Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574818 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: TS
« Válasz #3915 Dátum: 2009.07.15 23:14:01 »
Azt hiszem, 177 lovad van. Matek tanulmányaimra visszagondolva úgy sejtem, az a sima TS 192 lovas ménesétől is kevesebb, bezony.

Nagyon jo voltál matekbol, igen és még 178 LE-töl is kevesebb, és ráadásul még Touring is, bezony. :lol:  Beszéltem én a sajátomrol? Nem a dedos street-racer generacio vagyok. "Pár BMW és Audist szívesen megszivatnék vele:) " - Ezt alapvetöen nevetségesnek tartom, hogy ezért kell egy TS-t venni.
Ja, ha már itt tartunk, neked hány lovad is van?

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3916 Dátum: 2009.07.15 23:15:54 »
A Supra meg a Celica a csajoknak csak egy öreg lapos izé, az MR2 MkIII ronda béka, szóval ránézésre egyik sem túl menő...
Mondjuk épp ma néztem MR2-ket a mobile24-en, láttam egy pirosat, ki se szállnék belőle nyáron, annyira állat.
SZERK: itt a piros, hol a piros.  :wub:
Nem igaz.
pedig igaz.

barátnőm mindig nyöszörög ha celicával megyünk. szerinte ronda is, meg öreg is (csak az utolsó szériás celi tetszik neki).
az utakon sem tisztelik, vagy láthatatlan(túl lapos) és nem veszik észre, ezért kanyarodnak ki elém léptennyomon (yarissal ugyanúgy közlekedem, de mégsem ér ilyenfajta "atrocitás" ) :?: :helpsmilie:
ráadásul nehezen lehet bemászni, kimászni meg még rosszabb :devil:
és a lényeg: ha celicázunk, a miniszoknyát nem részesíti előnyben :D yarishoz meg bármit fel tud venni :whistling:

mr2 szép, csak a (nem gyári) felnije ótvarronda...egy golfra még elmenne. miért kellett lecserélni a szép, gyár kerekét? :wacko:

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #3917 Dátum: 2009.07.15 23:19:58 »
Azt hiszem, 177 lovad van. Matek tanulmányaimra visszagondolva úgy sejtem, az a sima TS 192 lovas ménesétől is kevesebb, bezony.

Nagyon jo voltál matekbol, igen és még 178 LE-töl is kevesebb, és ráadásul még Touring is, bezony. :lol:  Beszéltem én a sajátomrol? Nem a dedos street-racer generacio vagyok. "Pár BMW és Audist szívesen megszivatnék vele:) " - Ezt alapvetöen nevetségesnek tartom, hogy ezért kell egy TS-t venni.
Ja, ha már itt tartunk, neked hány lovad is van?

Na ezért utálom a BMWseket olyan Übermenschek! Mi a nevetséges, h valaki autót vezet, vagy egy négy keréken guruló lakásba veri a pénzét ami szart se fog érni 10 év múlva.
De beismerem kellenek ők is szervdonornak ;) Lásd hétvége Esztergom BMW-s. :censored:
Konrád

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3918 Dátum: 2009.07.15 23:22:51 »
...igen és még 178 LE-töl is kevesebb, és ráadásul még Touring is, bezony. :lol:  Beszéltem én a sajátomrol? Nem a dedos street-racer generacio vagyok. "Pár BMW és Audist szívesen megszivatnék vele:) " - Ezt alapvetöen nevetségesnek tartom, hogy ezért kell egy TS-t venni.

tényleg nem belevau, meg úgy szóltok be egymásnak, ahogy akartok :surrender:

csak egy kérdés, függetlenül a fentiektől: miért nem a gyengébbik 318d-vel vetted? :hmmmm:
gondolom az kevesebbet is enne :D ami fontos ám  :szemez:
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.15 23:29:34 írta leszilaci »

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3919 Dátum: 2009.07.15 23:29:01 »
Na ezért utálom a BMWseket olyan Übermenschek
ugyan már :pai:

van itt sokkal bicskanyitogatóbb stílusban megszólaló amerikaiautóbuzi-vószvágenfasiszta mazdás. neveket nem mondunk :D [rohog]

felül kell emelkedni azon,h valaki mást választ és azt szereti és annak hangot is ad :flowers:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3920 Dátum: 2009.07.15 23:29:53 »
Azért nem mondanám hogy guruló lakás a bömös.Hiszen a legjobb dízeleket a bömös gyártja és az m3-nak nincs párja a versenypályákon.Szeretem a kocsimat nagyon,de azért egy ha a kategóriát nézzük akkor nem a TS a legjobb sajna.Ez kicsit szégyen a toyotának hogy nem csinálnak sportautót,de már ezt is kiveséztük pár alkalommal...

Leszilaci Neked meg más nem fontos csak a fogyasztás,biztos nem szeretsz vezetni...:-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3921 Dátum: 2009.07.15 23:34:37 »
Amúgy a bömösös emberek nagy része tényleg sajna kicsit gázos mint a hondások között is vannak ilyenek,csak pl nekem már majdnem volt balesetem mert egy idióta kitalálta hogy kézifékkel veszi be a kanyart és pont rámforgott ahol álltam a lámpánál esőben.Odacsúszott szembe velem és bocsánatkérés nélkül távozott.Persze nekem is volt olyan hogy még szívó korában bepróbálkoztam egy 535d-vel autópályán és megalázva éreztem magam amikor a leállósávban előzött meg egy teherautó mellett.Ott még nem voltam tisztában mindennel ;)

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3922 Dátum: 2009.07.15 23:34:40 »
Leszilaci Neked meg más nem fontos csak a fogyasztás,biztos nem szeretsz vezetni...:-)
ezt most melyik hozzászólásomra írtad? :hmmmm:

szeretek vezetni :D különben nem tartani 3és fél óráig egy 130km-es út a balatonig [rohog] [rohog]

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3923 Dátum: 2009.07.15 23:34:51 »
Nem a dedos street-racer generacio vagyok.

Akkor te a "röhögjünk a fórumon a másikon, mert máshogy gondolja, mint én" generáció lennél? :whistling:

A BMW-tulajok nem elhanyagolható része "büntetni", "alázni" veszi az autóját. És valóban jó érzés lehet beleröhögni a képükbe egy tyúksz4ros Toyotából.

Nekem 97 lovam van, és sosem használtam versenyzésre. Illetve egyszer igen: Gödöllőnél kamionsor-előzés közben egy E46 egy bő ötvenes, körszakállas, ápolt sofőrrel villogva-dudálva-öklöt rázva ragadt a hátsómra, miközben látta, hogy nem tudok gyorsítani (előttem is előztek), sem jobbra kihúzódni. Ahogy tudtam, kihúzódtam, majd Hatvanig túrtam le az útról. Kicsinyes bosszú volt, szívesebben elbeszélgettem volna vele a közlekedésről. Veled meg a respektről.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3924 Dátum: 2009.07.15 23:37:00 »
Leszilaci Neked meg más nem fontos csak a fogyasztás,biztos nem szeretsz vezetni...:-)
ezt most melyik hozzászólásomra írtad? :hmmmm:

szeretek vezetni :D különben nem tartani 3és fél óráig egy 130km-es út a balatonig [rohog] [rohog]


Neeeeee:-)Ne írj ilyeneket utoljára 17éves koromban egy yamaha nextzone joggal mentem le ennyi idő alatt és ez nem kamu.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: TS
« Válasz #3925 Dátum: 2009.07.15 23:38:35 »
Na ezért utálom a BMWseket olyan Übermenschek! Mi a nevetséges, h valaki autót vezet, vagy egy négy keréken guruló lakásba veri a pénzét ami szart se fog érni 10 év múlva.
De beismerem kellenek ők is szervdonornak ;) Lásd hétvége Esztergom BMW-s. :censored:

Idézlek: "Pár BMW és Audist szívesen megszivatnék vele:)" - ez nálad autot vezetni?  :?:
"vagy egy négy keréken guruló lakásba veri a pénzét ami szart se fog érni 10 év múlva." - gondolom saját fájo tapasztalat, mivel már annyi uj BMW-t vettél.  [rohog]

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #3926 Dátum: 2009.07.15 23:43:49 »
Na ezért utálom a BMWseket olyan Übermenschek! Mi a nevetséges, h valaki autót vezet, vagy egy négy keréken guruló lakásba veri a pénzét ami szart se fog érni 10 év múlva.
De beismerem kellenek ők is szervdonornak ;) Lásd hétvége Esztergom BMW-s. :censored:

Idézlek: "Pár BMW és Audist szívesen megszivatnék vele:)" - ez nálad autot vezetni?  :?:
"vagy egy négy keréken guruló lakásba veri a pénzét ami szart se fog érni 10 év múlva." - gondolom saját fájo tapasztalat, mivel már annyi uj BMW-t vettél.  [rohog]

 :yawn:

Nem vettem, de már fingottam BMW-ben:) Toyotában még nem [rohog]
Konrád

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3927 Dátum: 2009.07.15 23:46:28 »
Neeeeee:-)Ne írj ilyeneket utoljára 17éves koromban egy yamaha nextzone joggal mentem le ennyi idő alatt és ez nem kamu.
vonattal is le lehet érni ennyi idő alatt :D :clown:
átlagsebesség 42km/h :punk:
nincs az az üzemanyaggal hajtott,keréken guruló tárgy, ami ne előzne le :rockon:
 :szemez:

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: TS
« Válasz #3928 Dátum: 2009.07.16 00:01:13 »
Akkor te a "röhögjünk a fórumon a másikon, mert máshogy gondolja, mint én" generáció lennél? :whistling:
A BMW-tulajok nem elhanyagolható része "büntetni", "alázni" veszi az autóját. És valóban jó érzés lehet beleröhögni a képükbe egy tyúksz4ros Toyotából.

Akkor röhögök (ha megengeded) ha számomra nevetséges okokbol "Pár BMW és Audist szívesen megszivatnék vele:)" + "Nem utolsósorban a ts kompressorban már egy beépített punci mágnes is van" akar valaki egy TS-t venni. Öhh, már röhögni se szabad?
"A BMW-tulajok nem elhanyagolható része "büntetni", "alázni" veszi az autóját." - OK, Mo.-on lehet, errefelé nem nagyon látom ezt.
"És valóban jó érzés lehet beleröhögni a képükbe egy tyúksz4ros Toyotából." - hmm, te tudod. Mit gondolsz, az érintettet az érdekli? 

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3929 Dátum: 2009.07.16 00:02:52 »
Hajjaj,reggel jönnek a zöldek:-)Skacok iszonyat sok jó autó van mindegyik másra.Pont ezért a lehetőség hogy valaki kólát igyon vagy traubit:-)