Szerző Téma: Mayer - Budakeszi/Pilisvörösvár/Székesfehérvár  (Megtekintve 200450 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Toyota Mayer
« Válasz #60 Dátum: 2006.11.09 10:22:45 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Peti500"
"pont megteszi..." No ezaz...
Ne alulról üssünk már meg egy teljesítményszintet... :szemforgat:

Megteszi, nem? Kárt nem fog benne okozni. Ha meg nem ilyet akarsz, akkor legközelebb mondd elõre, hogy más fokozatút szeretnél. Nekem nyáron az F asztmába 15-40-eset tettek...


Nem én vittem el a kocsit, eleve jobb olaj volt benne, csak be lett hülyítve Muterom, ha érdekelnek az elõzmények...
A megteszi nálam nem megfelelõ minõsítés...
Üdv.

Peti

  • Vendég
Toyota Mayer
« Válasz #61 Dátum: 2006.11.09 10:28:11 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Peti500"
Ne alulról üssünk már meg egy teljesítményszintet... :szemforgat:

Van egy elõírás a motorhoz. Az elõírást simán teljesíti egy modern 10w-40 is.
Az, hogy tehetõ bele jobb olaj, nem jelenti azt, hogy kell.


Ez egy jó mszerviz duma, nem baj, Neked ezt kell mondanod Szeke, de Te se 10W-40et raknál bele ha a sajátodról lenne szó, maradjunk ennyibe...
Hogy miért nem "kértük", pedig ott van az elõzõ hsz-emben...


Amúgy a lényeg továbbra is a túlöntésen van, nem azon hogy egy gyengusz olajat tettek bele, amúgy a Toyota mióta dolgozik Esso-val???

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Mayer
« Válasz #62 Dátum: 2006.11.09 10:34:08 »
Idézetet írta: "Peti500"
Ez egy jó mszerviz duma, nem baj, Neked ezt kell mondanod Szeke, de Te se 10W-40et raknál bele ha a sajátodról lenne szó, maradjunk ennyibe...

Azt rakom bele, akár hiszed, akár nem. A Yarisba pedig 5w-40-et.

Idézetet írta: "Peti500"
Amúgy a lényeg továbbra is a túlöntésen van, nem azon hogy egy gyengusz olajat tettek bele, amúgy a Toyota mióta dolgozik Esso-val??? Ismerõsnek még a Peugeot mszervizbe is azt mondták, hogy inkább mást rakjon bele, mert az "nem a legjobb" olaj...

Annyi olajat öntöttek bele, amennyi az elõírás. Gondolom 3,2-t.  Írj a TMH-nak, hogy változtassanak az elõírásokon.
Az Esso a Toyota F1 Team hivatalos szponzora.
Nem inkább ez a pözsós duma a kamu? Egyetlen mai, neves gyártó olaja sem lehet annyira rossz, hogy le kellene húzni.

A többit a Corolla/Szervíz topicban folytassuk, ne itt a Mayeresben.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Toyota Mayer
« Válasz #63 Dátum: 2006.11.09 10:46:31 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Peti500"
Ez egy jó mszerviz duma, nem baj, Neked ezt kell mondanod Szeke, de Te se 10W-40et raknál bele ha a sajátodról lenne szó, maradjunk ennyibe...

Azt rakom bele, akár hiszed, akár nem. A Yarisba pedig 5w-40-et.

Idézetet írta: "Peti500"
Amúgy a lényeg továbbra is a túlöntésen van, nem azon hogy egy gyengusz olajat tettek bele, amúgy a Toyota mióta dolgozik Esso-val??? Ismerõsnek még a Peugeot mszervizbe is azt mondták, hogy inkább mást rakjon bele, mert az "nem a legjobb" olaj...

Annyi olajat öntöttek bele, amennyi az elõírás. Gondolom 3,2-t.  Írj a TMH-nak, hogy változtassanak az elõírásokon.
Az Esso a Toyota F1 Team hivatalos szponzora.
Nem inkább ez a pözsós duma a kamu? Egyetlen mai, neves gyártó olaja sem lehet annyira rossz, hogy le kellene húzni.

A többit a Corolla/Szervíz topicban folytassuk, ne itt a Mayeresben.

