Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565719 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4770 Dátum: 2009.11.10 11:59:34 »
what the Fu....k :eek: type -r is that fast good run

What?

Zori még nincsen 1-2 hét.Boldog szülinapot amúgy :sorcerer:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4771 Dátum: 2009.11.10 12:00:33 »
what the Fu....k :eek: type -r is that fast good run

What?

Zori még nincsen 1-2 hét.Boldog szülinapot amúgy :sorcerer:

Köszi Szuti :) ;) :szemez:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #4772 Dátum: 2009.11.10 20:45:46 »
what the Fu....k :eek: type -r is that fast good run


I have a feeling it's not a stock version... :whistling:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4773 Dátum: 2009.11.10 22:39:16 »
Faster in the straights like the S2000 so can be about 240HP.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4774 Dátum: 2009.11.11 09:16:58 »
A Hangjából ítélve vagy turbó vagy compi lehet benne....

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4775 Dátum: 2009.11.11 11:07:48 »
A Hangjából ítélve vagy turbó vagy compi lehet benne....

Sztem sima szívó csak más vezérműtengely lehet benne meg dugattyúk és tovább forog mint 8200 sztem 8700 körül.Abból saccolom hogy a 9000-ig forgó integráknak van ilyen hangjuk...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4776 Dátum: 2009.11.11 11:26:07 »
Nekem mondjuk hasonlónak tűnt a hangja mint mi corolla TS-é ( olyan érces, dúrvább mint egy átlagos civic type-r... )
De ez tök dúrva, hogy CTR-be lehet módosított vezérműtengelyt venni... CTS be meg alig vannak tyuning cuccok, vagyis amik meg léteznek azok horror a négyzeten áron...
Habár senki más nem csinált 1.8ból 192lovat... talán a honda még az integrába, de ha jól tudom e mi Yamaha fejlesztésű motorunknak jobb a karaktereisztikája :)


Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4777 Dátum: 2009.11.11 11:56:44 »
Nekem mondjuk hasonlónak tűnt a hangja mint mi corolla TS-é ( olyan érces, dúrvább mint egy átlagos civic type-r... )
De ez tök dúrva, hogy CTR-be lehet módosított vezérműtengelyt venni... CTS be meg alig vannak tyuning cuccok, vagyis amik meg léteznek azok horror a négyzeten áron...
Habár senki más nem csinált 1.8ból 192lovat... talán a honda még az integrába, de ha jól tudom e mi Yamaha fejlesztésű motorunknak jobb a karaktereisztikája :)



"Sajnos" a civi usa-ban es japanban is kultusz tyuning auto ezert kb. 50x annyi cucc van hozza mint a TS-hez. Plane hogy a K20A motort rakjak sokmindenbe (ctr, itr, stb) es eleg jol huzhato is allitolag gond nelkul huzhato 240 loig N/A nagyobb para nelkul.

Az ITR B18C5 moci (96-2000-ig) 195 loero mondjuk joval regebbi konstrukcio szerintem mint a 2ZZ. Viszont ugye ott volt a B16B (jdm civic type-r moci) ami 1.6-os es 185 loeros az volt a csucs szerintem es az a CTR az integrat is lenyomta hiaba abban 1.8 volt konnyebb volt a ctr.

Persze ez ilyen kis visszatekinto mert szerintem elbucsuzhatunk a japan sport(os) kocsiktol. A toyota elment kommersz iranyba a Honda meg megy zold/hybrid iranyba marad a nissan ahol van 370Z meg GT-R de egyik sem az a kategoria mint a civic/corolla integra/celica. Mazda is mas uton megy pedig egy mazda MPS motorral szerelt RX8-at szerintem sokan nem bannannak :)

Bocs sok volt az off elragadtak az emlekek :(
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4778 Dátum: 2009.11.11 12:14:54 »
A TS-be is van vezérműtengely csak sajna 1 kilóba kerül plusz áfa,vám,szállítás.A hondákhoz a negyedébe kerül minden ilyesmi és a K20-at már lotusba is beleteszik és hatalmasat megy sajna sokkal jobbat mint amibe a mi mocink van:-(

Azért furán érezném magam egy rx8-asban ami 260 pacis és akkora nyomaték van benne hogy leesik a fejed.Furcsa lenne megtartani kanyarból kigyorsításnál.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4779 Dátum: 2009.11.11 12:23:51 »
Szuti jelszó : Drift :)

Basszus... szar a mostani trend sajna... Toyota is elmehet a ***** nagyot csalódtam benne... de a Japánokban úgy általában is, többre tartottam őket, míg nem ismertem...

SAjna ilyen zenéket játszanak manapság...

De ahogy a Frigyes mondaná : a mi koncsink egy eléggé jól összarakott történet :)


Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4780 Dátum: 2009.11.11 12:39:11 »
A TS-be is van vezérműtengely csak sajna 1 kilóba kerül plusz áfa,vám,szállítás.A hondákhoz a negyedébe kerül minden ilyesmi és a K20-at már lotusba is beleteszik és hatalmasat megy sajna sokkal jobbat mint amibe a mi mocink van:-(

Azért furán érezném magam egy rx8-asban ami 260 pacis és akkora nyomaték van benne hogy leesik a fejed.Furcsa lenne megtartani kanyarból kigyorsításnál.

Hat kicsit orrnehez lenne szegenyke :) De RX7-be raktak mar Skyline mocit ha jol remlik...

Amugy meg MR2-be is rakott valaki K20A-t es igen a lotusosoknal kit is van ehhez mar... eleg komoly igaz 2 liter szoval mar eleve egy picit nagyobb hengerurtartalom es igazad van vegulis 1zz/2zz-hez is vannak lehetosegek csak mas arkategoriaban :( Almodozni lehet :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4781 Dátum: 2009.11.11 12:43:35 »
Szuti jelszó : Drift :)

Basszus... szar a mostani trend sajna... Toyota is elmehet a ***** nagyot csalódtam benne... de a Japánokban úgy általában is, többre tartottam őket, míg nem ismertem...

SAjna ilyen zenéket játszanak manapság...

De ahogy a Frigyes mondaná : a mi koncsink egy eléggé jól összarakott történet :)



En azt hiszem a japok amig azon voltak hogy behozzak a tobbieket addig voltak a csucson... NSX/Supra CRX/Celica 200SX/3000GT rengeteg jobbnal jobb es elore mutato fejlesztes... aztan hirtelen megindult a szeker mindenki Toyotat meg Hondat vett (civic/accord corolla/camry) es elkenyelmesedtek. Minek szuk retegeknek gyartani ha mar mi vagyunk a kiralyok. Elsosorban a Toyotara igaz mint legnagyobb autogyarra de a tobbiek is kovettek a trendet. Ha igy folytatodik akkor ha elkopnak a kocsik alolam kenytelen leszek europait venni !? Kar ertuk, sajnalom...

De hogy kategorikusan a Honda nem csinal semmi kupet es sportautot... nincs NSX/Prelude/Integra/CRX/S2000 (!), toyotanal nincs: Supra/Celica/MR2 pl... oke lehet lesz az a TF86 de hat regen termeszetes volt hogy jon valami sportkupe most meg erre kell acsingozni hogy HATHA... szomoru... na

Amugy a swift sport meg tenyleg jo CTS elott majdnem azt vettem es nagyon bejott csak az mar nekem tul varosi lett volna de a gyari kompresszorral az sem rossz azert es jo konnyu is. Meg a vegen Suzukit veszek :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4782 Dátum: 2009.11.11 12:46:23 »
Új Swift Sport nekem is bejön... Lehet hogy ÉN is Veled tartok a jövőben :D?!

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4783 Dátum: 2009.11.11 13:12:23 »
Új Swift Sport nekem is bejön... Lehet hogy ÉN is Veled tartok a jövőben :D?!

Igy mulik el a vilag dicsosege :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4784 Dátum: 2009.11.11 13:51:09 »
Megnéztem az Új Stiftbe a kompresszor szett RS 1milla, akkor az LSD 300ezer.... szóval annyit az ócsóságról :(