Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2092087 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #30 Dátum: 2006.03.30 18:54:32 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Szia!

Az enyém is májusban jön meg, Te mennyiért veszed az 1.4 mmt luna-t?


4,3 (riasztoval... 4,585 a listaara elvileg mindenestol az altalam valasztott verzio, tehat kozel 300ezer kedvezmenyt kaptam + 73e lesz az uzembehelyezes)

Akkor az enyém sem volt rossz vétel. Az én Corollám 1,4 VVTi Luna és pontosan 3,6M volt. :nagymosoly:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #31 Dátum: 2006.03.30 19:09:02 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Szia!

Az enyém is májusban jön meg, Te mennyiért veszed az 1.4 mmt luna-t?


4,3 (riasztoval... 4,585 a listaara elvileg mindenestol az altalam valasztott verzio, tehat kozel 300ezer kedvezmenyt kaptam + 73e lesz az uzembehelyezes)

Akkor az enyém sem volt rossz vétel. Az én Corollám 1,4 VVTi Luna és pontosan 3,6M volt. :nagymosoly:


De a Tiéd benzines, nem dízel.
 :nagymosoly:

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #32 Dátum: 2006.03.30 21:17:52 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Akkor az enyém sem volt rossz vétel. Az én Corollám 1,4 VVTi Luna és pontosan 3,6M volt. :nagymosoly:


Hogy is van... 460K a d4d + 155 az mmt azaz elvileg a tied listaara 3,9kornyeken van (attol fugg kertel-e riasztot ezt azt...) tehat ezt is jol elhoztad boven 300K engedmennyel :)

Gratula!
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #33 Dátum: 2006.03.30 22:12:12 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Szia!

Az enyém is májusban jön meg, Te mennyiért veszed az 1.4 mmt luna-t?


4,3 (riasztoval... 4,585 a listaara elvileg mindenestol az altalam valasztott verzio, tehat kozel 300ezer kedvezmenyt kaptam + 73e lesz az uzembehelyezes)


Én 4348000-at fizetek, 6 % kedvezményt adtak az emil frey-nél, de ebben már benne van az üh. is. Az illetékért és a zöldkártyáért kértek még 33905 ft-ot.
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #34 Dátum: 2006.03.30 22:16:00 »
Idézetet írta: "Steven"
Én 4348000-at fizetek, 6 % kedvezményt adtak az emil frey-nél, de ebben már benne van az üh. is. Az illetékért és a zöldkártyáért kértek még 33905 ft-ot.


Ebben riaszto vagy valtozar? Esetleg mindketto?! :)... ha jol sejtem akkor platinaszurke vagy fekete lesz a tied :) ezeket mondtak nekem majusra... en a platinat kertem, fekete baromi kenyes sajnos, pedig jobban tetszik (viszont nekem szabadban alszik az auto :( legalabbis egy ideig biztos)
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #35 Dátum: 2006.03.31 08:34:08 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Én 4348000-at fizetek, 6 % kedvezményt adtak az emil frey-nél, de ebben már benne van az üh. is. Az illetékért és a zöldkártyáért kértek még 33905 ft-ot.


Ebben riaszto vagy valtozar? Esetleg mindketto?! :)... ha jol sejtem akkor platinaszurke vagy fekete lesz a tied :) ezeket mondtak nekem majusra... en a platinat kertem, fekete baromi kenyes sajnos, pedig jobban tetszik (viszont nekem szabadban alszik az auto :( legalabbis egy ideig biztos)


Az enyém is Platinaszürke, nekem ez tetszik, szerintem a HB feketében nem szép, az inkább a sedannak áll jól.
Riasztó, vagy váltózár? Hát erre nem gondoltam:)
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #36 Dátum: 2006.03.31 09:24:59 »
Idézetet írta: "Steven"
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Én 4348000-at fizetek, 6 % kedvezményt adtak az emil frey-nél, de ebben már benne van az üh. is. Az illetékért és a zöldkártyáért kértek még 33905 ft-ot.


Ebben riaszto vagy valtozar? Esetleg mindketto?! :)... ha jol sejtem akkor platinaszurke vagy fekete lesz a tied :) ezeket mondtak nekem majusra... en a platinat kertem, fekete baromi kenyes sajnos, pedig jobban tetszik (viszont nekem szabadban alszik az auto :( legalabbis egy ideig biztos)


Az enyém is Platinaszürke, nekem ez tetszik, szerintem a HB feketében nem szép, az inkább a sedannak áll jól.
Riasztó, vagy váltózár? Hát erre nem gondoltam:)

Ne mondj ilyeneket! :sir: Én a fekete szín miatt vártam majdnem egy hónapot, mert nem kellett a platinaszürke. :wink: Ízlések és pofonok...
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #37 Dátum: 2006.03.31 09:33:05 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "norbi1974"
Akkor az enyém sem volt rossz vétel. Az én Corollám 1,4 VVTi Luna és pontosan 3,6M volt. :nagymosoly:


Hogy is van... 460K a d4d + 155 az mmt azaz elvileg a tied listaara 3,9kornyeken van (attol fugg kertel-e riasztot ezt azt...) tehat ezt is jol elhoztad boven 300K engedmennyel :)

Gratula!

Köszi!
Szerintem is jó vétel volt. Riasztó MÉG nincs, de majd tetetek bele vmi jóóót. :kacsint: Nekem 4M-re jött volna ki a Luna D4D, persze MMT és riasztó nélkül (az általad említett apróságokkal). :vag2:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #38 Dátum: 2006.03.31 12:36:30 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Ne mondj ilyeneket! :sir: Én a fekete szín miatt vártam majdnem egy hónapot, mert nem kellett a platinaszürke. :wink: Ízlések és pofonok...


Háááát Te tudod... nekunk volt mar fekete auto a csaladban... minden szirszar meglatszik rajta, meg az is, ha mosas utan nem torlod le a vizcseppeket... egyebkent szerintem nem csunya, sot nekem talan feketeben tetszene a legjobban, ha nem kellene tisztantartani sosem :D egyebket a kovetkezo a sorban talan a platinaszurke, de eleg gyatra a valasztek...

Valami ilyesmi lesz az enyem:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #39 Dátum: 2006.03.31 12:45:11 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "norbi1974"
Ne mondj ilyeneket! :sir: Én a fekete szín miatt vártam majdnem egy hónapot, mert nem kellett a platinaszürke. :wink: Ízlések és pofonok...


Háááát Te tudod... nekunk volt mar fekete auto a csaladban... minden szirszar meglatszik rajta, meg az is, ha mosas utan nem torlod le a vizcseppeket... egyebkent szerintem nem csunya, sot nekem talan feketeben tetszene a legjobban, ha nem kellene tisztantartani sosem :D egyebket a kovetkezo a sorban talan a platinaszurke, de eleg gyatra a valasztek...

Sajna az enyém is elég kényes. De hááát ilyen ez a fekete. Szép a verda és szerintem is a platinaszürke a 2. a sorban. :kacsint:
Hol a gyári alufelni? Az ugye lesz... Nem olyan szép, de télre jó lesz. :vag2:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #40 Dátum: 2006.03.31 12:51:53 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Hol a gyári alufelni? Az ugye lesz... Nem olyan szép, de télre jó lesz. :vag2:


Persze lesz... ezt a kepet csak a szin miatt linkeltem! Mellesleg szerintem nem olyan csunya az az alufelni, amit a lunahoz adnak... bar ha talalok valami olyat, ami nagyon megfog akkor lehet tenyleg a teli gumik kerulnek majd erre a felnire :D
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

azureo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #41 Dátum: 2006.03.31 14:06:28 »
Örülök a hírnek, hogy nem rozsdásak, csak a régiek, viszont egy websiteon azt az infot találtam, hogy csak 6 évet adnak rá:
http://www.autoweek.nl/carbasedata.php?cache=no&vpos=-1&id=15555&cache=no&ref=atag
Lehet, hogy hollandiában kevesebbet adnak, mint magyarországon? Talán mert tengerparti ország?
zureo

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #42 Dátum: 2006.03.31 16:25:48 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "norbi1974"
Ne mondj ilyeneket! :sir: Én a fekete szín miatt vártam majdnem egy hónapot, mert nem kellett a platinaszürke. :wink: Ízlések és pofonok...


Háááát Te tudod... nekunk volt mar fekete auto a csaladban... minden szirszar meglatszik rajta, meg az is, ha mosas utan nem torlod le a vizcseppeket... egyebkent szerintem nem csunya, sot nekem talan feketeben tetszene a legjobban, ha nem kellene tisztantartani sosem :D egyebket a kovetkezo a sorban talan a platinaszurke, de eleg gyatra a valasztek...


Hát igen, én mélykéket akartam, de az is rettentő kényes, énmeg inkább a gázt nyomom, minthogy a mosókefét fogdossam, ezért lett egy igénytelen hűvöskék szín. (így mégsam a szokott platinaszürke.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

recusar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #43 Dátum: 2006.04.29 20:10:15 »
sziasztok

teljesen láma vagyok e téren, de szeretnék venni egy toyotát. mi errõl a véleményetek?
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=550794&command=ugras&screenwidth=1280

köszi

djibril

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 337
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #44 Dátum: 2006.05.23 14:23:40 »
sziasztok,

egy e12 facelift corollát (hatchback 5 ajtós, 1.4 D-4D) vennék, újat, de nem most, csak olyan december, január környékén rendelném meg. a kérdés, hogy szerintetek akkor még az e12 lesz, vagy kijön az új. az új biztos drágább lesz, és nem is biztos, hogy tetszeni fog.

apámnak 2 corollája is volt, 86-ban hozatott németországból a konzumexen keresztül egy metálkék e8 facelift sedan-t (1.3 dx 12v). 92-ben cserélte le egy e9-esre. nagyon jó, megbízható gépek voltak, azóta remélem, h nekem is lesz egyszer corollám. :toy:

szal jó lenne, ha még akkor is rendelhetnék az e12 faceliftbõl.

üdv.
djibril #238
Corolla Hatchback 2006 1.4 D-4D Luna