Szerző Téma: Mayer - Budakeszi/Pilisvörösvár/Székesfehérvár  (Megtekintve 195442 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Csere
« Válasz #90 Dátum: 2008.03.16 08:45:24 »
Ismét elégedettséggel kell szóljak a vörösvári Toyota Mayer szolgáltatásairól.

Carina e autóm cseréjébe fogtam: találtam egy korrekt Avensis 2.0 D4-es autót, korrekt partnertõl, így elsõ lépésként az adásvétel és a hitel lehetõség miatt kerestem fel õket.

Tóth Sándor Szabolcs használtautó értékesítõ - õt is ajánlhatom minden toyota vevõnek - a Toyota finanszírozás kapcsán több olyan hasznos tanáccsal látott el, amelyet eddig egyetlen más bank autós hitelével kapcsolatban sem hallottam. Még ki sem jöttem a vörösvári szalonból, mire a Toyota finanszírozás már fel is hívott, és az adatkontroll után jelezte, elfogadták a hitelkérelmet.

A magánszemélytõl kiválasztott autót a szervíz díjtalanul, korrektül bevizsgálta. Csak egy befúródott csavart találtak az egyik kerékben, ott helyben ki is javították a rejtett defektet.

Az adásvételt pontosan és gyorsan bonyolították, minden ügyintézést átvállaltak. A két adásvétel bonyolításáért, a Carina bizományosi árusításáért, az eredetvizsgálat szervezéséért, illetve az átiratásért összesen ötvenezer Ft-ot kellett fizetnem, természetesen a személyemhez kötött illetéket (okmányirodai költségek) külön.

Riasztót szereltettem az autóba, illetve gumiszõnyeget, ablaktörlõ lapátot, biztosítékfedelet kapott. A listaárból itt is kedvezményt kaptam.

Csak egyszer említettem meg, hogy a korábbi gazda egyébként autokonform kutyust is vitt magával gyakran, az autót így díjtalan külsõ-belsõ kozmetikával kaptam meg. A riasztó mûködését részletesen ismertette beszerelõje. Az autóval kapott alufelniket kicentírozták, de javasolták, hogy - bár nem érezném, de mivel nem futna szépen a felni - korrigáltassam. A centírozást sem számolták fel.

Egyszerûen jól éreztem magam ezúttal is, mindent idõben, rugalmas csomag- és klubtagsági kedvezménnyel kaptam, köszönöm!

Zsidei János
Zsono

Lévai Béla

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
Re: Csere
« Válasz #91 Dátum: 2008.03.17 19:10:19 »
Idézetet írta: "zsono"
Ismét elégedettséggel ...


Gratulálok a géphez, ha jól értem AVEII Liftback Sol Executive (bõr, szõr, mûfa, egyebek)!
A váltó kézi, vagy automata?
Használd egészséggel! :nagymosoly:
Toyota Avensis II.  1AZ-FSE Exec. Aut. 2007-2013

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Csere
« Válasz #92 Dátum: 2008.03.30 12:25:20 »
Idézetet írta: "Lévai Béla"
Idézetet írta: "zsono"
Ismét elégedettséggel ...


Gratulálok a géphez, ha jól értem AVEII Liftback Sol Executive (bõr, szõr, mûfa, egyebek)!
A váltó kézi, vagy automata?
Használd egészséggel! :nagymosoly:


Köszönöm a jókivánságokat!

Bõr nélküli, és kéziváltós, a többi stimmel :-)

Zs.
Zsono

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Mayer
« Válasz #93 Dátum: 2008.05.06 14:56:43 »
Ma elõzetes bejelentkezés nélkül azonnal kicserélték a kiégett izzót, (végignéztem, hogy is zajlik ez az embert próbáló dolog), be is állították a fényszórókat, sõt még a menyét által félig szétrágott lambdaszonda-vezetéket is megmentették - mindezt 1 db izzócsere árban.  :10:
music     

Lévai Béla

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
Re: Toyota Mayer
« Válasz #94 Dátum: 2008.07.04 19:51:12 »
Hihetetlen, hogy Parragh Attilával már 3. napja játszuk azt, hogy megnézi mibe kerül az én Corollámba egy toronymerevítő beépítéssel és majd ennek uánanéz és visszahív.

Valójában már én 4x hívtam fel, hogy várom az eredményt,  mind a 4x azt igérte Ok, utánanéz és visszahív.

Várok. :no:
Ne légy izgága, kaphatsz kasznicserés árat is, ha nem vigyázol (merthogy ez a műszakilag korrekt megoldás kicsisportoséknál)!
No meg a dolog csak neked fontos (a kis türelmetlen!)!
Toyota Avensis II.  1AZ-FSE Exec. Aut. 2007-2013

nIKI7777

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Toyota Mayer
« Válasz #95 Dátum: 2008.07.05 15:29:02 »
elérkezett az idő a 75 000 km -es szervizre. tudtok abban segiteni, hogy ilyenkor mit szoktak az autón cserélni, és mennyibe lesz ez nekem?

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Toyota Mayer
« Válasz #96 Dátum: 2008.07.06 22:01:47 »
elérkezett az idő a 75 000 km -es szervizre. tudtok abban segiteni, hogy ilyenkor mit szoktak az autón cserélni, és mennyibe lesz ez nekem?
Úgy rémlik, a kezelési utasításban mintha benne lenne ez, az előre kalkulálható ár pedig ki van függesztve minden márkaszervizben. Persze ha magad viszed az olajat, azzal legalább egy tizest spórolhatsz :excl:
music     

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Toyota Mayer
« Válasz #97 Dátum: 2008.07.09 22:02:48 »
elérkezett az idő a 75 000 km -es szervizre. tudtok abban segiteni, hogy ilyenkor mit szoktak az autón cserélni, és mennyibe lesz ez nekem?
Ha még aktuális a kérdésed, nekem ~30k volt a szerviz, olajcsere+szűrő+valami átmosó lötty(rákérdeztek kell-e, 2,4k)+pollenszűrő+mindkét első helyzetjelző+egy-két apróság+munkadíj...
Visszajövök :)

rutin76

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Toyota Mayer
« Válasz #98 Dátum: 2008.09.04 20:35:59 »
Most jártam (először) Budakeszin a 30.000-es szervizen.
Olajat vittem, nem volt gond, az sem, hogy a kocsim mellett álltam végig.
40 perc alatt megvolt minden, nagyon elégedett vagyok az elvégzett munkával.

A jobb oldali ködlámpa körül van egy kis sérülés, a lámpa körül meghúzták a lökhárító műanyagot, és a fekete műanyag is látszik rendesen.
A Reálszisztéma átfújásra kb. 200.000 Ft-ot mondott, itt 75-80 ezer Ft-ot. Érdekes.

Most készül el egy másik csarnokuk ha jól láttam, emeletes épület.
Máskor is viszem a kocsit ide, ha úgy alakul. Ajánlott!




Corolla Wagon 2006 1.4 D4D

Lévai Béla

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
Re: Toyota Mayer
« Válasz #99 Dátum: 2008.09.16 18:31:47 »
Most jártam (először) Budakeszin a 30.000-es szervizen.
Olajat vittem, nem volt gond, az sem, hogy a kocsim mellett álltam végig.
40 perc alatt megvolt minden, nagyon elégedett vagyok az elvégzett munkával.

A jobb oldali ködlámpa körül van egy kis sérülés, a lámpa körül meghúzták a lökhárító műanyagot, és a fekete műanyag is látszik rendesen.
A Reálszisztéma átfújásra kb. 200.000 Ft-ot mondott, itt 75-80 ezer Ft-ot. Érdekes.

Most készül el egy másik csarnokuk ha jól láttam, emeletes épület.
Máskor is viszem a kocsit ide, ha úgy alakul. Ajánlott!


Béla, mi a baj? A duplázást töröltem. A HSZ meg üres volt alapból is. Trotter
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.16 20:03:29 írta Trotter66 »
Toyota Avensis II.  1AZ-FSE Exec. Aut. 2007-2013

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Toyota Mayer
« Válasz #100 Dátum: 2008.10.06 15:35:27 »
A közelmúltban két alkalommal jártam Avensisemmel Vörösváron.

Elsőként a klíma és befúvó rendszert tisztították meg szűrőcserével, még a közelgő 90 ezres szerviz előtt.
Másodszorra ma voltam, lámpacserén, lévén még az eredeti, hőre érzékeny lámpa volt a gépben.

Mindkét alkalommal pontosan, az előre egyeztetett időben fogadtak, azonnal hozzáláttak az autóhoz, nem kellett várakoznom.
Mindenhez volt alkatrész, még előre nem várhatóak is.

Azóta újra jó a levegő az autóban, és jó a fénye is :-)

Ismételten megelégedéssel távozhattam, köszönöm!

Zsono

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: Toyota Mayer
« Válasz #101 Dátum: 2008.10.22 08:04:33 »
Tegnap voltam 135.000-es szervízen. Olajat vittem, ezen kívűl volt pollenszűrő csere és lebeszéltek a légszűrő cseréről. Na meg kicserélték az ablaktörlő gumikat. Így volt a mutatvágy 18.275 Ft klúb kedvezménnyel együtt. Ők ajánlották fel, hogy menjek be a szervíz alatt, ha gondolom. Vashegyi András vette át az autót és nagyon elégedett voltam vele.
Meg mondták, hogy gyűjtsek az első fékbetétekre és tárcsa felszabályozásra, mert a következő szervíznél valószinüleg aktuális lesz.
Közben átmentem a szalonban körbenézni. Rögtön jöttek érdeklődni, hogy segíthetnek-e, de nem voltak tolakodóak.
Egy dolog hibázik csak. A kűrt most nem működik - persze nem tudom előtte működött-e. De ezt majd este megnézem.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

e-Balázs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re: Toyota Mayer
« Válasz #102 Dátum: 2008.11.20 14:21:20 »
Budakeszi-s tapasztalatok:
A mai napon voltam náluk a kocsival egy általános átvizsgálásra. Jó két héttel ezelőtt bejelentkeztem, bár nem tudom hogy ez számított-e, de gyorsan sorra kerültem. Átvették a kocsit (még vissza is jött a munkafelvevő, hogy bent felejtettem a mobilom  ::) ), és egy bő fél óra múlva végeztek is vele. Addig nézelődtem a kiállított használtautók között, ahol szintén gyorsan ott termett egy segítőkész, nem tolakodó stílusú kolléga. Pozitív. Mikor végeztek vele, átvettem a hibalistát, ami teljesen reálisnak tűnik, nem hiszem hogy a nyakamba akartak varrni bármit is. Oly annyira, hogy a végén még meg is említette, hogy habár szívesen megcsinálnák nekem, mégsem ajánlja, mert egy maszek kis szervízben sokkal olcsóbban megúszom. Mindent egybevéve, teljesen pozitív volt az összkép, elégedetten távoztam tőlük. Jah, 1900 Ft-ért csinálták meg. (Egyedül itt ejtettek hibát... vittem a pénztárhoz a számlát, adtam a 2000-est, és csak egy tizest kaptam vissza... gondolom csak elnézte...  :1eye: )
Eigner Balázs

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Toyota Mayer Vörösvár
« Válasz #103 Dátum: 2008.11.20 18:25:03 »
Kollégámmal részt vettünk a meghirdetett őszi átvizsgálási akcióban, Vörösváron. Mindkettőnk autóját lelkiismeretesen átvizsgálták, kollégám Yaris-át egy hétre rá visszavárták. Az elvégzett munka az előzetes felmérésnek megfelelt, árban is. A kedvezményeket pontosan betartották. Avensisem apró dolgait (akkucsere, ablaktörlőcsere, izzócsere) már aznap elvégezték. Ismét udvarias és alapos munkát végeztek, köszönjük.
Zsono

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Toyota Mayer
« Válasz #104 Dátum: 2009.02.24 12:58:12 »
Pár napja jártam feléjük egy ajándék toyota pohárért, amit szerencsére kaptam is. Meglepetésként egy ajándékot is kaptam, azóta a Yarisban figyel  a figyelmes apróság, köszönöm!

Zs. J.
Zsono