Toyota Klub Magyarország Egyesület > Márkakereskedők

Mayer - Budakeszi/Pilisvörösvár/Székesfehérvár

(1/45) > >>

vasquez:
Ami tetszett: kedves kiszolgálás, udvarias értékesítõ. Kedvezõ hitellehetõség a Toyota Pénzügy Rt. CHF-alapú konstrukciójában (THM 9.26 50% kezdõbefizetés esetén, 72 havi futamidõre). A háromajtós 1,4-es Corolla Terra modell metálfénnyel, klímával és riasztóval növelt árából 200.000,- Ft kedvezményt adtak (noha nem is alkudtunk).

Ami nem tetszett: kevés kiállított autó a Budakeszin található szalonban.

Értékelés: 4,5

afekete:
Nekem szintén pozitív tapasztalatom volt autóvásárlással kapcsolatban. De a kínálat tényleg nem volt teljes.
A szervíz szerintem rendes, de eddig még csak egy olajcseréről beszéltek le 3000 km-nél.

aved:
Két hete rendeltem itt meg a Corollámat és teljesen korrektek voltak.
Email-ban vettem fel velük a kapcsolatot. Kb. 15 toyota márkakereskedőt
versenyeztettem egyidőben emailban és a Toyota Mayer reagált a leggyorsabban
és ők adták a legjobb ajánlatot. Kb 5.5%-ok sikerült alkudnom és még árgaranciát
is vállalt az autóra, mivel csak május 1. után jön meg.

Személyes találkozásunkkor nagyon rendes és segítőkész volt az értékesítő. Az adásvételi aláírása után kellemesen indultam haza.

Tehát eddig korrekt. További fejleményeket majd később, ha átvettem az autót.  :D

xeri:
Én használtan vettem tőlük az autómat, és korrektek voltak.

Egyetlen dolog nem tetszett: megcsináltattam náluk a 45ezres szervizt, amire telefonon 20-21ezres árat mondtak, aztán 30 felett lett a számla...

paradeplatz:
xeri: én ma voltam a Mayernál, 45 ezres szerviz 24 ezer Ft. Igaz, az olajszűrő (kb 2.000 Ft) ingyen volt. Corolla Sedan 1,3 (5 éves)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése