Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565732 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2895 Dátum: 2008.10.20 09:58:34 »
Az időket legegyszerűbben stopperrel,vagy kamerával lehet mérni...Most pénteken lesz még egy nyílt nap a hungaroringen.Ha akartok oda ki tudtok jönni.2 kategória van 150 paci alatt és felette...Szóval a lehetőség adott!!!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2896 Dátum: 2008.10.20 10:40:40 »
Az időket legegyszerűbben stopperrel,vagy kamerával lehet mérni...Most pénteken lesz még egy nyílt nap a hungaroringen.Ha akartok oda ki tudtok jönni.2 kategória van 150 paci alatt és felette...Szóval a lehetőség adott!!!

A múltkor amikor voltál és linkeltél pár videót, akkor csak 150 feletti autók voltak, nem? Mintha mondtad volna, hogy a kis kategória vagy az alacsonyabból nem voltak... Én még nem tudom a pénteket mivel programfüggő, de nagyon szeretnék már kimenni!

leszilaci, tutinet, kis_andras, zorits, peti, ts888, kmr, Gleris, benji vagy a többiek közül tervezi valaki a pénteki nyílt napot a Hungaroringen? Ez az utolsó lehetőség már idén Szuti?

« Utoljára szerkesztve: 2008.10.20 10:42:21 írta ToTo »
Toyota Yaris T SPORT
153



kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #2897 Dátum: 2008.10.20 11:06:51 »
Az időket legegyszerűbben stopperrel,vagy kamerával lehet mérni...Most pénteken lesz még egy nyílt nap a hungaroringen.Ha akartok oda ki tudtok jönni.2 kategória van 150 paci alatt és felette...Szóval a lehetőség adott!!!

A múltkor amikor voltál és linkeltél pár videót, akkor csak 150 feletti autók voltak, nem? Mintha mondtad volna, hogy a kis kategória vagy az alacsonyabból nem voltak... Én még nem tudom a pénteket mivel programfüggő, de nagyon szeretnék már kimenni!

leszilaci, tutinet, kis_andras, zorits, peti, ts888, kmr, Gleris, benji vagy a többiek közül tervezi valaki a pénteki nyílt napot a Hungaroringen? Ez az utolsó lehetőség már idén Szuti?


Én ezt most kihagyom, a tegnapi euroring viszont király volt.  :clap:
Sajnos az 1550kg az 1550kg, és ez érződött is a kigyorsításoknál - úgyhogy mégegy érv a motor-projekt mellett.  :yes:
Az új futóművel viszont nagyon jó stabilan áll az autó, vagy csúszik keresztben...  ::)
Mivel most voltam először az euroringen, egyáltalán nem ismertem a pályát, épkézláb időt esélyem sem lett volna menni, és e mellett a motoromat sem akartam legyilkolni...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2898 Dátum: 2008.10.20 11:18:41 »
Úgy van hogy mindig van mind2 karegória,csak én az erősebben megyek,mert külön mennek fél órás váltásban....Szóval azért nem láthatóak vidin a kisebbek mert akkor az erősebbek pinehhek.Erről szól a nyílt nap.Amikor időmérős verseny van akkor ott nemihgazán van az enyémnél gyengébb autó kivéve a srác a 206 rc-vel.Akor azokon a vidiken azért nem lehet látni csak erősebbeket...Kmr bocs,hogy nem mutattam meg a pályát rendesen,nem voltam teljesen képben még amikor eljöttünk sem szóval next megyek 1-et előtted ha gondolod...Igen ez az utolsó nyílt nap a hungaroringen az euroringre lehet még menni,de nekem sztem ennyi volt erre az évre.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2899 Dátum: 2008.10.20 11:45:57 »
És a Hungaroringen a nyílt nap is időmérős vagy az inkább csak olyan kocsikázás?
Toyota Yaris T SPORT
153



kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #2900 Dátum: 2008.10.20 11:54:57 »
Kmr bocs,hogy nem mutattam meg a pályát rendesen,nem voltam teljesen képben még amikor eljöttünk sem szóval next megyek 1-et előtted ha gondolod...Igen ez az utolsó nyílt nap a hungaroringen az euroringre lehet még menni,de nekem sztem ennyi volt erre az évre.
Semmi gond, teljesen jól elvoltam így is. Persze van 1-2 kanyar amiben még most sem tudom pontosan hogy lehetnék a leggyorsabb, de ez az autó miatt is van, mivel ilyen körülmények között még azt sem ismerem. Eddig pályán csak Kakucson mentem vele, de ezzel a futóművel ég és föld, szóval szinte teljesen más a kocsi.
Inkább élvezkedtem a csúsztatásokkal, amiket itt nagyon jól lehetett csinálni köszönhetően a sok derékszögnél is élesebb kanyarnak.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2901 Dátum: 2008.10.20 12:03:39 »
És a Hungaroringen a nyílt nap is időmérős vagy az inkább csak olyan kocsikázás?

A nyílt nap csak gyakorlás főleg ezért is kamerázom hogy lássam az időket.Mg itt 3-szor 20 perc 9000ft a versenyen meg másfél óra 25ezer az időmérés miatt.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2902 Dátum: 2008.10.20 12:34:04 »

A nyílt nap csak gyakorlás főleg ezért is kamerázom hogy lássam az időket.Mg itt 3-szor 20 perc 9000ft a versenyen meg másfél óra 25ezer az időmérés miatt.

A racinsystems oldalán a következő van:

    * 3 menetes bérlet 7.000 HUF
    * 7 menetes bérlet 14.000 HUF
    * 10 menetes bérlet 18.000 HUF

Akkor felemelték 9-re?
Toyota Yaris T SPORT
153



kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #2903 Dátum: 2008.10.20 12:34:17 »
ToTo, Hungaroringre biztos nem szeretnék menni, a hosszú egyenesen sokat veszítenék, inkább valami kis-rövid pályára mennék, ahol nem jön ki olyan élesen, hogy csak 90lóerő a technika.... Inkább a futóművel tudok majd előnyt szerezni, le van ültetve, meg lesznek slickek  :innocent:
Esetleg ha nagyon rápörgök a témára, akkor tudok kölcsönkérni tuningdobozt, úgyis régóta ki akarom próbálni... De azt tudomásul kell venni, hogy ez egy dízel kisautó (sokak szemébe teherautó/munkagép) és nem pályaversenygépállat :1eye:
kisa
born to ride

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2904 Dátum: 2008.10.20 13:04:04 »

A nyílt nap csak gyakorlás főleg ezért is kamerázom hogy lássam az időket.Mg itt 3-szor 20 perc 9000ft a versenyen meg másfél óra 25ezer az időmérés miatt.

A racinsystems oldalán a következő van:

    * 3 menetes bérlet 7.000 HUF
    * 7 menetes bérlet 14.000 HUF
    * 10 menetes bérlet 18.000 HUF

Akkor felemelték 9-re?

Nem emeltek én emlékeztem rosszul.

Andris nem lenne gond az egyenesekkel sem,mert aztán a kanyarban egy csomót tudnál hozni a futóművel.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2905 Dátum: 2008.10.20 13:10:38 »
ToTo, Hungaroringre biztos nem szeretnék menni, a hosszú egyenesen sokat veszítenék, inkább valami kis-rövid pályára mennék, ahol nem jön ki olyan élesen, hogy csak 90lóerő a technika.... Inkább a futóművel tudok majd előnyt szerezni, le van ültetve, meg lesznek slickek  :innocent:
Esetleg ha nagyon rápörgök a témára, akkor tudok kölcsönkérni tuningdobozt, úgyis régóta ki akarom próbálni... De azt tudomásul kell venni, hogy ez egy dízel kisautó (sokak szemébe teherautó/munkagép) és nem pályaversenygépállat :1eye:

Hát igen, ahogy Szuti mondta, biztos tudnál hozni a kanyarokban mivel ültetve vagy... Amúgy a kedvenc témám egyike, milyen ültetés van az autó alatt és mekkora, és 1,4-es a moci?

Toyota Yaris T SPORT
153



kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #2906 Dátum: 2008.10.20 13:13:01 »
Andris nem lenne gond az egyenesekkel sem,mert aztán a kanyarban egy csomót tudnál hozni a futóművel.


De gond lenne, ismerem az autót, 110-120-ig se versenyautó, de utána végképp semmi... Gokartpályára való konfiguráció ::)
Bocsi, de a ring kedvéért nem autózok 400km-t. Ha már ennyit megyek, akkor legyen sikerélményem is  :yes:
kisa
born to ride

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #2907 Dátum: 2008.10.20 13:18:31 »
Hát igen, ahogy Szuti mondta, biztos tudnál hozni a kanyarokban mivel ültetve vagy... Amúgy a kedvenc témám egyike, milyen ültetés van az autó alatt és mekkora, és 1,4-es a moci?

minden info itt
még egy 215/45r17 szett kellene rá, meg egy pár ülésfűtés, és mindennel elégedett lennék  ::)
kisa
born to ride

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2908 Dátum: 2008.10.20 13:40:46 »
Zdoman ha ismeritek egy AE86-os corival megy slickekkel 4 dugattyús fékekkel kikönnyítve 140pacival 875 kilóval megy 2.23-at a ringen.Én 2.22-t tudok semi slick gumival.Szóval az nem rossz,mondjuk a súly lóerő arányunk közel azonos...Na mindegy .A lényeg hogy nem csak erős autóval lehet jót menni!!!
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.20 14:02:50 írta Szuti »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #2909 Dátum: 2008.10.20 13:49:17 »
Zdioman ha ismeritek egy AE86-os corival megy slickekkel 4 dugattyús fékekkel kikönnyítve 140pacival 875 kilóval megy 2.23-at a ringen.Én 2.22-t tudok semi slick gumival.Szóval az nem rossz,mondjuk a súly lóerő arányunk közel azonos...Na mindegy .A lényeg hogy nem csak erős autóval lehet jót menni!!!

Értelek bátyja, de nagyon jól tudod, milyen nehéz egy E12Corolla.... Azt is tudod, hogy 90le, az milyen kevés... kevesebb mint fele a Te lovaidnak...
Ami fevázoltál az szép és jó, irígylem is az AE86ot! DE fél tonnával könnyebb, és ~50%al erősebb is az az autó...  A pályázást nem a kisdízelnek találták ki, hiába nagyon univerzális, és nagyon takarékos, és nagyon...... jó autó, de nem pályaautó  :flowers:
A vitából kiszálltam :surrender: Nektek jó Ringezést :winkiss:
kisa
born to ride