Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574380 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5175 Dátum: 2010.01.12 09:47:49 »
Azért nem számolják be, mert teljesen bizonytalan az eladása a beszámított autónak. Nepper ismerősömnek van autója, amit másfél éve tologat a telep egyik végéből a másikba, és nem is egy lelakott szutyadék.

A Civic dízel szerintem is visszaesés lenne, hiába jó motor az a 140 lovas Honda dízel, teljesen más karakter és erő.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5176 Dátum: 2010.01.12 11:07:42 »
Persze, nyilvan visszaeses bar aszem 170 lo korulre csipelik es aszondjak ugy mar egeszen betyaros es meg tartos is. Az esszeruseg hatarain belul. Accordbol az uj tetszik de az meg draga :) viszont egy TypeS civic bejonne es hozza azt ami most hianyzik szoval az egy egesz jo kompromisszum.

Satriani:

ezt ertem teljes mertekben. Amit nem ertek hogy ha egy ugyanolyan eladhatatlan auto all ott ami x millioval tobbe kerul akkor nem eri meg hogy adok par millat es egy kicsit olcsobb auto all ott ? :) Marmint lenyegeben kp-hoz is jutnak aztan szerintem kb. ugyanannyira eladhatatlan sot talan a 6MPS meg kevesbe eladhato mert mar mas arkategoria + tobb a kiadasa havi szinten + abban a kategoriaban sokan mar nemet markak fele mennek szvsz. Szoval nem teljesen ertem az uzletpolitikat de gyanitom hogy a 6MPS is bizomanyban van bennt es igy nem erdekuk a beszamitas (ebben a konkret esetben).
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5177 Dátum: 2010.01.12 11:11:46 »
...ha egy ugyanolyan eladhatatlan auto all ott ami x millioval tobbe kerul akkor nem eri meg hogy adok par millat es egy kicsit olcsobb auto all ott ? :)

Mert úgy érzik, vederből cseberbe. ;) Szerintem ha egy 1.6-os Mazda3-assal, vagy akár egy kommersz Corollával mennél oda, beszámítanák.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5178 Dátum: 2010.01.12 11:18:53 »
...ha egy ugyanolyan eladhatatlan auto all ott ami x millioval tobbe kerul akkor nem eri meg hogy adok par millat es egy kicsit olcsobb auto all ott ? :)

Mert úgy érzik, vederből cseberbe. ;) Szerintem ha egy 1.6-os Mazda3-assal, vagy akár egy kommersz Corollával mennél oda, beszámítanák.

Igen ez 99% es nyilvan jobban eladhato is szoval ezt a reszet ertem. de mondom az a gyanum hogy ha sajatjuk lenne a kocsi akkor inkabb cserelnek egy kisebb vesztesegre kis cash-ert mint hogy nem legalabbis en igy csinalnam de mondjuk nem vagyok egy nepper tipus :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Toyota Yaris T SPORT
153



zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5180 Dátum: 2010.01.12 11:52:48 »

Tom, és ez?  :sorcerer:

http://www.origo.hu/auto/20091026-husz-darab-keszul-a-honda-civic-type-r-mugen-sportvaltozatbol.html

 :clap: :devil: Ez nem rossz !!! Kár, hogy csak a szemét Ferdeszeműeknek készül, meg néhány Angoloknak... Diszkirmináció!!!! Menjünk tűntetni :) Meg a toyota elé is, hogy szedjék össze magukat, különben átpártolunk a Hondához :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5181 Dátum: 2010.01.12 11:53:46 »
Akkor mikorra szervezzem?

Nekem is jó lenne most szombat ha benne vagytok és feltételezem ha "befogadtok" nem Corolla TS tulajként. Nekem a kis tesója van, mármint Yaris TS.
Amúgy ha tényleg most szombaton lenne, akkor sajnos nekem csak reggel és a délelőtti órák felelne meg... Akkor Dynoproject, mennyivel lehet számolni?
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5182 Dátum: 2010.01.12 11:56:58 »

 :clap: :devil: Ez nem rossz !!! Kár, hogy csak a szemét Ferdeszeműeknek készül, meg néhány Angoloknak... Diszkirmináció!!!! Menjünk tűntetni :) Meg a toyota elé is, hogy szedjék össze magukat, különben átpártolunk a Hondához :D

Nem is értem, mivel 300 darabot elkapkodtak a szedánból a japánok 6!!!!!! azaz HAT!!!!  :ph34r: perc alatt, akkor most ebből miért csak húsz készül egész Európának???  :surrender:
Toyota Yaris T SPORT
153



Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5183 Dátum: 2010.01.12 13:15:50 »

 :clap: :devil: Ez nem rossz !!! Kár, hogy csak a szemét Ferdeszeműeknek készül, meg néhány Angoloknak... Diszkirmináció!!!! Menjünk tűntetni :) Meg a toyota elé is, hogy szedjék össze magukat, különben átpártolunk a Hondához :D

Nem is értem, mivel 300 darabot elkapkodtak a szedánból a japánok 6!!!!!! azaz HAT!!!!  :ph34r: perc alatt, akkor most ebből miért csak húsz készül egész Európának???  :surrender:

Hat ja... igazibol nem az az autopalyazos kocsi meg kicsit draga is ha jol lattam :) de amugy bejonne csak ez az uj type-r mar gyarilag is annyira raz hogy gyakorlatilag marvanyon is szejjel raz nem hogy abbol mugen meg RR magyarorszagra :) Ongyilkossag lenne... meg ha lenne is :) De ezt vszinu csak a leghardcore-abb fanok veszik meg mert eleg draga az FD2 (sedan) az eleg jol volt arazva ugy remlik de nem volt ennyire hardkor ha jol remlik. de fincsi :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5184 Dátum: 2010.01.12 13:41:52 »
Én azért elfogadnám, van 240-es és 260-as változat, mármint paciban!





Nekem mondjuk az EK jobban bejön, pont ilyen alacsonyan PESTEN!!!!!!!  :D



Toyota Yaris T SPORT
153



mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #5185 Dátum: 2010.01.12 13:52:14 »
Dynoproject:

Most szombaton:
- 11 orara kellene menni.
- 4-5 auto max. (Viktor, Szuti, Mozso, Major Tom, Toto) - mindenkinek jo? Ha nem szoljatok azonnal, mert akkor nem fog osszejonni...
- van kedvezmenyunk mar ekkora mennyisegre is, illetve Viktor azonos kategoriaban menne, mint Szuti es en
- jovore nezve lehet majd 10 auto/nap es flat arazas
- kedvezmenyekrol inkabb priviben


Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5186 Dátum: 2010.01.12 15:51:37 »
Akkor mikorra szervezzem?

Nekem is jó lenne most szombat ha benne vagytok és feltételezem ha "befogadtok" nem Corolla TS tulajként. Nekem a kis tesója van, mármint Yaris TS.
Amúgy ha tényleg most szombaton lenne, akkor sajnos nekem csak reggel és a délelőtti órák felelne meg... Akkor Dynoproject, mennyivel lehet számolni?

Nekem sem TS-em van  ;)
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5187 Dátum: 2010.01.12 16:08:07 »

Nekem sem TS-em van  ;)


Ja tényleg, Celica GT4!  :clap:
Toyota Yaris T SPORT
153



Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #5188 Dátum: 2010.01.12 19:49:20 »
Tom!

A diesel CIVIC remek autó, haverében Steinbauer van! 170ló

Nagyon stabil, 160-al veszi azt a kanyart amit én 120-al!
Nagyon megy, Passatokat, BMW-t lenyomja.

Bizonyos tartományban megy annyira mint a Mazda 6 MPS! Ezt teszteltük, illetve a 2,5 V6 PAssat 180-nál leszakad :D

A fogyasztása 4,8-5,6 OMV alpesi dízellel :sorcerer:
Konrád

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5189 Dátum: 2010.01.12 19:59:44 »
Tom!

A diesel CIVIC remek autó, haverében Steinbauer van! 170ló

Nagyon stabil, 160-al veszi azt a kanyart amit én 120-al!
Nagyon megy, Passatokat, BMW-t lenyomja.

Bizonyos tartományban megy annyira mint a Mazda 6 MPS! Ezt teszteltük, illetve a 2,5 V6 PAssat 180-nál leszakad :D

A fogyasztása 4,8-5,6 OMV alpesi dízellel :sorcerer:


Nya hat koszonom szepen ez mindenesetre egy jo hir :) Ha talalnek egy szep TypeS-t es esetleg valahol be is szamolnak a kocsit akkor ez megoldana sokmindent mert amugy autopalyara nekem fincsi lenne es aze' az megy is... az elso generacios honda dizel meg meg halk is es egesz kulturalt. Tenyleg koszi, utanajarok vagy a haverodat levadaszom egy korre :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO