Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1581293 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: hali.
« Válasz #2475 Dátum: 2008.05.19 13:38:28 »
Idézetet írta: "Szuti"
Idézetet írta: "ToTo"
Wik, vegyél TS-t, de Yaris változatban...  :kacsint:

Toto,tudjuk hogy jól megy a géped és mielõtt leírnád huszadszorra igen egyszer lerajtoltál/Csak hogy mindenkinek tiszta legyen akko vettem a kocsit 3000-rõl rajtoltam és elváltottam a 2-est,de aztán visszavágtam.Ennek ellenére nyertél,de azért nem 1 kat a 2 kocsi.Lymphater ment az euroringen a yaris ts-sel és nagyon jó idõt ment ahhoz képest.Asszem 0.42-t,de sztem 1.27-et simán tud a gépe ha jobban tudja az íveket és kicsit jobban odateszi a gépet...


Csak húztalak Szuti, ne vedd már magadra, ja meg nem is írtam le annyiszor, csak 15-ször...  :nyelv:  :mivan:  :ordog: Tisztában vagyok én is azzal, hogy teljesen más kategória a két autó, ha Wiknek van rá anyagi fedezete, akkor vegyen csak Corolla TS-t, remélhetõleg tudtok majd neki segíteni!  :wink: Amúgy nálam is elõfordul ritkán, hogy elváltom a 2-est, szal nincs gáz, lehet hogy majd legközelebb én váltom el és így te nyersz, de amúgy tök mindegy...

Milyen versenyed lesz csütörtökön kint a ringen?
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2476 Dátum: 2008.05.19 14:05:22 »
Toto:-)

Nem vettem magamre,eddig is vállaltam ami történt:-)))

Az sbkm által szervezett verseny lesz csüt.Eléggé ki van a bal elsõ gumim.Minta 1 mm sincs rajta és nem lehet kapni most épen sehol így elég necces hogy kibírja e vagy sem.2 óra alatt lehet menni annyit amennyit csak akarunk.Elszállni semmiképpen nem akarok vele,mert annyit nem ér meg a dolog.Majd meglátom sikerül e szerezni valahonnan...

Wik

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
TS
« Válasz #2477 Dátum: 2008.05.19 17:04:43 »
Szevasztok! A péntek sajnos nem jó mert zötyögök vidékre, szóval a szerda este lenne megfelelõ! Örülnék ha Ts te is ráérnél. És tényleg ott tudnátok lenni mind a ketten! :kormom:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2478 Dátum: 2008.05.19 18:02:29 »
Idézetet írta: "Wik"
Szevasztok! A péntek sajnos nem jó mert zötyögök vidékre, szóval a szerda este lenne megfelelõ! Örülnék ha Ts te is ráérnél. És tényleg ott tudnátok lenni mind a ketten! :kormom:


Nekem okés lehet,majd dumáljuk meg hol talizzunk...8-ig melózok,de sztem 11körül lenne a legjobb,mert akkor nincs nagy forgalom...

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
TS
« Válasz #2479 Dátum: 2008.05.19 20:33:27 »
Idézetet írta: "zorits"

Neked meg honnan van  TTE dobod ts77? :)
SchKarival u a abba a hibába estünk 7-8ezer km után megint zörög a láncfeszítõnk! :S
Szal ennyit errõl :(


Na tippelhetsz kettõt hogy honnan szereztem!  :nagymosoly:

7-8 ezer kilométer után? Uhh ez szarul hangzik, aszonták a szervízben hogy kb. 50-60E km-enként kell számítani cserére, ha full városban használja az ember.. Én most járok pont 7-8E kilométerre a cserém után, de szerencsére semmi jele még a csörgésnek-hörgésnek.

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
TS
« Válasz #2480 Dátum: 2008.05.19 20:44:06 »
Idézetet írta: "Szuti"
wik amúgy nem lesz teljesen igazságos az összehasonlítás,mert most nekem teljesen ki van pakolva a gép.Kivettem az üléseket is hátulról...bár ez sztem max 20 kiló elõny még a módosítások mellett.


Vazze. Már gondoltam megkérdezem vaj' a pótkereket ki szoktad-e szedni.. De még szerencse hogy nem tettem fel azt a láma kérdést. Persze hogy kiszeded, valamire tenni kell a hátsó üléseket a garázsban  :nagymosoly:  
Na így hogy nekem még porraloltó is van a csomiban, nem fogok csodálkozni ha magam elõtt fogom látni 20 méterre ha nyílik a fékezõernyõ a járgányodból  :kacsint:

A szerda este nekem is sokkal biztosabb mint a péntek.  Este 10-re nem tudnánk elõre hozni?  Hova is kell menni?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2481 Dátum: 2008.05.19 20:50:55 »
:-) a fékezõernyõ mégnincs meg, de rajta vagyok a dolgon.
Azért akkora különbség nem lesz,mivel csak 200 paci a gépem. Szóval az nem olyan vészesen sok.
Akkor szerda este 10-kor a ZP elõtt ha az jó mindenkinek. Wik? Aztán onnan elgurulunk meglesni mit mennek a masinák :-)

Wik

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
TS
« Válasz #2482 Dátum: 2008.05.19 21:22:31 »
Köszi srácok nagyon örülök hogy ennyire rugalmasak vagytok, de szerda este BL döntõ!!! Sajnos ez számomra lételem! Úgyhogy ha nem lesz hosszabbítás akkor 22:30kor tudok elindulni, de a XI. kerben lakok úgyhogy kb bruttó 3 perc és odaérek a zp elé, de melyik bejárathoz? duna felõli vagy a másik? Nagyon megköszönném ha el tudnánk tolni akkorra!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2483 Dátum: 2008.05.19 21:32:49 »
Nekem teljesen jó, úgyis kb fél óra az egész. Megyünk párt aztán csere,aztán kis duma.
Gondolom ez a terv. Legyen a felsõ bejárat, ott van egy kis parkolórész.

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2484 Dátum: 2008.05.19 22:17:24 »
Idézetet írta: "ts77"
7-8 ezer kilométer után? Uhh ez szarul hangzik, aszonták a szervízben hogy kb. 50-60E km-enként kell számítani cserére, ha full városban használja az ember.. Én most járok pont 7-8E kilométerre a cserém után, de szerencsére semmi jele még a csörgésnek-hörgésnek.


Zori elfelejtette emliteni h mindkettõnknek olajcsere után kezdett el ciripelni megint! Tuti utánajárok! Érdekel mit mondanak!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #2485 Dátum: 2008.05.19 22:22:00 »
Ja és megvolt a TS-tali! Hmm... :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:
Az élet 6200 felett kezdõdik!

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #2486 Dátum: 2008.05.19 22:24:17 »
Gyönyörû látvány.  :szemez:
         

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
TS
« Válasz #2487 Dátum: 2008.05.19 23:22:32 »
Idézetet írta: "Wik"
Köszi srácok nagyon örülök hogy ennyire rugalmasak vagytok, de szerda este BL döntõ!!! Sajnos ez számomra lételem! Úgyhogy ha nem lesz hosszabbítás akkor 22:30kor tudok elindulni, de a XI. kerben lakok úgyhogy kb bruttó 3 perc és odaérek a zp elé, de melyik bejárathoz? duna felõli vagy a másik? Nagyon megköszönném ha el tudnánk tolni akkorra!


És ha lesz hosszabbítás?  :?:
A 22:30 még jó, de késõbb nem jó szerdán, mert még lenne egy programom 11 után   :)
A ZP környékén tudjuk tolni valahol?

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
TS
« Válasz #2488 Dátum: 2008.05.19 23:26:58 »
Idézetet írta: "SchKar"
Idézetet írta: "ts77"
7-8 ezer kilométer után? Uhh ez szarul hangzik, aszonták a szervízben hogy kb. 50-60E km-enként kell számítani cserére, ha full városban használja az ember.. Én most járok pont 7-8E kilométerre a cserém után, de szerencsére semmi jele még a csörgésnek-hörgésnek.


Zori elfelejtette emliteni h mindkettõnknek olajcsere után kezdett el ciripelni megint! Tuti utánajárok! Érdekel mit mondanak!


Most lehet hogy hülyeség, de mintha nekem is egy olajcsere után jött volna elõ...  :hmm:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2489 Dátum: 2008.05.20 06:54:32 »
Hát igen a zp környékén,de a másik oldalon...Mondjátok akkor meg mikor hova menjünk...

Jól néztek ki skacok,remélem a nyári talira is jöttök:-)