Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2132648 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1380 Dátum: 2008.12.11 20:37:02 »
Egyébiránt biztos, hogy óriási a pangás, mert a Yarisom a legolcsóbb 5 ajtós a használtautón, 5 napja van fenn, eddig 150en látták, de még senki sem érdeklődött. Majd leviszem még egy 50essel az árat, akkor már csak annyiba fog kerülni, mint egy háromajtós. (egyébként is bebuktam, mert épp most kell rajta megjavítani valamit, ami cirka 100 rongy lesz, úgyhogy megszívtam.)

Karácsony elött szerintem kevesebben akarnak autót venni....épp elég az ajándékok után szaladgálni....arról nem is beszélve, hogy hideg időben kevésbé van kedve az embernek mászkerálni....klíma van benne egyébként?
ez még a fapad Yaris, a legelső széria, ami begyütt az országba...
lehet, hogy ezt még hozzá kéne biggyeszteni a hirdetéshez ::) "Yaris was a sensation when it was launched in 1999. It was fun, economical, well built and good value for money."

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1381 Dátum: 2008.12.11 21:23:27 »
szerintetek egy 5%ot illik engedni az árból???

felkerült egy új Verso az általam megfizethető kategóriából. vélemény? mert ebből a hirdetésből számomra nem derül ki semmi az eladó személyét illetően...

http://www.hasznaltauto.hu/2602111_toyota_corolla_2002

ez a másik meg azért szimpi, mert mégiscsak márkakereskedés és jár hozzá téligumi felnivel (mennyi pénzbe kerülne ezt most megvenni külön?)

http://www.hasznaltauto.hu/2465965_toyota_corolla_2002

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
gázos Corolla eladó
« Válasz #1382 Dátum: 2008.12.11 21:30:34 »
Eladósorba került az avatarom :)
a részleteket itt lehet megnézni: http://www.hasznaltauto.hu/2586332_toyota_corolla_1998

Az autó előélete a gázos topicban nagyjából követhető: http://forum.toyotaclub.hu/index.php?topic=57.0
részletekről pedig kérdezzetek bátran privátban.

Ami a hirdetésből kimaradt: adok hozzá négy nyári gumit is gyári lemezfelnin (használtak, de egy nyarat még biztos elmennek), +ajándék tetőcsomagtartót. Autópálya-matricája jan 31-ig érvényes  ::) Az autó hibátlan műszaki állapotban van, nemrég vizsgázott és nem kellett "rásegíteni", bátran ajánlom mindenkinek (üzemeltetési költségei a legújabb dízeleket is verik, az ára meg pláne). Pusztán azért kell eladnom, mert egy másikat muszáj volt megvennem  :clap:
A kereskedésnek, ahol most áll, nincs kizárólagos joga az eladásra, úgyhogy ha engem kerestek, az árból is faraghatunk :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1383 Dátum: 2008.12.11 21:52:13 »
szerintetek egy 5%ot illik engedni az árból???

felkerült egy új Verso az általam megfizethető kategóriából. vélemény? mert ebből a hirdetésből számomra nem derül ki semmi az eladó személyét illetően...

http://www.hasznaltauto.hu/2602111_toyota_corolla_2002

ez a másik meg azért szimpi, mert mégiscsak márkakereskedés és jár hozzá téligumi felnivel (mennyi pénzbe kerülne ezt most megvenni külön?)

http://www.hasznaltauto.hu/2465965_toyota_corolla_2002

Az első szerintem az Ecseri úton van, a nagy autópiacon.
A második meg ugye Mayer Toyota.
Képek és leírás alapján valószínűleg egyik sem sérülésmentes, de ez még nem jelenti azt, hogy rossz vétel lenne bármelyik is.
Az 5% akár össze is jöhet, de nehéz megmondani, hogy ki milyen árréssel dolgozik. Van olyan új Toyota modell, amin nincs is ennyi árrés...
Pedig mindenki azt hiszi, hogy a kereskedők ronggyá keresik magukat az autón.

Én a másodikat nézném meg...
Főleg az extracare gari miatt. Ez azt sejteti, hogy nem lehet nagyon gatya állapotban.
(Nem mellesleg az első Toyotámat ezen az udvarom vettem meg anno. Akkor a két milliós autóból 50 ezret engedtek....)
Ő volt az:



andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1384 Dátum: 2008.12.11 22:03:26 »
szerintetek egy 5%ot illik engedni az árból???

felkerült egy új Verso az általam megfizethető kategóriából. vélemény? mert ebből a hirdetésből számomra nem derül ki semmi az eladó személyét illetően...

http://www.hasznaltauto.hu/2602111_toyota_corolla_2002

ez a másik meg azért szimpi, mert mégiscsak márkakereskedés és jár hozzá téligumi felnivel (mennyi pénzbe kerülne ezt most megvenni külön?)

http://www.hasznaltauto.hu/2465965_toyota_corolla_2002

Az első szerintem az Ecseri úton van, a nagy autópiacon.
A második meg ugye Mayer Toyota.
Képek és leírás alapján valószínűleg egyik sem sérülésmentes, de ez még nem jelenti azt, hogy rossz vétel lenne bármelyik is.
Az 5% akár össze is jöhet, de nehéz megmondani, hogy ki milyen árréssel dolgozik. Van olyan új Toyota modell, amin nincs is ennyi árrés...
Pedig mindenki azt hiszi, hogy a kereskedők ronggyá keresik magukat az autón.

Én a másodikat nézném meg...
Főleg az extracare gari miatt. Ez azt sejteti, hogy nem lehet nagyon gatya állapotban.
(Nem mellesleg az első Toyotámat ezen az udvarom vettem meg anno. Akkor a két milliós autóból 50 ezret engedtek....)
Ő volt az:




azt hol látod, hogy sérültek?
szép a kép. hol készült?

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1385 Dátum: 2008.12.11 22:06:37 »
találtam egy ilyet az egyik fórumon 2002ből, mennyi lehet az igazságtartalma?

"1.4-es 5 ajtós Corolla-t és 1.6-os Corolla Verso-t próbáltam. Az 1.4-es szépen fut, jól gyorsul. A kocsi belül nagyon tágas, elől-hátul nagy a hely. A csomitartó átlagon aluli. Az 1.6-os Verso öreguras tempóval halad, de kényelmes a vezetése, nem zajos. A hátsó traktus embertpróbálóan kényelmetlen, Balatonig se bírnám ki. Vélemény: ha elég a 289 literes csomitartó, akkor jó a Corolla. Estleg választhatod a Wagon, vagy Sedan változatot (csomi 430 liter). "

Valóban ilyen kényelmetlen lenne a Verso hátul? A többi Corolla meg ennyire kényelmes?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1386 Dátum: 2008.12.11 22:11:41 »
Ez borzasztó szubjektív dolog.
A bor valóban finom?

Tényleg ideje len már megnézned egy autót élőben, most, hogy lassan a teljes internetes készletről elmondtuk a véleményünket.
 :sorcerer:

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1387 Dátum: 2008.12.11 22:16:24 »
Ez borzasztó szubjektív dolog.
A bor valóban finom?

Tényleg ideje len már megnézned egy autót élőben, most, hogy lassan a teljes internetes készletről elmondtuk a véleményünket.
 :sorcerer:
:yes: :yes: :yes: ok. mindent értek. holnap elugrom Budakeszire és beléjük ülök:) ha sikerül őket alkudásra bírni, akkor lehet, hogy többet kérdezni sem fogok. nagy kő esett le a szívetekről... :sweatdrop: :sweatdrop: :sweatdrop:

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1388 Dátum: 2008.12.11 22:22:48 »
Én múlthét hétfőn raktam fel a Yarisomat a haszn@ltautóra. Gyakorlatilag azonnal csörrent a telefon. Nem viccelek 10 perc múlva eladhattam volna annyiért,amennyiért végülis eladtam ezen a héten kedden. Kitartottam,de láttam,h esélytelen eladni, kerek egy gurigáért ment el az én szép klímás,cd-s,2001-es Yarisom. Rengetegen telefonáltak, 3 komoly néző is volt,aki megnézte. Végül jött egy srác körbenézte,tetszett neki és megvette.Ennyi a true story.
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1389 Dátum: 2008.12.11 22:23:54 »
.... nagy kő esett le a szívetekről... :sweatdrop: :sweatdrop: :sweatdrop:


Hááát....
 :whistling: :whistling: :whistling:
 :innocent:

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1390 Dátum: 2008.12.11 22:27:10 »
Én múlthét hétfőn raktam fel a Yarisomat a haszn@ltautóra. Gyakorlatilag azonnal csörrent a telefon. Nem viccelek 10 perc múlva eladhattam volna annyiért,amennyiért végülis eladtam ezen a héten kedden. Kitartottam,de láttam,h esélytelen eladni, kerek egy gurigáért ment el az én szép klímás,cd-s,2001-es Yarisom. Rengetegen telefonáltak, 3 komoly néző is volt,aki megnézte. Végül jött egy srác körbenézte,tetszett neki és megvette.Ennyi a true story.
és mennyi volt az eredeti ár?

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1391 Dátum: 2008.12.11 22:30:53 »
1.150e Ft
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1392 Dátum: 2008.12.11 22:44:40 »
1.150e Ft
150 pénz nem kevés. és nézd meg, 1 millióért milyen autók vannak kinn. előbb-utóbb mindenki ráeszmél szerintem, hogy vannak határok. most már én is ott tartok, jó ha 900ért el fog menni:(

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1393 Dátum: 2008.12.11 22:55:53 »
szép a kép. hol készült?

Tatraban?


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1394 Dátum: 2008.12.11 23:08:11 »
Én magánszemélytől vettem. Nem is tekert.  :shifty:  :innocent:

Én meg kereskedőtől, és az se tekert. Sőt, szervizkönyves. Sőt, két év gari volt rá.

Ki köll fogni...  :yinyang:
Az enyimébe 7 km volt. Szerintetek tekerték?!  :ph34r:
Gabe 254.