Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1585445 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5955 Dátum: 2010.05.14 16:25:07 »
!!!!!!!!!!!!!
HELP!!!!!
az adóbevallásnál most akkor fel kell tüntetni a 170lóerő feletti autót? a munkaügyön nálunk azt mondták nem kell, viszont más azt mondja külön fel kell tünteni.
Tud valaki ebben segiteni?

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5956 Dátum: 2010.05.14 23:11:15 »
Én sajnos nem értek hozzá, de én mindenféleképpen kerülném az adórendőrséget!!!!!!!!!!!!!!!!  :D
Toyota Yaris T SPORT
153



kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #5957 Dátum: 2010.05.18 10:47:36 »
most, május 20-ig
Az szja-hoz kell beadni, 1042-es nyomtatványon.
További részletek itt.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #5958 Dátum: 2010.05.18 13:45:11 »
most, május 20-ig
Az szja-hoz kell beadni, 1042-es nyomtatványon.
További részletek itt.
Mindenképp a bejegyzett tulajdonosnak kell feltűntetnie ezt a bevalláson, lízing esetén a lízingbeadó cég.
TS forever:)

MéRegzsák

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5959 Dátum: 2010.05.18 16:40:27 »
most, május 20-ig
Az szja-hoz kell beadni, 1042-es nyomtatványon.
További részletek itt.
DANKE!!!:)

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #5960 Dátum: 2010.05.18 17:41:51 »
Én is éppen most utaltam el...

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5961 Dátum: 2010.05.21 16:57:59 »
TS Kompresszor  :D :D


kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #5962 Dátum: 2010.05.21 17:00:57 »
Tuti, én nem is értem. Ilyen baromi olcsó, te meg több százezret költesz rá.  :surrender: :D [rohog]
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5963 Dátum: 2010.05.24 18:34:29 »
Nagyon király volt a nyílt nap,lassan lesz videó is róla Kis Andrissal a fedélzeten:-))

Amúgy teljesen jó volt a futómű és minden klappolt az utolsó etapig,ott felforraltam a fékolajamat és azt hittük,hogy szétment a váltó,vagy a féltengely,de mint kiderült "csak" lelazult a jobb első kerék és amiatt zörgött szóval minden okés,csak fékolajat kell cserélnem.

Ami nagyon tetszett az az,hogy Khan is ment és Aaron plusz Pzs is és sztem jók voltak ahogy én láttam.Elég sok mindenkit vittem,egyedül 1 alkalommal sem sikerült mennem és sztem etaponként 2 ember vittem és 5 alkalommal voltam pályán.Azt lehetett látni,hogy kanyarban nagyon jönnek a skalpok,de egyenesben még most is kevés az autóm.Most ugye már van intercoolerem is,de még 20 perc után kicsit most is felment az olajhőfok.Sztem ki fogom vágatni a mociháztetőt és akkor ott el tud menni majd  a kompi által termelt forró levegő.

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5964 Dátum: 2010.05.24 19:40:16 »
Valoban nagyon jo volt  :clap:. Koszonom  az instrukciokat, nagyon hasznosak voltak :flowers:.
Bar igy elsore az ido nem volt rossz szerintem boven van meg hova fejlodni a gepnek is meg nekem is.
Orulok, hogy fekolajcserevel megusztad a dolgot.

Elalamo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
  • 2002 E12 1,6 16V
Re: TS
« Válasz #5965 Dátum: 2010.05.24 20:00:26 »
Nagyon király volt a nyílt nap,lassan lesz videó is róla Kis Andrissal a fedélzeten:-))

Amúgy teljesen jó volt a futómű és minden klappolt az utolsó etapig,ott felforraltam a fékolajamat és azt hittük,hogy szétment a váltó,vagy a féltengely,de mint kiderült "csak" lelazult a jobb első kerék és amiatt zörgött szóval minden okés,csak fékolajat kell cserélnem.

Ami nagyon tetszett az az,hogy Khan is ment és Aaron plusz Pzs is és sztem jók voltak ahogy én láttam.Elég sok mindenkit vittem,egyedül 1 alkalommal sem sikerült mennem és sztem etaponként 2 ember vittem és 5 alkalommal voltam pályán.Azt lehetett látni,hogy kanyarban nagyon jönnek a skalpok,de egyenesben még most is kevés az autóm.Most ugye már van intercoolerem is,de még 20 perc után kicsit most is felment az olajhőfok.Sztem ki fogom vágatni a mociháztetőt és akkor ott el tud menni majd  a kompi által termelt forró levegő.

Én is jól éreztem Magam családostól, nagyon komoly a géped Szuti ;) Eddig menet közben még nem láttam... Durva volt amikor a Mustang GT-t toltad le, pont nem volt kéznél a fényképező, sajna.

Ha lecserélem a szétnyúzott fékjeim akkor tuti kipróbálom én is hogy muzsikál komolyabb használatnál a TS rugó + TS stab kombó. Bár a 15-ös virsli gumiktól kicsit félek - de Sityu Spor+-os köre is nagy élmény volt, szóval számíthattok Rám a következő nyílt napon.

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5966 Dátum: 2010.05.24 20:07:43 »
...felforraltam a fékolajamat...

Íjj, olcsón megúsztad, sokkal csúnyábbnak tűnt hang alapján.  :1eye:

----------

Én is jól éreztem magam, bár amikor az előttem nyomuló A4 elnézett egy kanyart, és muszáj volt rázókövet fognom, mire elment a kormányszervó, besz4rtam rendesen. :D Reboot óta - kopp-kopp - nincs gond. Sityu mondta, hogy mérjünk köridőt, 2:43-2:45 között volt mind a 4 mért karika, ez pilótacsere nélkül csak akkor lett volna jobb, ha az az A4 nincs útban. Megyek legközelebb is, és nem érdekel, hogy ez az autó abszolút nem élményautózásra termett, gyakorlatilag mindenen lehetne nagyon sokat javítani.

Szuti mellett Mozso is jól kente neki, kívülről nézve két S2000-essel is pariban volt, pedig azok pályára termesztett bigyók.

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5967 Dátum: 2010.05.24 20:13:28 »
Nagyon király volt a nyílt nap,lassan lesz videó is róla Kis Andrissal a fedélzeten:-))

Amúgy teljesen jó volt a futómű és minden klappolt az utolsó etapig,ott felforraltam a fékolajamat és azt hittük,hogy szétment a váltó,vagy a féltengely,de mint kiderült "csak" lelazult a jobb első kerék és amiatt zörgött szóval minden okés,csak fékolajat kell cserélnem.

Ami nagyon tetszett az az,hogy Khan is ment és Aaron plusz Pzs is és sztem jók voltak ahogy én láttam.Elég sok mindenkit vittem,egyedül 1 alkalommal sem sikerült mennem és sztem etaponként 2 ember vittem és 5 alkalommal voltam pályán.Azt lehetett látni,hogy kanyarban nagyon jönnek a skalpok,de egyenesben még most is kevés az autóm.Most ugye már van intercoolerem is,de még 20 perc után kicsit most is felment az olajhőfok.Sztem ki fogom vágatni a mociháztetőt és akkor ott el tud menni majd  a kompi által termelt forró levegő.

Nekem is nagyon tetszett az egész nap! Nagyon jó volt a társaság és a gépek is kitettek magukért!  :clap:

Első 2 vidi:



www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: TS
« Válasz #5968 Dátum: 2010.05.24 20:14:14 »
Ááá , de jó , örülök hogy nem ment gallyra semmi  :clap: :clap:

Mentem Én is 2 etapot az IS -el, háát  [rohog] [rohog] nagyon óvatos voltam, de azért a gumik kicsit megsínylették.
Legközelebb kissebb guminyomással kell mennem.

Nagyon király volt a nyílt nap,lassan lesz videó is róla Kis Andrissal a fedélzeten:-))

Amúgy teljesen jó volt a futómű és minden klappolt az utolsó etapig,ott felforraltam a fékolajamat és azt hittük,hogy szétment a váltó,vagy a féltengely,de mint kiderült "csak" lelazult a jobb első kerék és amiatt zörgött szóval minden okés,csak fékolajat kell cserélnem.

Ami nagyon tetszett az az,hogy Khan is ment és Aaron plusz Pzs is és sztem jók voltak ahogy én láttam.Elég sok mindenkit vittem,egyedül 1 alkalommal sem sikerült mennem és sztem etaponként 2 ember vittem és 5 alkalommal voltam pályán.Azt lehetett látni,hogy kanyarban nagyon jönnek a skalpok,de egyenesben még most is kevés az autóm.Most ugye már van intercoolerem is,de még 20 perc után kicsit most is felment az olajhőfok.Sztem ki fogom vágatni a mociháztetőt és akkor ott el tud menni majd  a kompi által termelt forró levegő.
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5969 Dátum: 2010.05.24 20:16:01 »
- de Sityu Spor+-os köre is nagy élmény volt...

Enyém a megtiszteltetés, örülök, hogy cégünket választotta..... :D :D :D ;)