Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1538549 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
TS
« Válasz #30 Dátum: 2005.08.12 15:02:52 »
Idézetet írta: "kicsiroli"
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "szazketto"
ez nem egy utolagos beszerelheto kit. Ezt az autot igy lehet megvenni. ez A corolla TS Compressor. Nem csak rakunk ra egy kompresszort aztan kesz! Mas kerekek, fekek, kipuff, kormany valtogomb, stb stb...


Ez igy van! En mar lattam ezt az autot Lichtensteinben par honappal ezelott egy Toyota kereskedesben! Ez nem egy kit, ez az auto igy gurul ki a gyarbol.


Én is így tudom, hogy ez eg yteljesen újjáépített Ts, pont azért, hogy a megnövekedett lóerő ill nyomatékot elbírja az elsőkerék meghajtás meg a futómű stb! Bár hallottam olyat is, hogy szépen mindent meg lehet venni az új (facelift) Ts-ekhez!
Üdv Roli


Kíváncsi vagyok mikor raknak már be gyárilag egy turbót.
Megnézném akkor mit tudna :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
TS
« Válasz #31 Dátum: 2005.08.22 20:59:23 »
Úgy látszik elkiabáltuk a dolgot, Szegecs?
Miért nem vetted meg kicsiroli TS-ét?
Onnan tudom, hogy nem vetted meg, hogy már itt pihen a kocsi nálunk bizományban...
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
TS
« Válasz #32 Dátum: 2005.08.23 13:58:14 »
Idézetet írta: "Szeke"
Úgy látszik elkiabáltuk a dolgot, Szegecs?
Miért nem vetted meg kicsiroli TS-ét?
Onnan tudom, hogy nem vetted meg, hogy már itt pihen a kocsi nálunk bizományban...


Igen tudom.
Hát azért, mert ahhoz el kellene adnom, nem pedig elkótyavetyélnem a Yarist. És ez manapság nem egyszerű.
De majd nemsokára felhívlak :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
TS
« Válasz #33 Dátum: 2005.08.24 23:45:16 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Hát azért, mert ahhoz el kellene adnom, nem pedig elkótyavetyélnem a Yarist. És ez manapság nem egyszerű.

Ez így van, tanúsíthatom. Iszonyúan pang a használtautó-piac.
music     

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
TS
« Válasz #34 Dátum: 2005.08.25 09:06:59 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "SZegecs"
Hát azért, mert ahhoz el kellene adnom, nem pedig elkótyavetyélnem a Yarist. És ez manapság nem egyszerű.

Ez így van, tanúsíthatom. Iszonyúan pang a használtautó-piac.


Nekem az a bajom, hogy pont a legrosszabb időben akarnám eladni, amikor a legnagyobbat bukom rajta amúgy is, meg ugye szívás az is, hogy az új TS árát is levitték majdnem 400 ezerrel, illetve mivel eddig szinte csak a kamatokat fizettem, a fennmaradó hitelrész kb annyi, amenyiért reálisan el lehetne most adni.

Ennyi erővel oda is adhatnám valakinek, hogy onnantól fizesse ő tovább a részleteket, és én nem kapok semmit, pedig eddig 1,7 MFt-ot fizettem bele. Meg ugye eleve majdnem 100 ezer az, hogy egyáltalán a finanszírozó bank megengedje, hogy valaki megvegye vagy átvállalja a hitelt.
Durva nem?
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
TS
« Válasz #35 Dátum: 2005.08.25 22:31:06 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Nekem az a bajom, hogy pont a legrosszabb időben akarnám eladni, amikor a legnagyobbat bukom rajta amúgy is, meg ugye szívás az is, hogy az új TS árát is levitték majdnem 400 ezerrel, illetve mivel eddig szinte csak a kamatokat fizettem, a fennmaradó hitelrész kb annyi, amenyiért reálisan el lehetne most adni.
Ennyi erővel oda is adhatnám valakinek, hogy onnantól fizesse ő tovább a részleteket, és én nem kapok semmit, pedig eddig 1,7 MFt-ot fizettem bele. Meg ugye eleve majdnem 100 ezer az, hogy egyáltalán a finanszírozó bank megengedje, hogy valaki megvegye vagy átvállalja a hitelt.
Durva nem?

