Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2142324 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6465 Dátum: 2011.03.19 10:45:56 »
Az én vonóhorgom levehető és így soha nincs fent ha nem használom. Már csak azért sem, nehogy ellopják ;)
Az enyém fixx, úgyhogy csak az egész autóval együtt lehet ellponi, de az meg feltűnő, hogy emberke a vonóhorognál fogva cipel a vállán egy egész Corit  :D
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6466 Dátum: 2011.03.19 14:48:52 »
Nah ma reggel elkelte a kiskőrösi szürke toyota ... nem én voltam ...  :cry: nézelődés continuing ...
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

barna.czukor

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6467 Dátum: 2011.03.19 14:59:35 »
En a sors elrendeleseben hiszek, szerintem nincsenek veletlenek.

Valamiert a sors azt akarta, hogy ne Te vedd meg azt az autot. Lehet, hogy nem szeretned, lehet, hogy hibas volt, stb.

Minden kocsinak meg van a gazdaja, nem kell eroltetni a vasarlast, meg sirni sem kell egy elszalasztott vetel miatt sosem.


Mi mikor autot neztunk a paromnak, akkor E11 nem-facelift Corollakban gondolkodtunk az ar alapjan. Nem volt egy jo sem, kezdtunk mar elkeseredni. Aztan az egyik dealer-nel volt egy Civic is, megneztuk azt is. Megtetszett az asszonynak, sokkal menobb, mint a Corolla, meg jobban illik hozza. Utana megneztunk tobb Hondat is, de aok kozul sem volt egyik sem szimpi, mikor beultem, nem hallottam a hangjat, hogy "akarlak".

Mar feladtuk a keresest, mikor egy urge hivott, hogy meg nem neztuk meg a kocsijat, most raer, nezzuk meg. Mondom OK, de jojjon oda hozzank a kozelbe, mert mar nincsen kedvunk utazgatni a kocsik utan, eleg volt.

Odajott a koma, beultem a Civic-be, mentem vele egy kort, ugy, hogy csak mi voltunk benne ketten az asszonnyal, a csoka meg kozben az anyossal beszelgetett. Az a kocsi egybol megerintett, ereztem, hogy akarjuk egymast, mindene olyan, amilyennek lennie kell (voltak hibai, de nem veszesek), egybol otthon ereztem benne magam, konyorgott szinte, hogy had legyen a mienke. Az mar csak hab volt a tortan, hogy a probakoron bekotott egy 1.6-os Jetta, amit legyorsultunk vele, ekkor ereztuk, hogy megtalaltuk az igazit.

Azota is boldogan elunk edesnegyesben (asszony, en, Corolla, Honda), szeretjuk nagyon a kis autot. Megcsinaltam a hibait, azota is ormmel autozunk vele minden km-t. O is boldog, mert szereto, torodo gazdaja lett, meg mi is, mert egy megbizhato, jo kocsit vettuk olcsoert.

Szoval nem kell sirni, meg eroltetni, el fog jonni az igazi, akinel erezni fogod, hogy pontosan o kell, a tobbi valamiert nem, megha az esz ennek ellent is mond.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6468 Dátum: 2011.03.19 15:06:23 »
En a sors elrendeleseben hiszek, szerintem nincsenek veletlenek. Valamiert a sors azt akarta, hogy ne Te vedd meg azt az autot. Lehet, hogy nem szeretned, lehet, hogy hibas volt, stb. Minden kocsinak meg van a gazdaja, nem kell eroltetni a vasarlast, meg sirni sem kell egy elszalasztott vetel miatt sosem. Szoval nem kell sirni, meg eroltetni, el fog jonni az igazi, akinel erezni fogod, hogy pontosan o kell, a tobbi valamiert nem, megha az esz ennek ellent is mond.
Csak egyetérteni tudok! :yes:
         

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6469 Dátum: 2011.03.19 15:50:30 »
En a sors elrendeleseben hiszek, szerintem nincsenek veletlenek. Valamiert a sors azt akarta, hogy ne Te vedd meg azt az autot. Lehet, hogy nem szeretned, lehet, hogy hibas volt, stb. Minden kocsinak meg van a gazdaja, nem kell eroltetni a vasarlast, meg sirni sem kell egy elszalasztott vetel miatt sosem. Szoval nem kell sirni, meg eroltetni, el fog jonni az igazi, akinel erezni fogod, hogy pontosan o kell, a tobbi valamiert nem, megha az esz ennek ellent is mond.
Csak egyetérteni tudok! :yes:
Jah nem is sírok, múlt héten is elindultunk, akkor lerobbantunk, szal a sors akarta hogy csak az autópálya matrica árát bukjuk.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6470 Dátum: 2011.03.19 16:13:03 »
Badarság, vagy sem, én is ilyen érzelmi szálon választottam a mostani (első) autómat. Igaz, szerencsémre a 2. megtekintett Corolla volt, de bejött ez a feelnig, hogy "EZ kell!"  :wub: És azóta is töretlen a kapcsolatunk...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6471 Dátum: 2011.03.19 17:39:05 »
Badarság, vagy sem, én is ilyen érzelmi szálon választottam a mostani (első) autómat. Igaz, szerencsémre a 2. megtekintett Corolla volt, de bejött ez a feelnig, hogy "EZ kell!"  :wub: És azóta is töretlen a kapcsolatunk...
Asszem holnap felkerekedek, megnézek Pesten pár autót (sajna klímamenteseket), lehet valahol megcsap az ihlet, vagy a facelift miatt, vagy az ABS miatt. A bordó corolla még mindig ott kacsingat reám. :wub:
A többi klímás corollát ahogy elnézem, vészesen közelgő műszakival vagy sok kilométerrel (bár lehet legalább valós) árulják  :hmmmm:

U.I.: a sszövegben elrejtettem a kocsik linkjeit :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6472 Dátum: 2011.03.19 17:54:18 »
Az ABS-es puffos volt hátul, nézzétek át jól a kasztnit belülről is. De legalább valszeg őszinte és magánszemély, abszolút megnézném.
Viszont én klíma nélkül nem vennék autót (szubjektív véleményem). Ja és ha vvt-i lesz belőle, mindenképp kell az eladó, hogy mondja meg, milyen olajjal járt. Ha 10W40, sztem enni fogja. Bár én nagyon szkeptikus vagyok ebben a témában. :surrender:
         

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6473 Dátum: 2011.03.19 19:59:27 »
Az ABS-es puffos volt hátul, nézzétek át jól a kasztnit belülről is. De legalább valszeg őszinte és magánszemély, abszolút megnézném.
Viszont én klíma nélkül nem vennék autót (szubjektív véleményem).
Igen, én is ezen agyalok, igaz mostanság nem érezni a klíma hiányát :D

Ja és ha vvt-i lesz belőle, mindenképp kell az eladó, hogy mondja meg, milyen olajjal járt. Ha 10W40, sztem enni fogja. Bár én nagyon szkeptikus vagyok ebben a témában. :surrender:
Most akkor az a jó hogy 10W40-et töltöttek bele?
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6474 Dátum: 2011.03.19 20:06:09 »
Az a rossz.
         

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6475 Dátum: 2011.03.19 20:10:27 »
Az a rossz.
És mi a jó?:D
Esetleg még ez is megnézhető (Ez is fővárosi autópiac, tehát osztás-szorzás)... még jó hogy korábban 800ezerben húztam meg a keretet ... :whistling:
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6476 Dátum: 2011.03.19 20:19:21 »
5W30 esetleg 40.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6477 Dátum: 2011.03.19 20:26:40 »
Esetleg még ez is megnézhető (Ez is fővárosi autópiac, tehát osztás-szorzás)... még jó hogy korábban 800ezerben húztam meg a keretet ... :whistling:
A Nagykőrösi út valóban egy kicsit csökkenti a vonzerejét, de legalább nem kintről behozott kocsi. Így képről nem tűnik rossznak, egy megnézést valóban megér.
Érdekes, klíma nincs a leírásban, a feltett képen viszont ott van a kapcsolója.
(A harmony-kra feltett teljesen fekete lökhárítóval továbbra sem tudtam megbarátkozni.)

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6478 Dátum: 2011.03.19 20:36:40 »
Esetleg még ez is megnézhető (Ez is fővárosi autópiac, tehát osztás-szorzás)... még jó hogy korábban 800ezerben húztam meg a keretet ... :whistling:
A Nagykőrösi út valóban egy kicsit csökkenti a vonzerejét, de legalább nem kintről behozott kocsi. Így képről nem tűnik rossznak, egy megnézést valóban megér.
Érdekes, klíma nincs a leírásban, a feltett képen viszont ott van a kapcsolója.
(A harmony-kra feltett teljesen fekete lökhárítóval továbbra sem tudtam megbarátkozni.)

Pedig úgy dobja ki ha leszűrök klímára, múlt héten azért nem néztem meg, mert akkor még 800 volt a határ(és még annyi sem volt nálam) és pont :D
A fekete lökhárító meg kevésbé érzékeny városi használatban :D
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.19 20:38:45 írta DonPrego »
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6479 Dátum: 2011.03.19 21:42:16 »
Nah újság: Hirtelen felindulásból holnap irány mezőkövesd, meglássuk milyen állapotban van, műszaki hamarosan lejár. Porba cseresznye
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer