Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1593156 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5070 Dátum: 2009.12.16 23:05:11 »
Persze, csodak nincsenek. Ez egy nagyon jo kis hot hatch de nem egy sportkupe. Habar Szuti racafol es kivancsi lennek hogy a jovo evi konfiggal hova kerulne a Lap Timing-ban pl. :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5071 Dátum: 2009.12.16 23:27:48 »
Persze, csodak nincsenek. Ez egy nagyon jo kis hot hatch de nem egy sportkupe. Habar Szuti racafol es kivancsi lennek hogy a jovo evi konfiggal hova kerulne a Lap Timing-ban pl. :)

Pont ezért ne add el még most. Jó autó ez alapnak, amire lehet építeni. Láthattad milyen köridőt ment Frici meg Gabi milyen más jobb kocsikat alázott meg köridőben.
Egy mégjobb köridővel téged is a tuningra sarkallhat a dolog és akkor minimális ráfordítással egy nagyon jó ár/tudás arányú kocsid lehet.

A fogyasztásra is van megoldás: Emanage ultimate: többféle programot be lehet rajta állítani van olyan is, amikor takarékon jár és jobb mint a gyári ECU féle beállítás. Pl. ha mész zöldkártyára átkapcsolod egy másik programra, egy előre beállított takarék programra és sokkal kevesebb CO-t bocsát ki mint egyébként vagy mint pl. köridőt mérsz. :flowers:


Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5072 Dátum: 2009.12.16 23:50:07 »
Persze, csodak nincsenek. Ez egy nagyon jo kis hot hatch de nem egy sportkupe. Habar Szuti racafol es kivancsi lennek hogy a jovo evi konfiggal hova kerulne a Lap Timing-ban pl. :)

Pont ezért ne add el még most. Jó autó ez alapnak, amire lehet építeni. Láthattad milyen köridőt ment Frici meg Gabi milyen más jobb kocsikat alázott meg köridőben.
Egy mégjobb köridővel téged is a tuningra sarkallhat a dolog és akkor minimális ráfordítással egy nagyon jó ár/tudás arányú kocsid lehet.

A fogyasztásra is van megoldás: Emanage ultimate: többféle programot be lehet rajta állítani van olyan is, amikor takarékon jár és jobb mint a gyári ECU féle beállítás. Pl. ha mész zöldkártyára átkapcsolod egy másik programra, egy előre beállított takarék programra és sokkal kevesebb CO-t bocsát ki mint egyébként vagy mint pl. köridőt mérsz. :flowers:



Persze csak nekem ez kvazi a ceges autom :) szoval a szeker amivel jarok mindenhova. Az elsodleges autot nem szeretnem tyuningolni arra ott az MR2 amibe mar beleoltem sok penzt es energiat es ha buzulni van kedvem megyek a garazsba :)

Viszont a Corolla teljesitmenyevel nincs sok gondom mert nekem pont az a bajom hogy "tul jo" autopalyara, hosszu utakra sok km-re egyhuzamban. Eppen mondtam valakinek hogy ha Budapesten laknek ahol regen (Lorincen) akkor tuti nem adnam el mert 90%-ban varoson belul rohangalnek meg Budapest kornyeken es arra tokely lenne de itt Egerben csak setalok mindenhova mert 5 percre van minden (ahova megyek) es ezen kivul autopalya van meg havi 1 bevasarlas ... persze itt az eladas nem olyan dolog hogy "ne add el" meg "add el" mert ez egy szandek ehhez vevo is kell akinek penze van szoval egyelore nem rajtam mulik a dolog :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5073 Dátum: 2009.12.17 00:06:47 »

Viszont a Corolla teljesitmenyevel nincs sok gondom mert nekem pont az a bajom hogy "tul jo" autopalyara, hosszu utakra sok km-re egyhuzamban. Eppen mondtam valakinek hogy ha Budapesten laknek ahol regen (Lorincen) akkor tuti nem adnam el mert 90%-ban varoson belul rohangalnek meg Budapest kornyeken es arra tokely lenne de itt Egerben csak setalok mindenhova mert 5 percre van minden (ahova megyek) es ezen kivul autopalya van meg havi 1 bevasarlas ... persze itt az eladas nem olyan dolog hogy "ne add el" meg "add el" mert ez egy szandek ehhez vevo is kell akinek penze van szoval egyelore nem rajtam mulik a dolog :)

Én meg régen laktam Eger mellett jónéhány évig és utána felköltöztem Pestre.  Hihetetlen , hogy mennyire unalmas az a város. A 90-es években az volt szerintem. Na pesze a sok sok templom meg műemlék az jó dolog ott de összeségében egy eléggé elmaradott hely volt akkor mikor a környéken éltem. Szórakázási lehetőség alig-alig volt , ami volt azt meg már untam.....de a csajok szépek ott erre már általánosban felfigyeltem amikor edzőtáboroztam ott 85-ben. Na de ne offffoljunk......

Egerbe és a környékére pont kell a kocsi mert a tömegközlekedés az egy nulla főleg hétvégén és főleg este. Legalábbis az volt. Kötve hiszem, hogy most jobb. Igaz a belvárosi kis utcák szinte mind ugyanott kötnek ki (Dobó tér) és hamar bejárhatók de gondolom mára már a boltok is jobban kiépültek mint tízenakárhány éve voltak. Mit össze nem xartam magam 92-ben mire nagy nehezen vettem egy használt műholdvevőt otthonra , nem volt egyszerű mert se bolt, se pedig hozzáértő ember nem volt csak pár lelkes amatőr haver. Egy videomagnóért is lejártam a lábam akkor , de mivel 3 évet már éltem előtte Pesten koleszban tudtam, hogy itt Pesten ez 1 óra alatt abszolválható ott meg napokba került. hangsúlyozom ez 90 -es évek eleje volt.



zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5074 Dátum: 2009.12.17 09:07:48 »
A futóműves valami autodata(német) programban nézte, és mutatta is a különbséget... Megyek gumikatfeltetetni jöv7n, majd csinálok egy screenshotot és belinkelem...

De én még mindig a 3ajtósokról beszélek, mert sokan az 5ajtóst boncolgatják  :devil:

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5075 Dátum: 2009.12.17 09:13:03 »

Viszont a Corolla teljesitmenyevel nincs sok gondom mert nekem pont az a bajom hogy "tul jo" autopalyara, hosszu utakra sok km-re egyhuzamban. Eppen mondtam valakinek hogy ha Budapesten laknek ahol regen (Lorincen) akkor tuti nem adnam el mert 90%-ban varoson belul rohangalnek meg Budapest kornyeken es arra tokely lenne de itt Egerben csak setalok mindenhova mert 5 percre van minden (ahova megyek) es ezen kivul autopalya van meg havi 1 bevasarlas ... persze itt az eladas nem olyan dolog hogy "ne add el" meg "add el" mert ez egy szandek ehhez vevo is kell akinek penze van szoval egyelore nem rajtam mulik a dolog :)

Én meg régen laktam Eger mellett jónéhány évig és utána felköltöztem Pestre.  Hihetetlen , hogy mennyire unalmas az a város. A 90-es években az volt szerintem. Na pesze a sok sok templom meg műemlék az jó dolog ott de összeségében egy eléggé elmaradott hely volt akkor mikor a környéken éltem. Szórakázási lehetőség alig-alig volt , ami volt azt meg már untam.....de a csajok szépek ott erre már általánosban felfigyeltem amikor edzőtáboroztam ott 85-ben. Na de ne offffoljunk......

Egerbe és a környékére pont kell a kocsi mert a tömegközlekedés az egy nulla főleg hétvégén és főleg este. Legalábbis az volt. Kötve hiszem, hogy most jobb. Igaz a belvárosi kis utcák szinte mind ugyanott kötnek ki (Dobó tér) és hamar bejárhatók de gondolom mára már a boltok is jobban kiépültek mint tízenakárhány éve voltak. Mit össze nem xartam magam 92-ben mire nagy nehezen vettem egy használt műholdvevőt otthonra , nem volt egyszerű mert se bolt, se pedig hozzáértő ember nem volt csak pár lelkes amatőr haver. Egy videomagnóért is lejártam a lábam akkor , de mivel 3 évet már éltem előtte Pesten koleszban tudtam, hogy itt Pesten ez 1 óra alatt abszolválható ott meg napokba került. hangsúlyozom ez 90 -es évek eleje volt.




Hat ha mar Offolunk...
En Budapesti vagyok eredetiben meg baratnom is de 2004-tol eltunk negy evet angliaban kisvarosokban (Cambridge, Warrington 2-2 ev) es utana mikor jott a gondolat hogy - menjunk ma' haza mert itt itt mindig esik az eso - akkor Pestre nagyon nem akartunk menni... ezert is kellett sajat ceget alapitani mert ugye munkalehetoseg nem sok van Egerben.
Sokminden valtozott (van plaza es ott van meg Media Markt is ami most nyilt pl., meg Tesco meg minden szar ami kell hetkoznapok gyonyorehez) de szorakozo hely azota sem lett normalis :) Szoval valamit valamiert. Van nyugi, bejarhato varos (mert elegge bent lakunk), occsobb is mint Bp de bulizni nem ide jarunk (halistennek nem vagyok egy minden este bulizos mert akkor mar elkoltoztem volna az tuti).
Szoval itt van hogy 2 hetig all a kocsi a garazsban mivel csak utana megyunk fel Bp-re es addig seta meg bicikli (mondjuk most nem mert 20cm ho van eppen).
No ez a rovid sztori... ja de mondjuk az MR2-vel a Bukkben kanyarogni munka utan nyaron az eleg jo ahhoz Pesten mindig el kene hagyni a varost hogy hasonlo elmenyben legyen reszem itt meg 4-5 perc a garazstol es mar lehet is csapatni a kis ures utakon a fak kozott... nyami...

De amugy izlesek es pofonok :) Itt is mindenki hulyenek nez mert ok mennenek Pestre mert ott a joelet meg a jo munka en meg orulok hogy itt lehetek :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5076 Dátum: 2009.12.17 09:15:07 »
A futóműves valami autodata(német) programban nézte, és mutatta is a különbséget... Megyek gumikatfeltetetni jöv7n, majd csinálok egy screenshotot és belinkelem...

De én még mindig a 3ajtósokról beszélek, mert sokan az 5ajtóst boncolgatják  :devil:

Nemet progiban japan auto ? :) Igy mar ertem .... :)

Aszem pont a 3 ajtosat zartuk ki mivel Kiscoro-nak az van azt irta de atkene nyalazni a google-t olyan fotokra ahol aknabol van a kocsi hata fotozva biztos vannak fent ilyenek (pl. kipufogos oldalakon) mert meg iden le kene zarni ezt a vonalat :) Tudod ha igazad van Szuti meg mindig kerhet karacsonyra hatso felfuggesztest :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5077 Dátum: 2009.12.17 09:22:15 »
Meg sört is, de még én is :):)

Kisroconak 5ajtós van :):):):):)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TS
« Válasz #5078 Dátum: 2009.12.17 09:22:52 »
Miért nem nézitek meg itt, hogy van-e különbség?
Kiválasztotok két évjáratot és megnézitek az alkatrészeket...

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5079 Dátum: 2009.12.17 09:31:15 »
Miért nem nézitek meg itt, hogy van-e különbség?
Kiválasztotok két évjáratot és megnézitek az alkatrészeket...

En ma' ott megneztem es nincs :) De Zorits jobban hisz egy nemet szoftvernek mint a Toyota adatbazisnak  :whistling:
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5080 Dátum: 2009.12.17 09:37:15 »
Ne cinkel Tom :)

Most a szemednek hiszel, vagy nekem?:):):):):):)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5081 Dátum: 2009.12.17 10:07:32 »
Zori sztem készítsd a söröket :tt2:

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5082 Dátum: 2009.12.17 10:09:15 »
Ne cinkel Tom :)

Most a szemednek hiszel, vagy nekem?:):):):):):)

Hidd el en nem a sorre palyazok :) Csak a Toyota sajat katalogusat tobbre tartom mint egy nemet futomuves katalogust. Amugy egeszen veletlenul nem lehet hogy a 4 ajtos Corollat mutatta az ember ? Mert annak siman lehet multilink felfuggesztese (tudom hogy nem TS de lehet azt irtak el es odakeveredett a rajz).
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5083 Dátum: 2009.12.17 11:11:28 »
No majd megnézem, és mindenki Derül :)
Belinkülöm....  :clap:

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5084 Dátum: 2009.12.17 18:01:18 »
No majd megnézem, és mindenki Derül :)
Belinkülöm....  :clap:


Holnap pénteken gyere fel Pestre és hozhatod a láda borsodit pl....... :D :D