Szavazás

Milyen gyakran sportolsz?

Rendszeresen (heti kettönél több alkalommal)
4 (16.7%)
Gyakran (heti 1-2 alkalommal)
6 (25%)
Néha (hetente egyszer vagy kevesebbszer)
5 (20.8%)
Ritkán (rendszertelenül)
7 (29.2%)
Soha
2 (8.3%)

Összes szavazó: 21

Szavazás lezárva: 2005.07.12 14:11:17

Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 260937 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: Sport
« Válasz #270 Dátum: 2010.02.19 21:42:46 »
Hajrá Fradi !!!! :clap:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #271 Dátum: 2010.02.19 23:46:20 »

Nem mondod, akkor egy cipőben járunk.  :flowers:

Regisztráltál már?

Igen, még Karácsony előtt. Te hol ülsz?
Én a 11-es szektorban. Mickey meg mellettem...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #272 Dátum: 2010.02.20 19:00:39 »

Igen, HAJRÁ FRADI!!!!!!!  :sorcerer:

Én a M-ben a kapu mögött a táborban, de nem ülök hanem állok...  :flowers:

Kíváncsi vagyok milyen tavasz elé nézünk? Az Elding gyerek jónak tűnik, voltam a Reac és Szigetszentmiklós ellen is, vannak biztató jelek. Az őszi
teljesítményünknél szerintem jobbak leszünk!
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #273 Dátum: 2010.02.20 19:08:55 »
Én csak a REAC ellen tudtam kimenni, de az ott látottak tetszettek. Nyilván nem egy Barcelona a REAC, de azért azt lehet látni, hogy több van a csapatban, mint ősszel volt. Mondjuk szerintem az ősszel is tudtunk volna kicsit jobb helyen végezni, de néha szerencsénk sem volt, illetve egy idő után azt éreztem, hogy nem nagyon törik magukat a játékosok Bobbyért...
Nyilván a tavasszal sem lesz minden hibátlan, de sokat várok az új játékrendszertől és néhány új játékostól. Elding és Doherty is jó igazolás lehet. Stockley és egy jó erőben lévő Schembri is sokat tehet a játékhoz.
Üllőit szoktad olvasni?
Tagja vagy valamely csoportnak, vagy csak jobban szeretsz a kapu mögött lenni? Te regisztráltál már? Mit gondolsz, a tábor hány százaléka dönt majd így?
Szerintem ők is beadják majd a derekukat, főleg most, hogy az FSzSz széthullani látszik....

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #274 Dátum: 2010.02.20 22:54:59 »
Azt sajnálom a legjobban, hogy nem a saját nevelésű játékosok alkotják a kezdőt. Nekem nagyon sok a külföldi... Tudom, hogy sokan emiatt csak jó nagyot nevetnek mert hogy
külföldön is a sokkal nívósabb bajnokságokban is nagyrészt ez a helyzet, de valahogy én hiányolom a tehetséges saját nevelésű játékosokat. Pedig a mi kis szeretett klubunk mindig is híres volt az utánpótlása végett.

Nem vagyok csoporttag, de a csoporttagok többségét jól ismerem, egy baráti társaságként vagyunk ott és szinte úgy kezelnek mint a sajátjait... Már nagyon régóta a kapu mögött vagyok, sokkal jobb a hangulat és természetesen szeretek énekelni és szurkolni!  :clap: Ami a látásviszonyokat illeti, hát néha necces, főleg a túloldali szitukat nehéz néha kiszedni.

Az FSzSz megszűnt, van egy közlemény a Fradidrukkeren... Elég nagy széthúzás van a csoportok és egyes egyének között, nem tudom mit fog hozni a tavasz szurkolói szempontból, de most elég nagy a széthúzás és káosz. Kíváncsi leszek, hogy fogják tudni rendezni a sorokat egy két héten belül. Pedig szükség lenne most egy erős szurkolótáborra is, kell az egység és erő, csakis így lehetünk a legjobbak!  :flowers:

Nem tudom, hogy a tábor hány százaléka dönt úgy, hogy regisztrál, most ez az egyik fő vita, van aki akar, de a többség nem! Tábor nélkül nagyon nehezen tudom elképzelni a meccseket. Én is kivárok, még nem regisztráltam...

