Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2091915 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #15 Dátum: 2006.03.27 11:31:37 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Szeke"
Meg is kaptuk az igen részletes és pontos ajánlatkérésedet  :wink:   Még a nap folyamán válaszolunk is rá.


Meg is jott ;) ... Ti voltatok az elsok :) meg koran reggel jott az sms rola munkaba jovet (Riszpekt!)... a tobbiek nem vergodnek nagyon :) azota is csak a masodik hely jutott kiosztasra Kovacseknak... dobalom vissza a valaszokat elsokorben :) (es hoppa a harmadik hely most erkezett a Sakuratol :) )... lesz mit ragnom a hetvegen...


Tegnap megrendeltem :)

M+F Kecskemet vitte a palmat :) (a diler nevet nem irom nemtom "szabad"-e ilyet)... de koszonom mindenkinek a sok figyelemremelto ajanlatot (ha esetleg olvassak mas dilerek is)... kiveve a gyeri birot (Toyota Super meg csak nem is kohhintett az ajanlatkeresemre, de biztos tul jol megy nekik nem kellett meg egy vevo... vegulis megertem :bye: :D )

Elvileg majusban lesz belole atvetel ha minden jol megy (ahogy egyebkent is terveztem... es igy raadasul meg biztosan akcios finanszirozassal) :)  :vezetes:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #16 Dátum: 2006.03.27 13:32:10 »
Idézetet írta: "Sniper"

Tegnap megrendeltem :)

Gratula!  :)
Idézetet írta: "Sniper"

M+F Kecskemet vitte a palmat :) (a diler nevet nem irom nemtom "szabad"-e ilyet)... de koszonom mindenkinek a sok figyelemremelto ajanlatot (ha esetleg olvassak mas dilerek is)...

Szerintem a Márkakereskedők topicba azon belül a M + F Toyota Kiskörös nyugodtan beírhatod.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #17 Dátum: 2006.03.27 16:03:12 »
Idézetet írta: "Sniper"
Tegnap megrendeltem :)

Gratulálok a szuper verdához  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #18 Dátum: 2006.03.28 11:03:34 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Sniper"
Tegnap megrendeltem :)

Gratulálok a szuper verdához  :wink:


Kosznom :)

Mar csak legyen turelmem kivarni a majust  :elkeseredett:  :hipnozis:  :alszok:  :turelmetlen:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #19 Dátum: 2006.03.29 20:37:21 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Sniper"
Tegnap megrendeltem :)

Gratulálok a szuper verdához  :wink:


Kosznom :)

Mar csak legyen turelmem kivarni a majust  :elkeseredett:  :hipnozis:  :alszok:  :turelmetlen:


Szia!

Az enyém is májusban jön meg, Te mennyiért veszed az 1.4 mmt luna-t?
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #20 Dátum: 2006.03.29 20:42:31 »
Üdv mindenkinek!

Sajnos én kipróbálni nem tudtam még az autót, de amit eddig olvastam az meggyőzött arról, hogy nem lesz rossz választás. Eddig is dieselem volt, csak Ignis, de most már kell az automata, mert nagyon sokat megyek Pesten.
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #21 Dátum: 2006.03.29 20:50:15 »
Idézetet írta: "Steven"
Üdv mindenkinek!

Sajnos én kipróbálni nem tudtam még az autót, de amit eddig olvastam az meggyőzött arról, hogy nem lesz rossz választás. Eddig is dieselem volt, csak Ignis, de most már kell az automata, mert nagyon sokat megyek Pesten.


Üdv. neked is!

 :nana:
Az MMT váltó NEM automata! Úgyhogy csak óvatosan!
:)

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #22 Dátum: 2006.03.29 20:55:10 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Steven"
Üdv mindenkinek!

Sajnos én kipróbálni nem tudtam még az autót, de amit eddig olvastam az meggyőzött arról, hogy nem lesz rossz választás. Eddig is dieselem volt, csak Ignis, de most már kell az automata, mert nagyon sokat megyek Pesten.


Üdv. neked is!

 :nana:
Az MMT váltó NEM automata! Úgyhogy csak óvatosan!
:)


Ok! Tudom, hogy nem automata, de legalább a kuplungot nem kell naponta több százszor kinyomni:)
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #23 Dátum: 2006.03.29 21:04:32 »
Idézetet írta: "Steven"
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Steven"
Üdv mindenkinek!

Sajnos én kipróbálni nem tudtam még az autót, de amit eddig olvastam az meggyőzött arról, hogy nem lesz rossz választás. Eddig is dieselem volt, csak Ignis, de most már kell az automata, mert nagyon sokat megyek Pesten.


Üdv. neked is!

 :nana:
Az MMT váltó NEM automata! Úgyhogy csak óvatosan!
:)


Ok! Tudom, hogy nem automata, de legalább a kuplungot nem kell naponta több százszor kinyomni:)


Ez igaz! :)
Egy hete én is pihentetem a jobb lábam.
 :nagymosoly:  :nagymosoly:

azureo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
rozsda?
« Válasz #24 Dátum: 2006.03.29 22:03:38 »
Gondolkozom, egy 99 vagy 201es corolla vásárlásán.
A kérdés, hogy hány év rozsda garancia volt/van hozzájuk. A tapasztalatom az, hogy amelyik autora csak 6 évet adnak az szét is rozsdál 10évesen. Állítólag a japán autok mégjobban, sok 10 év feletti corolla is lukas allul. A kérdés az, hogy az említet modell években már megoldották e ezt a kínos problémát? Mi a helyzet az AvensisseL?
zureo

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: rozsda?
« Válasz #25 Dátum: 2006.03.30 08:49:57 »
Idézetet írta: "azureo"
Gondolkozom, egy 99 vagy 201es corolla vásárlásán.
A kérdés, hogy hány év rozsda garancia volt/van hozzájuk. A tapasztalatom az, hogy amelyik autora csak 6 évet adnak az szét is rozsdál 10évesen. Állítólag a japán autok mégjobban, sok 10 év feletti corolla is lukas allul. A kérdés az, hogy az említet modell években már megoldották e ezt a kínos problémát? Mi a helyzet az AvensisseL?

Ne agódjál, 12 évet adnak rá és galvanizált a kasztni. (Lehet, hogy nem galvanizált, de valami nem korrodáló fémmel be van vonva.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Re: rozsda?
« Válasz #26 Dátum: 2006.03.30 11:25:57 »
Idézetet írta: "azureo"
Gondolkozom, egy 99 vagy 201es corolla vásárlásán.
A kérdés, hogy hány év rozsda garancia volt/van hozzájuk. A tapasztalatom az, hogy amelyik autora csak 6 évet adnak az szét is rozsdál 10évesen. Állítólag a japán autok mégjobban, sok 10 év feletti corolla is lukas allul. A kérdés az, hogy az említet modell években már megoldották e ezt a kínos problémát? Mi a helyzet az AvensisseL?

Rozsdás Carinát még nemigen láttak, pedig a legöregebb már 14 éves  :roll:
Egyébként 12 év az átrozsdásodás elleni garancia. És tuti nem láthattál még 10 éves rozsdás Corollát. Az törve volt biztosan, vagy nagyon nagyon elhanyagolt.

Annyival egészíteném ki, hogy az E10-es szériától, 92 utáni Corolláktól kezdve jó a rozsdásodás elleni védelem. 92 előtt valóban nem volt annyira jó, azok az autók már tényleg mind rozsdásak.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Keresek
« Válasz #27 Dátum: 2006.03.30 13:02:25 »
Sorstársaim a Toyotában!

Keresek egy Corolla-t 90-93 évjáratot 1.3-t, jó lenne ha HB lenne, de végül is nem ez a döntő.
Napi használatra kellene, így jó állapotúnak kell lennie, reális áron!

Hasznos lenne, ha Nyíregyházához közel lenne, vagy ha messzebb van nem olyan nagy gond csak akkor mindenkép kérnék annyi segítséget, hogy szakavatott szemmel meg kellene nézni, hogy érdemes-e benzint pazarolnom, hogy személyesen is megtekintsem.

Előreis nagy-nagy köszönet mindenkinek, aki át tudja érezni a gondomat!

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Re: rozsda?
« Válasz #28 Dátum: 2006.03.30 13:54:46 »
Idézetet írta: "azureo"
Gondolkozom, egy 99 vagy 201es corolla vásárlásán.
A kérdés, hogy hány év rozsda garancia volt/van hozzájuk. A tapasztalatom az, hogy amelyik autora csak 6 évet adnak az szét is rozsdál 10évesen. Állítólag a japán autok mégjobban, sok 10 év feletti corolla is lukas allul. A kérdés az, hogy az említet modell években már megoldották e ezt a kínos problémát? Mi a helyzet az AvensisseL?


Elvileg 12ev atrozsdasodasi garanciat vallalnak a karosszeriara... legalabbis az en leendo corollam kezikonyveben ez van...

szerk: hoppa, bocsanat mar valaszoltak, elfelejtettem lapozni valaszadas elott :)
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #29 Dátum: 2006.03.30 14:00:18 »
Idézetet írta: "Steven"
Szia!

Az enyém is májusban jön meg, Te mennyiért veszed az 1.4 mmt luna-t?


4,3 (riasztoval... 4,585 a listaara elvileg mindenestol az altalam valasztott verzio, tehat kozel 300ezer kedvezmenyt kaptam + 73e lesz az uzembehelyezes)
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)