Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1552278 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7410 Dátum: 2010.10.15 13:28:25 »
Dúrva....

MOst ugrottam ki kajálni Fváron, és láttam a Tatai TS-t amit megaraktatok venni.... szembejött velem egy srác vezette, az üléshuzatról ismertem meg :) :) :) :) :) Nagyon Trééééé [rohog]
Aztán kb 150m-re láttam szembejött egy világos ezüst TS-is utánfutóval.... nah az is gáz... sokan nem is sejtik, hogy egy ilyen könnyű kocsinak mennyire *** az utánfutó... elnyúlik a kasztni, aztán már az életben nem fogja helyre rakni a hátsó futóművet...

Nekem/ünk van 2 személykocsi amivel vonattunk ezt azt... minde2ő nehezebb és van benne anyag, 3-4év vontatást bírt ki, aztán meglehet nézni a futóművet...
Szóval, hanyagolja szerintem a vonohorgot aki rászán már ennyi pénzt egy sportkocsira, nem arra való... inkább vegyen 2-3 kilőért egy göncöt, amivel vontatgat!

Habár nem az én kocsim, de én ilyen vonóhorgos szuperkocsit nem vennék, az tuti....
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7411 Dátum: 2010.10.15 13:30:27 »
Nem akarok semmi jot, vagy rosszat irni, de szerintem ez egy masik autos altal okozott parkolasi gond...vonohorog...hiaban nem te mesz neki. Nem ezen volt Brock felni?
NEm, az!!
Az enyém amelyiken Brock B6 van :p
Ez a Schkar-é... ha emlékeztek még rá - anno aktívkodott de már nincs közöttünk!

Szuti meg én ismerjük őket... :szemez:


Már kb 2szer kérdezted, a forumon meg 4szer is kint volt... olvass vissza ;)

és a Tiéd melyik?
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7412 Dátum: 2010.10.15 13:39:45 »
Lehet. sorry. de már kicsit zavaros a TS-ekkel kapcsolatos sok infó. Elvesztem néha a fonalat.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7413 Dátum: 2010.10.15 13:43:20 »
Dúrva....

MOst ugrottam ki kajálni Fváron, és láttam a Tatai TS-t amit megaraktatok venni.... szembejött velem egy srác vezette, az üléshuzatról ismertem meg :) :) :) :) :) Nagyon Trééééé [rohog]
Aztán kb 150m-re láttam szembejött egy világos ezüst TS-is utánfutóval.... nah az is gáz... sokan nem is sejtik, hogy egy ilyen könnyű kocsinak mennyire *** az utánfutó... elnyúlik a kasztni, aztán már az életben nem fogja helyre rakni a hátsó futóművet...

Nekem/ünk van 2 személykocsi amivel vonattunk ezt azt... minde2ő nehezebb és van benne anyag, 3-4év vontatást bírt ki, aztán meglehet nézni a futóművet...
Szóval, hanyagolja szerintem a vonohorgot aki rászán már ennyi pénzt egy sportkocsira, nem arra való... inkább vegyen 2-3 kilőért egy göncöt, amivel vontatgat!

Habár nem az én kocsim, de én ilyen vonóhorgos szuperkocsit nem vennék, az tuti....


Hoppá.... bocs, kicsit OFF, de most épp ide illik...
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

ridavee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: TS
« Válasz #7414 Dátum: 2010.10.15 14:37:07 »
Dúrva....

MOst ugrottam ki kajálni Fváron, és láttam a Tatai TS-t amit megaraktatok venni.... szembejött velem egy srác vezette, az üléshuzatról ismertem meg :) :) :) :) :) Nagyon Trééééé [rohog]
Aztán kb 150m-re láttam szembejött egy világos ezüst TS-is utánfutóval.... nah az is gáz... sokan nem is sejtik, hogy egy ilyen könnyű kocsinak mennyire *** az utánfutó... elnyúlik a kasztni, aztán már az életben nem fogja helyre rakni a hátsó futóművet...

Nekem/ünk van 2 személykocsi amivel vonattunk ezt azt... minde2ő nehezebb és van benne anyag, 3-4év vontatást bírt ki, aztán meglehet nézni a futóművet...
Szóval, hanyagolja szerintem a vonohorgot aki rászán már ennyi pénzt egy sportkocsira, nem arra való... inkább vegyen 2-3 kilőért egy göncöt, amivel vontatgat!

Habár nem az én kocsim, de én ilyen vonóhorgos szuperkocsit nem vennék, az tuti....


Na arról épp lecsúsztam, bár a bácsi azt mondta hogy egy budapesti fiatal házaspár vette meg, igazából már lényegtelen. A fekete 3 ajtós TS nem Aaroné (vagy pontosan nem tudom hogy kell írni a nevét)? :?: Néztem már többször is, de sajnos elég megdönthetetlen kikötés az 5 év körüli kor, ez a feketécske pedig már 6 éves. Valaki tud valamit erről az autóról?
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.15 14:39:08 írta ridavee »

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7415 Dátum: 2010.10.15 15:23:00 »
Na arról épp lecsúsztam, bár a bácsi azt mondta hogy egy budapesti fiatal házaspár vette meg, igazából már lényegtelen. A fekete 3 ajtós TS nem Aaroné (vagy pontosan nem tudom hogy kell írni a nevét)? :?: Néztem már többször is, de sajnos elég megdönthetetlen kikötés az 5 év körüli kor, ez a feketécske pedig már 6 éves. Valaki tud valamit erről az autóról?

Emiatt az 5 ev miatti kriterium miatt fogsz lecsuszni egy csomo jo vetelrol... Tulajtol fugg, hogy milyen az auto allapota. Lehet, hogy veszel vegul egy 4.5 eves CTS-t ami sokkal sz***bb allapotban van mint egy 7 eves...  :flowers:
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.15 15:49:37 írta pzs »

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7416 Dátum: 2010.10.15 15:42:15 »
...sajnos elég megdönthetetlen kikötés az 5 év körüli kor, ez a feketécske pedig már 6 éves.

...és ki írta elő ezt a megdönthetetlen kikötést?

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7417 Dátum: 2010.10.15 15:48:12 »
A Tsport corollákat 2005ben gyártották utoljára!!!!!!!! És útána vége a toyota sport szárnyalásának!!! sok választásod nem lesz!!! van még 2 hónapod, hogy 5 "éves" Ts corit találj
Azt azért tud, hogy a piaci ára 2.8-3,2m alsó hangon.  Ha alatta találsz az ajándék!!
A kettes szinkron a gyengélyük. figyelj rá. sok sikert a vásárláshoz!!!!

 
Én is a Szutiét ajánlom mert ismerem az autót. jól megy és még meg is áll!!))))) nem úgy mint a gyári

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #7418 Dátum: 2010.10.15 15:57:52 »
A Tsport corollákat 2005ben gyártották utoljára!!!!!!!! És útána vége a toyota sport szárnyalásának!!! sok választásod nem lesz!!! van még 2 hónapod, hogy 5 "éves" Ts corit találj
Azt azért tud, hogy a piaci ára 2.8-3,2m alsó hangon.  Ha alatta találsz az ajándék!!
A kettes szinkron a gyengélyük. figyelj rá. sok sikert a vásárláshoz!!!!

 
Én is a Szutiét ajánlom mert ismerem az autót. jól megy és még meg is áll!!))))) nem úgy mint a gyári

ÉS Szutié legalább tuti, hogy megkapott minden gondoskodást Ricsiéknél...  :whistling:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

ridavee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: TS
« Válasz #7419 Dátum: 2010.10.15 16:08:36 »
A Tsport corollákat 2005ben gyártották utoljára!!!!!!!! És útána vége a toyota sport szárnyalásának!!! sok választásod nem lesz!!! van még 2 hónapod, hogy 5 "éves" Ts corit találj
Azt azért tud, hogy a piaci ára 2.8-3,2m alsó hangon.  Ha alatta találsz az ajándék!!
A kettes szinkron a gyengélyük. figyelj rá. sok sikert a vásárláshoz!!!!

 
Én is a Szutiét ajánlom mert ismerem az autót. jól megy és még meg is áll!!))))) nem úgy mint a gyári

Köszi a jókívánságot bízom benne hogy fogok találni egy megfelelő kocsit.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7420 Dátum: 2010.10.15 16:14:40 »
Kezdek agyhúgykövet kapni ettől az 5évtől.... még 2hónap és a világon nem lesz 5évesnél fiatalabb belőle... emiatt kizárni a jó vételeket.....

ettől függetlenül hajrá!

ridavee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: TS
« Válasz #7421 Dátum: 2010.10.15 16:18:37 »
Én jelenleg egy jó vételt sem tudok abban az árkategóriában amit én megengedhetek magamnak, 5év ide vagy oda. De ha ez másképp van légy szíves szóljatok rögtön  ::)!

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #7422 Dátum: 2010.10.15 16:22:45 »
Ez esetben meg a legnagyobb butaság az évet kikötni. Ezerszer inkább egy ismert előéletű, megbízható autót keress. A hirdetett TS-ek 90%-ával gáz van, legalábbis amennyire követem a topicot. Az év lényegtelen. Az én Corimat is ezért vettem 8 évesen. Pont lehetett volan 6-7 évest venni a pénzből, de csak xarokat találtam. Emmeg jó.  ;)
         

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7423 Dátum: 2010.10.15 16:33:17 »
Ismét beigazolódott, hogy az enyém a legtutibb... :) Annyi km-rel, és még épp 5 éves... :)
2006-ban már nem volt TS Corolla? Mintha láttam volna 2006-os évjáratút is.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7424 Dátum: 2010.10.15 16:37:28 »
Szerintem max forgalomba helyezésűt... azért Te sem pöcsöltél keveset  :flowers: Jösz este?