Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2132641 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5760 Dátum: 2010.12.03 18:48:56 »
Amugy minek adod el? Tul nagy ez a gumi mar, nem? Mennyire razott szar uton?
Az ok rendkívül egyszerű:
1. Az E11 esetében szinte megszűnik a rugózás rossz úton, ennek ellenére úgy tapad, mintha gokartban ülnél kanyarban. Pl. kis sugarú körforgalomba (R=7,5m) behajtva, majd eredeti haladási irányban tovább haladva (2. kijárat) 55kmh-val nyikkanás nélkül megcsinálja. Ebből nem tudom, mennyire érzékelhető a tapadás, hidd el, meglepő, ebbő a kasztniból ki sem néznéd.  ;) Ebből látszik, hogy nagyon merev, a látványtól eltérően.
2. Még most ilyen állapotban tisztességes összegért el lehet adni.
3. Az árából tavasszal új nyári gumiszettet fogok venni gyári 185/60 R14 méretben, + megcsináltatom az elektromos ablakemelőt.
4. Mivel családra gyúrunk asszonykámmal, átértékelődtek a hosszútávon fontos dolgok, így háttérbe szorult a szép felnik fontossága.  ;)
Konkrétan, és őszintén ennyi.  :yes:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5761 Dátum: 2010.12.03 18:52:51 »
Mi az hogy 80%-ék, ez szubjektiv dolog, jó az érme jól belemegy a profilba.
Mi a DOT száma? arról halgat hogy mennyi idős :D
Jól összevizezte, hogy csilivili legyen, ez hat meg Téged? [rohog]
Olvass figyelmesebben az adatok között, ott a DOT szám, érthetőre lefordítva is!  :flowers:
Valóban lemostam, még egy puha roggyal át is töröltem a felnit is, meg a gumikat is. A gumikat a hideg idő nem szárította meg, ellenben a felnikat a puha száraz rongy igen. Ha ezt nem tettem volna meg, akkor nem látszottak volna a használatból eredő kis karcok, és megtévesztő lehet az érdeklődőknek.  ;)
Ez a hirdetés korrekt, azt adom, amit a képen látsz. Nincs benne semmi kamu. Minden igaz és úgy van, ahogy a képek mutatját és leírtam.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5762 Dátum: 2010.12.03 18:54:29 »
Nem muszáj ahhoz kereskedőnek lenni. Ha egyszer netán Én adnám el az autómat, ugyanígy tennék, mégsem vagyok kereskedő.
De pl. most van a hahun egy hirdetésem, csak a példa kedvéért linkelem be Neked. Nézd meg, és mondj egy olyan dolgot, ami nem korrekt benne... de objektíven.  :hug:
16" felni+gumi
Én még a hirdetés szövegébe beleírnám azt, hogy milyen kocsin volt, milyen kocsira jó, bár ez főleg a racing.bazar-on vagy az expressz.hu-n éri meg, ahol van kulcsszavas keresés.
Egyébként szerintem tavaszig nem nagyon megy az alufelni kereskedelem  :flowers: ...vagy csak nagyon nyomott áron..... de azért remélem valaki elviszi majd.
Semmi értelme, ott van a lyukosztás, meg az ET szám, az mindent elmond. A többi info csak töltelék.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5763 Dátum: 2010.12.03 20:12:59 »
bepi81!
Bocs hogy kritizáltam a kerekeidet ;)- én ugy értelemeztem hogy felszólitottál hogy kritizáljam :1eye:
Sok sikert az eladáshoz. Nekem is voltak kf felniim, most is vettem a Jazzre, mert annyiba kerültek, kompletten mint a lemezfelnis garnitura.
A Mercijével szivtam, mert vastagabbak voltak, hosszu csavarok kellettek és nehéz volt felrakni öket (ott az apát kellett a tárcsába csavarni)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5764 Dátum: 2010.12.03 20:37:56 »
... és olyan ajánlatokkal hivnak fel, az agyam eldobom
inkább nézegetem öket még 1 évig :wacko:
Asszongya az egyik telefonáló: Mobiltelefonra csere érdekel?
Mondom: Beszívtál, haver?! :censored: És kinyomtam a telót.

Visszatérve az árhoz: Ha valami jó, akkor azt meg kell fizetni. Tény, hogy a Hijoin felnik kínaiak és minőségben nem hozzámérhető egy német Dezenthez, de az ára sem annyi. Nekem ultra akciósan a 15"-os zsírúj Dezent Dark B típus 20.000Ft/db árra ígérték februárra. Ez 4db esetén 80.000Ft, plusz a gumik (uniroyal) szintén újonnan 13.000Ft (szerelve 13.000Ft/db)X4db, az 52.000. Ez összesen 132.000Ft és csak 15"-os, igaz vadiújak... Szóval, én úgy gondolom, hogy a hirdetésemben szereplő ár nem eltúlzott, van is rá érdeklődő, bár az üzlet még nem köttetett meg. Azt mondtam eddig mindenkinek, hogy nézzétek, ha saját szemetekkel is megnézitek ezeket és nem csak telefonon akartok alkudni, akkor nem hinném, hogy Nem felni nélkül köszönnétek el tőlem.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5765 Dátum: 2010.12.03 20:45:20 »
bepi81!
Bocs hogy kritizáltam a kerekeidet ;)- én ugy értelemeztem hogy felszólitottál hogy kritizáljam :1eye:
Sok sikert az eladáshoz. Nekem is voltak kf felniim, most is vettem a Jazzre, mert annyiba kerültek, kompletten mint a lemezfelnis garnitura.
A Mercijével szivtam, mert vastagabbak voltak, hosszu csavarok kellettek és nehéz volt felrakni öket (ott az apát kellett a tárcsába csavarni)
NEm, nem felszólítás volt, csak, ha visszaemlékszel a hirdetésekkel kapcsolatosan cseréltünk véleményt és vmi olyasmit írtál, hogy nem fontos a kép, meg kép alapján csomó dolgot nem vesz észre az ember... erre linkeltem a saját hirdetésemet, mert ugye én szeretek arról beszélni, amit ÉN magam is csinálok...  :hug: ;)
... ettől lesz egy ember hiteles.  :flowers:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5766 Dátum: 2010.12.03 20:48:34 »
OK, legkésőbb tavasszal biztos elviszik a kerekeidet :yes:
De lehet valaki megkapja karira :clap:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5767 Dátum: 2010.12.03 20:49:17 »
Az mondjuk teny, hogy a Maloya gumi egy nulla. A felni azonban annyira nem rossz szerintem. 80 ala nem mennek, de a 100-bol lehet, hogy engednek.

De minden annyit er, amennyiert el lehet adni. Annyi balfax van a neten, hogy ha jol van hiredetve, akkor 100-ert is elviszik. Csak a racingbazar.hu-ra es az expresszre is fel kell tolteni...
Nem azért, mert az enyém, de utána olavstam a konkrét Maloya guminak, ami nekem is van, asszem egy 2007-es(?) ADAC teszt ajánlottnak hozta ki. Meglepődtem én is, mert eddig nemigen ismertem, de ez van. Nem nulla. És nem is érződik annak.   :innocent:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5768 Dátum: 2010.12.03 22:59:31 »
Semmi értelme, ott van a lyukosztás, meg az ET szám, az mindent elmond. A többi info csak töltelék.
Azért a semmi értelme dolgot kijelenteni, kicsit túl magabiztos :surrender:.....írtam, hogy a keresőszavas hirdetési portálokra gondolok... de OK, elfogadom, hogy te nem látsz benne fantáziát  :hug: ;) :flowers:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5769 Dátum: 2010.12.04 10:12:47 »
Tulképpen ezek a beírások a Gumik és felnik topicba valók :hmmmm:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5770 Dátum: 2010.12.04 20:26:22 »

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5771 Dátum: 2010.12.04 23:41:31 »
De a motorról készült kép alapján ez nem 1.4es...
Gabe 254.

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5772 Dátum: 2010.12.05 09:35:40 »
Ez már csak szőrhasogatás de kit érdekel a közepén milyen a bordamélység (a képen a százast ado tette) hanem engem jobban érdekelne a kopásjelzőnél.De az csak kötekedés :D.Tényleg korekt hírdetés
Nem veszem szőrszálhasogatásnak, amit írsz, a kopásjelzőt nem tudom hol van rajta. De azért gondolhatod, hogy ha a gumi oldala még szőrös, azaz, nem kopott gumiról van szó, akkor jó állapotban van. Nincs félrekopva sem, ahogy a hirdetésben írtam egyszer sem nyikkant sem indulásnál, sem fékezésnél. Nincs szálszakadás sem egyik gumin sem.
Amúgy ilyen alapossággal már nem lehet képet készíteni, mivel a hahu 6db-ot engedélyez összesen.  :flowers:

Persze a képek is nagyon jók.De ugye tudod hogy nem csak nagy fékezéssel és elkaparással lehet szálszakadás.Akár egy nagyobb gödör patka is elég.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5773 Dátum: 2010.12.05 09:37:23 »
De a motorról készült kép alapján ez nem 1.4es...
Meg a leírás alapján sem.
         

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5774 Dátum: 2010.12.05 11:09:55 »
Az OK, de gondolom kolléga pont annak hitt nehezen... :winkiss:
Gabe 254.