Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565756 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #2520 Dátum: 2008.05.24 12:36:38 »
Tegnap este lejöttem balcsira és volt egy kis kitérõm mert hazavittem egy haveromat.Na meg is állított a rendõr és meg is akart büntetni,mert eléggé lekoptattam az elsõ gumijaimat  a hungaroringen csütörtökön és emiatt nekiállt szarakodni.Úgy kezdte hogy iratokat elkért mindent.Ablak le,mondom hátul van a kabátomban mindenem.Kiszálltam,de nem állítottam le a kocsit.Papírokat odaadtam és mondtam hogy leállítom a kocsit.3an voltak 2 sárgatrikós meg 1 lufifejû.Erre a lufifejú hát az jó lesz....Utánna nézegeti a gumit.Szól a papíros ***inak hogy nézze csak meg az elejét...Odaér az ember,erre rámszól az lufis hogy na tekerje csak ki a kormányt.A haverom már röhögött,én is de csak belülrõl...Akartam mondani hogy ha ki tudom tekerni a hátsókat akkor elenged?:-)Persze nem mondtam...Aszondja maga pályagumit használ,hát mondom ez nem pályagumi,csak félig.Aszondja a valahanyadik paragrafus kimondja hogy 16mm a minimum.Mondom kicsit lekopott,de amint hazaérek cserélem meg hogy egy lagziba megyünk holnap meg blablabla bûnbánó pofával.Ezalatt a haveromtól is elkérték a személyijét.Na az meg régi fajta volt 14éves korában készült képpel.Aszondja na erre is ráférne a csere nem?Mondjuk igeeen.Haveromat kérdezi mikor született aszondja november 30 aszondja az nem lehet,mert ide szeptember van írva a haverom mondja akkor nézzük meg együtt hát november volt,de az ellenõrzésnél amikor rákérdezett rádión akkor vitatkozott az ügyeletessel hogy nézze meg még1szer,mert november nem lehet 30napos.Az volt...Nekem pár hónapja elrepedt a jogsim még múltkor és lelamináltam hogy bírja még a strapát.Erre azt mondja ez meg okirathamisítás a kémtörvény 9,paragrafusának a 6.pontja ezt mondja ki.Mondom akkor vegyük le róla a mûanyagot és akkor az is rendben lehet.Szóval érdekes beszélgetésen voltunk túl amikor végül is elengedettminden nélkül csak szólt hogy cseréljem te a gumit amint megtehetem...A lagzi amire jöttem meg még csak most kezdõdik 4-kor.Miután visszaültünk a kocsiba szartunk a röhögéstõl  20 percen keresztül...

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
TS
« Válasz #2521 Dátum: 2008.05.24 21:39:21 »
Pályagumit használ? Miért nem mondtad neki hogy "Há' aótópályára vettem õket"  :nagymosoly:
Azért mondjuk majd esõben vigyázz velük...

Ezt a személyit viszont nem értem... Legjobb tudomásom szerint ha érvényes, akkor semmi köze hozzá hogy milyen fénykép van benne.
Én is nyolcadikos vagyok benne  :lol:  
Már egyszer meghosszabbították, akkor a hátsó lapra tettek egy frissebb képet, de mondjuk már az is õsrégi. Viszont még így is 2012-ig érvényes.
Sztem megvárom az E-SZIG-et, majd akkor cserélek..

Az ablakokért nem szoktak szólni?

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2522 Dátum: 2008.05.25 08:45:55 »
Úgy kell megállni h lehuzod mindkét elsõt a többit meg szabad sötétiteni! :nagymosoly:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
TS
« Válasz #2523 Dátum: 2008.05.25 13:53:56 »
Idézetet írta: "SchKar"
Úgy kell megállni h lehuzod mindkét elsõt a többit meg szabad sötétiteni! :nagymosoly:


 :lol:  Átlátszó... mármint a trükk, nem az abkak..   :lol:
De gondolom mûködik a rend õreinél...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2524 Dátum: 2008.05.27 14:18:51 »
Hát sztem olcsóbb is meg tutibb is ha ültetõ rugot veszel spécin a tipusodhoz, metr a TS futómûve más mint a simáé... a Rugói nem olyan kemények, meg ha nagyobb kerekeket akarsz rá, akkor a progressziv rugó sokat jelent (nem ér bele a kasztnba a kerék :D )

35 ezer az FK meg az Einbach rugó a gépedhez!

Sztem ezen gondolkozz!

Üdv:
Z

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2525 Dátum: 2008.05.27 14:22:59 »
HI all!

Eladnám az alu felnimet, Brock B6 17" 8,5" 4X100 conti sport contact 2 es gumi 2000Km futott a felni meg a gumi!

180 000 Huf ért     amúgy -> Felni darabja 55 400 Huf volt.
                                       Gumi 205/50  37 400 Huf volt

Azaz sztem jó ár érte!

Jah sérülés + karc mentes!

Byz:

Zorán

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2526 Dátum: 2008.05.27 14:24:06 »
Idézetet írta: "zorits"
Hát sztem olcsóbb is meg tutibb is ha ültetõ rugot veszel spécin a tipusodhoz, metr a TS futómûve más mint a simáé... a Rugói nem olyan kemények, meg ha nagyobb kerekeket akarsz rá, akkor a progressziv rugó sokat jelent (nem ér bele a kasztnba a kerék :D )

35 ezer az FK meg az Einbach rugó a gépedhez!

Sztem ezen gondolkozz!

Üdv:
Z



Én 15-ért odaadnám neki,azért kéne megtudni hogy jók e azok az övére.Az olcsóbb mint a 35...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2527 Dátum: 2008.05.27 14:35:33 »
Szuti Keveset kérsz értE!!!!

Ennyiért wazz én is meg veszem, hogy legyen pót!

Amúgy az széria corollához képest 1,5cm ültet!

Üdv:
Z

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2528 Dátum: 2008.05.27 14:37:33 »
Ha kell leviszem ha arra járok,de nem akarok lehúzni senkit,nekem meg minek legyen itthon:-)

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2529 Dátum: 2008.05.27 16:17:15 »
Idézetet írta: "zorits"

Amúgy az széria corollához képest 1,5cm ültet!

Ez nem biztos h így van! Az enyémben most ugyanolyan ültetõrugók vannak benn mint az 1.6-osban és lejjebb van mer felülök vele olyan helyeken ahol a régivel nem! Sztem a lengéscsillapitok mások és azok miatt van lejjebb 1,5 centivel! Ugyhogy most a TS ugyanazokkal a rugokkal 1,5 centivel lejjebb van mint az 1.6 ha jol gondolom!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
TS
« Válasz #2530 Dátum: 2008.05.27 17:15:29 »
a facelift utáni TS rugója ültet csak 1.5cm-t !
Nekem a kisdízelbe facelift elõtti TS rugószett volt, tökéletesen kompatibilis (a sedanba és a kombiba is) .  DE NEM ÜLTET!

Szuti, tényleg nagyon olcsón adod, (mért érzed lehúzásnak ha egy 70ezer ft-os örök garanciás GYÁRI motyót nem mélyen áron alol adsz el?) bár én 30as irányáron adnám, de persze rugalmas vagyok, mer nekem is csak foglalja a helyet, de így is mindenki fél tõle, mer állítólag kemény.....

Amúgy a tapasztalatom szerint jó a TS rugó, érezhetõen keményebb, ámde még komfortosabb... Nem kell vigyázni a padka fölé álláskor, nem ér le sehol az autó, de a tapadás és az optika mindenekelõtt :mrgreen:
A Mátrába füred-parád útvonalon majd 1percet jelent a TS rugó a gyárihoz képest, további 1:20at az ültetés a TS-el szemben, bár az út hõmérséklete mindig más volt, de forgalom nélküli idõk :nagymosoly:
kisa
born to ride

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2531 Dátum: 2008.05.27 19:55:20 »
Neki kell,nekem nem feleslegesen áll itt nálam,ha kell neki akkor vigye ennyi.Nem tudok vele csinálni semmit úgysem.Szóval ennyiért adom én is úgy emlékszem hogy 1.5cm-t ültet.Ha valaki azt gondolja a ts rugó kemény akkor beülhet az enyémbe így az eibach rugókkal koni gátlókkal.Na az kemény!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí:-)
« Válasz #2532 Dátum: 2008.05.31 00:40:13 »
Ma kapott egy fekete integra egy fél autónyit a vácin este:-)mondjuk plusz 1 személlyel voltak és távolodtam ami azt jlenti hogy olyan 1100kg,de nálam bent vannak a hátsó ülések is:-)Sajna ugyanennyit kaptam egy vti-tõl ami ki volt könnyítve,de a gyerek tiltásról indult és ott is tartotta az 1-es végéig.Aztán a következõben én mentem el ennyivel és ezt tartottam:-)Jövõhéten egy rx8-cal megyek.Az egyik haverom fõnöke most akarja eladni és kihívott.Az ugyanennyi kiló és 231 paci 211Nm.6.4 a gyári gyorsulása,de mondjuk a hátsó kerék miatt.Na majd meglátjuk milyen lesz állóból,meg gurulóból is:-)

Wik

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
TS
« Válasz #2533 Dátum: 2008.05.31 16:53:18 »
Szeva Szuti!

Bocs hogy eltûntem csak hát meló meg vizsgaidõszak meg ilyenek úgyhogy összetorlódtak kicsit a dolgok! Nem sértõdtem meg a chelsea miatt, mindenki annak szurkol akinek akar. Én a jelenlegi BL és angol bajnokság elsõ helyezettjének! :nagymosoly:  :kacsint:
Az autóra visszatérve. Az az igazság hogy osztottam, szoroztam, radíroztam és úgy gondolom hogy 4milla alatt nem nagyon éri meg ts-t venni. NA most amit én rászánnék az új autómra az közelebb van a 3hoz sõt nem lenne baj ha alatta maradna! SZóval a ts kilõve, mert agyonhajtottat nem szeretnék. De azért kíváncsi vagyok a véleményetekre mert eddig is nagyon segítõkészek voltatok(amit én nagyon köszönök)! A sima corolla nem hajt meg igazán. Szóval most golf V és mazda 3 között hezitálok de hajlok a németre inkább. 1.6 mocival. Nem fog engem repíteni de a célnak megfelel és biztonságos is eléggé. Szóval így állok jelenleg. GOndolkoztam még a3-os de nem tudom. Lécci mondjatok véleményt! Elõre is köszi!

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
TS
« Válasz #2534 Dátum: 2008.05.31 20:34:34 »
német autó? :mivan:
Eddig jó úton jártál... mi ez a nagy változás?  :nagymosoly:
kisa
born to ride