Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574346 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2925 Dátum: 2008.10.22 22:51:31 »
szuti.       
          friday hungaruring when u will go my be i will come with my friend  with cupra  after 2 pm ?


I'll go there in the morning ,cause I have to work in the afternoon....

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2926 Dátum: 2008.10.24 16:30:34 »
Ez volt ma a ringen mielőtt beállt volna a kuplungom.Hétfőn cserélik is...



Pont csatáztam 3 imprezával meg egy slickes v6-os alfával,de megállt a vidim is én s viszaváltásnál valami elment a kuplungban szóval nagyon bosszantó volt úgy hogy ráadásul tempóból a kanyar féktávon értem őket utol.Ez a fehér impreza ment előttem és beértem őt is...

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #2927 Dátum: 2008.10.24 18:39:06 »
Ez volt ma a ringen mielőtt beállt volna a kuplungom.Hétfőn cserélik is...



Pont csatáztam 3 imprezával meg egy slickes v6-os alfával,de megállt a vidim is én s viszaváltásnál valami elment a kuplungban szóval nagyon bosszantó volt úgy hogy ráadásul tempóból a kanyar féktávon értem őket utol.Ez a fehér impreza ment előttem és beértem őt is...

Sajnálom a kuplungod...
Hirtelen felindulásból végül is én is kimentem egy futamra, az utolsóra délután, kb 30 percet lehetett autózni, de a végére már nagyon sajnáltam a kisautót, már a fék is jó meleg volt a végén, meg ezek a gumik is már a végüket járják, és szép kis réteg le is kopott róluk, és beült a barázdákba, úgyhogy az utsó két kört már nem erőltettem annyira, de amúgy nagyon élvezetes volt, elférne egy sperr, meg slickek ::)
Kb én voltam a leggyengébb autóval, de azért volt 1-2 nagyobb hal, akivel tudtam tartani a lépést pedig 140 ló körül voltak.
Jah, volt egyOFF Ford Fusion, az 2 kört kapott, legalább valakinél jobb voltam :clap:

Volt kint egy Corolla TS, nemtudom ki volt vele, fekete volt.
Üdv!
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.24 18:41:35 írta Gleris »

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #2928 Dátum: 2008.10.24 19:35:05 »
Szuti,

Irtam reszleteket a kuplunggal kapcsolatban az Indexes Celica forumra, ugy latom ott gyakrabban vagy :-) Szolj ha kell valami.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2929 Dátum: 2008.10.24 20:17:29 »
Ez volt ma a ringen mielőtt beállt volna a kuplungom.Hétfőn cserélik is...



Pont csatáztam 3 imprezával meg egy slickes v6-os alfával,de megállt a vidim is én s viszaváltásnál valami elment a kuplungban szóval nagyon bosszantó volt úgy hogy ráadásul tempóból a kanyar féktávon értem őket utol.Ez a fehér impreza ment előttem és beértem őt is...

Sajnálom a kuplungod...
Hirtelen felindulásból végül is én is kimentem egy futamra, az utolsóra délután, kb 30 percet lehetett autózni, de a végére már nagyon sajnáltam a kisautót, már a fék is jó meleg volt a végén, meg ezek a gumik is már a végüket járják, és szép kis réteg le is kopott róluk, és beült a barázdákba, úgyhogy az utsó két kört már nem erőltettem annyira, de amúgy nagyon élvezetes volt, elférne egy sperr, meg slickek ::)
Kb én voltam a leggyengébb autóval, de azért volt 1-2 nagyobb hal, akivel tudtam tartani a lépést pedig 140 ló körül voltak.
Jah, volt egyOFF Ford Fusion, az 2 kört kapott, legalább valakinél jobb voltam :clap:

Volt kint egy Corolla TS, nemtudom ki volt vele, fekete volt.
Üdv!

Poccak volt a srác aki a fekete Ts-sel ment.Banyek Gratula!!!Egy sörrel minimum jövök.Amióta elkezdtem pályázni azóta osztok itt mindenkit hogy próbálja ki és senki sem merte hogy jajj mi lesz a drága pici autómmal.Szóval király vagy hogy kimentél és mentél...:-))A szememben legalábbis az!

Mozso olvastam köszi.Ezt is nézem,de senkinek semmi mondanivalója,csak én pattogok folyton...:-)
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.24 20:26:03 írta Szuti »

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #2930 Dátum: 2008.10.24 20:39:46 »

Poccak volt a srác aki a fekete Ts-sel ment.Banyek Gratula!!!Egy sörrel minimum jövök.Amióta elkezdtem pályázni azóta osztok itt mindenkit hogy próbálja ki és senki sem merte hogy jajj mi lesz a drága pici autómmal.Szóval király vagy hogy kimentél és mentél...:-))A szememben legalábbis az!

Mozso olvastam köszi.Ezt is nézem,de senkinek semmi mondanivalója,csak én pattogok folyton...:-)

Köszi!
Az autót igazából nem féltem, azért van, hogy használjam, de azért még ráférne egy-két cucc, amitól a kanyarban picit biztosabban tapad.
Üdv!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2931 Dátum: 2008.10.24 20:55:07 »

Poccak volt a srác aki a fekete Ts-sel ment.Banyek Gratula!!!Egy sörrel minimum jövök.Amióta elkezdtem pályázni azóta osztok itt mindenkit hogy próbálja ki és senki sem merte hogy jajj mi lesz a drága pici autómmal.Szóval király vagy hogy kimentél és mentél...:-))A szememben legalábbis az!

Mozso olvastam köszi.Ezt is nézem,de senkinek semmi mondanivalója,csak én pattogok folyton...:-)

Köszi!
Az autót igazából nem féltem, azért van, hogy használjam, de azért még ráférne egy-két cucc, amitól a kanyarban picit biztosabban tapad.
Üdv!

Ez érthető is.Gondolom majd most én is megkapom hogy nekem is szétment a kuplungom.Lehet,de ez is azért volt,mert egy impreza túl korán fékezett előttem és egy másik mellettem volt meg egy v6-os alfa is és ezért nem tudtam kikerülni.gy satu és visszaváltások 5-2-ig és 2-ben sok volt emiatt lenyomta a kuplungot.Mindegy a lényeg hogy így használom és tudom is hogy ha gáz van akkor az emiatt van..:-)Tehát azért van hogy használjam!!!.-)Kösz Gleris.

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #2932 Dátum: 2008.10.24 20:56:45 »
hi szuti.
               i see today also one  black  ts  in OMV when i wash my car there today  .i miss today the race i was working :sweatdrop:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #2933 Dátum: 2008.10.25 00:11:30 »
Poccak volt a srác aki a fekete Ts-sel ment.Banyek Gratula!!!Egy sörrel minimum jövök.Amióta elkezdtem pályázni azóta osztok itt mindenkit hogy próbálja ki és senki sem merte hogy jajj mi lesz a drága pici autómmal.Szóval király vagy hogy kimentél és mentél...:-))A szememben legalábbis az!

Múlt héten én is voltam az eurringen! Vagy az már nem is számít????  ::)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2934 Dátum: 2008.10.25 09:11:05 »
Poccak volt a srác aki a fekete Ts-sel ment.Banyek Gratula!!!Egy sörrel minimum jövök.Amióta elkezdtem pályázni azóta osztok itt mindenkit hogy próbálja ki és senki sem merte hogy jajj mi lesz a drága pici autómmal.Szóval király vagy hogy kimentél és mentél...:-))A szememben legalábbis az!

Múlt héten én is voltam az eurringen! Vagy az már nem is számít????  ::)

Dehogynem,de Te már voltál kakucson is és ott is nyomtad szóval az más...:-)))

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #2935 Dátum: 2008.10.25 10:11:28 »
Szuti,

Van infod, hogy pontosan honnan folyik az olaj? A valto melyik reszebol? Biztos valtoolaj az?
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2936 Dátum: 2008.10.25 10:16:06 »
Szuti,

Van infod, hogy pontosan honnan folyik az olaj? A valto melyik reszebol? Biztos valtoolaj az?

Ricsi azt mondta biztos.Motorolaj nem lehet,mert annak taljesen msá szaga van...

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #2937 Dátum: 2008.10.26 18:54:04 »
Sziasztok!

Erosen gondolkozom hogy faceliftes 1.6-os Corolla vagy pedig regebbi TS. Mennyivel jarok jobban/rosszabbul szerintetek ? Faceliftes TS lenne az igazi de abban az arkategoriaban mar lehet mas mellett dontenek. Olvastam hogy a faceliftes-ben a futomuvet atdolgoztak meg a mereviteseket is, illetve akkor kerult be az "aktiv" toronymerevito is meg par egyeb aprosag (kormany attetel is valtozott aszem) de kivancsi lennek a szakertok es tulajdonosok mit mondanak :)

Valaszokat elore is koszonom,

Udv,

Tom
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2938 Dátum: 2008.10.26 20:34:17 »
hali.Nekem a ts előtt 1.6-osom volt egy évig.Kipróbáltam egy ts-t és aztán 3-4 hónap múlva meg is vettem.Én olyan típus vagyok aki meg yaz autóval versenyző szellem.Ha szereted nyomni neki akkor mindegyiknek fogod.Én az 1.6-ossal 8körül jártam sztem és a ts-sel pedig ha kenem neki a városban akkor 11 ha nem akor olyan 9 és fél.Ha nem érdekel a fogyasztás akkor TS ha van pénzed akkor faceliftes.Én régebbit nem próbáltam,de nekem is azt tanácsolták hogy az újabbat vegyem.Nem bántam meg mondjuk az enyém eléggé át van alakítva pályázásra,de mondjuk hasonlíts össze 2 vidit és ott is lejön minden.
1.6:



Ts saját vidi:



van még mellette pár ami pályás,de azok azért nem ugyazat tudják mint egy alap ts.Mindenesetre sztem élményképpen sokkal jobb ha nem zavar hogy sokat eszik.Én lementem vele most egy nyaraláson 3000km-t főleg autópálya gond nélkül talán 9.2-es fogyival 4 személlyel tele csomagokkal.Kb 140-160-ig haladtam végig.Ez elég meggyőző sztem,de mondjuk a hungaroringen 1-1- nyílt nap alkalmával 25literes fogyi is kijön,de ez ugye akkor van ha csak a vezérlésváltás felett használod.Eddig 2 srác vett ts-t miután vittem őket és azóta is nagyon meg vannak elégedve a kocsival.Megbízható és nekem eddig semmi komoly gondom nem volt vele.Szépen megy a vezérlésváltás alatt is mert ott ugye 140pacit tud 6200-nál meg olyan rúgás van amit kb egy turbó tud csak sokkal szebb visítós hangja van. Én nagyon szeretem,mert normálk utcai közlekedésre is teljesen alkalmas még akkor is ha az enyém alatt keményebb futómű van,de pl tegnap vitt az egyik srác a gíári ts-ével és szépen is ment csendes is volt meg a futómű sem billegett.Szóval rendben van a kocsi teljesen.Mondjuk ez már a faceliftes.Ami sztem nem a legjobb azok a fékek.Normál használatban teljesen jól működik ha veszel bele ferodo betéteket ami az utcai sport akkor az is már jobb mint a gyári és ez 15eft szóval nem vészes.remélem segítettem a döntésben.Ha valami kérdésed van írj privit és elmondom amit tudni szeretnél...Hali.

teepee

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
Re: TS
« Válasz #2939 Dátum: 2008.10.26 21:29:45 »
Sziasztok,
a családban eladósorba került az alábbi linken látható TS. Ha megbízható helyről kerestek, szerintem érdemes kipróbálni. Én magam is vezettem néhányszor, és ismerve az előéletét, bátran merem ajánlani. Családi okok miatt vált szükségessé az eladása.

http://www.hasznaltauto.hu/2485759_toyota_corolla_2005

teepee 82.