Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1552754 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ridavee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: TS
« Válasz #7395 Dátum: 2010.10.14 10:49:38 »
Minek szóljon mikor már szóltak, hogy itt a fórumon is hirdetnek TS-t ???
És pont 2005-öst, 5 ajtósat.
Addig válogatsz, amíg lemaradsz arról is, amit még hirdetnek és akkor már csak törtet vehetsz. Ami jó azt viszik ha sokat gatyázol.

Nem tudom melyik autóra gondolsz, de szerinte célravezetőbb lenne ha nem utalnál rá hanem felvilágosítanál. Én nem tudtam róla hogy a fórumon bárki hirdet ilyen autót Szutit leszámítva, de vele már találkoztam. Ha esetleg van más, várom az infot :hug:!
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.14 10:56:37 írta kleingy »

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7396 Dátum: 2010.10.14 10:53:41 »
Persze, ebben is van valami. Én kb. egy éve nézegettem már a kocsikat (mindenfélét), volt olyan, amit kinéztem a neten, és egy nap alatt elvitték "előlem". Meg se tudtam nézni élőben. Persze így utólag már nem bánom, mert akkor most nem lenne az, ami... Ami tetszik, minden szempontból jó, ki tudod fizetni, azzal ne várj, de azért kapkodni nem kell. Mondjuk ennél a pirosnál nem merült fel, hogy lefoglalózod? (mivel megállapodtatok, és végülis csak idő kérdése lett volna, hogy mikor jön össze a valódi üzlet.)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

ridavee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: TS
« Válasz #7397 Dátum: 2010.10.14 11:04:36 »
Minek szóljon mikor már szóltak, hogy itt a fórumon is hirdetnek TS-t ???
És pont 2005-öst, 5 ajtósat.
Addig válogatsz, amíg lemaradsz arról is, amit még hirdetnek és akkor már csak törtet vehetsz. Ami jó azt viszik ha sokat gatyázol.

Nem tudom melyik autóra gondolsz, de szerinte célravezetőbb lenne ha nem utalnál rá hanem felvilágosítanál. Én nem tudtam róla hogy a fórumon bárki hirdet ilyen autót Szutit leszámítva, de vele már találkoztam. Ha esetleg van más, várom az infot :hug:!

Én vittem magammal foglaló papírt és pénzt is, de nem kerül rá sor. Miután felajánlottam a 2.3-at azt mondta, hogy neki akkor rá kell fizetnie a hitelre és nem tudja egy az egyben kiváltani ebből a pénzből. De konkrétan nem alkudozott, azt mondta kér pár napot amíg talál egy kocsit és hív, plusz azt is említette hogy addig is leveszi a hirdetést és hív feltétlenül ha jelentkezik más. Ezek alapján nem volt túl korrekt az ember, mert ezekből az infokból számomra egyértelműen az jött le hogy a kocsit nekem adja el csak várni kell kicsit. Mindezek után nem hívott majdnem egy hétig, majd én fölhívtam és megkérdeztem hogy az árat kevesli-e, erre az volt a válasz hogy nem. Mindegy ez elúszott, majd csak lesz más.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #7398 Dátum: 2010.10.14 11:06:56 »
Nem így akarta a sors... ez van... talán akkor sem lettél volna boldogabb, ha megveszed és kiderül, hogy van valami hibája! Türelem... nézd meg vakivakit neki is összejött!

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7399 Dátum: 2010.10.14 11:20:29 »
Minek szóljon mikor már szóltak, hogy itt a fórumon is hirdetnek TS-t ???
És pont 2005-öst, 5 ajtósat.
Addig válogatsz, amíg lemaradsz arról is, amit még hirdetnek és akkor már csak törtet vehetsz. Ami jó azt viszik ha sokat gatyázol.

Nem tudom melyik autóra gondolsz, de szerinte célravezetőbb lenne ha nem utalnál rá hanem felvilágosítanál. Én nem tudtam róla hogy a fórumon bárki hirdet ilyen autót Szutit leszámítva, de vele már találkoztam. Ha esetleg van más, várom az infot :hug:!

Enyém is 5ajtós, és sér mentes - és történetesen árulom ;)
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

ridavee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: TS
« Válasz #7400 Dátum: 2010.10.14 11:34:52 »
Ez igaz, de sajnos nekem konkrét kikötés hogy 5 év körüli legyen, a tied mindjárt 6, bár szép állapotban van úgy tűnik. A másik pedig hogy kissé drága nekem  :no:. Mivel még fiatal vagyok ezért "némi" szülői hátszéllel tudom csak nyélbe ütni a kocsivásárlást, egyedül még nem tudtam volna ennyi pénzt összegyűjteni, emiatt viszont nekik vétójoguk is van a vásárlás terén, ami kissé megnehezíti a dolgokat ilyen szempontból.That is the whole story.

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7401 Dátum: 2010.10.14 12:54:20 »
Ez igaz, de sajnos nekem konkrét kikötés hogy 5 év körüli legyen, a tied mindjárt 6, bár szép állapotban van úgy tűnik. A másik pedig hogy kissé drága nekem  :no:. Mivel még fiatal vagyok ezért "némi" szülői hátszéllel tudom csak nyélbe ütni a kocsivásárlást, egyedül még nem tudtam volna ennyi pénzt összegyűjteni, emiatt viszont nekik vétójoguk is van a vásárlás terén, ami kissé megnehezíti a dolgokat ilyen szempontból.That is the whole story.
Semmi gond, türelem tornaterem! Sokaknál így kezdődött... ;)
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

deaks

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re: TS
« Válasz #7402 Dátum: 2010.10.14 14:13:43 »
Enyém is 5ajtós, és sér mentes - és történetesen árulom ;)
Zorits1: Azért remélem engem sem felejtesz el majd visszahívni :)

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7403 Dátum: 2010.10.14 16:14:01 »
Enyém is 5ajtós, és sér mentes - és történetesen árulom ;)
Zorits1: Azért remélem engem sem felejtesz el majd visszahívni :)

Te vagy az első a listán -  még vannak 2en de csak mögötted prioritásban!!! ;) Várom, hogy szóljanak, aztán viszem és intézem a dolgokat... aztán hívlak is!
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7404 Dátum: 2010.10.15 11:18:24 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-4128614

Ezt nézte már valaki? Nem tűnik rossznak. Bár ahogy nézem, valami az elejével lehetett, mert a rendszámtábla már egyengetve van...
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: TS
« Válasz #7405 Dátum: 2010.10.15 11:31:39 »
Nem akarok semmi jot, vagy rosszat irni, de szerintem ez egy masik autos altal okozott parkolasi gond...vonohorog...hiaban nem te mesz neki. Nem ezen volt Brock felni?
Józsi vagyok :-)

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7406 Dátum: 2010.10.15 13:15:36 »
Ridavee!

Ezt nem nézted meg?
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7407 Dátum: 2010.10.15 13:16:07 »
Nem akarok semmi jot, vagy rosszat irni, de szerintem ez egy masik autos altal okozott parkolasi gond...vonohorog...hiaban nem te mesz neki. Nem ezen volt Brock felni?

Lehet bármi, csak a tulaj tudhatja...
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Zorits1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: TS
« Válasz #7408 Dátum: 2010.10.15 13:21:12 »
Nem akarok semmi jot, vagy rosszat irni, de szerintem ez egy masik autos altal okozott parkolasi gond...vonohorog...hiaban nem te mesz neki. Nem ezen volt Brock felni?
NEm, az!!
Az enyém amelyiken Brock B6 van :p
Ez a Schkar-é... ha emlékeztek még rá - anno aktívkodott de már nincs közöttünk!

Szuti meg én ismerjük őket... :szemez:
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.15 13:23:05 írta Zorits1 »
"6200Rpm; where the life keeps getting impressive" :)

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #7409 Dátum: 2010.10.15 13:23:37 »
Nem akarok semmi jot, vagy rosszat irni, de szerintem ez egy masik autos altal okozott parkolasi gond...vonohorog...hiaban nem te mesz neki. Nem ezen volt Brock felni?
NEm, az!!
Az enyém amelyiken Brock B6 van :p
Ez a Schkar-é... ha emlékeztek még rá - anno aktívkodott de már nincs közöttünk!

Szuti meg én ismerjük őket... :szemez:


és a Tiéd melyik?
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."