Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2163510 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9150 Dátum: 2012.03.19 20:49:18 »
Látod a dinosaurusok milyen környezetbarátok voltak, mennyi szénszármazékot nem égettek el? :devil:
A hibrid pedig nem megoldás, hiszen ugyanugy 100%-ig  benzinnel megy.
:clap: :devil: :D
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9151 Dátum: 2012.03.19 20:49:53 »
Látod a dinosaurusok milyen környezetbarátok voltak, mennyi szénszármazékot nem égettek el? :devil:
A hibrid pedig nem megoldás, hiszen ugyanugy 100%-ig  benzinnel megy.

De a technikai finomság...
és automata...

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9152 Dátum: 2012.03.19 20:50:38 »
Látod a dinosaurusok milyen környezetbarátok voltak, mennyi szénszármazékot nem égettek el? :devil:
A hibrid pedig nem megoldás, hiszen ugyanugy 100%-ig  benzinnel megy.
ki mondta neked ezt a butaságot már megint? nem értem én a te humorodat... :whistling:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

xhege

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 80
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9153 Dátum: 2012.03.19 20:56:10 »
Picasso után ülnél át Corollába?

Akkor tényleg szűkösnek néz ki a hely, de szerintem még egy Avensisben is:)

Nem Picasso után. Dacia Sandero után illetve mellett  ;)

xhege

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 80
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9154 Dátum: 2012.03.19 20:57:46 »
Ez így itt Magyarországon néphagyomány, vagy úgy általában is az... megfigyeltem, hogy az embernek mindig a következő lépcsőt mondják keményebbnek azok, akik előtte járnak. Én ezzel nem tudok egyetérteni. Mikor mi terhesek voltunk, meg jött a szülés lassan, akkor mindenki azzal "vigasztalt", hogy nem a szülés meg az utolsó hónapok a kemények, hanem ha hazaviszitek az újszülöttet. Aztán már nem is az 1-2 hónapos kor a kemény, hanem a 4-8, mikor jönnek a fogak... aztán hogy most jönnek a fogak, nem az a kemény, hanem mikor kúszni kezd... amikor meg kúszik nem az a kemény, hanem mikor már futkos..... aztán az sem kemény mikor 3-7évesek, hanem az lesz  a komoly, mikor kamaszodnak... aztán meg mikor bla bla...
A konkrét témára visszatérve, szerintem mindegyik kornak megvan a maga szépsége, és nehézsége. Egy 7-8 hónapos gyerekkel pl. nem tudsz kommunikálni beszéddel, ez is azért kemény, ellenben egy 7 évessel tudsz. Szóval mindenkinek az a "kemény", ahol éppen most tart.. :flowers:

Poénnak szántam, de időnként én visszasírom, mikor még kisebb és kevésbé öntudatosak voltak  :surrender: :D

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9155 Dátum: 2012.03.19 21:07:10 »
Én félliteres palackot viszek. Hosszúútra többet. Ennyi  :D .
Én meg ivás közben eldőlök mint egy fa és úgy iszok, vagy majd ha megállok.

sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9156 Dátum: 2012.03.19 21:13:26 »
Nem Picasso után. Dacia Sandero után illetve mellett  ;)

A jó kis Dacia,
Mo. legolcsóbb újautója...

xhege

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 80
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9157 Dátum: 2012.03.19 21:22:35 »
A jó kis Dacia,
Mo. legolcsóbb újautója...

Új autók között ár/érték arányban verhetetlen, szerintem. Loganunk is volt így már 8 éve vagyunk lassan Dacia tulajok. Összességében nem volt rossz választás. Ez itt azonban off és nem akarok vitát generálni. Szükségünk lett egy második autóra is, így jött képbe a megbízható jó öreg Toyota. Asszonynál lesz a Sandero nálam a Toyota  ;)

xhege

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 80
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9158 Dátum: 2012.03.19 21:35:14 »
Mivel pesten élek,melozok és hortobágyon vok 7végente szülőknél,igy ezért a 2 helyiség...
de ha pest körül jársz,szivesen megmutatom a vasat..ki is probálhatod! azt,h te kinézel egy autot pest körül és én megnézem...azt inkább nem vállalom, max ha eljössz,elmekk veled és az enyémhez viszonyitok,mint Késő Robinál is tettük anno!

amugy azt a dunaharasztin lévő kék liftback vasat megfogom nézni vmikor,m haver is kinézte magának! és a motorcsere egy aránylag jo jel..azota nemsokat futott a kocsi,ha hinni lehet a hirdetés szövegének!

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a véleményed. Remélem megosztod itt is. Aztán majd a haveroddal versenyt futunk érte  ;)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9397
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9159 Dátum: 2012.03.19 21:40:16 »
Tetőablak?:)
Az első ülés felett felett? Ahol a hely kellene, ott van vége a szélvédőnek  ;)

sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9160 Dátum: 2012.03.19 21:53:08 »
Az első ülés felett felett? Ahol a hely kellene, ott van vége a szélvédőnek  ;)

teljesen hátratolt ülésnél is?
ha úgy is, akkor mire való a tetőablak?:)

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9161 Dátum: 2012.03.19 21:56:57 »
teljesen hátratolt ülésnél is?
ha úgy is, akkor mire való a tetőablak?:)
A visító csajoknak  :devil:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9397
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9162 Dátum: 2012.03.19 22:19:37 »
teljesen hátratolt ülésnél is?
ha úgy is, akkor mire való a tetőablak?:)
Természetesen elvi dolgokról diskurálunk: nincs az Avensisen tetőablak és istenmencs, hogy kivágjam a tetejét  ::)

szamototo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9163 Dátum: 2012.03.20 07:10:58 »
Ez így itt Magyarországon néphagyomány, vagy úgy általában is az... megfigyeltem, hogy az embernek mindig a következő lépcsőt mondják keményebbnek azok, akik előtte járnak. Én ezzel nem tudok egyetérteni. Mikor mi terhesek voltunk, meg jött a szülés lassan, akkor mindenki azzal "vigasztalt", hogy nem a szülés meg az utolsó hónapok a kemények, hanem ha hazaviszitek az újszülöttet. Aztán már nem is az 1-2 hónapos kor a kemény, hanem a 4-8, mikor jönnek a fogak... aztán hogy most jönnek a fogak, nem az a kemény, hanem mikor kúszni kezd... amikor meg kúszik nem az a kemény, hanem mikor már futkos..... aztán az sem kemény mikor 3-7évesek, hanem az lesz  a komoly, mikor kamaszodnak... aztán meg mikor bla bla...
A konkrét témára visszatérve, szerintem mindegyik kornak megvan a maga szépsége, és nehézsége. Egy 7-8 hónapos gyerekkel pl. nem tudsz kommunikálni beszéddel, ez is azért kemény, ellenben egy 7 évessel tudsz. Szóval mindenkinek az a "kemény", ahol éppen most tart.. :flowers:

Probáltad ikrekkel? Az első évben zombi voltam azóta minden könnyebb. Én akarok picassoból corollába ülni. Már nem kell cipelni az ikres babakocsit és elég lehet a kissebb hely. A fateromnak van egy expertje ha vinni kell valamit :) Jó a picasso ,de elég sok minden tud elromlani rajta.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #9164 Dátum: 2012.03.20 09:28:08 »
Ebbe most van ülésfűtés vagy sincs?

nemhiszem,h van! miért lenne? ez egy sima terra linea!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки