Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565718 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: TS
« Válasz #2550 Dátum: 2008.06.07 02:59:55 »
Kari: Ha játszós autót akarsz, akkor kell venni egy S2-S4 et, azokat egy kb 200-300 ezres tuninggal 350 lóra lehet húzni, és ott veri szarrá a celicát ahol nem akarja kb..
Összkerék, állítható diffizárak, fullextra stb.

Ittvan pl ez:

http://www.hasznaltauto.hu/1864735_audi_s4_2000

De akár egy impreza, akár bármi más megteszi ugyanezt.... Egy olyan leonból mint az enyém kb 700e ft befektetéssel ki lehet hozni 330 lovat szintén. 
Szerintem 5.2m ftért az életbe el nem adják azt a celicát.



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2551 Dátum: 2008.06.07 09:39:48 »
Sztem most nincs teljesen igazad és azért ennyire ne szóld le a gépet,mert sztem nem reális amit írsz.Lehet hogy nem tartós a gép,ezt nem tudom de c2-Gáspár épített már cori ts-be is turbót és 12 körüli időt megy sztem ugyanezzel a konfiggal.Te  a Leonnal 15 elejét tudsz menni kb mint ahogy én is és 401 méteren 3 másodperc nagyon nagyon jó idő.Van egy srác a celicafórumon akinek egy 300pacis mr2-je van és ő tud menni 13 közepét,innentől kezdve a cori ts ad neki 1 másodpercet ami még mindíg irtózatosan sok.ezeket lesd meg....:





Ezt ő építette,dumáltam a sráccal amikor megláttam a vidit és azt mondta hogy könnyű dolgom lesz ha tuningolni akarom a gépet,mert egy magyar srác csinálta.Itt kiderült hogy gáspár volt aki csinálta és az ereje által sztem ugyanaz a konfig lehet mint a celicában.Ha jól tudom 11 körüli időt megy vogelsinger sanyi a 400pacis kipakolt slickgumis hondával és 11 végét az mr2 amit szintén a gáspár készített ami 400 pacis...

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
Re: TS
« Válasz #2552 Dátum: 2008.06.07 16:27:02 »
c2-Gáspár épített már cori ts-be is turbót
Hmm... Jó tudni már ugyis gondolkodtam h kéne adni neki egy turbót! :devil: :devil: :devil:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2553 Dátum: 2008.06.07 16:38:27 »
c2-Gáspár épített már cori ts-be is turbót
Hmm... Jó tudni már ugyis gondolkodtam h kéne adni neki egy turbót! :devil: :devil: :devil:
Van egy srác aki itthon egy 1.6-osba akar beletetetni a gáspárral 1 turbót az kb azt tudná mint egy ts én megelégednék egy blitz kompresszorral is,de horror az ára és kevesebbet hoz mint egy turbó...sajna.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2554 Dátum: 2008.06.07 17:39:56 »
Meg tudja mondani mondani valaki, hogy a  2005-ös TS Corolla és az én 1,4-es Corollámban lévõ rugók közt mi a különbség ?

Mennyit ültet a TS és erõsebbek , keményebbek e. Más a cikszámuk így valami különbség van köztük, csak nem tudom mi.

Kicserélném egy TS rugószettre a sajátjaimat ültetés miatt.

Amúgy sztem nem mondott jót a srác akit megkérdeztél a rugók miatt,mert a faceliftes ts 1.5 cm-vel lejjebb van mint a régi és ennyit tutira ültet szerintem...

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
Re: TS
« Válasz #2555 Dátum: 2008.06.07 22:51:39 »
hogy a gyári TS rugó nem ültet

Biztos nem ültet a gyári TS rugó mert ugyanaz mint a széria! A TS-nél a lengéscsillapitó más amiatt van lejjebb!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Lexusfan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: TS
« Válasz #2556 Dátum: 2008.06.08 11:14:27 »
Mikor lesz a Hungaroringen megint nyílt nap nem tudjátok?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2557 Dátum: 2008.06.08 11:58:36 »
Mikor lesz a Hungaroringen megint nyílt nap nem tudjátok?

Július 10.-én.Részleteket a www.racingsystem.hu-n tudsz megnézni.

darren

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: TS
« Válasz #2558 Dátum: 2008.06.08 12:27:35 »
Szia Szuti!
Te 15 elejét tudsz menni 0-400m-es gyorsuláson? Ha jól tudom, akkor neked csak sportszűrő van a kocsiban plusz motortuningként. Ennyit dob a teljesítményen, vagy egy alap ts is tudja ezt az időt? Egyszer én is voltam vele 16,2-t mentem, de nagy szembeszél volt, és a váltás sem volt tökéletes, mert még nem ismertem annyira az autót. Azóta belekerült a kocsiba egy k&n sportszűrőszett, meg azért már jobban is érzem a kocsit! Két hét múlva lessz egy éjszakai gyorsulási verseny, azon még kipróbálom mit tud, aztán versenyeken nem nyúzom többet a kocsit, mert igazábol nem azért vettem, csak kíváncsiságból viszem el!

darren

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: TS
« Válasz #2559 Dátum: 2008.06.08 12:39:50 »
hogy a gyári TS rugó nem ültet

Biztos nem ültet a gyári TS rugó mert ugyanaz mint a széria! A TS-nél a lengéscsillapitó más amiatt van lejjebb!
Nem tudom, hogy ültetett, e, de sokkal keményebb a futóműve, mint az 1,4-es korimé!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2560 Dátum: 2008.06.08 13:29:37 »
Szia Szuti!
Te 15 elejét tudsz menni 0-400m-es gyorsuláson? Ha jól tudom, akkor neked csak sportszűrő van a kocsiban plusz motortuningként. Ennyit dob a teljesítményen, vagy egy alap ts is tudja ezt az időt? Egyszer én is voltam vele 16,2-t mentem, de nagy szembeszél volt, és a váltás sem volt tökéletes, mert még nem ismertem annyira az autót. Azóta belekerült a kocsiba egy k&n sportszűrőszett, meg azért már jobban is érzem a kocsit! Két hét múlva lessz egy éjszakai gyorsulási verseny, azon még kipróbálom mit tud, aztán versenyeken nem nyúzom többet a kocsit, mert igazábol nem azért vettem, csak kíváncsiságból viszem el!

Én gyárilag az elején ugyanennyit mentem kb aztán amikor megtanultam rajtolni akkor 15.6-ot na az már sokkal jobb.Nekem van még benne egy könnyített lendkerék meg középdobtól egy kipuffrendszer.Amúgy a lendkerék számított valamit szerintem azt lehet látni ha összehasonlítok videókat a youtube-on az enyéimmel akkor gyorsabban megy fel a mutató.Amúgy nemrég voltunk eg gyorsuláson egy haverommal akinek szintén ts-e van,de teljesen gyári és az övével is mentem 15közepét szóval szerintem a te géped is tudja azt simán,csak jobban kéne hogy indulj egy kicsit,meg a váltásoknál a vezérlésváltás felett kell hogy tudd tartani a  gépet minden fokozatban.Hol vannak ilyen éjszakai gyorsulások?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2561 Dátum: 2008.06.08 16:01:41 »
Idézetet írta: Szuti
Van egy srác aki itthon egy 1.6-osba akar beletetetni a gáspárral 1 turbót az kb azt tudná mint egy ts...

Ennek mi értelme van Szuti???
Nem kötözködésképpen, tényleg érdekelne...

Nekem is kicsit érdekes,mert amennyibe kerül azért simán kapsz ts-t.Emellett ha már egy 1.6-ba tennék egy turbót akkor oda kelene jobb futómű,fék mindenképpen.Mondjuk egyedi lenne a gép az tuti és meglepetésautó is:-)Fórumos a srác,bár mostanában nem láttam beírni sehova.Utoljára azt mondta még hogy el van akadva kicsit a dolog gáspárnál.Meg ha kész lesz akkor megmutatja.Kiváncsi lennék.Elvileg a turbósat lehet húzni könnyen a ts-t meg sajna nem:-(((

Peti

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #2562 Dátum: 2008.06.08 16:15:48 »
Idézetet írta: Szuti


Nekem is kicsit érdekes,mert amennyibe kerül azért simán kapsz ts-t.Emellett ha már egy 1.6-ba tennék egy turbót akkor oda kelene jobb futómű,fék mindenképpen.Mondjuk egyedi lenne a gép az tuti és meglepetésautó is:-)Fórumos a srác,bár mostanában nem láttam beírni sehova.Utoljára azt mondta még hogy el van akadva kicsit a dolog gáspárnál.Meg ha kész lesz akkor megmutatja.Kiváncsi lennék.Elvileg a turbósat lehet húzni könnyen a ts-t meg sajna nem:-(((

Erre gondoltam én is, kérdés mennyire tudsz még húzni egy eleve felturbózott motort, a másik meg hogy hová tűnt a hsz-om :clown:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2563 Dátum: 2008.06.08 16:23:08 »
Erre gondoltam én is, kérdés mennyire tudsz még húzni egy eleve felturbózott motort, a másik meg hogy hová tűnt a hsz-om :clown:
De tényleg hova tűnt?Ha tele lennék lehet hogy tennék egy turbót rá én is aztán lecisszegnék mindnekit az útról:-)))
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.08 16:50:42 írta kleingy »

Peti

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #2564 Dátum: 2008.06.08 17:02:13 »
Ha tele lennék lehet hogy tennék egy turbót rá én is aztán lecisszegnék mindnekit az útról:-)))

Semmi se elég mi :devil: (én nem tennék turbót szívó mocira, pláne nem egy olyan szépen kihegyezettre, mint az 1.8vvtli ::))