Gyerekek! Ne gyõzködjétek feleslegesen egymást. Akinek a Toyota gyári elõírása nem megfelelõ, tegyen bele másik olajat. Õ dolga. Én a 4. Toyotámat hajtom és soha nem jutott eszembe, hogy a kereskedõvel vitatkozzak, miféle olajat is önt a kocsiba. Így soha nem is vittem saját olajat. Semmi hátrányom nem származott belõle.
Egyébként ezt a témát tényleg nem ebben a topicban kellene feszegetni.  :nagymosoly:

Peti

  • Vendég
Toyota Mayer
« Válasz #64 Dátum: 2006.11.09 10:48:38 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Peti500"
Ez egy jó mszerviz duma, nem baj, Neked ezt kell mondanod Szeke, de Te se 10W-40et raknál bele ha a sajátodról lenne szó, maradjunk ennyibe...

A Yarisba pedig 5w-40-et.


Köszönöm...

Idézet
A többit a Corolla/Szervíz topicban folytassuk, ne itt a Mayeresben

Ok...

Peti

  • Vendég
Toyota Mayer
« Válasz #65 Dátum: 2006.11.09 10:54:00 »
Idézetet írta: "Sanyesz2005"

Gyerekek! Ne gyõzködjétek feleslegesen egymást. Akinek a Toyota gyári elõírása nem megfelelõ, tegyen bele másik olajat. Õ dolga. Én a 4. Toyotámat hajtom és soha nem jutott eszembe, hogy a kereskedõvel vitatkozzak, miféle olajat is önt a kocsiba. Így soha nem is vittem saját olajat. Semmi hátrányom nem származott belõle.
Egyébként ezt a témát tényleg nem ebben a topicban kellene feszegetni.  :nagymosoly:


Egy modern váltakozó-szelepvezérléses motorba abszurd a 10W-40es olaj, baja nem lesz ez oké, de próbáld ki, hogy mondjuk lecseréled a gyár által beöntött 10-es olajat egy full szint 0ásra, megfogsz lepõdni, ezt komolyan mondom! :shock:  
A 15éves szivar Audimba tettem még 10es olajat, szerette is, de az 5W-40et még jobban. :vag2:  PONT.
Abbahagytam...
Üdv.
És Szeke bocs, nem téged akarlak húzni, ahogy a Corolla topikba is leírtam...

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Toyota Mayer
« Válasz #66 Dátum: 2006.11.09 10:56:23 »
Idézetet írta: "Peti500"
amúgy a Toyota mióta dolgozik Esso-val???

Az Esso / Mobil / Mobil1 egy cég. Egy idõben biztos volt kapcsolat a Toyota és az Exxon között, lehet, hogy most is õk adják a Toyota olajat. A márkakereskedés meg más tészta.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Mayer
« Válasz #67 Dátum: 2006.11.09 11:01:35 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Szeke"
A Yarisba pedig 5w-40-et.


Köszönöm...

Mert az összes D4D-be 5w-40est teszünk az ügyfeleknek is. De ne idegesíts már tovább légyszíves  :sir:  :robbanfej:  :turelmetlen:

SZERK: A modernitáshoz adalék: a vvt-i '97-'98-as fejlesztés. Akkori viszonylatokban kellene gondolkodni.

Tényleg nem értem, minek tépem a számat.  :hipnozis:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Peti

  • Vendég
Toyota Mayer
« Válasz #68 Dátum: 2006.11.09 11:03:57 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Szeke"
A Yarisba pedig 5w-40-et.


Köszönöm...

Mert az összes D4D-be 5w-40est teszünk az ügyfeleknek is. De ne idegesíts már tovább légyszíves  :sir:  :robbanfej:  :turelmetlen:


Nem foglak...
Üdv.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Toyota Mayer
« Válasz #69 Dátum: 2006.11.09 14:48:32 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Szeke"
A Yarisba pedig 5w-40-et.


Köszönöm...

Mert az összes D4D-be 5w-40est teszünk az ügyfeleknek is. De ne idegesíts már tovább légyszíves  :sir:  :robbanfej:  :turelmetlen:


Nem foglak...
Üdv.

Pedig egyszerû. Az ügyfeleknek is 5W-40 megy a D-4D-be, saját magának is azt rakat.  :idea:
Attila 31
  - Avensis
- Prius

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Ismét
« Válasz #70 Dátum: 2007.03.03 20:01:47 »
Újra jó tapasztalatokat szereztem Vörösváron:

Gyors, udvarias kiszolgálás, felhívták a figyelmem a kiegészítõ termékek árkedvezményére. Bár egy könyöktámaszért mentem, számos kérdésre megoldást találtunk, jelentõs kedvezményekkel. Nem azt találták fontosnak, hogy minél többet költsek, hanem hogy jól válasszak az autó szempontjai szerint is. Gyorsan és helyben szereltek fel minden vásárolt terméket, egyszerre többen is foglalkoztak az autóval, és gazdájával is.

Elismerés és köszönet!

Zs.
Zsono

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Mayer
« Válasz #71 Dátum: 2007.08.02 07:56:43 »
Egy másik topicból emeltem a helyére a következõ HSZ.-t:

Nazsi
Újonc

Csatlak: 2007.08.01.
Hozzászólások: 1
Innen: Budapest
Autó típus/Modell/Év: Avensis2005
Elküldve: 2007.08.01 23:31:05    Hozzászólás témája:      
--------------------------------------------------------------------------------
sziasztok!
nagy erõtt összeszedtem mire ezt a pár sor megirtam! de sajnos errõl fog szolni milyen rosz a TOYOTA marka szervizeseknek a szolgáltatása. most nyáron eljott a pillanat hogy autot cseréljek. elsõ kiválasztott Ford mondeo2005ös, de kiesett a vissza tekert km miatt:(
utána jott a TOYOta Avensis combi, istenien néz ki, ki mentun szentendrére és a kereskedõ ide adtaa kulcsokat probára. Feleségemmel kiprobáltuk és nagyon nagyon tetszett . másnap elhozta a kereskedõ állapot felmérésre Pilis vörösvárra. toyota mayer! senkinek nem ajánlom! az állapot felmérésen mindenkinek ajánlom be menni mert a szerelõk nem érdekeltek ezzel hogy folyik az olaj vagy nem, ebból indulva hogy német auto akkor már lesz*riák az egészet, söt olyan mintha bûntetnének hogy nem a szalonban veszel kocsit.
a lényeg erõszakosan mindenre kérdeztem. utána papir kitöltésnél olyan dolgokat nem vettek észre hogy a vissza pillantó tükör motorja nem mûködik!!! külön felhivtam a figyelmuket erre is! és a végén ami nagyon nagyon idegesitõ és szemétség és ...... alvázszám szerint lehet tudni a km állását! legalább a FORDnál nemzetkozileg benne van az állapot felmérésben! és akár honnan van az auto megtudják mondani ha rendesen van szervizelve! és akkor közölték a TOYOTA emberekhogy ezért 20000 ft+ÁFÁt kell fizetnem külön!!! na ez nem volt szép! és elmentunk onnan mert tiszta rablok! a III. keruletben aszõlõkert utcában ismét kérdeztema KM állásról és ott 20000 ft + áfa!!!!!!!! öregem ez nem igaz ki van dolgozva:))
én meg nem hagytam magamat és neten rá kerestem a TOYOTA motor hungary.
Na kérem e mailben kuldtem az adatokat ésmásnap jönn a pontos válasz, hogy hány kmvolt benne:
1- 155 000 km volt benne 2005ben, közben szervizkönybet mutattak nekem 59000 kmról  
2- ez a szolgáltatás ingyen volt!!!! akkkor mirõl beszélunk???
szemét kereskedõk mindenki vissza tekeri az órát, és nem 20-30 ezret hanem 100 000 km is vissza tekernek szégyen nélkül mehetnek a ....ba.
ha valaki érdekli az elérhetõséget keressen.
jó estét mindenkinek
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Mayer
« Válasz #72 Dátum: 2007.08.02 11:25:34 »
Nem is tudtam, hogy a Török szultán is regisztrált nálunk....
 :nagymosoly:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Mayer
« Válasz #73 Dátum: 2007.08.02 11:48:37 »
Idézetet írta: "Misi"
Nem is tudtam, hogy a Török szultán is regisztrált nálunk....
 :nagymosoly:

Nem töröltem ki a Belépés a Toyotaclubba tocsikból sem, bár viszketett az ujjam.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Toyota Mayer
« Válasz #74 Dátum: 2007.08.02 16:37:13 »
az állapot felmérésen mindenkinek ajánlom be menni mert a szerelõk nem érdekeltek ezzel hogy folyik az olaj vagy nem, ebból indulva hogy német auto akkor már lesz*riák az egészet, söt olyan mintha bûntetnének hogy nem a szalonban veszel kocsit...

Hogy is van ez?  :hmm: Mióta német egy Avensis?
Ezt valami Ford márkakereskedõ írta?
A helyesírás meg no comment...
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61