Szerző Téma: Mayer - Budakeszi/Pilisvörösvár/Székesfehérvár  (Megtekintve 195384 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Toyota Mayer Vörösvár
« Válasz #105 Dátum: 2009.04.28 17:52:20 »
Sziasztok

Én a vörösvári Mayerben jártam már párszor. Eddig leginkább karosszéria munkák miatt ami ugye nem olcsó, de én maximálisan meg vagyok velük elégedve. A megbeszélt munkákat tökéletesen elvégezték, sőt még jobb lett mint amire számítottam  :clap: Úgy döntöttem a 120 ezres szerviz nagy részét magam csinálom, de pár alkatrészért hozzájuk mentem el. Volt minden sőt az olajleeresztő csavarhoz a tömítést fel sem számolta a srác  :) Mondjuk filléres alkatrész de gesztusnak egész jó.
Egyébként meg ha normális a vevő akkor a legtöbb helyen normálisan is viselkednek vele  :innocent:
Japó Yaris 1.3 Sol

micimac

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Toyota Mayer Vörösvár
« Válasz #106 Dátum: 2009.05.14 10:41:51 »
Sziasztok

Én a vörösvári Mayerben jártam már párszor. Eddig leginkább karosszéria munkák miatt ami ugye nem olcsó, de én maximálisan meg vagyok velük elégedve. A megbeszélt munkákat tökéletesen elvégezték, sőt még jobb lett mint amire számítottam  :clap: Úgy döntöttem a 120 ezres szerviz nagy részét magam csinálom, de pár alkatrészért hozzájuk mentem el. Volt minden sőt az olajleeresztő csavarhoz a tömítést fel sem számolta a srác  :) Mondjuk filléres alkatrész de gesztusnak egész jó.
Egyébként meg ha normális a vevő akkor a legtöbb helyen normálisan is viselkednek vele  :innocent:

Sziasztok,

tegnap hívtam fel a vörösvári Mayer-t karosszéria munka miatt, előzetesen kértem volna tőlük egy exhas számot, hogy kb. mennyibe is fájna a dolog (a telefonon elmondottak alapján), azt ígérték fél óra múlva visszahívnak, nah azóta is hívnak.....
Ez azért csalódás volt... de mentem másik márkakereskedőhöz.


istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Re: Toyota Mayer Vörösvár
« Válasz #107 Dátum: 2009.05.17 02:11:31 »

Sziasztok,

tegnap hívtam fel a vörösvári Mayer-t karosszéria munka miatt, előzetesen kértem volna tőlük egy exhas számot, hogy kb. mennyibe is fájna a dolog (a telefonon elmondottak alapján), azt ígérték fél óra múlva visszahívnak, nah azóta is hívnak.....
Ez azért csalódás volt... de mentem másik márkakereskedőhöz.



Az ilyen visszahívásokban már én sem igazán hiszek. Sajnos néha többször is rájuk kell csörögni és nem csak a Mayerre. Furcsa egy hozzáállás egyébként mikor jó zsíros melót vinne hozzájuk az ember.
Japó Yaris 1.3 Sol

micimac

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Toyota Mayer Vörösvár
« Válasz #108 Dátum: 2009.05.17 22:09:16 »

Sziasztok,

tegnap hívtam fel a vörösvári Mayer-t karosszéria munka miatt, előzetesen kértem volna tőlük egy exhas számot, hogy kb. mennyibe is fájna a dolog (a telefonon elmondottak alapján), azt ígérték fél óra múlva visszahívnak, nah azóta is hívnak.....
Ez azért csalódás volt... de mentem másik márkakereskedőhöz.



Az ilyen visszahívásokban már én sem igazán hiszek. Sajnos néha többször is rájuk kell csörögni és nem csak a Mayerre. Furcsa egy hozzáállás egyébként mikor jó zsíros melót vinne hozzájuk az ember.

Jah, ezaz, én sem értem ezt. nem hiszem, hogy sokba tartott volna felírni egy cetlire, és valamikor visszahívni. pedig jó üzletet nyertek volna (mint kiderült utólag a másik kereskedőnél).


zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Toyota Mayer Vörösvár
« Válasz #109 Dátum: 2009.08.17 11:37:21 »

Jah, ezaz, én sem értem ezt. nem hiszem, hogy sokba tartott volna felírni egy cetlire, és valamikor visszahívni. pedig jó üzletet nyertek volna (mint kiderült utólag a másik kereskedőnél).


Nyilván előfordulhat, de nem általánosítanék azért. Jó pár éve járok hozzájuk, nekem nem volt még elmaradt visszahívásom. Pénteken pedig autószőnyeg ügyben több kereskedéssel is kellett beszélnem, (Miskolc, Vác, Tsusho, Sakura, Budaörs) és közülük mindegyik visszahívott.

Más:

A múlt héten vizsgázott az Ave, egyben első tárcsa csere és klímatisztítás is volt. Korrektül, pontosan, és most is reális áron végezte dolgát a szerviz, minden részletről előzetesen tájékoztattak, rugalmasak voltak az autó elhozatalának nyitvatartási időn kívüli egyeztetésénél is. Ezúton is köszönet érte.
Zsono

istvanf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 172
Re: Toyota Mayer
« Válasz #110 Dátum: 2009.09.30 11:06:16 »
Rövid vélemény, első "kalandom" Mayeréknél jól sikerült nagyon ( Budakeszi ). Egyrészt az autóvásárlás maga sem volt egyszerű az esetemben ( használt Aurist vettem, jó hosszú időre foglalóztam le ), de nagyon rendesek voltak, mind az értékesítő, mind a főnök, aki engedélyezte a dolgot probléma nélkül. Mindenki igen udvarias és korrekt. A szervíz hamar válaszolt amikor e-mailben kértem ajánlatot váltózárra.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: Toyota Mayer
« Válasz #111 Dátum: 2009.10.31 14:39:51 »
Ma voltam ott szervízben. Az előző olaj feltöltés 10w40 volt, váltóolaj még nem volt cserélve és a szíj is kétséges. Na meg kellet egy kulcsot is programozni.  Ez egy 7 éves 188e-ret futott Avensis esetén. A kulcsrendelést már előre elintéztem és bejelentkeztem szervízre is, méghozzá a Toyota akciós szervizére.
Ebből viszont adódott egy kis félreértés. Ugyanis ez nem jár mindenkinek, csak akinek a Toyota Hungary küld erről papírt és az ajánlat az adott autóra vonatkozik. Én kaptam ilyen levelet, de az a Corollára vonatkozott. :-( Ezt viszont a bejelntkezésnél nem írta be a karosszériás munkafelvevő.
Így nem teljesen az a szervíz történt, amire gondoltam. De jóárasították a dolgot és anyagilag nem került többe, mintha akcióban csinálták volna. Ezúton is köszönöm Ásztai Istvánnak. Szóval olaj és olajszűrő csere megvolt, meg a kulcs programozás, a váltó olaj csere és az ékszíj csere, meg természetesen a szokásos átvizsgálás. És ez bele is fért a tervezett összegbe. Mondjuk nem volt hűtővíz, gyertya és szűrő csere - de az volt tavasszal.
Bemehettem megnézni hogy csinálják, elmondták milyen gondok vannak és a féket is megcsinálták - aminek a hibájáról nem is tudtam.
Szóval összeségében elégedett vagyok. Nem próbáltak lehúzni, rendesen megcsinálták amit vállaltak és segítőkészek voltak. (Pl. nem töltötték fel az ablakmosót, ami csak -1 fokig fagyálló, de felhívták rá a figyelmem.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Toyota Mayer
« Válasz #112 Dátum: 2009.11.02 19:31:04 »
bejelentkeztem szervízre is, méghozzá a Toyota akciós szervizére.
Ebből viszont adódott egy kis félreértés. Ugyanis ez nem jár mindenkinek, csak akinek a Toyota Hungary küld erről papírt és az ajánlat az adott autóra vonatkozik. Én kaptam ilyen levelet, de az a Corollára vonatkozott. :-(
Ez milyen akció, mit takar? Nekem ma jött egy levél, de csak egy ingyenes téli átnézés van benne....ennyi.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: Toyota Mayer
« Válasz #113 Dátum: 2009.11.02 19:34:58 »
Hát ezzel a régi autókat akarják szervízbe visszacsalni. Ha kapsz ilyet, akkor az rendszámra szól. Az akció egyébként a x km-es szervíz. Pl. Avensis gyertya, hűtővíz, olaj, szűrők cseréjével 43e Ft-ért.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Toyota Mayer
« Válasz #114 Dátum: 2009.11.02 22:57:56 »
Hát ezzel a régi autókat akarják szervízbe visszacsalni. Ha kapsz ilyet, akkor az rendszámra szól. Az akció egyébként a x km-es szervíz. Pl. Avensis gyertya, hűtővíz, olaj, szűrők cseréjével 43e Ft-ért.
Múlt évben volt ilyen, aztán eltörölték. Most akkor megint van? Meddig érvényes ez az akció? Nekem rövidesen jön a 90ezres, és nagyon jó lenne valami akciós mifene. Van ennek valami neve?

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: Toyota Mayer
« Válasz #115 Dátum: 2009.11.03 11:51:03 »
Eddig nem rendszámra vonatkozott. Most viszont ha nem kaptál papírt, akkor nem is vagy rá jogosult.
A szervínek csatolnia kell a Toyota Hungary levelét.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Toyota Mayer
« Válasz #116 Dátum: 2009.11.03 15:16:29 »
Eddig nem rendszámra vonatkozott. Most viszont ha nem kaptál papírt, akkor nem is vagy rá jogosult.
A szervínek csatolnia kell a Toyota Hungary levelét.
De nehéz kihúzni belőled az infókat :D
Nem kaptam papírt tőlük, én csak sárga csekket kapok mindig.......mindenhonnan :wacko:
Mondjuk nem is értem, hogy miért nem kaptam, hisz 5és fél éves elmúlt az autóm, és végig márkaszervizbe hordtam.....az ilyenből persze mindig kihagynak.. :eek:

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: Toyota Mayer
« Válasz #117 Dátum: 2009.11.03 15:19:04 »
Bocsi. :-)
Nem tudom min múlik, hogy kapsz vagy nem.
Ezek szerint nem voltam túl egyértelmű. :) Ha még van kérdésed keress meg pü-n, itt már eléggé OFF-olunk. ;)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Toyota Mayer
« Válasz #118 Dátum: 2009.12.12 09:02:09 »
Vörösváron a szervizben a téli átvizsgálási akció keretében igen alapos munkát végeztek a Kollégák. köszönet érte.

Zsono
Zsono

vmacsek

  • Vendég
Re: Toyota Mayer
« Válasz #119 Dátum: 2010.01.19 09:08:38 »
Az elődöm a Mayerhez vitte évenkénti szervízbe, már a vételekor nem stimmelt a hátsó rugóval valami, és az autó hátulról nézve is ferdén állt. Neki azt mondták, hogy semmi gáz vele, így én is elfogadtam. Aztán majd egy évre rá vettem 2 új rugót, a saját szerelőmhöz vittem cserére, mivel kiderült el van törve, nem is kicsit, és az állapotát a régi 25 éves VW golfom is megirigyelhetné: 1 halom rozsda. De érdekesség: a másik hátsó rugó viszont max 2 éves volt. Én úgy tudtam párban kéne cserélni, még márkaszervízben is! Jah és a futóműve is bőven állításra szorult! :nono: