Szavazás

Milyen gyakran sportolsz?

Rendszeresen (heti kettönél több alkalommal)
4 (16.7%)
Gyakran (heti 1-2 alkalommal)
6 (25%)
Néha (hetente egyszer vagy kevesebbszer)
5 (20.8%)
Ritkán (rendszertelenül)
7 (29.2%)
Soha
2 (8.3%)

Összes szavazó: 21

Szavazás lezárva: 2005.07.12 14:11:17

Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 259349 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #285 Dátum: 2010.02.22 15:53:22 »

Igy van, igazad van!
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #286 Dátum: 2010.02.22 15:57:29 »
Holnap elvileg kiderül, hogy mi lesz szombaton. Csütörtökön meg ankét lesz.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #287 Dátum: 2010.02.23 12:25:14 »
Toto, ez talán segít eldönteni, hogy érdemes-e regisztrálni:

Egyszer minden böjti időszak befejeződik. Így van ez a futballban is, a héten újra felharsan a játékvezetők sípja, hosszú szünet után folytatódik a bajnokság. Minden szurkoló, különösen, ha a Fradinak szurkol, várja ezt a pillanatot. Így van ez már 109 esztendeje minden évben.

Ilyenkor egy kicsit mindig újjászületünk, szívünk megtelik reménnyel, hajlamosak vagyunk feledni a múlt megpróbáltatásait, hiszünk abban, hogy az új szezon a Fradi sikereitől lesz hangos, újra megtelhet a stadionunk. Most is megtelhet? Sajnos, van értelme külön is megkérdezni.

Kérdezhetjük az MLSZ-től, amely szervezet a Diósgyőr elleni mérkőzést követően súlyos szankciókat alkalmazott klubunk ellen, egyebek mellett három nézők nélküli meccset, amelyből eddig kettőt töltöttünk le. Akkor mi is felszólítottuk a vezetést, tegyen határozott lépéseket a hasonló rendbontások megelőzésére, adjon garanciát azoknak a szurkolóknak, akik a mérkőzésekre nevükhöz méltón szurkolni járnak, távolítsa el azokat, akik miatt ezt nem tudják megtenni. A vezetés lépett, kamerákat szereltetett fel, és regisztrációhoz kötötte a mérkőzések látogatását. Hisszük és tudjuk, hogy azoknak, akik a Fradinak, a Fradiért szurkolnak ezen intézkedések következtében nincs félnivalójuk. Ők eddig is vállalták az arcukat, eddig is adták a nevüket. Azt is hisszük és tudjuk, hogy ők vannak túlnyomó többségben, ők jönnek és szurkolnak a regisztráció mellett is. Kérdezzük az MLSZ vezetését, hogy ezek az intézkedések jelentenek e számukra valamit, mutatják-e, hogy valami igenis elmozdult a rend fenntartásának irányába? Ha igen, akkor a futball és a szurkolók iránti tiszteletből megtehetnék, és kérjük, tegyék is meg azt a gesztust, hogy a büntetés hátralevő részét felfüggesztik, mint ahogy megtették ezt korábban más csapat kérésére is, holott ott nem vezettek be ilyen intézkedéseket.

És kérdezzük a szurkolóktól is, akiknek egy része a nevével ellentétben most nem akar szurkolni. Kérjük, ne tegyék! A Fradi azért Fradi, mert fennállásának több, mint száz esztendeje alatt egy hatalmas családdá tudott válni. A vezetők semmit sem érnek a játékosok, a játékosok semmit sem érnek a szurkolók, de a szurkolók sem érnek semmit a csapat nélkül. Így együtt alkotjuk a Ferencváros nagy családját, így együtt, mindannyian! Így együtt kell tennünk a Fradiért, mert ezek ereje az együttes cselekvés hatására megsokszorozódik. A vezető biztosítja a feltételeket, a játékos játszik, a néző szurkol, mindegyikük a legjobb tudása szerint, felcserélni a szerepeket nem érdemes és nem szabad. Hívunk tehát mindenkit, jöjjön és adja meg a mai játékosoknak is a szezon kezdetén a bizalmat. Jöjjön és csak a csapattal, a szurkolással foglalkozzon. Ez a hosszútávú garanciája annak, hogy a Fradi vezetésének ne a biztonsági kérdésekkel kelljen foglalkoznia, mert ebben az esetben ilyen irányú szolgálatra nem lenne szükség. Újra hozhatják a férjek a feleségeiket, az apák a gyermekeiket, a nagyapák az unokáikat, hogy mindenki átélhesse azt az egyedülálló érzést, mit jelent a Fradi család tagjának lenni.

Teljen meg újra a stadionunk, legyen újra Erkölcs, Erő és Egyetértés!

Budapest, 2010. február 22.

Rudas Ferenc (elnök), Dr. Springer Miklós (alelnök), Hélisz József (főtitkár)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #288 Dátum: 2010.02.23 15:53:21 »

Szegény Feri bácsi, egy igazi legenda!

Teljesen egyetértek vele kivéve az utolsó mondattal, fogok regisztrálni, de nem ő miatta...  :flowers:

Az utolsó mondattal nem igazán értek egyet, azzal hogy újra kint lehessen a család minden tagja, ez nem csak a szurkolókon múlik és nem csupán ő miattuk maradnak távol. Azért a minőség és a bunda meg tippmix gyanú is felmerül sok emberben. Olvastad a mai sportot? Ott minden le van írva...
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #289 Dátum: 2010.02.23 15:58:21 »
Örülök, hogy regisztrálsz! Ha ma pozitív döntés születik, akkor szombaton akár össze is futhatunk.  :D
A mai sportot csak neten olvastam, ott nem láttam cikket bundáról. De máshol olvastam mostanában (győr-honvéd meccs volt utoljára előhozva).

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #290 Dátum: 2010.02.23 17:19:07 »

Sajnos ezt a meccset kihagyom, ha zárt ha nyílt, más programom van... Az az igazság, hogy régen már alig vártam a hétvégét és a meccseket, szinte tűkön álltam egész héten, de most valahogy az utóbbi időszakban sokszor hidegen hagy és nem tud úgy lázba hozni, ezért inkább ha van jobb program mint pl. család, akkor inkább azt választom... Azt gondoltam, hogy ez a meccs végleg zárt kapus lesz, nem számoltam vele, így tehát más elfoglaltságot kerestem magamnak. Ha mégis nyílt lesz, akkor megnézem tv-n vagy belehallgatok a körkapcsolásba!  :flowers:

De mindenesetre, összefuthatnánk majd valamikor meccsen!  :sorcerer:
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #291 Dátum: 2010.02.24 14:46:24 »

Zárt kapus maradt a meccs, szokás szerint az mlsz nem is tárgyalt róla, de ezen már meg sem lepődök...

http://www.pepsifoci.hu/node/53979

Azért kimész még sörözni és körbenézni?

Zalaegerszegről beszéltünk a srácokkal, az már tuti meg lesz rendezve.
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #292 Dátum: 2010.02.24 15:11:27 »
Igen, tegnap este olvastam, hogy nem is foglalkozott vele az MLSZ. Ami azért elég vicces.... (Először ugye azt is letagadták, hogy megkapták a kérelmet.)
De az új fejlemény az edzőkérdésről is érdekes... Kíváncsi vagyok, mi lesz a megoldás.
Meccs előtt most nem megyek ki szerintem. Marad a TV...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #293 Dátum: 2010.02.24 15:59:08 »

Hát tulajdonképpen az angolok küldték a papírokat az mlsz-be, szóval lekéstek Shorték vagy tényleg nem nyertek felvételt a tanfolyamra, mindenesetre így tényleg érdekes lesz, hogy most akkor mi lesz, ki fogja irányítani a csapatot, vagy majd a háttérből irányítják és pályaedzőként ott lesznek a padon? Akkor marad a Sport1...
Toyota Yaris T SPORT
153



murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re: Sport
« Válasz #294 Dátum: 2010.02.24 22:09:10 »
jó meccs az inter-che  :yes:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #295 Dátum: 2010.02.27 21:17:25 »
Aki látta a mai Arsenal meccset, az láthatta a lábtörést, aki nem, annak itt van két fotó. Erős idegzetűeknek!

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re: Sport
« Válasz #296 Dátum: 2010.02.27 22:22:52 »
durva volt a video is.  :cry:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Sport
« Válasz #297 Dátum: 2010.03.03 12:45:38 »
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz

Satriani

  • Vendég
Re: Sport
« Válasz #299 Dátum: 2010.03.03 18:24:08 »
http://www.atdhe.net/14223/watch-italy-u21--vs-hungary-u21

Eddig nem jöttünk ki a 16-osról...

Na, vezetnek az olaszok.