Az.
music     

Ozvego

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
TS
« Válasz #36 Dátum: 2005.08.29 15:28:02 »
Gyönyörű, ott térdelnék előtte mint a ministráns az oltár előtt!

Idézetet írta: "Xtrem"
Pirosban sem rossz, de több színben is meg lehet rendelni.  :wink:


04 Corolla 1.4 VVT-i HB SOL.

kicsiroli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
TS
« Válasz #37 Dátum: 2005.09.07 08:07:29 »
Idézetet írta: "Szeke"
Úgy látszik elkiabáltuk a dolgot, Szegecs?
Miért nem vetted meg kicsiroli TS-ét?
Onnan tudom, hogy nem vetted meg, hogy már itt pihen a kocsi nálunk bizományban...


Igen sajna pihen a kicsikém, de legalább jó helyen! Sajnálom, hogy Szegecsnek nem jött össze ezidáig, mert nagyon beleszeretett, és nagyon jó gazdája is lett volna!! Tényleg Szeke ha ól tudo van nálatok egy ts celica (sárga) privátben tudnál írni  nekem róla egy két dolgot?? Előre köszi!

Prater

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
TS
« Válasz #38 Dátum: 2005.11.08 14:02:30 »
Sziasztok.

Nalam februar 10-e ota van egy TS Corolla.

Tapasztalat:
Fogyasztas 8.4 - mint a gyari adat - bar tudni, kell hogy 70% ebbol orszagut. 160-nal 10L/100km
A legtobbet mert dugoban- varos  11l/100km.
Orszagut - Bp -Pecs jo tempoban azaz 100-120 -6.7l/100km

Gyorsulas: biztosan 8.4 alatt kb. 7.1-7.4 kozott valahol
Gyorsultam VTI-vel aminek ugy 7.9 - na lemaradt jocskan.
GYorsultam Typerrel - otthagyott - neki 6.5 korul van.
Gyakorlatban a 2 kozott voltam tobbszori gyorsulasok eredmenyekent...

Menetbiztonsag: gyari gumikkal - eletveszely - szoszerint...lecsereltem 17-es kerekekre 205-os gumikra -sokkal jobb de meg mindig nagyon magas az auto sulypontja - valahogy probalom majd ultetni a gepet, de meg nem tudom, hogy hogyan fogjak neki....
Sztem ez a leggyengebb a TS-ben....

Menetzaj - 110-ig sztem nagyon jo, kellemesen halk, persze, ha alacsony fordulaton jaratom - nagyon szeretem, hogy ugy duruzsol mintha elekromos auto lenne csak siklik az uton....karoszeriazorges, mocorgas tenyleg minimalis, v. inkabb nincs..
120 korul mar megjon a hangja es hangos egesz 160-ig, ott kellemesen duruzsol ismet...vezerles valtas utan pedig had jojjon a hang - BRUTAL!!!! - persze ez mar motorhang. :)

Osszefoglalva 15000 km utan.

Nem eszik sokat az osszes teszt ellenere, a gyorsulas ertek jobb mint a gyari - ez is nagyon jo, valto jo, kicsit hosszu a valtout, de meg jo. Belso kenyelem extrak tomkelege -nagyon jo.
Egyedul a stabilitas nem tetszik - de ez korrigalhato...ajanlatos is sztem!

Tehat nagyon elvezem, nagyon allat, kellemes..brutalis...csak ajanlani tudom:))))

Ja es nem elado:))

Kerdes:
Arrol is szo volt, hogy az ujabb Corolla TS-ekbe mar utolag is be tudjak epiteni a compressor set-et errol tudtok valami?

Engem erdekelne, mert sztem nagyon draga lesz a Compresszoros Corolla, foleg a most bevezetni kivant uj Reg, adoval:(((

Csatolok egy kepet, hogy tudjatok milyen meglatni egy uj TS-t - a mai napig emlekszem a napra:)
Koszonet a kepert a Kecskemeti Kereskedesnek - Ok keszitettek az 1. kepet a TS-emrol:)

[a csatolmányt egy admin törölte]
lack Corolla TS 1.8 :)

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
TS
« Válasz #39 Dátum: 2005.11.08 14:45:42 »
Koszi a kimerito tapasztalatokat. Egyre jobban megjon a kedvem :)

Prater

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
TS
« Válasz #40 Dátum: 2005.11.08 16:07:11 »
Egyik mikrotalira szivesen elviszem, ha kozelebbrol is meg szeretned nezni...v. egyeb dolgokat tudok meg meselni, ami erdekel...
lack Corolla TS 1.8 :)

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
TS
« Válasz #41 Dátum: 2005.11.08 21:16:04 »
OK koszi, az jo lenne

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
TS
« Válasz #42 Dátum: 2005.12.31 14:10:19 »
Mielőtt megvettük volna az új TS Yarisunkat, nézegettük a TS Corollát is... Sajnos az már nagyon sok volt nekünk, szal maradt a TS Yaris, nem bántuk meg, de tegnap láttam közelebbről egy fekete TS Corollát, mit is mondjak... Csodálatosan nézett ki, az egész esztétikailag nagyon ott van, szépen le volt ültetve - állítható magasságú rugószett Koni gátlókkal, sport kipuffrendszer végig a Janó Dobtól - Remus, nekem nagyon tetszett, szal nagyon ott van a gép és akinek van az használja és örüljön neki mert szuper!  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



atis1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
TS
« Válasz #43 Dátum: 2006.01.25 10:52:53 »
Sziasztok!

Nekem egy 3 és fél éves Corolla TS-em van, amit kb. 9 hónapja vettem. Nagyon jól megy, nagyon meg vagyok
vele elégedve, de kiváncsi lennék, hogy egy új TS mennyivel izmosabb vagy másképp szólva, mennyit
vesztett teljesítményébõl a kocsim 65000km alatt. Láttam, hogy 0-100-ra kb. 7.1mp-et írtak többen is, de
engem nagyon érdekelne a 80-120 és a 80-160 (vagy 120-160 az mindegy) is.
Az én autóm a következõket tudja most:
0 -100:  7.6mp
80-120:  5.1mp
80-160: 13.4mp

Fontolgatom, hogy lecserélném egy újra, de csak akkor, ha jelentõsen gyorsabb egy új TS (10-15%-kal).

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
TS
« Válasz #44 Dátum: 2006.01.25 22:11:51 »
Idézetet írta: "atis1"
Sziasztok!

Nekem egy 3 és fél éves Corolla TS-em van, amit kb. 9 hónapja vettem. Nagyon jól megy, nagyon meg vagyok
vele elégedve, de kiváncsi lennék, hogy egy új TS mennyivel izmosabb vagy másképp szólva, mennyit
vesztett teljesítményébõl a kocsim 65000km alatt. Láttam, hogy 0-100-ra kb. 7.1mp-et írtak többen is, de
engem nagyon érdekelne a 80-120 és a 80-160 (vagy 120-160 az mindegy) is.
Az én autóm a következõket tudja most:
0 -100:  7.6mp
80-120:  5.1mp
80-160: 13.4mp

Fontolgatom, hogy lecserélném egy újra, de csak akkor, ha jelentõsen gyorsabb egy új TS (10-15%-kal).

Az enyém 1 éves és 23ezret ment, de szerintem semmivel sem megy jobban, mint a tiéd. A motor, váltó stb. ugyanaz, csak a dizájnon változtattak egy kicsit, spojlerekkel talán dögösebb, meg lejjebb tették 1 centivel és a futóművön hangoltak egy kicsit. Mivel kb egy év múlva lesz új Corolla, most már nem vennék addig újat a helyedben. Ha 10%-kal akarsz jobbat, akkor az a kompresszoros lenne, de az itthon nem kapható és kinn is nagyon drága, mert kis szériás.