Szerző Téma: Reálszisztéma Buda  (Megtekintve 85067 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

vasquez

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Reálszisztéma Buda
« Dátum: 2004.03.07 11:14:44 »
Ami tetszett: kedves kiszolgálás, készséges dolgozók. Az általunk keresett Corollákból a szalonban a teljes karosszériaválaszték kipróbálható volt.

Ami nem tetszett: Hétvégi látogatásunk miatt tesztvezetésre nem nyílt alkalom. Nem volt SOL felszereltségű Corolla a kiállított autók között. A kapott finanszírozási ajánlat THM-je kirívóan magas volt (CHF-alapú konstrukció, 50% kezdőrészlet, 12-14% THM). Nem adtak kedvezményt az árból.

Értékelés: 3

Maul

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Reálszisztéma Buda
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.08 16:23:40 »
Ők viszont ***a brigád.
Még nem okoztak csalódást.
Lekopogom.

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Reálszisztéma Buda
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.08 17:26:45 »
Valaki tud mondani a szervízuk minőségéről valamit??
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Maul

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Reálszisztéma Buda
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.08 18:45:56 »
Hiace-em van,az első 15000-re már oda vittem.
Mindig időre és időben dolgoznak.
Úgy láttam,hogy ráadásul még értenek is hozzá.
30000km-nél fizettem kb.30000 Ft-ot,ami azért nem rossz.
Nekem pozitív tapasztalatom van velük.
Sőt,anyám VW-nek is megtalálták a hibáját.
Osztályzat: 5
Amíg nem hibáznak! :-))))

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Reálszisztéma Buda
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.11 22:31:55 »
Szerencsére tegnap megísmertem itt egy benfentest, szóval már tuti, hogy ide viszem a kicsikét. Szerencsére így kizárható az is, hogy át..... :D
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Vektorigo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
    • http://vektorigo.uw.hu
Reálszisztéma Buda
« Válasz #5 Dátum: 2004.03.15 12:28:36 »
Avensis-t 15e-re ide vittem. Megkértem, hagy maradjak a kocsi mellett. Végig ott álltam. Egy Gergő nevű srác csinálta a kocsit, nagyon ügyesen. Minden rendben ment. Meg vagyok elégedve.
url=http://vektorigo.uw.hu/]vektorigo.uw.hu[/url]
"Toyota? Az minden mennyiségben jöhet! Szerintem ez tök egyszerű, SZERINTEM" /  [size=12] 40 [/b][/size]

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Reálszisztéma Buda
« Válasz #6 Dátum: 2004.03.15 13:21:00 »
Ez számomra egyre biztatobb, hogy mindenki csak dicséri ezt a márkakereskedőt :D
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Reálszisztéma Buda
« Válasz #7 Dátum: 2004.03.17 08:54:51 »
Na akkor egy negatív vélemény is, de csak az egyik kereskedőjükről:
Tavaly nyáron a két kereskedőjükkel találkoztam, az egyiknek valami van a lábával a másik pedig egy világos barna hajú, nyálas képű.
Az első nagyon rendes volt, készséges. A nyálas viszont végig a feleségemet bámulta, semmi értelmeset nem tudott mondani.
Végül is miatta vettük a Yaris-t a Mayer-nél.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Reálszisztéma Buda
« Válasz #8 Dátum: 2004.03.19 20:58:25 »
A gépkocsim akkuja elhalálozott a garanciaidő alatt. Abban a szervízben ahová egyébként vinni szoktam kötelezőre éppen letározás volt, ezért felhivták a Reálszisztéma Budát és egyeztettek a munkafelvevővel, hogy rendezzék a problémám. A szervízük megnézte, és azt válaszolta, hogy az akkunak semmi baja. (Ekkor már mindenhova csak bikamadzaggal jártam. :evil: ) Hiába vezettem le papiron, hogy nem lehet jó az aksi, minősithetetlen hangnemben közölték, hogy húzzak oda vissza ahol vettem az autót.
Természetesen ezt nem voltak hajlandóak irásba foglalni, sőt a vizsgálatukról még csak véletlenül sem vettek fel garanciális munkalapot.
Csak sajnálni tudom az összes Toyotás és Lexusos autós társat akinek a kocsijába belekontárkodnak!-(((

Ui.: Természetesen leltár után szó nélkül cserélték az aksit az Érdi márkaszervízben.

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Reálszisztéma Buda
« Válasz #9 Dátum: 2004.04.01 14:14:08 »
Ma voltam ebben a kereskedésben és vegyes érzelmekkel távoztam.
A munkafelvevőnek kb. 4-szer kellett elmondanom, hogy mi a baja az atomnak és még így sem értette meg. Aztán jött a kolléga, aki egyből vágta, hogy miről beszélek.
Meg is nézte, és azonnal mondta, hogy mi a teendő. Aztán rá is kérdeztem az alkatrész árára és megkaptam, hogy 40 ezer +ÁFA. Na ennek nagyon örültem. Sajnos mindenhol ennyibe kerül.
Így marad a bontó. A Thököly utcába 6000Ft az ára, de még megkérdezek egy emberkét.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Csabi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Reálszisztéma Buda
« Válasz #10 Dátum: 2004.04.13 11:36:10 »
Akkor még egy nagyon nagatív vélemény...

Még múlt hónapban (márciusban) kialkudtam egy jó kis árat egy yarisra, kedvezményes hitellel. Mivel márciusban még bizonytalan volt a keresetem, ezért nem vettem meg (az akció eredetileg márciusra szólt, azóta meghosszabbították). Most már viszont meg tudom venni, ezért múlt pénteken visszamentem hozzájuk és mondtam, hogy akkor szeretném megvenni az autót. Erre az eladó srác pökhendi módon majdhogynem azt mondta, hogy 'nehogy má azt higgyem, hogy még él az ajánlatuk, az még múlt hónapban volt...'
Az egészben a stílus volt a legbosszantóbb, mert ha normálisan beszél, megértem, ők is a piacról élnek és bepróbálkozik..., na de ahogy mondta, legszivesebben képentöröltem volna...  

Hát ide soha többet nem megyek....

Vektorigo: legalább másik 3 kereskedésben is mondták, hogy nyugodtan be lehet menni a szerelő mellé szervizeléskor, tehát ez nem kiváltság...

Cs.

DATMAN

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
Reálszisztéma Buda
« Válasz #11 Dátum: 2004.05.13 08:01:06 »
Apám hozzájuk vitte az egy hónapos Avensisét (amit nem ott vett), mert a központi zár távirányítója nem működött. Telefonos egyeztetés után ment, 15 perc alatt kész volt, nagyon meg volt elégedve.

DM
.4 HB Corolla

okoska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
alkatrészeladás
« Válasz #12 Dátum: 2004.09.12 09:17:37 »
HibajavítóStift-et szerettem volna náluk venni, az eladó(alkatrészértékesítő) azt mondta mért nem ot veszem  ahol lakom!  És kifejtette az Ő álláspontját.Talán nem akarnak eladni , vagy nincs is érdekük csak leteljen az a bizonyos nyolc óra.Ez a hozzá állás nem igazán toyota mínőséget tükröz.!!!

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Reálszisztéma Buda
« Válasz #13 Dátum: 2004.12.08 08:53:21 »
Használt autót vettem náluk. Az átadás nagyon korrekt volt. Elmeséltek, megmutattak mindent - mondjuk sok mindent nem kellet, mert ez a második Toyotám.
És kaptam egy palack bort. Toyotást. Hétvégén fel is rakom a klub oldalra a képeim közé.
Az autó T-Plusz-os, úgyhogy átnézve, olaj csere, fagyáló, ablakmosó feltöltve.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Reálszisztéma Buda
« Válasz #14 Dátum: 2004.12.08 09:26:54 »
Idézetet írta: "afekete"
Használt autót vettem náluk. Az átadás nagyon korrekt volt. Elmeséltek, megmutattak mindent - mondjuk sok mindent nem kellet, mert ez a második Toyotám.
És kaptam egy palack bort. Toyotást. Hétvégén fel is rakom a klub oldalra a képeim közé.
Az autó T-Plusz-os, úgyhogy átnézve, olaj csere, fagyáló, ablakmosó feltöltve.


Itt az egyik haverom Apja a főnők. Nagy jó fej. És tényleg korekt. Próbáltam hívni toyota találkozóra, de mindig közbejött nekik valami. Az egyik legjobb barátjáé a Reál.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI