Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2114996 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #255 Dátum: 2007.08.07 10:12:03 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Eléggé gyanci... :hmm: Ha érdekel, akkor sztem rá tudsz kérdezni a rendszámtábla keretén olvasható kereskedõnél, hogy mi a kocsi háttere.


és szerinted a nepper mit mond? nõi tulaj, nem dohányzo és a szalonból kijövet 2 évig garázsban állt! :rohog:  :rohog:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

A Csaszi

  • Vendég
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #256 Dátum: 2007.08.07 11:07:10 »
Idézetet írta: "murray"
Idézetet írta: "Kgabe"
Eléggé gyanci... :hmm: Ha érdekel, akkor sztem rá tudsz kérdezni a rendszámtábla keretén olvasható kereskedõnél, hogy mi a kocsi háttere.


és szerinted a nepper mit mond? nõi tulaj, nem dohányzo és a szalonból kijövet 2 évig garázsban állt! :rohog:  :rohog:
Szerintem a Toyota Márkakereskedõre lett itten utalva, konkrétan Toyota Mayer, Pilisvörösvár van odaírva a keretre. :)

Peti

  • Vendég
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #257 Dátum: 2007.08.07 11:09:06 »
Idézetet írta: "baru"
Errõl mi a véleményetek? Kissé olcsó, nem? :hmm: Amúgy jó vétel lenne.


Sztem törve volt, az oldalsó képen olyan fura a fényezés :hmm:  :hmm:  meg hiányzik a vvt-i embléma is...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #258 Dátum: 2007.08.07 12:12:10 »
Idézetet írta: "A Csaszi"
Idézetet írta: "murray"
Idézetet írta: "Kgabe"
Eléggé gyanci... :hmm: Ha érdekel, akkor sztem rá tudsz kérdezni a rendszámtábla keretén olvasható kereskedõnél, hogy mi a kocsi háttere.


és szerinted a nepper mit mond? nõi tulaj, nem dohányzo és a szalonból kijövet 2 évig garázsban állt! :rohog:  :rohog:
Szerintem a Toyota Márkakereskedõre lett itten utalva, konkrétan Toyota Mayer, Pilisvörösvár van odaírva a keretre. :)

Így van. Rendszám alapján adnak infót.
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #259 Dátum: 2007.08.07 12:15:19 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "baru"
Errõl mi a véleményetek? Kissé olcsó, nem? :hmm: Amúgy jó vétel lenne.


Sztem törve volt, az oldalsó képen olyan fura a fényezés :hmm:  :hmm:  meg hiányzik a vvt-i embléma is...

Te Peti! Biztos vagy te abban, hogy a fészliftes verziókra pakoltak vvt-i emblémát?! :hmm:
Gabe 254.

TZoli

  • Vendég
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #260 Dátum: 2007.08.07 12:16:52 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "baru"
Errõl mi a véleményetek? Kissé olcsó, nem? :hmm: Amúgy jó vétel lenne.


Sztem törve volt, az oldalsó képen olyan fura a fényezés :hmm:  :hmm:  meg hiányzik a vvt-i embléma is...


A vvt-i emblémát már nem teszik rá, az enyémen sincs és szalonból vettem. Nem tudom mikortól nem teszik...

TZoli

  • Vendég
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #261 Dátum: 2007.08.07 12:24:33 »
Egyik ismerõsöm szeretne venni egy 1.4 D4D Corollát 2004-es évjárattól, megbízható, leinformálható, lehetõleg magyarországi érdekelné, használtautó beszámítással.
Ha esetleg tudtok valami tutit szóljatok.

Peti

  • Vendég
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #262 Dátum: 2007.08.07 19:00:05 »
Idézetet írta: "Kgabe"

Te Peti! Biztos vagy te abban, hogy a fészliftes verziókra pakoltak vvt-i emblémát?! :hmm:


Ismerõs 1.6-osán tuti van, (2006-os) másik ismerõs 1.4-esére nem teszek esküt, de emlékeim szerint azon is... :hmm:

Tigrincs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #263 Dátum: 2007.08.07 21:01:01 »
Toyota mayer elég meggyõzõ, a hitelük majd a legjobb, a fazon, akivel beszéltünk elég bizalomgerjesztõ. Ügyintézés elég korrekt, mindent megtesznek a kényelmedért. Az áraik sem olyan elszálltak sztem. Digit kilométer óra visszatekerés nem nehéz, bár nehezebb, mint a régieket. Mi kaptunk olyan ajánlatot is, h az ember számítógépes rendszere olyan, h a szakszervízben is azt a kilométert fogja mutatni, amit õ beállít...szal lutri az egész, inkább nézd meg jól és még sok másikat, h mennyi a korban reális érték.

No és akkor lenne pár kérdésem:
-Van valakinek tapasztalata a Toyota Mayerrel? mennyire lehúzós, vagy éppenséggel megbízható banda?
-reális árnak nevezhetõ a majdnem 1.7 MFt ezért a konfigért?
-Hülye kérdés: mennyire könnyû ezt a digitális km órát visszaállítani?
-Mik azok az alapvetõ Corolla hibák amire figyelnem kéne a szokásosokon kívûl?

Elõre is nagyon köszi az esedékes válkaszokat, marha sokat segítene

Üdv:
kynetyx_reborn[/quote]

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #264 Dátum: 2007.08.07 23:11:51 »
Idézetet írta: "Tigrincs"
Toyota mayer elég meggyõzõ, a hitelük majd a legjobb, a fazon, akivel beszéltünk elég bizalomgerjesztõ. Ügyintézés elég korrekt, mindent megtesznek a kényelmedért. Az áraik sem olyan elszálltak sztem. Digit kilométer óra visszatekerés nem nehéz, bár nehezebb, mint a régieket. Mi kaptunk olyan ajánlatot is, h az ember számítógépes rendszere olyan, h a szakszervízben is azt a kilométert fogja mutatni, amit õ beállít...szal lutri az egész, inkább nézd meg jól és még sok másikat, h mennyi a korban reális érték.

No és akkor lenne pár kérdésem:
-Van valakinek tapasztalata a Toyota Mayerrel? mennyire lehúzós, vagy éppenséggel megbízható banda?
-reális árnak nevezhetõ a majdnem 1.7 MFt ezért a konfigért?
-Hülye kérdés: mennyire könnyû ezt a digitális km órát visszaállítani?
-Mik azok az alapvetõ Corolla hibák amire figyelnem kéne a szokásosokon kívûl?

Elõre is nagyon köszi az esedékes válkaszokat, marha sokat segítene

Üdv:
kynetyx_reborn
[/quote]

A feleségem Corolláját ott vettük használtan, és most a Hiluxot is ott vettük újonan. rendesek voltak mindkétszer ( mondjuk másodszora volt némi ajánlás, így az új gép ügyintézését közvetlenül az ügyvezetõvel intéztem)
-Szervízben a budakeszi mûhelyük jobb, fényezés meg pilisvörösváron, az egyik leg jobb - nemrég épített fényezõmûhely
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Peti

  • Vendég
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #265 Dátum: 2007.08.07 23:51:20 »
Idézetet írta: "Tigrincs"
Hülye kérdés: mennyire könnyû ezt a digitális km órát visszaállítani?


A régieket tényleg könnyebb volt, most nem az analógra gondolok :nana:  (bár ezt Te is írtad, nem tudom arra gondoltál e), ott legjobb esetbe még egy csavart se kellett kiszedni, az újabbaknál már melósabb, de sztem egy profinak így is max. 1-1,5óra, abból is a ki/be szerelés a macerásabb...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #266 Dátum: 2007.08.08 11:32:34 »
én ugy tom h egy exét kell ráengedni a km órára egy notebookról a szervizporton keresztül  :szemez:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #267 Dátum: 2007.08.08 14:15:41 »
Idézetet írta: "TZoli"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "baru"
Errõl mi a véleményetek? Kissé olcsó, nem? :hmm: Amúgy jó vétel lenne.


Sztem törve volt, az oldalsó képen olyan fura a fényezés :hmm:  :hmm:  meg hiányzik a vvt-i embléma is...


A vvt-i emblémát már nem teszik rá, az enyémen sincs és szalonból vettem. Nem tudom mikortól nem teszik...
A csajomnak 1.4 Sol-ja volt 2003-as az én régebbi gépem 1.6 Sol 2004-ös.Az enyémen volt az Övén nem volt vvti jel.

civil

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
segítség kérés
« Válasz #268 Dátum: 2007.08.08 15:44:21 »
Sziasztok!

2000- es Toyota Corollat (sedan) keresek, csak olyan érdekel, ami törve van 250 000 Ft ig (Külföldi is érdekel) Elõg sûrgõs lenne!

Ha tudtok segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszönöm  [/b]

Peti

  • Vendég
Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #269 Dátum: 2007.08.09 00:47:47 »
Idézetet írta: "Kgabe"

Te Peti! Biztos vagy te abban, hogy a fészliftes verziókra pakoltak vvt-i emblémát?! :hmm:


Másik ismerõsnek is rajta van :nyelv:  2006-os 1.4HB... :wink: