Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565546 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Wik

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
TS
« Válasz #2535 Dátum: 2008.06.01 07:23:32 »
Idézetet írta: "kis_andras"
német autó? :mivan:
Eddig jó úton jártál... mi ez a nagy változás?  :nagymosoly:


Tudom! Én is japán párti lennék asszem, csak hát egyik havernak vw-e van és elég jó! És a mazda 3ból ami nekem tetszik sokkal kevesebb a választék mint a golfból. És a pénz nagy úr. Sokkal könyebb 20 potenciális autóból találni egy jót mint 3ból. Sajnos ez az igazság!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2536 Dátum: 2008.06.02 11:24:18 »
Szeva Szuti!

Bocs hogy eltûntem csak hát meló meg vizsgaidõszak meg ilyenek úgyhogy összetorlódtak kicsit a dolgok! Nem sértõdtem meg a chelsea miatt, mindenki annak szurkol akinek akar. Én a jelenlegi BL és angol bajnokság elsõ helyezettjének! :nagymosoly:  :kacsint:
Az autóra visszatérve. Az az igazság hogy osztottam, szoroztam, radíroztam és úgy gondolom hogy 4milla alatt nem nagyon éri meg ts-t venni. NA most amit én rászánnék az új autómra az közelebb van a 3hoz sõt nem lenne baj ha alatta maradna! SZóval a ts kilõve, mert agyonhajtottat nem szeretnék. De azért kíváncsi vagyok a véleményetekre mert eddig is nagyon segítõkészek voltatok(amit én nagyon köszönök)! A sima corolla nem hajt meg igazán. Szóval most golf V és mazda 3 között hezitálok de hajlok a németre inkább. 1.6 mocival. Nem fog engem repíteni de a célnak megfelel és biztonságos is eléggé. Szóval így állok jelenleg. GOndolkoztam még a3-os de nem tudom. Lécci mondjatok véleményt! Elõre is köszi!

Okés,semmi gond.Nekem ezelőtt 1.6-om  volt egy fekete 2004-es példány.Hát az is olyan gyönyörű volt hogy az csak na.Vettem rá oz titan felniket 16-os méretben és csodaszép volt...Emellett gyorsulásban is fürgébb volt mint a német 1.6-osok.Kívülről meg ugyanaz mint a ts ha a sport változatot veszed.Nekem sol volt és arra vettem 2 oldalsó szoknyát amivel még sportosabb lett.Amúg yaz a3 egy lomha dög vezettem egy 2006-ost 1.6-os mocival,de nem hasonlítanám az 1.6-os corollához.A csajomnak 1.4-ese volt ami ugye 97 pacis és az is nagyon fürge volt ahhoz képest:-)Szóval ha tetszik a ts akkor egy sima corit is meg lehet csinálni szépen,mert ugyanaz az alakja...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2537 Dátum: 2008.06.02 11:35:53 »
Csá Szuti!

Nah mi a helyzet... wazz nem láttam már jó ideje uj vidiket a youtubeon tőled :S

Kezdek aggódni :)

Megint volt egy mini toyo tali... volt egy celica carl sainz 300lovas, 3ts :) azaz 900Ló gyűlt össze sporonban múlt héten!

Srácok ma este is megyek, lesz valami?:)

Üdv:

Zor

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2538 Dátum: 2008.06.02 11:49:50 »
Hát most voltam lent balcsin és tegnap este amikor jöttünk vissza akkor kicseréltem a bal elsőt,mert már látszott pár helyen a szövet az oldalán meg amikor levettem akkor a futófelületen is és hatalmas vihar volt így minta nélkül meg nem akartam bevállalni az utat.Szóval most kis pihi lesz,amíg nem veszek 2 gumit a régi paradákhoz.:-)Aztán majd megint nekiugrok a dolgoknak:-)Kezdetnek az rx8 ellen akarok majd menni.Most pénteken megvolt egy integra...Aszonta  a sofőr szomorkodva hogy most vette egy vti helyett.Hát nem örült amikor fél autóval vertem 2-szer is:-)Egyébként kiszakítom majd a kopott abroncsot hogy megnézzem mennyire vastag a fala csak kiváncsiságból...Sajna itt nálunk lehetetlen összehozni egy ilyen jó kis talit.Max én tudnék talizni magammal akkora itt a lelkesedés,legalábbis a sportosabb kategóriából...:-)

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #2539 Dátum: 2008.06.02 12:50:36 »
Wik, a Corolla 1,6-os motorja jobb egy számmal, mint a Golfé vagy a Mazdáé. A futóműve gyengébb ezeknél, más téren felveszi a versenyt. Az 1,6-osok közül számomra egyértelműen a legjobb választás a Corolla (ahogy az 1,4-esek között is). A TS-nél vannak jobb sportváltozatok, de a polgári verziók közül nem látom, miért kellene mást venni.

BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
Re: TS
« Válasz #2540 Dátum: 2008.06.02 17:46:14 »
Hát most voltam lent balcsin és tegnap este amikor jöttünk vissza akkor kicseréltem a bal elsőt,mert már látszott pár helyen a szövet az oldalán meg amikor levettem akkor a futófelületen is és hatalmas vihar volt így minta nélkül meg nem akartam bevállalni az utat.Szóval most kis pihi lesz,amíg nem veszek 2 gumit a régi paradákhoz.:-)Aztán majd megint nekiugrok a dolgoknak:-)Kezdetnek az rx8 ellen akarok majd menni.Most pénteken megvolt egy integra...Aszonta  a sofőr szomorkodva hogy most vette egy vti helyett.Hát nem örült amikor fél autóval vertem 2-szer is:-)Egyébként kiszakítom majd a kopott abroncsot hogy megnézzem mennyire vastag a fala csak kiváncsiságból...Sajna itt nálunk lehetetlen összehozni egy ilyen jó kis talit.Max én tudnék talizni magammal akkora itt a lelkesedés,legalábbis a sportosabb kategóriából...:-)

Mennék én veled de eléggé ugyanazt tudta a kocsink. Hozom vele a gyári gyorsulást 100-ra ami 6.8, a helyedben lemérném újra azt a 7.2-det, nem lett-e kevesebb időközben véletlenül.. :)


Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2541 Dátum: 2008.06.02 18:12:56 »
Igen ez tényleg így volt és írtam már többször hoyg sztem most az enyém is már 7 alatt  van,de így hogy ki voltak pakolva az ülések valszeg még jobb volt egy kicsivel.Kéne még valami motortuning amiről lemegy kerek 6-ra,de ez ugye álom marad:-)))Kompresszort nem teszek bele,de van más ötletem:-)))Az integrás srác is meg én is nagyot néztünk,de ez mondjuk az indulásnál a toyo gummáknak is köszönhető:-)))Next majd akkor nyomok valamit ha lesz használható gumim megint,mert most a pótkerékkel nem akarok erőlködni...Szólok úgyis:-)))
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.02 18:23:54 írta kleingy »

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
Re: TS
« Válasz #2542 Dátum: 2008.06.06 07:07:36 »
Szerdán este voltam Bécsben! Hmm... Tök fura volt h akit bekostoltam az mind vette a lapot és egyböl ment a butulás,csak kár h nem ismerem annyira ki magam és sötét is volt, de azért egy uj 325xi megkapta a magáét! Nézett is a gyerek rendesen! :eek:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2543 Dátum: 2008.06.06 08:45:39 »
Szerdán este voltam Bécsben! Hmm... Tök fura volt h akit bekostoltam az mind vette a lapot és egyböl ment a butulás,csak kár h nem ismerem annyira ki magam és sötét is volt, de azért egy uj 325xi megkapta a magáét! Nézett is a gyerek rendesen! :eek:

Az jó,mert az asszem 218 pacis,bár kicsit nehezebb,de a nyomatéka sokkal jobb asszem 270:-)))

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2544 Dátum: 2008.06.06 08:49:07 »

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
Re: TS
« Válasz #2545 Dátum: 2008.06.06 16:18:52 »
Az élet 6200 felett kezdõdik!

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
Re: TS
« Válasz #2546 Dátum: 2008.06.06 16:23:21 »
Szuti neked milyen gumi van fenn a verdán?  O0
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2547 Dátum: 2008.06.06 17:00:31 »
Szuti neked milyen gumi van fenn a verdán?  O0
Nekem toyo proxes r888,de paradát veszek majd a toyo-t meg hagyom pályára.Egyben van a gép naggyon durván 1100kilóhoz durva a 333 paci.Mennék vele 1-et kiváncsi lennék mennyire lehet az aszfaltra vinni a nyomatékot!

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
Re: TS
« Válasz #2548 Dátum: 2008.06.06 21:59:19 »
Szuti neked milyen gumi van fenn a verdán?  O0
Nekem toyo proxes r888,de paradát veszek majd a toyo-t meg hagyom pályára.Egyben van a gép naggyon durván 1100kilóhoz durva a 333 paci.Mennék vele 1-et kiváncsi lennék mennyire lehet az aszfaltra vinni a nyomatékot!

Ha nem lenne futó hitelem meg is venném sztem!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: TS
« Válasz #2549 Dátum: 2008.06.07 02:47:10 »
Szuti neked milyen gumi van fenn a verdán?  O0
Nekem toyo proxes r888,de paradát veszek majd a toyo-t meg hagyom pályára.Egyben van a gép naggyon durván 1100kilóhoz durva a 333 paci.Mennék vele 1-et kiváncsi lennék mennyire lehet az aszfaltra vinni a nyomatékot!

Ha nem lenne futó hitelem meg is venném sztem!



EZT nenagyon.... :) Én ismerem ezt az autót, tudom hogy kié volt. Mondjuk úgy, hogy ez volt a tapasztalatgyűjtő és teszt kocsi a C2nél és akkor irtó finoman fogalmaztam :)
Ez ha jóltudom a harmadik- negyedik motorja kb a kocsinak, volt ez nitrós még az elején (2 motor kuka is lett tőle....)

A szárny tudtommal azért kellett hátra, mert 260-270 felett behintázott a hátulja a kocsinak... Szóval megkímélt.... :)

Inkább a C2 MR2-t vedd meg, abba már legalább egy kipróbált konfig került, annyit nem is versenyeztek vele, mint ezzel.