Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2132658 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

vkrysz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 102
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9990 Dátum: 2012.11.14 11:31:49 »
Köszi a választ..utána fogunk kérdezni.

Szép!
És még a kilométer is lehet reális.
Ha márkaszervízben szervízelték, akkor azt bármelyik márkaszervízbe le lehet kérdezni, ezt érdemes megtenni.
Meg kell nézni, menni vele egy kört, aztán ha rendben van megvenni!
3 kulcsot kell, hogy kapjon hozzá!
2004 Corolla 1.4 HB

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9991 Dátum: 2012.11.14 13:40:12 »
Azon, hogy egy fullos Auris ára eléri egy alap Avensis árát...  :
A Yaris full extra listaára most is magasabb mint a promóciós Ave fapad.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9992 Dátum: 2012.11.14 13:56:52 »
Sziasztok.
Munkatársam autót szeretne venni és talált egy jónak tűnő Corollát Szekszárdon.
Esetleg tud valaki róla valamit?A segítséget előre is köszönöm.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_sol_1_gazdas-104.000_km-sz.konyv_-6188722
A két fő kockázat a karambol és a tekert óra. Nem is kell lemenni Szekszárdra, telefonon is körbe lehet szaglászni. Meg kell kérni a kereskedőt, mondja meg a kocsi rendszámát, és esetleg hogy a 15ezrenként szervizek melyik toyotánál voltak elvégezve, majd fel kell hívni a toyota szervizeket. Telefonon kb 15perv elfoglaltság. A törésről meg a kereskedőt kell megkérdezni első körben.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9993 Dátum: 2012.11.14 14:49:36 »
Azon, hogy egy fullos Auris ára eléri egy alap Avensis árát...  :wacko: (Nem, mintha más egyéb gyártónál ne lennének ilyen és ennél durvább átfedések)
Neki nem számít a fullos Auris felszereltségi többlete, extrái egy alap Avéhoz képest, így egyazon szintre emeli a kettőt (nagyon helytelenül, de ezt meg nem magyarázod neki)...  :whistling:
Akkor máskép mondom: ha kapok 6 millióért egy Avensist, ugyan annyiért vagy többért semmiképpen nem vennék Aurist :surrender:

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9994 Dátum: 2012.11.14 14:51:05 »
Sziasztok.
Munkatársam autót szeretne venni és talált egy jónak tűnő Corollát Szekszárdon.
Esetleg tud valaki róla valamit?A segítséget előre is köszönöm.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_sol_1_gazdas-104.000_km-sz.konyv_-6188722
Lehet csak nekem tunik ugy, de a motorhazteto csalen all (a jobb oldalan (10. kep) majdnem hozzeer a hutomaszk tetejehez bal oldalt (11. kep) pedig befer az ujjam). Amugy kivulrol egesz szep, de kicsit gyanus, hogy a bele nincs fotozva   :hmmmm: amibol esetleg kiderulne, mennyire 104ezer az a 104 ezer km.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

vkrysz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 102
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9995 Dátum: 2012.11.14 16:18:48 »
Itt több kép van róla..ahogy nézem olaszból való.

http://www.szekszardportal.hu/velorex/?oldal=13&sorsz=32&show_hird=666

Lehet csak nekem tunik ugy, de a motorhazteto csalen all (a jobb oldalan (10. kep) majdnem hozzeer a hutomaszk tetejehez bal oldalt (11. kep) pedig befer az ujjam). Amugy kivulrol egesz szep, de kicsit gyanus, hogy a bele nincs fotozva   :hmmmm: amibol esetleg kiderulne, mennyire 104ezer az a 104 ezer km.
2004 Corolla 1.4 HB

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9996 Dátum: 2012.11.14 16:22:58 »
Itt több kép van róla..ahogy nézem olaszból való
Aha... Olaszból van és nincs tekerve, ugye? :D [rohog] :clap: Musspici Avensisát is csak alig 60 ezerrel tekerték vissza helyből... (Legalábbis ennyit vallott be a nepper ismerős :hug: )
         

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9997 Dátum: 2012.11.14 16:28:03 »
Itt több kép van róla..ahogy nézem olaszból való.

http://www.szekszardportal.hu/velorex/?oldal=13&sorsz=32&show_hird=666
Akkor azért van benne kevés km, ott nagyon drága a benzin, csak nézegetik az autókat [rohog] [rohog] [rohog]-aztán eladják.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9998 Dátum: 2012.11.14 17:17:43 »
Gumi nem gyári (miért, az enyémen még 158 ezernél is ez van, igaz ment télivel is), és hol a harmadik kulcs? Az akku sem gyári, ami azért furcsa, mert ez csak pár hónappal idősebb mint az enyém, én most cseréltem, de még nem volt teljese vége. Feltétlezem nem most cserélték, hanem régebben, meg kellene tudni, miért.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9999 Dátum: 2012.11.14 17:24:26 »
Olasztol pizzat kell venni meg capuccinot es nem autot.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10000 Dátum: 2012.11.14 17:28:07 »
Gumi nem gyári (miért, az enyémen még 158 ezernél is ez van, igaz ment télivel is), és hol a harmadik kulcs? Az akku sem gyári, ami azért furcsa, mert ez csak pár hónappal idősebb mint az enyém, én most cseréltem, de még nem volt teljese vége. Feltétlezem nem most cserélték, hanem régebben, meg kellene tudni, miért.
Az én gyári gumiim most a kukába kerültek , mert szétrepedeztek 5 év után :D
Lehet hogy más relációban más gumikkal szállitották.
Akku: ha megnézed a weboldalukat van ott több Corolla is, talán csereberélték egymás :D közt.
Kulcs: még a legjobb családban is eltünhet egy kulcs.( Én most néztem meg a 2. kulcsot amit még soha nem használtam- le volt merülve az elem, amit meg használtam még mindig az eredeti és muxik.)
De igazad van körbe kell járni minden gyanus dolgot :yes:

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10001 Dátum: 2012.11.14 17:30:15 »
Kulcs: még a legjobb családban is eltünhet egy kulcs.( Én most néztem meg a 2. kulcsot amit még soha nem használtam- le volt merülve az elem, amit meg használtam még mindig az eredeti és muxik.)
De igazad van körbe kell járni minden gyanus dolgot :yes:
Oké, én nem vennék meg úgy autót, hogy nincs meg az összes kulcsa... Nekem pl a Casco kötésénél be is kellett mutatni, mindhármat, ha nincs meg, lopásra nem kötnek cascot. Ami mondjuk érthető is.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10002 Dátum: 2012.11.14 18:06:05 »
Gumi nem gyári (miért, az enyémen még 158 ezernél is ez van, igaz ment télivel is), és hol a harmadik kulcs? Az akku sem gyári, ami azért furcsa, mert ez csak pár hónappal idősebb mint az enyém, én most cseréltem, de még nem volt teljese vége. Feltétlezem nem most cserélték, hanem régebben, meg kellene tudni, miért.

158 ezernél gyári gumi? Elég érdekes..  :hmmmm:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10003 Dátum: 2012.11.14 18:17:54 »
Oké, én nem vennék meg úgy autót, hogy nincs meg az összes kulcsa... Nekem pl a Casco kötésénél be is kellett mutatni, mindhármat, ha nincs meg, lopásra nem kötnek cascot. Ami mondjuk érthető is.
Nehogy már egy kulcson múljon :D
OK jó ha megvan , de emberi dolog ha eltünik egy kulcs.
Cascóm meg még soha nem volt, egy autót már biztos megsporoltam :winkiss:

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10004 Dátum: 2012.11.14 22:42:23 »
158 ezernél gyári gumi? Elég érdekes..  :hmmmm:
Miért is? Michelin Energy, még nincs elkopva, de már öreg, tavasszal lecserélem. Meg számítsd bele, hogy ennek kb fele téligumikon ment, szóval így csak 80 ezer körül, ami nem olyan sok (én a téli időszakban elég sokat megyek, sokszor többet, mint az év többi részében).
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...