Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565565 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6240 Dátum: 2010.08.03 17:38:38 »
Nos... voltam, megnézték. Sajnos felejtős...

Hát ha jól összerakták hozzáértő szakemberek, és gyári, új alkatrészekkel cseréltek mindent, nem kalapálgattak, javítgattak, akkor elvileg nem lehet annak nagy baja. Kérdés, hogy mennyire kókányolták össze.

Hmm... igen, igazad lehet. Bár azért általánosságban azt lehet mondani, hogy ha egy autónál (főleg egy sportkocsinál) a vázszerkezethez ha már hozzányúltak, akkor már azzal talán nem érdemes foglalkozni. Nem tudom. Én nem vagyok szakértő. Abból "élek" amit a hozzáértők mondanak. Többek között ezért vagyok itt...
Egyébiránt azért az a kérdés továbbra is nyitott, hogy akkor miért nem mutatta meg igazán, hogy mit tud ez a kocsi? Amit eddig olvastam, hogy 6500 fölött lórugás, iszonyatos erő és gyorsulás... Minden ilyesmi elmaradt... sajnos.
Őszintén szólva sajnálom kicsit.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6241 Dátum: 2010.08.03 17:38:54 »
i also bought the car from woman.the owner use the  every day 6 km.when i bought the car it was 2 years old and 9000 km on it. you should buy this car which is less km on and good condition because you buy the car 100000 km after 2 years you put moor 500000 km in it.maybe it will have problem after 2 or 3 years!!!! always lees km car moor better the lots km on it.you will have no problem latter. i naver buy the car like uts have 100000 km on it.maybe i thinking like this but its me.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #6242 Dátum: 2010.08.03 17:39:49 »
Szuti the champ!  :D
Toyota Yaris T SPORT
153



Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6243 Dátum: 2010.08.03 17:40:25 »

Of course but I would have liked this one because this seemed to be correct and well-handled. Buying this kind of car is not the easiest thing as I experience.

Just go ahead and take a look at the red TS, Khan's car. Then you'll understand why everyone here is recommending his car and at the same time trying to help you!  :flowers:

Thanks in advance for your help. Now, Iam afraid I must be relaxing a bit...
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #6244 Dátum: 2010.08.03 17:41:07 »
Check out the red one. It costs nothing.  ;)
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #6245 Dátum: 2010.08.03 17:42:28 »
Ìgy hogy vàgott màr fekejtôs!!van fent egy fekete 5 ajtòs 3 ève àruljàk csak baromi dràgàn.alkudj belôle 3 kilòt ès ha jò àllapotù mèg most is akkor vidd!Mondjuk az nem faceliftes,de nagyon szèp!!!

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6246 Dátum: 2010.08.03 17:42:52 »
Of course but I would have liked this one because this seemed to be correct and well-handled. Buying this kind of car is not the easiest thing as I experience.
You are right, buying a sportcar is very hard, because you can't be sure that it's motor is good or not, was it crashed or not and how was it handled before. :wacko:
The same as all the cars you want to buy.  :)

Yes, but in the case of buying a normal Suzuki (for example) you dont take a great risk because all parts are very cheap.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #6247 Dátum: 2010.08.03 17:44:20 »
Thanks in advance for your help. Now, Iam afraid I must be relaxing a bit...

No problem, your welcome! Anyways, I know buying a car is a very difficult decision, we're here to help you. Go ahead and relax, take a deep breath and think everything over. If all fails, you can always meet personally with Szuti, and Im sure he wouldnt mind to take you for a real nice test drive, then you'll see what happens after lift and what the car is really made of!!!  :sorcerer:
Toyota Yaris T SPORT
153



kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #6248 Dátum: 2010.08.03 17:44:33 »
Yes, but in the case of buying a normal Suzuki (for example) you dont take a great risk because all parts are very cheap.
Ok but comparing a '98 Suzuki and a TS Corolla is not so fair.  :D :D
         

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6249 Dátum: 2010.08.03 17:45:40 »
Na hì All!

A feketèrôl 2 dolog jut eszembe.Volt az emilfreyben egy emberke aki asszem manager volt ès mintha neki lett volna ilyen 3ajtòsa.a màsik ami meg akartam nèzni az meg asszem az oldalàn törött volt amennyire emlèkszem ès az ember ugyanìgy hirdette csak olyan kèpek voltak fent ròla,amin valami füves rèszen àllt az auto nôi tulajjal...

A piros TS gyönyörû ès amiatt 2. Tulaj,mert Khan nem
hasznàlta ki egyàltalàn amit tud az autò.asszme 20ezernèl volt egy motorcserèje,mert szelephangot talàltak a motorban.Azòta egyàltalàn nem hasznàlta az autòt szinte csak alig.Ha lenne annyi zsèd sztem azt vedd meg.Van hozzà 4db Oz ultraleggera felni is ami olyan 2 kilòt èr ha ìgy fogod fel.

Celicàs ha megkèrdezed a baràtodat akinek csapàgyas lett a motorja,akkor biztosan el fogja Neked mondani,hogy amiatt lett csapàgyas mert nem cserèltek ki egy kb 10ezer forintos cuccot...Màr ha a fehèrvàri emberrôl beszèlünk.

Az meg hogy valaki nem tudja jòl vezetni ès lift felett tartani az autòt az nema kocsi hibàja...
Èn 20ezerrel vettem ès most jàrok 92000-nèl ès motorikusan semmi baja sem volt soha,jò olaj kell bele ès hasznàlattòl függôen cserèlni.Ha belegondolsz nem vèletkenül tette a Lotus is az exigebe ès a komoresszoros vàltozataiba is ugyanezt a mocit!!!

Ha kètelkedsz mit tudhat egy Ts mocija ha hajtva van,akkor nèzz fel a youtube-ra ès keresd meg pàr hungaroringes vagy euroringes vidimet...

A szinkrongyûrûket sztem olcsòbban is meg lehet venni.Hol nèzeted meg?Ha kell van emilfreyes ismerôs vagy egy maszek toyotàs szaki is akik tutira nem csapnak be.

Kb ennyit tudtam hozzàtenni az eddig olvasottakhoz.

Köszönöm. Szerintem meg fogom nézni a pirost... nnna.. megnézem... :)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #6250 Dátum: 2010.08.03 17:46:28 »
Szuti, here in Hungary is basically the Corolla TS encyclopedia!  :ph34r:
Toyota Yaris T SPORT
153



Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6251 Dátum: 2010.08.03 17:46:45 »
6500 fölé nem forgatta a tulaj.

Akkor te egy 1.6 corollát próbáltál :) A TS 6500rpm től TS....

Ez az, ezt hiányoltam én is.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #6252 Dátum: 2010.08.03 17:47:13 »
Szuti here in Hungary is basically the Corolla TS encyclopedia!  :ph34r:
:yes:
That's why I wrote that wait for Szuti!
         

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #6253 Dátum: 2010.08.03 17:47:42 »
That's why I wrote that wait for Szuti!

Yeah, your right!  :flowers:
Toyota Yaris T SPORT
153



Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6254 Dátum: 2010.08.03 17:48:49 »
 Take it easy. we try to help you. we give you  good choice for the car good price and good car.cheep price you never get good car that for sure.its up to you.i bought the other car that's why i am sale my ts other Wise i never sale my TS.i can not keep 2 cars.if i have money i keep both of my cars.