Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565589 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3135 Dátum: 2008.12.29 22:24:55 »
Talán letöltötte, majd felrakta a saját júzernevével :1eye:

Asszem onnan letölteni nem lehet...
Youtube-ról... dehogynem...
Itt van például ez:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3590

Nekem is mondták,de ezek szerint rosszul,de minek tette fel?
« Utoljára szerkesztve: 2008.12.29 22:43:55 írta Misi »

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #3136 Dátum: 2008.12.29 22:38:17 »
Annyira jól mész, tetszik neki  :tt2:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #3137 Dátum: 2008.12.29 23:04:20 »
Vagy ki akar kezdeni veled :tt2:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3138 Dátum: 2008.12.29 23:13:19 »
Vagy ki akar kezdeni veled :tt2:

Ne írjatok ilyeneket,most vett egy isf-et invitáltam a fórumra...:-)

Ja és levette a vidit.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #3139 Dátum: 2008.12.29 23:14:49 »
Akkor viszont ha kikezd veled, le is fog nyomni...Egy IS-F ellen nem sok esélyt látok.  :ph34r:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3140 Dátum: 2008.12.29 23:16:46 »
Akkor viszont ha kikezd veled, le is fog nyomni...Egy IS-F ellen nem sok esélyt látok.  :ph34r:
Eddig a legdurvább skalpom egy rs4-es és a ***i ismeri a pályát,sok nyílt napon ott van.2.25-öt ment amikor én 2.22-t az egyik versenyen:-)Ráadásul ha nem ismeri a pályát akkor nyert ügyem van....:)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #3141 Dátum: 2008.12.29 23:25:34 »
Nézd, pl engem biztos vagyok, hogy egy Carrera S-ben ülve is lenyomnál, mert se pályaismeretem, se pályás vezetési tapasztalatom. Viszont mint autó, amiből ki lehet hozni egy bizonyos maximumot, többet nyújt az IS-F. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy te megismerve egy ilyen komolyabb gépet, amit mondjuk a tiédhez hasonló mértékben módosítunk, mennyit tudnál menni a ringen. Mondjuk egy kellemes kis M3-al vagy egy GT-R-rel  :whistling:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3142 Dátum: 2008.12.29 23:43:44 »
Hát nekem is nagy álmom egy igazi versenygépet kipróbálni egy hungaroringen,de nem tudom lesz e belőle valami.Egy nem módosított m3-mal megelégednék,de egy gtr maga az álom lenne.Nem merném neki nyomni annyira mint az enyémnek meg kéne ismerni előbb a kocsit,az meg pár kör alatt nem biztos hogy megvan annyira hogy nagyon jó időt tudjak menni vele..Most írt a srác hogy állítólag most vett 2 hete egy isf-et és kipróbálhatom tavasszal a ringen.Hát kemény lenne az biztos:-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3143 Dátum: 2008.12.29 23:51:34 »
Ja amúgy amire most rá vagyok kattanva az éppen ez vagyis amit ez tud:-)





Itt elrontja egyszer vagy 10másodpercre a dolgot a sofőr,azért lesz csak 3.,de nagyon durvákat mennek.

másik:




« Utoljára szerkesztve: 2008.12.29 23:53:22 írta Szuti »

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #3144 Dátum: 2008.12.30 10:52:06 »
Ma este?

Igen.

Igen, ott voltunk. Legalább láttam közelről felnyitott motorháztetővel egy 6. gen. Celicát GT 4 2000 ccm turbo. Jó gép kb 240-260 LE.
Én életemben először mentem itt ezen a pályán nem túl széles , és néhol elég trükkösen kanyargós , kicsit hibázol ott a betonoszlop. :nono:

Először 37.5-ös időt mentem utána már 37.0-t és a végére 36.1 is összejött. :sweatdrop:

A jobbak, mint pl. Szuti 34.5 34.8-as időket mentek. :clap:
Azért csak voltak jobb idők is...
Amikor először voltunk ott a vége felé már 34.1 34.2-ket mentünk nem beszélve Gab-ról aki lazán nyomta a 33 közepéket.. Szerintem a verseny-futamon már Szuti is belement a 33 végébe. Ehhez kéest a 34.5 34.8 elég soknak tűnik.

Lexusfan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: TS
« Válasz #3145 Dátum: 2008.12.30 11:43:24 »
Sziasztok!

Most szeretnék venni valami méregzsákot, de mivel Corollát sajnos már nem lehet újonnan venni így marad a használt lutrizás. :(
Két kiszemeltem van az egyik a Corolla TS másik a Yaris TS(az újabb). Yaris mellett szól hogy nagy macera árán de külföldön belehet újonnan szerezni viszont Corollához képest kisebb. Bár olyan szempontból előny hogy könnyebb mint a corolla és ezért jobban is mehet ugyanazzal a motorral.
Nem tudtok nekem ajánlani nem agyongyilkolt Corolla TS-t illetve Yaris TS-t innen magyarországról? Persze ha lenne 20 millám autóra akkor énis IS-F-et vennék :tt2: ::)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3146 Dátum: 2008.12.30 11:49:00 »
Ma este?

Igen.

Igen, ott voltunk. Legalább láttam közelről felnyitott motorháztetővel egy 6. gen. Celicát GT 4 2000 ccm turbo. Jó gép kb 240-260 LE.
Én életemben először mentem itt ezen a pályán nem túl széles , és néhol elég trükkösen kanyargós , kicsit hibázol ott a betonoszlop. :nono:

Először 37.5-ös időt mentem utána már 37.0-t és a végére 36.1 is összejött. :sweatdrop:

A jobbak, mint pl. Szuti 34.5 34.8-as időket mentek. :clap:
Azért csak voltak jobb idők is...
Amikor először voltunk ott a vége felé már 34.1 34.2-ket mentünk nem beszélve Gab-ról aki lazán nyomta a 33 közepéket.. Szerintem a verseny-futamon már Szuti is belement a 33 végébe. Ehhez kéest a 34.5 34.8 elég soknak tűnik.


Hát Kmr,sajna olyan rossz időket mentünk hogy el sem hiszem:-))Igazat beszél Tutinet...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3147 Dátum: 2008.12.30 11:53:24 »
Sziasztok!

Most szeretnék venni valami méregzsákot, de mivel Corollát sajnos már nem lehet újonnan venni így marad a használt lutrizás. :(
Két kiszemeltem van az egyik a Corolla TS másik a Yaris TS(az újabb). Yaris mellett szól hogy nagy macera árán de külföldön belehet újonnan szerezni viszont Corollához képest kisebb. Bár olyan szempontból előny hogy könnyebb mint a corolla és ezért jobban is mehet ugyanazzal a motorral.
Nem tudtok nekem ajánlani nem agyongyilkolt Corolla TS-t illetve Yaris TS-t innen magyarországról? Persze ha lenne 20 millám autóra akkor énis IS-F-et vennék :tt2: ::)

Hát ajánlani nemigazán tudok,de itt pl egy srác hirdette a sajátját talán másfél hónapja.Mennyit akarsz rászánni?Sztem ne gondolkodj hogy yaris vagy corolla ts egyértelműen corolla ha nem zavar a városi 10 körüli fogyasztás autópályán 9.Ha ez belefér akkor simán a cori.Próbálj ki egy yaris ts-t aztán ha pesti vagy akkor viszlek egy kicsit az enyémmel hogy legyen vigyor is az arcodon:-))Mondjuk ha újautót akarsz venni akkor gondolom a yaris lenne a megoldás.Én csak azt tudom hogy menetteljesítményben semennyit sem ad vissza a corihoz képest a yaris.Fürge kisautó és lehet vele viccelni,de nagyot ne várj tőle...Bár mintha yarisban is olvastam volna valamit hogy beletették ugyanezt a 2zzge mocit.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3148 Dátum: 2008.12.30 11:57:06 »
Ja amúgy aki a trdkuplungról kérdezett hogy milyen.Most már bekopott és szépen lehet használni városban is.meg kell szokni ennyi.Viszont rajtnál nagyon durván fog.Versenyeztem egy Clio 197-tel valamelyik éjjel és mindig megvolt az elején fél autóval az indulásnál annyival hamarabb fog a kuplung aztán jkicsivel többel mint ennyivel nyertem,pedig az elsőnél kipörgésgátlóval indultam.Érdekes volt,mert amíg nem érte el a 6250-et a gép addig a clio nyomatékosabb volt és kicsit közelített aztán felette meg nagyjából ugyanazt tudtuk.Megnéztem hogy a nyomatéka 215-ös...

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: TS
« Válasz #3149 Dátum: 2008.12.30 12:16:32 »
Sziasztok!

Most szeretnék venni valami méregzsákot, de mivel Corollát sajnos már nem lehet újonnan venni így marad a használt lutrizás. :(
Két kiszemeltem van az egyik a Corolla TS másik a Yaris TS(az újabb). Yaris mellett szól hogy nagy macera árán de külföldön belehet újonnan szerezni viszont Corollához képest kisebb. Bár olyan szempontból előny hogy könnyebb mint a corolla és ezért jobban is mehet ugyanazzal a motorral.
Nem tudtok nekem ajánlani nem agyongyilkolt Corolla TS-t illetve Yaris TS-t innen magyarországról? Persze ha lenne 20 millám autóra akkor énis IS-F-et vennék :tt2: ::)
A Yaris TS-ben ugyan 1,8-as motor van, de az csak síma dual vvt-i (ha jól tudom "csak" 130 ló), tehát nem ugyanaz mint a Cori TS-ben (192 ló).
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154