Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565747 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #6795 Dátum: 2010.09.03 09:22:33 »
Ezt mondtam a tárcsa szar és kész no para csere és annyi.
Lift a motor miatt van tehát ha a motor eljut 6200-ig akkor lesz lifted rükiben is.Nézd meg hogy 6200-nál milyen sebességben vagy.Amúgy olyan 35km-h-nál kidobja rükiből a váltót szal nem tudod elérni a liftet ha jön a T-rex ha nem,de a motorod elvileg tudná...

Natessék!!! Most dumáljatok! és most jöhetnek a sűrű, alázkodó bocsánatkérések!

Mert khannak 30e km en és 5éven keresztül nem volt vele gond, de te leamortizáltad 2hét alatt? :) há bocs

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6796 Dátum: 2010.09.03 09:26:24 »
Ezt mondtam a tárcsa szar és kész no para csere és annyi.
Lift a motor miatt van tehát ha a motor eljut 6200-ig akkor lesz lifted rükiben is.Nézd meg hogy 6200-nál milyen sebességben vagy.Amúgy olyan 35km-h-nál kidobja rükiből a váltót szal nem tudod elérni a liftet ha jön a T-rex ha nem,de a motorod elvileg tudná...

Mondjuk azt nem vágom, hogy tudta Khan így elégetni. Az első betéteken a ferodol gyakorlatilag szinte vasig repedt volt.
Nem parázom. A tárcsákat 3e Ft-ért felszabályozzák, és veszek bele új betéteket.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6797 Dátum: 2010.09.03 09:28:49 »
Ezt mondtam a tárcsa szar és kész no para csere és annyi.
Lift a motor miatt van tehát ha a motor eljut 6200-ig akkor lesz lifted rükiben is.Nézd meg hogy 6200-nál milyen sebességben vagy.Amúgy olyan 35km-h-nál kidobja rükiből a váltót szal nem tudod elérni a liftet ha jön a T-rex ha nem,de a motorod elvileg tudná...

Natessék!!! Most dumáljatok! és most jöhetnek a sűrű, alázkodó bocsánatkérések!

Mert khannak 30e km en és 5éven keresztül nem volt vele gond, de te leamortizáltad 2hét alatt? :) há bocs

Nnnnanem. Ilyen lépcsőt nem lehet még fából sem gyártani ennyi idő (és 250km alatt). De lényegtelen. Megcsináltatom és kész.
A bocsánatkérések a "hátramenet-lift" téma miatt járnak.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6798 Dátum: 2010.09.03 09:32:15 »
Mondjuk mostmár egy kicsit tényleg kezdek elgondolkodni. Már annyit szivattatok (pedig mint végül kiderült jogtalanul!), hogy kezdek azon gondolkodni, hogy újra megnézettetem az egész kocsit... (oszlopra csavarodva, meg andol donor, meg ilyen áron... ) Most azért úgy kivan veletek rendesen a t...öm.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: TS
« Válasz #6799 Dátum: 2010.09.03 09:53:04 »
Mondjuk mostmár egy kicsit tényleg kezdek elgondolkodni. Már annyit szivattatok (pedig mint végül kiderült jogtalanul!), hogy kezdek azon gondolkodni, hogy újra megnézettetem az egész kocsit... (oszlopra csavarodva, meg andol donor, meg ilyen áron... ) Most azért úgy kivan veletek rendesen a t...öm.

Te Vaka! Pszichikailag-idegileg amúgy fain vagy úgy általában? Nincs egy kis üldözési mániád?! Hmmm?  ::)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6800 Dátum: 2010.09.03 09:57:24 »
Mondjuk mostmár egy kicsit tényleg kezdek elgondolkodni. Már annyit szivattatok (pedig mint végül kiderült jogtalanul!), hogy kezdek azon gondolkodni, hogy újra megnézettetem az egész kocsit... (oszlopra csavarodva, meg andol donor, meg ilyen áron... ) Most azért úgy kivan veletek rendesen a t...öm.

Te Vaka! Pszichikailag-idegileg amúgy fain vagy úgy általában? Nincs egy kis üldözési mániád?! Hmmm?  ::)

Ne becézz, vazze! :) Üldözési mániám? Nincs. Engem üldöznek.

Dee... azért komolyra fordítva. Gondolkodj el kicsit. Ismeretlen a terep, a társaság, a kocsit egy hete használom. Rendben vagyok mentálisan, köszi a kérdést, de abban igazad lehet, hogy hajlamos vagyok a bizalmatlanságra (de ez már-már "intim" -kérdés).
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6801 Dátum: 2010.09.03 10:02:32 »
... Rendben vagyok mentálisan, köszi a kérdést, de abban igazad lehet, hogy hajlamos vagyok a bizalmatlanságra (de ez már-már "intim" -kérdés).

Közhely, de talán azért a mai világban ez a "normális", nem pedig a "vak" bizalom (csak még ennyit hozzá). (De azt kell hogy mondjam, hogy Khan-t én nem ismerem, de megbízom benne.)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: TS
« Válasz #6802 Dátum: 2010.09.03 10:12:10 »
Ne becézz, vazze! :) Üldözési mániám? Nincs. Engem üldöznek.
Dee... azért komolyra fordítva. Gondolkodj el kicsit. Ismeretlen a terep, a társaság, a kocsit egy hete használom. Rendben vagyok mentálisan, köszi a kérdést, de abban igazad lehet, hogy hajlamos vagyok a bizalmatlanságra (de ez már-már "intim" -kérdés).
Gondolj bele Te! Hetekkel a vásárlásod előtt ez a társaság figyelt Rád, és igyekezett segíteni, ötletet adni, hogy jó kocsid legyen. Mindenki izgatottan várta, mi sül ki a kahn-nal való bizniszből. Azóta is az igazi hozzáértők segítenek neked, hogy mire figyelj. Terelgetnek a jó irányba, mert van egy zsír verdád, úgy is mondhatnám, egy igazi "Villám Mcqueen"-ed  :D, amit mindenki sajnálna, ha rossz kezekbe kerülne, szóval ez a társaság pusztán megszállott autóbuzi. Az, hogy a hozzám hasonlók - akik nem olyan szerencsések, hogy TS-e legyen - szívják a véredet, egy dolog, hiszen a fórumon is viszonylag új vagy, meg még bőven van, mit tanulnod a típusról.
Mindent egybevetve nincs túl sok okod a bizalmatlanságra, ne veszítsd el a humorérzékedet és ne higgy a hozzám hasonló "humorheroldoknak". Tudod a mondást: Éhes disznó makkal a kezében álmodik...  ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: TS
« Válasz #6803 Dátum: 2010.09.03 10:31:37 »
Ez a kis szemétláda sem csúnya...csak drága.  :whistling:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: TS
« Válasz #6804 Dátum: 2010.09.03 10:39:30 »
Mondjuk mostmár egy kicsit tényleg kezdek elgondolkodni. Már annyit szivattatok (pedig mint végül kiderült jogtalanul!), hogy kezdek azon gondolkodni, hogy újra megnézettetem az egész kocsit... (oszlopra csavarodva, meg andol donor, meg ilyen áron... ) Most azért úgy kivan veletek rendesen a t...öm.

Te bolond vagy! No comment...
Szegény autó :(
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #6805 Dátum: 2010.09.03 10:41:20 »
Na paráz vakivaki :) Nincs para csak kicsit megtépázzuk a zagyacsakád :)

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6806 Dátum: 2010.09.03 10:42:15 »
Ne becézz, vazze! :) Üldözési mániám? Nincs. Engem üldöznek.
Dee... azért komolyra fordítva. Gondolkodj el kicsit. Ismeretlen a terep, a társaság, a kocsit egy hete használom. Rendben vagyok mentálisan, köszi a kérdést, de abban igazad lehet, hogy hajlamos vagyok a bizalmatlanságra (de ez már-már "intim" -kérdés).
Gondolj bele Te! ... ... Tudod a mondást: Éhes disznó makkal a kezében álmodik...  ;)

Persze. Igazad van. Nem, nem veszítem el.
Dee... Khan-nak tényleg van kutyája? :)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: TS
« Válasz #6807 Dátum: 2010.09.03 10:43:23 »
Ne becézz, vazze! :) Üldözési mániám? Nincs. Engem üldöznek.
Dee... azért komolyra fordítva. Gondolkodj el kicsit. Ismeretlen a terep, a társaság, a kocsit egy hete használom. Rendben vagyok mentálisan, köszi a kérdést, de abban igazad lehet, hogy hajlamos vagyok a bizalmatlanságra (de ez már-már "intim" -kérdés).
Gondolj bele Te! ... ... Tudod a mondást: Éhes disznó makkal a kezében álmodik...  ;)

Persze. Igazad van. Nem, nem veszítem el.
Dee... Khan-nak tényleg van kutyája? :)

A bernáthegyire vagy a rotira gondolsz?
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6808 Dátum: 2010.09.03 10:43:48 »
Na paráz vakivaki :) Nincs para csak kicsit megtépázzuk a zagyacsakád :)

Vazze, azt hiszem másik nick-nevet kell kitalálnom...
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: TS
« Válasz #6809 Dátum: 2010.09.03 10:44:41 »
Na paráz vakivaki :) Nincs para csak kicsit megtépázzuk a zagyacsakád :)

Vazze, azt hiszem másik nick-nevet kell kitalálnom...

Ha ilyeneket kérdezel, azzal is gyorsan meg fogsz dőlni, mint malac az ólban  [rohog]
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)