Típusok - TOYOTA > Corolla & Auris

Corollát, Aurist szeretnék venni

(1/2913) > >>

Sanyabp:
Sziasztok,

Szeretnék vásárolni egy max. 2 éves Corollát. Mivel Toyotával még nem volt dolgom, ezért tudnátok abban segíteni, hogy mire kell odafigyelni? Melyik motorral szereltet ajánlájátok. Olyanvalaki segítségét várnám elsõsorban akinek van hasonlo autója .:)
Lécci az emailemre írjatok: sandor_asztalos@mail.tvnet.hu

Elõre is köszi.
Üdv minen Toyotásnak!

Sanya

StrongBad:
En vmelyik dizel motort ajanlanam, bar nem tudom mennyi penzed van :-)

Gokuball:

--- Idézetet írta: "StrongBad" ---En vmelyik dizel motort ajanlanam, bar nem tudom mennyi penzed van :-)
--- Idézet vége ---


Hat igen, a penz jelentosen korlatozhatja a lehetosegeidet.  Mit szeretnel pontosan?

bpr77:
Mostanában vennék egy új Corolla sedan 1.4 VVT-I sol felszereltség fokozattal de még soha nem volt Toyotám ha esetleg tudnátok mondani valamit mire figyeljek oda vásárlások ill érdekelne még a töréstesztje de sehol sem találom, ár/felszereltség arány szóval minden érdekel.

Reaper:
Sziasztok,

Corolla vasarlasan torom a fejem es felmerult nehany kerdes. Mindenkepp automatat szeretnek de kicsit tartok az M-MT valtotol. A diesel motor fogyasztasa nagyon baratsagos, ugyanakkor nem eppen jo dolgokat olvastam eddig a neten errol a valtorol. Egy brit szervizvezeto azt irta rola, hogy az eddig eladott M-MT-s Corolla-k nagyresze vagy szervizben van, vagy be van mar jelentve javitasra. Vegsosoron ez egy manualis valto akar lenni nehany automata ficsorrel. Ertem ezalatt, hogy ha sokaig allok vele a pirosban mondjuk, ki kell vennem uresebe, hogy ne melegedjen tul a kuplung. Ilyenkor elvileg sipolo hangot ad ki es felre kell allni, hogy huljon. Na most innentol kezdve ez nem automata valto, hanem csak vmi hasonlo. Emelkedon valo megallasnal is vigyazni kell, mert ha nem taposom a feket elvileg folyamatosan csusztatja a kuplungot ami nem eppen a hosszu elet titka. Egyre inkabb arra hajlom, hogy teszek a fogyasztasra es rendes automataval rendelem 1.6-os benzines motorral, mivel csak ezzel lehet. Mik a tapasztalataitok az M-MT-vel kapcsolatban? Mennyire megbizhato kutyu? Tenyleg uresbe kell tenni allandoan? Melyik fokozatban kell ezt hagyni ha leparkolod az autot de nem akarod a kezifeket hasznalni? Minden infot nagyon szivesen fogadnek rola....


Elore is koszonom a segitsegeteket!

Udv, Reaper

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése