Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2132546 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5700 Dátum: 2010.12.01 11:17:20 »
Lehet, hogy valaki úgy van vele minek az a sok extra inkább legyen pár ezerrel olcsób mint,hogy sok felesleges ketyere legyen benne.
Én is igy gondolkodom. De akik használtautót vesznek azok szeretnék majdnem ingyen megkapni az extrákat ;)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5701 Dátum: 2010.12.01 11:17:56 »
Jobban extrazott autobol uj koraban is nagyobb kedvezmeny alkudhato  ;)
Ez igaz: vegyél egy 10 milliós autót és kapsz 1,5 millió engedményt :D  [rohog]
Butaság, nem kell ezért 10Millás kocsiig elmenni... Már 5-5,5 millánál is bőven jelentős árengedményt lehet kapni, pláne manapság...
Az extrákat Az az ember nyilván nem fogja megfizetni, akinek nem kellenek a plussz dolgok... Ezzel nem mindenki van így...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5702 Dátum: 2010.12.01 11:18:13 »
Jobban extrazott autobol uj koraban is nagyobb kedvezmeny alkudhato  ;)
Ez igaz: vegyél egy 10 milliós autót és kapsz 1,5 millió engedményt :D  [rohog]
Ha abban az arkategoriaban gondolkoznek autovetelen, akkor miert ne lenne ez egy jo ajanlat?  :?: Nem ertem mit rohogsz  :helpsmilie:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5703 Dátum: 2010.12.01 11:18:23 »
Lehet, hogy valaki úgy van vele minek az a sok extra inkább legyen pár ezerrel olcsób mint,hogy sok felesleges ketyere legyen benne.
Én is igy gondolkodom. De akik használtautót vesznek azok szeretnék majdnem ingyen megkapni az extrákat ;)
... nem fogják...  :no: A jót mindig is meg kell fizetni! Így volt ez ezelőtt is, meg így lesz ez a jövőben is!
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.01 11:20:18 írta bepi81 »
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5704 Dátum: 2010.12.01 11:20:32 »
Lehet, hogy valaki úgy van vele minek az a sok extra inkább legyen pár ezerrel olcsób mint,hogy sok felesleges ketyere legyen benne.
Persze, ilyen van, csak azt elfelejti, hogy, ha Ő akarja majd eladni, arányaiban ugyanannyival tudja majd kevesebbért eladni a hiányzó extrák nélkül...  :yes:

Ok.Az alap extra azért legyen benne klíma (mondjuk abból se muszály digi)meg ilyesmik, mert abban igazad van hogy klíma nélkül egy kocsit szinte lehetetlen eladni. Habár a piacokon mostanság jobban megy a pár száz ezer forintos kocsok (max fél millláig)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5705 Dátum: 2010.12.01 11:22:11 »
Ne legyünk már ennyire sóherok! Extra azért éri meg, mert kényelmesebb, szerethetőbb, biztonságosabb lesz tőle az autó. Jópár évig használom, így megéri akkor is, ha eladáskor forintban nem jön vissza a plusz befektetés.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5706 Dátum: 2010.12.01 11:23:38 »
Lehet, hogy valaki úgy van vele minek az a sok extra inkább legyen pár ezerrel olcsób mint,hogy sok felesleges ketyere legyen benne.
Persze, ilyen van, csak azt elfelejti, hogy, ha Ő akarja majd eladni, arányaiban ugyanannyival tudja majd kevesebbért eladni a hiányzó extrák nélkül...  :yes:
Ez esetben nem vesztett semmit, csak megsporolt eleve egy csomó pénzt :yes:

Csak egy példa. reálisnak tarod a korábban emlitett  alap Corolla sedanért az 1,4 milliót?
Ha igen, akkor egy jól felszerelt extrásért adnál 2,4 molliót? Ugye nem :no:

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5707 Dátum: 2010.12.01 11:23:53 »
Lehet, hogy valaki úgy van vele minek az a sok extra inkább legyen pár ezerrel olcsób mint,hogy sok felesleges ketyere legyen benne.
Én is igy gondolkodom. De akik használtautót vesznek azok szeretnék majdnem ingyen megkapni az extrákat ;)
... nem fogják...  :no: A jót mindig is meg kell fizetni! Így volt ez ezelőtt is, meg így lesz ez a jövőben is!
Ha elég pimasz az ember és mer alkudozni igen is 100 ezreket lehet megspórolni, vagy még több mindent rakatni a kocsiba.pl:felni

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5708 Dátum: 2010.12.01 11:24:55 »
Ne legyünk már ennyire sóherok! Extra azért éri meg, mert kényelmesebb, szerethetőbb, biztonságosabb lesz tőle az autó. Jópár évig használom, így megéri akkor is, ha eladáskor forintban nem jön vissza a plusz befektetés.
Teljesen ezt gondolom én is! Megeszi a fene, ha dolgozunk, mint animal, és ennyi komfort többletet nem érdemlünk meg az autónkban...  :clap:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5709 Dátum: 2010.12.01 11:26:47 »
Ha elég pimasz az ember és mer alkudozni igen is 100 ezreket lehet megspórolni, vagy még több mindent rakatni a kocsiba.pl:felni
Ha én lennék az eladó, a pofátlanul alkudozó "érdeklődőt" komolytalannak tekinteném... :flowers:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5710 Dátum: 2010.12.01 11:27:11 »
Ne legyünk már ennyire sóherok! Extra azért éri meg, mert kényelmesebb, szerethetőbb, biztonságosabb lesz tőle az autó. Jópár évig használom, így megéri akkor is, ha eladáskor forintban nem jön vissza a plusz befektetés.
Teljesen ezt gondolom én is! Megeszi a fene, ha dolgozunk, mint animal, és ennyi komfort többletet nem érdemlünk meg az autónkban...  :clap:
Igazatok van.De abba is gondoljatok bele, hogy sokszor az ember már olyan hülyeségekért ad többlet lóvét ami felesleges.

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5711 Dátum: 2010.12.01 11:29:18 »
Ha elég pimasz az ember és mer alkudozni igen is 100 ezreket lehet megspórolni, vagy még több mindent rakatni a kocsiba.pl:felni
Ha én lennék az eladó, a pofátlanul alkudozó "érdeklődőt" komolytalannak tekinteném... :flowers:
Nem tekintenéd annak mert te azután kapod a prémiumodat hogy mennyi vevőd van akit te szerveztél be.Valószínűleg kinyalnád a s...ét hogy vegyen egy kocsit :D

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5712 Dátum: 2010.12.01 11:33:08 »
Igazatok van.De abba is gondoljatok bele, hogy sokszor az ember már olyan hülyeségekért ad többlet lóvét ami felesleges.
Szerintem nem erről volt szó. Hülyeségért a hülye fizet több pénzt   :whistling:
Az meg hogy ki mit tart hülyeségnek, teljesen egyéni. Ami nekem fontos, az lehet másnak felesleges és fordítva. Az más tészta, hogy sokszor csomagban adják a dolgokat, tehát kapsz olyat is, amit nem kértél volna, de a húzó extrát ezért nem dobod el.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5713 Dátum: 2010.12.01 11:34:52 »
Ne legyünk már ennyire sóherok! Extra azért éri meg, mert kényelmesebb, szerethetőbb, biztonságosabb lesz tőle az autó. Jópár évig használom, így megéri akkor is, ha eladáskor forintban nem jön vissza a plusz befektetés.
Arrol nem is beszelve, hogy manapsag egy ket auto az extraktol felszerelve valik egy kelletlenbol egeszen turheto autova  :yes:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5714 Dátum: 2010.12.01 11:47:51 »
Ha elég pimasz az ember és mer alkudozni igen is 100 ezreket lehet megspórolni, vagy még több mindent rakatni a kocsiba.pl:felni
Ha én lennék az eladó, a pofátlanul alkudozó "érdeklődőt" komolytalannak tekinteném... :flowers:
Énis  3 helyről kértem ajánlatót és probáltam alkudozni. 2 nem adott érdemben engedményt, a harmadik viszont simán 500 eFt-ot, vagyis megkaptam alapáron az extrákat ,amit én akartam (váltózár, vonóhorog,szönyeg  (minkét féle), metálszin, forgalombahelyezés)