Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574678 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #4875 Dátum: 2009.12.06 22:31:37 »
Upsz, és most már nem is tudok szerkeszteni, hogy kivegyem a linket  :whistling:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4876 Dátum: 2009.12.07 00:17:33 »


Kis csemege :-)
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.07 08:58:42 írta kleingy »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #4877 Dátum: 2009.12.07 03:30:59 »
Nagyon komoly a gep elakadas kozben :)
Grat. hozza! Te aztan kihozol belole mindent :)
kisa
born to ride

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4878 Dátum: 2009.12.07 09:11:31 »
Szuti, Miért akadt el 6ezernél? még mindig van valami gondod vele?

Aztán hogy bírja a füled hosszú távon? van hozzá zajcsökkentő gomba, amivel hangolhatod a dobot?

Meghallgatnám élőben is, mert a video nem adjá át... :(

Üüüüdv:

Zz

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4879 Dátum: 2009.12.07 09:18:23 »

Kis csemege :-)

Nem rossz. Szuti: Ha beraktad mondjuk CTRL+C és CTRL+V-vel a jotubos linket azután az egérrel jelöld ki a sort  , de csak a linket az első betűtől az utolsóig pontosan hagyd kijelölve és kattints az ikonok közöt a 2. sor elején található YouTUBE pirosbetűs ikonra.

[y.outube]ez a yotubos oldal webcíme amit ide bemásolsz[/y.outube]

Valami ilyesminek kell kinéznie az y után tett pontok nélkül. Azt csak azérttettem be, hogy így olvasható legyen ne nézze valódi linknek.

« Utoljára szerkesztve: 2009.12.07 09:20:34 írta tutinet »

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #4880 Dátum: 2009.12.07 09:26:37 »
Már mondtuk neki.  :whistling: :D
         

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TS
« Válasz #4881 Dátum: 2009.12.07 09:32:25 »
Ja, csak nem hallja a kipufogótól. :ph34r:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4882 Dátum: 2009.12.07 09:40:29 »
Megy a Cink :)

Hasonló hangja volt az enyémnek is, mikor próbálkozttam végdob nélkül :) húhhhh mint egy WRC kocsi, aztán haza mentem vele ( 200km... ) és otthon, egyből le haveromhoz, és mondtam neki csináljon vele valamit... nah akkor csinált rá hátra egy "high flow" dobot :):):):):) De a városban mindenki megnézett míg nem volt rajta semmi csak cső :)

De nekem teccik ;)

ÉS mit szóltok az új törvényhez a műszaki vizsgán... Megbukik a kocsi aztán leves a forgalminak... baromira nem értek vele egyet... most egy rohadt fólia miatt vagy hogy a kipuff hangosabb 2-3DB-lel?! Felháborító!!!!


Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4883 Dátum: 2009.12.07 10:17:36 »


ÉS mit szóltok az új törvényhez a műszaki vizsgán... Megbukik a kocsi aztán leves a forgalminak... baromira nem értek vele egyet... most egy rohadt fólia miatt vagy hogy a kipuff hangosabb 2-3DB-lel?! Felháborító!!!!



Az!
Angliaban pl. ha megbukik a kocsi a vizsgan (volt hozza szerencsem egyik kocsimnal) akkor megkapod a papirt hogy min bukott meg es ra van irva hogy 10 napon belul ha javitod a hibat akkor ingyen ujra kell vizsgaztassak a kocsit. De nem veszik el a forgalmit meg ilyen baromsagok. Tiszta hulyeseg. Raadasul ott nem bukik meg egy rossz izzo vagy ablaktorlo miatt mert kicserelik a vizsgaztatok es feszamoljak a javitast/cseret. Nem a lehuzas a lenyeg hanem hogy a kocsi jo muszaki allapotban legyen. Legalabbis szerintem :)

2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4884 Dátum: 2009.12.07 10:28:42 »
De nem veszik el a forgalmit meg ilyen baromsagok. Tiszta hulyeseg. Raadasul ott nem bukik meg egy rossz izzo vagy ablaktorlo miatt mert kicserelik a vizsgaztatok es feszamoljak a javitast/cseret. Nem a lehuzas a lenyeg hanem hogy a kocsi jo muszaki allapotban legyen. Legalabbis szerintem :)


Ott a pont ! Nem lesz ezekből a törvényekből semmi. Remélhetőleg jövőre az összes ilyent visszavonják.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4885 Dátum: 2009.12.07 11:12:58 »


Ez az egyik kedvencem.Remélem jól illesztettem be:-)

Voltam lent szekszárdon 7végén.OLyan 110-nél teljesen halk,de 140-nél viszont nagyon búg.A régi rendszernél 140-nél halk volt,de amiatt mert akkor nem volt benne a hosszabb 6-os.Most 160-nál halkul el a masina,mert akkor van 4000felett a fordulat.Már megrendeltem a silencert hozzá pár nap és itt van.Kiváncsi vagyok mennyit halkít és folyt is egyben:-)

Ja amiatt tiltott le,mert ha túl nagy gázzal indulok és nagyon hamar felpörög a fordulat akkor valamiért ezt csinálja,gondolom védi a mocit.Próbáld ki hogy 6000-ről indulsz ugyanezt fogja művelniha beleér a vezérlésváltásba.
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.07 11:15:59 írta Szuti »

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4886 Dátum: 2009.12.07 12:13:15 »
Nekem még nem csinált ilyet, hogy leszabályoz... ez lehet, hogy csaak a Compresszzoros ECUban van bent?

ne ugráljon a motor, nehogy valami gáz legyen a görgőkkel a kompresszorom?!  :hmmmm:

NAh akkor a silencer is meglesz?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4887 Dátum: 2009.12.07 12:20:27 »
Nekem szívóként is csinálta amikor nagyon hamar elérte a vezérlésváltást.Most meg ugye 4800-nál van a váltás és lehet hogy emiatt védi a motort.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #4888 Dátum: 2009.12.07 17:34:59 »
Voltam lent szekszárdon 7végén.OLyan 110-nél teljesen halk,de 140-nél viszont nagyon búg.A régi rendszernél 140-nél halk volt,de amiatt mert akkor nem volt benne a hosszabb 6-os.Most 160-nál halkul el a masina,mert akkor van 4000felett a fordulat.Már megrendeltem a silencert hozzá pár nap és itt van.Kiváncsi vagyok mennyit halkít és folyt is egyben:-)

Továbbra is nagyon király a gép, grat!  :flowers:

Nekem is van ilyen silencer gombám vagy mi a szösz, én egyszer raktam be, azóta azt sem tudom hol van. Nem lesz szíved berakni, legalábbis nekem nem volt és teljesen más hangja lett a gépnek, elég gagyi volt az eredeti harapóshoz képest, egyből ki is vettem, nem is beszélve arról, hogy elég hülyén néz ki ha benne van! A folytást is érezni fogod, szerintem ha bent van, tuti lomhább lesz egy kicsit a gép, majd úgyis beszámolsz.

Toyota Yaris T SPORT
153



Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4889 Dátum: 2009.12.07 17:45:21 »
Voltam lent szekszárdon 7végén.OLyan 110-nél teljesen halk,de 140-nél viszont nagyon búg.A régi rendszernél 140-nél halk volt,de amiatt mert akkor nem volt benne a hosszabb 6-os.Most 160-nál halkul el a masina,mert akkor van 4000felett a fordulat.Már megrendeltem a silencert hozzá pár nap és itt van.Kiváncsi vagyok mennyit halkít és folyt is egyben:-)

Továbbra is nagyon király a gép, grat!  :flowers:

Nekem is van ilyen silencer gombám vagy mi a szösz, én egyszer raktam be, azóta azt sem tudom hol van. Nem lesz szíved berakni, legalábbis nekem nem volt és teljesen más hangja lett a gépnek, elég gagyi volt az eredeti harapóshoz képest, egyből ki is vettem, nem is beszélve arról, hogy elég hülyén néz ki ha benne van! A folytást is érezni fogod, szerintem ha bent van, tuti lomhább lesz egy kicsit a gép, majd úgyis beszámolsz.



Az biztos, hogy a régi rendszernél is gyengébb lesz silencer-rel mert nagyobb a fojtás...  :whistling:

Viszont kevesebbet is fog kajálni  :tt2:
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.07 18:03:10 írta Bartender »
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community