Mindenféle > OFF-topic

Sport

<< < (249/272) > >>

music:
Érdekes link, biztos, hogy ezt akartad idetenni?

micila:

--- Idézetet írta: music - 2020.06.08 10:05:04 ---Érdekes link, biztos, hogy ezt akartad idetenni?

--- Idézet vége ---

Magam is meglepődtem most, hogy olvasom. Ezt akartam linkelni. Egyébként rendszerhiba lesz, mert visszanéztem az eredeti link is pontosan ugyan ez. https://index.hu/sport/futball/2020/06/05/penzugyi_beszamolo_2019_ferencvaros_budapest_honved_felcsut_paks_nb_i./
   Lehet, hogy nem vállalják az írásukat?

Deka:

--- Idézetet írta: Deka - 2020.05.01 10:38:10 ---Az úszást sajnos nem tudom gyakorolni március közepe óta... azóta a keróm kapja az igénybevételt: áprilisban - most először - 1000 km/30 nap!

E mellett az Avensisben 420 km, a Yarisban 185 km jött össze az alkalmi munkába járással és a nagyszülöknek bevásárlásokkal, kézbesítésekkel.

--- Idézet vége ---

Májusban 1027 km volt a kerózás, viszont már az autókban is szaporodik jobban. A június meg full meló, talán 5-600 ha összejön biciklizni :( Viszont hamarosan nyitnak a fürdők, uszodák is a kamuvírus enyhüléssel.

micila:

--- Idézetet írta: Deka - 2020.06.09 18:21:40 ---Májusban 1027 km volt a kerózás, viszont már az autókban is szaporodik jobban. A június meg full meló, talán 5-600 ha összejön biciklizni :( Viszont hamarosan nyitnak a fürdők, uszodák is a kamuvírus enyhüléssel.

--- Idézet vége ---

Ennyi kamuhalottat! Csak a tizedénél mennél virrasztani, már tartós tejet sem érné meg venned! Akkor a bevásárlás és posta szolgálat is kamu volt!!??

Deka:

--- Idézetet írta: micila - 2020.06.09 19:18:11 ---Ennyi kamuhalottat! Csak a tizedénél mennél virrasztani, már tartós tejet sem érné meg venned! Akkor a bevásárlás és posta szolgálat is kamu volt!!??

--- Idézet vége ---

Kedves MiciLaci, Az oldal politikamentes, ezért ez mellőzném is... Az hogy egyéb betegségekben mennyien (többen) végzik be, nem vagyok egészségügyben, ezért ezt is mellőzném (bár ez inkább politika, mint egészségügy)
Harmadrészt légy kedves olyan oldalakat - honlapokat is keresni:
- mennyien halnak éhen
- mennyien halnak szomjan
- nem 65 felettiek
- esetleg mennyien közlekedési balesetben, motoron, kerékpáron, légikatasztrófában s akkor közelítünk a fórum alap témáihoz
másrészt mennyi erdő, állatfaj tűnik el azért mert eddig pet-palackkal, ezután 80 milliárd maszkkal lesz szennyezve a minden.

puszillak

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése