15:20:13 »
Idézetet írta: "obga"
Jelezném, hogy a http://www.mayertoyota.hu honlapot feltörték.



PEACE!

Mercurius

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 187
    • http://europe.hungary.org
Toyota Mayer
« Válasz #11 Dátum: 2005.04.08 18:39:22 »
Ezt ide is bemásolom, mert ennyit megérdemelnek:

Sziasztok!


Voltam 15.000-es kötelező szervízen.
Amikor odamentem, 10 W-t akartak belerakni, és akkor én inkább 5W-40-et kértem, merthogy azt tanácsoltátok. Castrol-t raktak.

Igen, a Pilisvörösvári Toyota Mayer II.-nél csináltattam, és azt hiszem legközelebb is oda fogom vinni.

17.800 Ft. volt a számlán. Az előzetes 20-24e várakozással szemben. Szeretem a kellemes meglepetéseket.

 :arrow: Átnézték a fékcsöveket, stb. amit télen javítottak a Reálszisztémánál.
 :arrow: Feltöltötték az ablakmosót.
 :arrow: Olajszűrőtcseréltek és olajat 3,7 l. (Nem kevés ez?)
 :arrow: Pollenszűrőt tisztitottak.
 :?: Lemosták a kocsit. (Ezzel az egyel nem voltam megelégedve, de mindegy, nem volt benne az árba.) Az ablak koszosabb lett, előtte nap tisztítottam vízpergetős ablakpucolóval.
 :arrow: 50 perces munkaidőt számoltak (Ez 3.625 Ft. volt.), bár majdnem 2 órát voltam ott.

A hosszú várakozás, és a félresikerült mosás miatt 4-esre értékelem a telesítményüket.
oyota Corolla Sedan 1,6 Sol Sport (2004)

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Toyota Mayer
« Válasz #12 Dátum: 2005.05.18 23:46:34 »
a hétvégén (szombaton) felvettem a szép piros új toyotaclub trikómat és elvittem az autót a bejelentett gátlócserére Mayerékhoz a Pátyi útra.
1. Eddig nem tudtam, de be lehet menni a csarnokba és teljesen fel lehet tartani a szerelőket a hülye kérdéseiddel! Ugyan van egy nagy üvegablak, ahol belátni, de amikor már 10 perce nyomtam az orrom az üveghez, a munkafelvevő rámszólt, hogy mér nem megyek be?
2. A balos gátlóból folyt az olaj, de gariban mind a két első gátlót kicserélték, azt mondták, ez a technológia. Egy fillért sem fizettem.
3. Ahogy ott ténfergek a piros trikómban, odajött egy öltönyös ember, szépen bemutatkozott, elmondta, hogy ő ma dolgozik itt először (szegény, szombaton kezdett), eddig flottamenedzser volt a Philipsnél, elmesélte, hogy mennyire örül, hogy itt dolgozhat és reméli, hogy a jövőben kitünően fogunk együttműködni. Itt esett le, hogy a trikóm megtévesztette és azt hitte, hogy kolléga vagyok. Mindenesetre előadtam neki a Klubot és a Fórumot, hogy semmit se veszít, ha néha idedugja az orrát, talán még okul is belőle. Akar venni egy 94-95-ös Corollát. Rákóczi a neve, ha jól emlékszem.
4. A gátlók cseréje + futóműállítás 2 órát vett igénybe és a jattot úgy kellett rátukmálnom a népre, még én szégyenkeztem a végén.
Nagyon ajánlott.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Mayer
« Válasz #13 Dátum: 2005.05.20 00:43:47 »
VÉgül is náluk vizsgáztattam le a kocsit, mert vállalták 1 - pontosabban fél - napra is. CSak jót tudok mondani, udvariasak, pontosak (időben és árban is) voltak, nem akartak rám tukmálni semmit sem. Az tetszett, hogy a munkalapon fel kell tüntetniük, hogy mennyi benzin van a tankban, vannak-e sérülései, dísztárcsa van-e rajta, stb Kár, hogy szakadt az eső..
music     

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Légtömegmérő csere
« Válasz #14 Dátum: 2005.06.14 13:10:56 »
Náluk csináltattam meg T-Pluszos garanciában a légtömegmérő cserét.
Korrektek voltak, mikor elsőre visszadobta a biztosító, hogy szerintük erre nem vonatkozik a biztosítás, akkor újra faxoltak és két nap alatt elérték, hogy jóváhagyják a cserét.
Az egyetlen "negatívum", hogy telefonban azt mondták 10 perces meló, nekem mégis egy órát kellett várni. (De ez csak egyszer telefonban hangzott el.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius