Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1552406 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7425 Dátum: 2010.10.15 16:38:12 »
A futásteljesítmény is ki van kötve?
Ilyen szigorú és megdönthetetlen feltételekkel nehéz lesz TS-t találni azon az áron, amit körvonalaztál. De azért szurkolunk :)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7426 Dátum: 2010.10.15 16:40:04 »
Szerintem max forgalomba helyezésűt... azért Te sem pöcsöltél keveset  :flowers: Jösz este?

Akkor már egyáltalán nem pöcsöltem, amikor az ára számomra elérhető lett. 3 milláért nem tudtam volna megvenni. Addig persze nem keveset.
Deee... Megérte pöcsölni.
Most úgy néz ki, hogy megyek. Olahjojo-nak is vinnem kell a megrendelését :)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: TS
« Válasz #7427 Dátum: 2010.10.15 17:06:01 »
Bizony, Én is megyek :)
Ez az öt év eléggé furi kikötés...Még Vakator árkikötését megértem, ez volt nálam is, csak egy nullával kevesebb, de tuti előélet...én tőlem meg kap az autó gazdagon...
Józsi vagyok :-)

celicáss

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7428 Dátum: 2010.10.15 18:08:51 »
A Tsport corollákat 2005ben gyártották utoljára!!!!!!!! És útána vége a toyota sport szárnyalásának!!! sok választásod nem lesz!!! van még 2 hónapod, hogy 5 "éves" Ts corit találj
Azt azért tud, hogy a piaci ára 2.8-3,2m alsó hangon.  Ha alatta találsz az ajándék!!
A kettes szinkron a gyengélyük. figyelj rá. sok sikert a vásárláshoz!!!!

 
Én is a Szutiét ajánlom mert ismerem az autót. jól megy és még meg is áll!!))))) nem úgy mint a gyári

ÉS Szutié legalább tuti, hogy megkapott minden gondoskodást Ricsiéknél...  :whistling:

Így van, Szutié a legjobb TS a kint hirdetettek közül. :)

ridavee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: TS
« Válasz #7429 Dátum: 2010.10.15 18:35:40 »
A futásteljesítmény is ki van kötve?
Ilyen szigorú és megdönthetetlen feltételekkel nehéz lesz TS-t találni azon az áron, amit körvonalaztál. De azért szurkolunk :)

Mivel én még elég fiatal vagyok (22) és nem tudtam egyenlőre "csak" 1,5m-et összegyűjteni kocsira, szüleim azt mondták megszponzorálnak plusz eggyel, ami tudom nagyon jó dolog meg milyen jó nekem (ami tényleg így van), viszont emiatt ebben az árkategóriában nézelődhetek, az ő kikötése pedig az hogy 5 évnél ne legyen idősebb és ne egy agyonhasznált autó legyen (magyarul akármit kinézek, neki is rá kell bólintania). Műszaki ember révén ő is tudja, hogy egy többet használt de karbantartott kocsi jobb vétel, mint egy kevés kilométeres amit hozzá nem értő tulaj hajtott Ennek ellenére az évjárat tekintetében elég "konzervatív". Tulajdonképp a piros színű TS úszott be a képbe mert "megfelelt a feltételeknek" (ár, évjárat, km). Tudjuk ez a kocsi nem jött össze, de annyi eredménye lett hogy a próba után teljesen megfertőződtem és tulajdonképpen már csak CTS-re vágynék igazán, annyira megtetszett ez a típus :szemez:.

Remélem így már tiszta vizet öntöttem a pohárba és mindenki számára elfogadható magyarázatot tudtam adni a dolgok miértjére. Azt meg nagyon köszönöm hogy mindenki ennyire segítőkész és sok infóval ellát, ez tényleg baromi hasznos!!! :hug: :hug: :hug:
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.15 18:37:19 írta ridavee »

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #7430 Dátum: 2010.10.15 18:53:26 »
Ismét beigazolódott, hogy az enyém a legtutibb... :) Annyi km-rel, és még épp 5 éves... :)
2006-ban már nem volt TS Corolla? Mintha láttam volna 2006-os évjáratút is.

Nem volt, akkor azt vettem volna, de mar leirtak elobb is...
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7431 Dátum: 2010.10.16 01:44:56 »
Ismét beigazolódott, hogy az enyém a legtutibb... :) Annyi km-rel, és még épp 5 éves... :)
2006-ban már nem volt TS Corolla? Mintha láttam volna 2006-os évjáratút is.

Nem volt, akkor azt vettem volna, de mar leirtak elobb is...

Jólvanna, értem én. Csak láttam olyat, amit 2006-os évjárattal hirdettek, innen jött a "nem-értésem". Ok, akkor az, amire emlékszem 2006-os első forgalomba helyezésű volt.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7432 Dátum: 2010.10.16 01:49:56 »
Ridavee!
Mit mondjak, szerettem volna 22 éves fejjel 1,5 millát összelapátolni valahogy :) Nem sikerült... Igen, örülhetsz, hogy ez a helyzet.
Csak valahogy az öregedékkel meg kellene értetni, hogy ha már beleszerettél ebbe a típusba, és ragaszkodnak ezekhez a feltételekhez, akkor az számodra rövid időn belül plátói szerelemmé alakul át... Nem akar itt Téged senki semmire rábeszélni, csakhát amit mondasz, abban a formában elég nehezen kivitelezhető. De talán nem lehetetlen... :)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

jrtom

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 111
Re: TS
« Válasz #7433 Dátum: 2010.10.16 22:00:02 »
Azért az csúnya lenne ha attól a 150 kilós utánfutótól megnyúlna a kasztni még ha a futón van is 300 kiló cumó. Meg én nem piacozok és nem húzom magam után minden nap mint a csiga a házát. Remélem ezt az évi 3-4 alkalmat kibírja és nem lesz 10 centivel hosszabb a TS hátulja. :D Egyépként Sportkocsi ide vagy oda ugyan az a hátulja mint a sima Corollának és csak a rugó meg a gátlók mások. Nem tudom, hogy milyen kocsitok volt aminek szétcseszte a hátulját a futó de akkor talán nem két háromszorosan túlterhelt utánfutóval kellett volna vele menni vagy nem trélert kellett volna húzni vele. Nem tudom mivel foglalkozol, de biztos nem láttál még alulról autót, én a szakmámból kifolyólag mindennap többet is és a corollának egész masszív alváza van és csak ajánlani tudom a vonóhorgot mert sokat merevít a kasztni hátulján ugyanis gyárilag nincs semmi a lökös alatt. Mondjuk a TS-nél van hátul is a gátlóknál, de ez egy plussz a lökös alatt. ;)

Dúrva....

MOst ugrottam ki kajálni Fváron, és láttam a Tatai TS-t amit megaraktatok venni.... szembejött velem egy srác vezette, az üléshuzatról ismertem meg :) :) :) :) :) Nagyon Trééééé [rohog]
Aztán kb 150m-re láttam szembejött egy világos ezüst TS-is utánfutóval.... nah az is gáz... sokan nem is sejtik, hogy egy ilyen könnyű kocsinak mennyire *** az utánfutó... elnyúlik a kasztni, aztán már az életben nem fogja helyre rakni a hátsó futóművet...

Nekem/ünk van 2 személykocsi amivel vonattunk ezt azt... minde2ő nehezebb és van benne anyag, 3-4év vontatást bírt ki, aztán meglehet nézni a futóművet...
Szóval, hanyagolja szerintem a vonohorgot aki rászán már ennyi pénzt egy sportkocsira, nem arra való... inkább vegyen 2-3 kilőért egy göncöt, amivel vontatgat!

Habár nem az én kocsim, de én ilyen vonóhorgos szuperkocsit nem vennék, az tuti....

Corolla TS, Facelift

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re: TS
« Válasz #7434 Dátum: 2010.10.17 17:00:41 »
Én is azt mondom, hogy ha egy utánfutó elbxxa a hátsó futóművet, akkor igen-igen komoly szerkezeti-merevségi gondok vannak az autóval. Kivéve, ha egy újrafeltámasztott exhalott TK-s kocsiról beszélünk, sufnijavítással. Maradjunk annyiban, hogy a TS (főleg a faceliftesek) nem arról híresek, hogy gond lenne a merevségükkel... Ráadásul nem is a futóműhöz van a vonóhorog rögzítve tudtommal, hanem az alváz kifejezetten erre a célra kialakított rögzítési pontjához.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: TS
« Válasz #7435 Dátum: 2010.10.17 17:20:07 »
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

jrtom

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 111
Re: TS
« Válasz #7436 Dátum: 2010.10.17 17:24:05 »
Köszi a megerősítést!  :clap:
Én használom az autómat és arról már ne is beszéljünk, hogy a magyar utak ártanak a legjobban a futóműnek és nem egy utánfutó  ;)

Én is azt mondom, hogy ha egy utánfutó elbxxa a hátsó futóművet, akkor igen-igen komoly szerkezeti-merevségi gondok vannak az autóval. Kivéve, ha egy újrafeltámasztott exhalott TK-s kocsiról beszélünk, sufnijavítással. Maradjunk annyiban, hogy a TS (főleg a faceliftesek) nem arról híresek, hogy gond lenne a merevségükkel... Ráadásul nem is a futóműhöz van a vonóhorog rögzítve tudtommal, hanem az alváz kifejezetten erre a célra kialakított rögzítési pontjához.

Corolla TS, Facelift

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re: TS
« Válasz #7437 Dátum: 2010.10.17 17:28:04 »
ötéves TS olcsóért
Ez a motorcserés!!! Sima vvti moci van benne, nem vvtl-i!!! Ezért sincs odaírva a lóerő, mert az csak 140paci!!! :flowers: :ph34r:
...és, mielőtt vakator megkérdezné: Neeeeem, ebben nincsen lift, sem előre, sem hátra. :D :lol: ;)
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.17 17:36:43 írta bepi81 »
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

jrtom

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 111
Re: TS
« Válasz #7438 Dátum: 2010.10.17 17:30:23 »
Ez szép és jó csak a SZÍVE nem TS. Meg asszem törött is volt, de ez nem biztos. Ebben egy sima 1,8-as moci van. VVTI

ötéves TS olcsóért
Corolla TS, Facelift

celicáss

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7439 Dátum: 2010.10.17 18:35:00 »
ötéves TS olcsóért
Ez a motorcserés!!! Sima vvti moci van benne, nem vvtl-i!!! Ezért sincs odaírva a lóerő, mert az csak 140paci!!! :flowers: :ph34r:
...és, mielőtt vakator megkérdezné: Neeeeem, ebben nincsen lift, sem előre, sem hátra. :D :lol: ;)

Attól, hogy nem TS azért a 140 lovacskás motorral téged még lazán otthagy.
Egyébként ezt inkább bontani kéne és alkatrészenként adni.