Nem szoktam az Üllőit olvasni, nem nagyon kedvelem. Én inkább a Fradidrukker fórumot kedveltem, sok jó infó első kézből, jó srácok, stb... Sajnos ennek is vége. Néha ránézek a hivatalos honlapra, de az is elég gyér számomra. Néha nb1.hu, de a legtöbb infó a táboron belülről származik...

Ma lett volna az első bajnoki, azért már hiányzik, na majd jövő héten, ha esetleg feloldják a zárt kapus büntit.

FRADI!!!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.20 22:57:21 írta ToTo »
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #275 Dátum: 2010.02.20 23:12:21 »
Olvastam tegnap a közleményt a fradidrukkeren, láttam, hogy úgymond feloszlik az FSzSz, bár, hogy őszinte legyek, kissé zavaros az a közlemény. Azt is tudom, hogy nagyon rég óta megy a széthúzás, személyesen is megtapasztaltam párszor amint egyik fradista kergeti a másikat, ami azért elég érdekes. Gondolom nem azon vesztek össze, hogy ki kiabálja hangosabban, hogy Hajrá Fradi... Nagyon szomorúnak tartom, hogy itt is eluralkodnak a különféle hatalmi harcok.  :?:
Ami a légiósokat illeti, a keretben talán sok van, de a kezdőben szerintem nem Ők lesznek a dominánsak. Úgy gondolom, hogy általában 4-5, néha talán 6 lesz a kezdőben. Sajnos most nem nagyon tudok olyan ifistát mondani, aki a kezdő közelébe kerülhetne. Talán 1-2 év múlva. Addig max. innen-onnan lehet venni néhány magyart.
Ami a kártyát illeti, számomra 1 percig sem volt kérdés, hogy kiváltom. Mivel az elmúlt 19 évben csak akkor mentem be a pályára ha kinyitották a kapukat és randalírozni sem szoktam, nem gondolom, hogy bármitől is félnem kéne a kártyával kapcsolatban.  :sorcerer:
Arról nem beszélve, hogy látni akarom a csapatot és szurkolni. Szerintem aki igazán szereti a Fradit, az ki fog jönni.
Meggyőződésem, hogy a kapu mögött ülők 70-80%-a a regisztráció mellett fog dönteni. Legalábbis szeretném hinni, hogy legalább ennyien vannak azok, akik a foci miatt jönnek ki...
A kilátás valóban nem a kapu mögött a legjobb, van tapasztalatom. Anno én is ültem (álltam) ott... :D De amint látod, nekem már az üllői blog féle visszafogottabb dolog a nyerőbb.
Biztos a hajlott korom miatt.  :D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #276 Dátum: 2010.02.21 09:45:17 »

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #277 Dátum: 2010.02.22 10:01:05 »

Olvastam a blogot amit linkeltél, hát nem tudom... Jó volt az FSzSz, de tényleg sok zűr és gond volt mind házon belül és kívül, főleg a Fradi vezetőséggel...
Nem tudom mi lesz, de jó lenne egy hasonlóan működő szervezet minél hamarabb...

Ne is mondd a Fradista kergeti a másikat szitut, ettől hányok! Soha sem értettem, hiszen egy a cél és a meccseken egy vagyunk, de mégis sikerül néhány embernek
ezen túlmennie, soha nem értettem...

Hát nekem az 5-6 légiós a kezdőben is sok, max 2 vagy nagyon max 3, de azok minőségiek legyenek! Annó volt a Kuntics és Kopunovics és kész, a többi mind magyar volt... Velük azért nagyon jók voltunk, össze sem lehet hasonlítani pl. Pista játékát az ő játékukkal! Mikor volt utoljára egy igazi vérbeli csatárunk? Én szerettem még Jovic-ot is, tiszta szív hajtós csatár volt, csak kevés lehetőséget kapott. A Tökölit nem szerettem, hangulatember volt, ha akart játszani játszott, ha nem akkor alibizett és flegmázott, amúgy is született Dózsa drukker, a nagy Fradista szöveg annó amit előadott mind kamu...

Én is szeretnék majd továbbra is meccsre járni és természetesen bemenni, de még kivárok, megvárom a tábornak a véleményét, addig nem regisztrálok. Ne értsd félre, ez nem azért van mert része vagyok a balhéknak és van mitől félnem, hanem mert régóta odatartozom és velük mozgok az itthoni és idegenbeli meccseken is. Hidd el, én is imádom a szeretett klubomat és az egyesületet, nincs mitől félnem, nincs mit takarnom, de még egy kicsit inkább kivárok.

Múlt héten volt az FSzSz által szervezett szurkolói foci torna, ott voltam, hát mit is mondjak ott már lehetett érezni a feszültséget, benne volt a levegőben a heti megszűnés... Sajnálom, hogy így alakult, de hát majd lesz valahogy...
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #278 Dátum: 2010.02.22 10:22:09 »
A linkelt közlemény utáni különféle cáfolatokat is olvastad (az üllőin vannak)? Kezd eléggé komolytalanná válni a dolog....
Szerintem nem sok a 4-6 légiós jelen helyzetben, mivel nincs annyi/olyan magyar, akivel fel lehetne tölteni a kezdőt. Kopunovics és Kuntics mellett (utóbbi a mai napig nagy kedvencem), azért még ott volt a '94-'95-ös csapatban Kuznyecov (aki talán a valaha volt legjobb légiósunk), Fatusi, Milovanovics, Nicsenko, akik mind a kezdő közelében voltak (talán csak Fatusi nem).
Szóval régebben is voltak légiósok, bár a teljes kerete nézve most több van. De biztos vagyok benne, hogy 1-2 éven belül ez megint visszaáll majd. Igazolunk is majd, illetve 1-2 saját nevelésű is felkerülhet az első csapathoz. A lényeg, hogy a csapat hasznára legyenek.
Akárhogy is, már nagyon várom a szombatot és azt is, hogy újra a lelátón lehessek. Olyan, mintha hazamennék....

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #279 Dátum: 2010.02.22 10:25:02 »
Újabb közlemény: katt
Lassan több közlemény lesz, mint a Szomszédok összes évada...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #280 Dátum: 2010.02.22 10:46:22 »

Most akkor lesz meccs szombaton, feloldották a zárt kapus büntit?

Igaz, Nicsenko is egy jó csatár volt! Nekem csak az az érzésem, hogy amióta itt vannak az angolok, még jó igazolásunk nem volt, csak negyedrangú senkik akiket idehoztak mert Angliából elzavarták őket és akkor itt majd hátha tesznek valami. A fekák a szigetekről és az angolok sem csináltak semmit sem az égvilágon, egyik sem Fradi szintű játékos. Most majd az Elding szerintem jó lesz, de hát ez is a negyed osztályból jött, majd kíváncsi leszek milyen meccsei lesznek élesben... Egy igazi nagy igazolásunk nem volt és szerintem nem is lesz, van egy olyan érzésem, hogy az angolok a szeretett csapatunkat csak az ingatlan miatt vették meg, ez egy óriási üzlet nekik ha megépül a bevásárló központ, szállodák, stb... Ott a metró, kiváló a közlekedés is, minden ott van egy helyen, a Fradi csak mind ezzel jár és ott van nekik ürügynek. Remélem nem lesz igazam, de olyan érzésem van, hogy a csapatba nem nagyon akarnak belefektetni, hanem inkább csak egy lerakatnak használják, ide jöhet bárki, de főleg a slepp...
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #281 Dátum: 2010.02.22 12:18:01 »
A zártkapuról még nincs hír, de én reménykedem. Másnem megnézem TV-ben.
Tény, hogy mikor megvette McGabe a csapatot, én is úgy gondoltam, hogy nevesebb játékosokat hoznak ide rögtön, de el kellett fogadnom, hogy még ha nem is volt a játék fergeteges, az akkori keret csont nélkül feljutott. Ezután én is úgy hittem, hogy ha nem is leszünk bajnokok rögtön, de azért az őszinél jobb eredményt érünk el. Tévedtem, a tulajdonos is. Ezt el is ismerte. Ment Bobby és egy rakás játékos.
Szerintem most nem igazoltunk rosszul, még ha nem is minden játékos egy Kuntics, ha már róla beszéltünk korábban. De nézd meg, Sheffieldben sem szórja a pénzt....
Ami az ingatlan dolgot illeti, szerintem nincs mitől tartani. Ha arról lenne szó, már rég megszűnt volna a csapat...
Lehet, hogy nem megy/ment minden úgy, mint a karikacsapás, de szerintem nem vagyunk rossz kézben.
Pláne úgy, hogy az ég világon senkinek sem kellett a csapat itthon. Max. ígérgetés volt, de a pénztárcáját senki sem nyitotta ki.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #282 Dátum: 2010.02.22 12:18:42 »
Érdekes hozzászólás:
Feribá Says:

2010 február 22 at 11:56

Utópia? Lehetetlen vágyálom?

Ülök az új Stadion, az új Szentély oldal lelátóján, közel a felező vonalhoz, úgy fél magasságban. Körülöttem csupa zöld-fehérbe öltözött gyerek és fiatal, középkorú és öreg. Nők és férfiak vegyesen.

Ennek a szektornak külön zászlaja van tiszta zöld, és a közepén három óriási, fehér E betű, a címerből. A külön e célra kialakított zászlórúdra minden meccs elején a közösen elénekelt Fradi induló hangjaira felvonják.

Miközben több ezer torokból szól a Zöld Himnusz, valamennyi résztvevő tisztában van vele, hogy egy olyan szektor megbecsült tagja, ahol a szurkoló tudja a dolgát és tiszta szívéből szorít a csapatért.

- egy olyan szektor megbecsült tagja, akik nem éreznek ellenállhatatlan kényszert, hogy az ellenfelet pocskondiázza, a sajátjai bíztatása helyett.

- egy olyan szektor megbecsült tagja, ahol a város szélieket persze nem kedvelik, de nem feltétlenül érzik úgy, hogy azok ott fszszpók.

- egy olyan szektor megbecsült tagja, akiknél egy nem Fővárosi illetőségű, nem csak a büdös paraszt kategóriába sorolható, még akkor sem, ha az illető nem Fradi drukker.

- egy olyan szektor megbecsült tagja, ahol az ellenfél nem ellenség, és ha nemes, akár meg is lehet tapsolni.

- egy olyan szektor megbecsült tagja, akiket nem lehet senkinek sem felhasználni a klub legendái eltakarításához.(takarodj Novák, takarodj Nyilasi, takarodj Varga)

- egy olyan szektor megbecsült tagja, akik nem törik össze maguk alatt szándékosan az üléseket, nem dobálják be a darabjait a pályára, mi több nem rohannak be oda, hogy ott az ellenfél (és borzalom) a saját játékosainkat ütlegeljék

Utópia?

Hiszem, hogy nem!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Sport
« Válasz #283 Dátum: 2010.02.22 13:43:50 »
Érdekes dolgok ezek, mármint a "Feribá" hozzászólásában... Ilyen nálunk biztos hogy soha sem lesz, semmilyen féle utópia semmi! Sehol a világon ez nem kivitelezhető, én nem azt mondom hogy jó és helyes dolog ha így viselkednek a szurkolók, de mindenhol vannak vehemens és vad emberek, a stadionokban meg pláne, hiszen sokan ott tudják levezetni a munkahelyi, otthoni és mindennapi feszültségüket...

Hallottad Titi feleségét? Elhunyt szegény...
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sport
« Válasz #284 Dátum: 2010.02.22 15:32:40 »
Igen, reggel olvastam. Nagyon szomorú dolog, főleg, hogy eléggé fiatal volt.

Az utópiáról meg annyit, hogy lehet, hogy teljesen nem lehet megvalósítani, de törekedni lehet rá. Tudod, mint a Lexusnál: Pursuit of Perfection...
 :sorcerer: